Dekorglass

Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Dominika

@Rzyczliwy, możesz napisać, jak to wygląda z Twojego punktu widzenia, czyli pracownika, który posiada doświadczenia związane z pracą na produkcji w firmie Dekorglass? Przedstaw, jak to wygląda według Ciebie. Chętnie poznamy Twoją opinię o pracy w tym miejscu.

Ola

Ludzie, dostaliście premię 20% w tym miesiacu? W ostatnich 5 miesiacach podobno ponad 400 osób było na zwolnieniu L4 i zastosowano sztuczkę z dodatkową premią kw 10 + 10%. 20% premi nie było już kilka lat i uzmysłowiono że przy tak niskich wręcz "śmiesznych" pęsjach w tak renomowanym zakładzie lepiej przyjść chorym do pracy niż ją stracić bo przydarzyła się choroba. Wstyd porostu wstyd.

Rzyczliwy
@Ola 24.05.2018 20:42

Oczym dziewczyno mówisz nieznasz realizacji tego zakładu przyjdź na produkcję to wtedy porozmawiamy o premi

Dominika

@ss, czy to jest jedyne kryterium, które wpływa na możliwość otrzymania dodatku do wynagrodzenia zasadniczego za pracę w firmie Dekorglass? Czy są może jeszcze inne kryteria, które należy spełnić?

Dominika

@zzz, rozumiem, że osoby, które przekroczą pięciodniowy okres zwolnienia to nie maja szans na otrzymanie premii za pracę w firmie Dekorglass? Czy jest to jedyne kryterium, które decyduje o otrzymaniu dodatku do pensji, czy może należy wykazywać się jeszcze odpowiednim zaangażowaniem w prace? Przedstaw, jak to wygląda szczegółowo.

ss
@Dominika 25.08.2018 22:47

z własnego doświadczenia wiem ,miałem 7 dni L-4 w tym 2 dni święta i tez nie dostałem,kierownik i p.Suś też tak stwierdził

zzz

to jest chore że zachorujesz więcej niż 5 dni nie dostaniesz premii,zastanówcie sie szefostwo czy to jest ok

Wiki

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Eryk
@Wiki 24.05.2018 22:39

Jedyną pozytywna rzeczą jest to ze zawsze 10 jest wypłata po za tym zaszły zmiany oczywiście na gorsze. Wszystko zaczęło się psuć po aferze z kierownikami zakładów. Prezes zapomniał ze to góra go zawiodła nie szary pracownik. Młodym ludziom nie polecam lepiej wyjechać do większego miasta inne perspektywy.

(Nie)zyczliwy
@Wiki 24.05.2018 22:39

Prawda jest, ze w tej firmie wyplaty zatrzymaly sie 10 lat temu. W tej firmie promuje sie tylko leni co nie wiele robis. Jak zapiepszasz to nie masz nic. Dobrego pracownika (niezaleznie od stanowiska) nie docenia sie tylko dlatego ze nie jest z nikim spokrewniony. System motywacji w tej firmie lezy. Obecnie premia opiewa na 10% co kwartal - smiech na sali. Ja bedac szefem wstydzilbym sie dawac taka premie.

Łysy.
@(Nie)zyczliwy 08.08.2018 21:35

Załóż firmę, zostań szefem i płać po 30% premii. Chciałbym to zobaczyć ????.

Dominika

@(Nie)zyczliwy, dlaczego twierdzisz, że osoby, które nie są zaangażowane pracując w firmie Dekorglass mają lepiej, aniżeli osoby, które sumiennie i rzetelnie wykonują swoje obowiązki? Są jakieś sytuacje, które potwierdzają Twoje informacje zawarte w komentarzu?

Dominika

@Olek, czy pracownicy zatrudnieni w firmie Dekorglass starali się w jakiś sposób o podwyżki wynagrodzenia zasadniczego? Były organizowane jakieś rozmowy z prezesem w tym kierunku? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało.

Olek

Widzieliście Państwo prezesa firmy w wywiadzie dla Forbes? Ładny artykuł, piękne słowa tylko szkoda że nie wspomniano ile zarabiają pracownicy w tak renomowanej firmie która zdobi szkło dla najzamozniejszych tego swiata. Umowy milionowe w Euro, obrót firmy w złotówkach a dla pracowników firmy nie ma. Smutne ale prawdziwe.

Dominika

@@@@, czego dotyczy Twój wpis w wątku opinii o pracy w firmie Dekorglass? Jest on bardzo tajemniczy i zarazem niezrozumiały dla czytelnika wątku, który nie ma doświadczenia związanego z tym miejscem pracy. Zachęcam do uzasadnienia, by można było zrozumieć jego przesłanie.

Dominika

@heniek, co firma Dekorglass rozumie przez określenie, które podałeś w swoim komentarzu, czyli "osobom wybitnie wywyższającym się"? Definiuje to jakiś regulamin, który pracodawca przedstawiał? Czy jest to raczej elastyczna forma przyznawania wyższych stawek?

translator2018
@Dominika 15.07.2018 16:43

☺to może ja wytłumaczę to niepojęte przez Panią stwierdzenie☺tzw brązowy ozor okresla osobę ktora przebywa w towarzystwie kierownika na oczach reszty współpracowników w wyróżniającej sie większej częstotliwości. Zachowanie takie jest wtedy nagradzane pieniężnie gdyz taka osoba przekazuje informacje oraz możliwości wydajności pracy. Wtedy to kierownictwo uznaje go za tzw fachowca a pracownicy za brązowego ozora. Myślę ze wyraziłem sie zrozumiale pozdrawiam☺

@translator2018 16.07.2018 17:13

Podpierdalacz jednym słowem ????

@@@
@translator2018 16.07.2018 17:13

S1 Komorniki

Dominika

@translator2018, dziękuję za wyjaśnienie. @Ja, bardzo proszę, aby na forum nie używać słów wulgarnych i nieprzyzwoitych. Proszę o to, abyś zapoznał się z regulaminem forum, przed dodaniem wpisu w danym wątku https://www.gowork.pl/regulamin Ktoś z Was mógłby jeszcze coś dodać na temat pracy w firmie Dekorglass? Jak ocenicie to miejsce, pod względem możliwości rozwoju zawodowego?

Dominika

@heniek, dziękuję za odpowiedź. A czy z upływem czasu pracownik zatrudniony w firmie Dekorglass może liczyć na podwyżkę wynagrodzenia? Pracodawca podchodzi w taki sposób do bardziej doświadczonych pracowników podnosząc im stawkę? Bardzo proszę odpowiedz na to pytanie, które jest istotne dla osób, które rozważają rozpoczęcie pracy w tej firmie.

@Dominika 08.07.2018 21:18

Może i podnosi stawkę ,ale tylko 'osobom wybitnie wywyższającym się',mam na myśli to,że kierownictwo podnosi normę do wykonania i korytko z jedzeniem do góry. Kto ma brązowy ozor to lepiej zarobi. ogólnie stawki w Działdowie a w Komornikach różnią się na korzyść Działdowa.

Dominika

@heniek, posiadasz jakieś informacje na temat warunków pracy w firmie Dekorglass? Jeżeli tak to bardzo proszę podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie. Jak ocenisz atmosferę pracy oraz współpracę z innymi pracownikami? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

@Dominika 02.07.2018 13:05

nie posiadam zadnych duzych informacji ,ale orientuje sie jakie sa stawki godzinowe i powiedzmy ze kazdy by chcial jak najwiecej ,ale w Dzialdowie chyba wiecej sie nie da zarobic ,przynajmiej jako pracownik produkcji.

FENOMEN

Witam. Co można powiedzieć dobrego o tej firmie ? Hmm...nic....poza tym że właściciel ciągle inwestuje w nowe malarnie maszyny i nawet ludzi ....ba nawet ponieważ Ci ludzie nie mają szans na wybicie się i są z góry skazani na bycie ...(idź pozamiaj, pomaluj, pomóż ogarniać itd.) ...pomiotami....nikt nie daje im szans na wybicie... Czemu tak mówię...bo pracuje w tej firmie już trochę i wiem i widzę jak to wygląda....sam wiele razy starałem się o lepsze stanowisko wele rozmow z przelozonymi i nic.... za każdym razem sam wywalczyć muszę sobie dobry akord i wciskam się gdzie popadnie....ehh...szkoda pisać...

@FENOMEN 08.06.2018 20:29

przyjdz do innej duzej firmy w miescie,która to inwestuje i się rozbudowuje(wiadomo o kogo chodzi)a zobaczysz awans jak swinia niebo ,nie wspomnę o stawkach gdzie po 20 latach 14zł/h jest.....

Dominika

@Ja Drogi Użytkowniku, interesuje mnie to tak dlatego, że jestem moderatorem forum GoWork.pl i do moich obowiązków należy dopytywanie oraz prowadzenie dyskusji z innymi użytkownikami. Szczegóły, które przekażecie mogą być pomocne potem innym użytkownikom. @FENOMEN A czy próbowałeś rozmawiać z przełożonymi na temat tego, że Twoim zdaniem pracowników w firmie Dekorglass źle się tratkuje? No i czy na pewno nie da się napisać nic pozytywnego?

Ja

Najgorsze jest to kiedy długoletni pracownicy widzą jak przyjmowane są do pracy osoby po znajomości :bo żona pracuje na wysokim stanowisku lub wujek załatwił bo miał znajomości to teść popchnął itd. osoba bez powiązań nie ma możliwości awansu w tej firmie. Poprostu nepotyzm. To po pierwsze. Po drugie osoby które tak naprawdę najciężej pracują na produkcji czy działach pokrewnych słyszą jak doceniane są osoby z góry a to nagrody roczne,premie uznanie itd. Po trzecie. Kiedy Pan prezes zrozumie ze to jego kierownicy go oszukali kilka lat temu nie szary pracownik. Jeszcze nie dało to do myślenia a pieniądze jak uciekały tak uciekają na nietrafione inwestycje choćby ostatni który miałem możliwość obejrzenia w Komornikach tj magazyn farb i opakowań- porażka następnie pokazano nam maszynę do termoformerow która stoi. kto za to odpowiada? Nikt. Tyle pieniędzy w bloto ale na premie jakie mieliśmy napisane w umowach co miesiac to nie ma. Po czwarte, rozbieżności płacowe ogromne normalnie przepaść. Jak nigdzie indziej. Poza tym proponował bym żeby brygadzisci których jest po dwóch na zmianie pracowali przy maszynach jak w innych firmach a nie w biurach bo to ewenement. Ostatnie zdanie o kierownikach zmian też przydała by się lekcja pokory i tak na kilka miesięcy trafili by na piece do zbierania butelek. Może wtedy byłoby większe zrozumienie i szacunek do pracownika. Brak motywacji do pracy a co jest w tych czasach najlepsza motywacja? Pieniądze, wyższe wypłaty w tak renomowanym, światowym zakładzie bo te obecnie to jak ktoś już prędzej pisał "nędza".

Dominika

@big smoke Na pewno nie da się napisać nic pozytywnego na temat pracy w firmie Dekorglass? Może opisz na przykład atmosferę, która w firmie panuje. Nikt od jakiegoś już czasu nie wypowiedział się na ten temat, więc przydadzą się świeże informacje.

@Dominika 03.06.2018 14:43

Dlaczego Panią to tak interesuje? Nieuważa Pani że bardziej właściwe byłoby przyjście do ludzi na halę czy na poszczegolne działy i wprost się zapytać? Jest pani tylko ciekawa czy chce doraźnie pomoc?

big smoke

Witam. Chodzi tu glowie o to ze zarobki w firmie zatrzymaly sie 10 lat temu. Płaci sie tu glowie tym co lubia lizac cztery litery. Motywacja do pracy wprost proporcjonalna do zarobkow wiec nikowu tu juz nie zależy i każdy odwala swoje niezbedne minimum gdyz wiemy ze nas nie zwolnią bo kolejki do dekorglasu za praca cos ostatnio zanikly haha☺

Dominika

@Eryk Zmiany na gorsze? Możesz napisać konkretnie co w firmie Dekorglass uległo zmianom na gorsze? Nie zrozum mnie źle, chodzi mi jedynie o to, że takie rzeczy należałoby podeprzeć jakimiś konkretami, zamiast rzucać suchymi stwierdzeniami bez żadnych informacji na ten temat. Będę Ci wdzięczna za ustosunkowanie się do tego.

Dominika

@Jasmin, skąd pewność, że będzie trudniej? Czy w ostatnim czasie miły miejsce jakieś sytuacje, które dały o tym znać? Jaki Twoim zdaniem są plusy pracy w tej firmie? Zapraszam Was do komentowania i przypominam o zamieszczaniu komentarzy zgodnych z regulaminem forum Gowork.pl ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

Jasmin

A będzie tu jeszcze gorzej. To co dzieje się teraz, to tylko przygrywka. Poziom upodlenia ludzi i skundlenia tzw kierowników sięga już szczytu. Widać nasz bos tak chce.

Dominika

@pracownik, @nick, @mama czy próbowaliście zgłosić Wasze uwagi co do sposobu zarządzania i Wasze pomysły na poprawę warunków pracy? @worker, co zaliczyłbyś do plusów pracy w tej firmie? @Karol, jak rozumiem jesteś zainteresowany pracą w Dekorglass? Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Przypominam o zachowaniu kultury wypowiedzi i zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

anonymous

Najlepiej zarabiają ludzie z brązowymi nosami, znam takich z biurowca na Grunwaldzkiej, wazelinę noszą w kieszeni żeby była ciepła i gotowa do użytku

@@@
@anonymous 18.03.2018 09:47

Jedna z kontroli chodzi z takim dlugim brązowym nosem ,brązowy.miała zawsze

ss
@anonymous 18.03.2018 09:47

A może z rudymi włosami?

***
@ss 21.03.2018 14:55

Pracuje na Dzialdowie teraz tu donosi

Żałuję że ponad 11 lat temu przyszedłem do pracy w DG. Najlepsze lata życia w których mogłem zarobić bez kredytow za granicą straciłem bezpowrotnie. Zrobił się tu Kołchoz, wyzysk pracownika za przyzwoleniem. Umowy podpisywane w Euro, prestiż światowy a pracownik traktowany jak niewolnik za głodową pensje. Wstyd! Ludzie kiedy w końcu powiemy dość i odejdziemy od maszyn.

worker

95% ludzi jest tam bezwzględnie niepotrzebna!!! Przecież brygadzista i kierownik robią cala robotę,-ruszają z produkcja, wypalają, ostawiają, sprzątają itp. no i jeszcze musza pilnować tych niepotrzebnych pracowników... oj oj....

bonanza

Witam. Mamy marzec i jakież to nieszczęście bo na produkcji brakuje ludzi(komorniki). Z wytrwałością poczekam sobie do maja bo wiem ze młodzi i część innych pracowników chcą tu jedynie "przezimować". Zaznaczam także ze zaczną się urlopy;). Panie Prezesie wes pan przyjdź na ta hale i zobacz jak idzie robota na hali to panu ten smieszny fartuch spadnie. Ładuje Pan premie w tysiącach swoim kierownikom a drukarze masowo się zwalniają bo porostu nie idzie zarobić. Pominę fakt premii kwartalnych(200 zl brutto-śmiech na sali) które nie należna się nam już od wielu miesięcy bo ponoć zakład nie ma rentowności ale za to 13-stki dla "elity" są. Grunt to plus na koncie ale bez dobrej obsady na produkcji której powinno sie dobrze płacić i szanować to firma zacznie kuleć. Nic nie pomoże zatrudnianie nowych pracowników bo jeden na 20 nadaje sie do roboty w obecnych czasach.

DG
@bonanza 11.03.2018 20:00

W tym w mówisz jest sporo prawdy. Patrząc na nowo zatrudnionych ludzi w firmie to czasami się po prostu nie chce gadać. Zero myślenia, wszystko trzeba pokazać. Zero zaangażowania. Ja doskonale pamiętam jak sam zaczynałem. Tu się podpatrzyło co i jak tu się zapytało czy jest ok. I wszystko było.ok. Dziś ręce opadają. Na wszystko musisz patrzeć. A co do premii to rzeczywiście coś "chyba" jest nie na miejscu. Racjonalnie myśląc. Jeżeli braki są odseparowane od dobrego wyrobu to czegoś nie rozumiem. Sprzedawane są tylko i wyłącznie butelki o dobrej lub bardzo dobrej jakości. Te wykresy są robione dla niestety ludzi nie myślących, bo kto może sprawdzić jak wygląda rzeczywisty procent braków. Wykresy robione "na zamówienie" bo ludzie mogą gadać. Niestety tak to wygląda....A braki były są i będą. Coraz bardziej skomplikowane asortymenty, ograniczanie kosztów produkcji, podnoszenie norm, a kierownicy mają czarno na białym że produkcja wzrasta. No na miejscu Szefa miałbym wielki ból głowy..... Pozdro

ja
@DG 11.03.2018 23:57

Tak naprawdę pieniądze są, tyle ze nie dla pracowników tylko dla tych co lubia pobrudzić sobie palec. Firma od kilku lat rozwija sie na krwawicy porządnych i odpowiedzialnych pracowników a laury należą sie oczywiście zmianowym i reszcie śmietanki. Robię tu trochę i widzę jak wykruszają sie starzy dobrzy pracownicy a zastępują ich gangi ludzi od wożenia palet☺

@bonanza 11.03.2018 20:00

Dobrzy pracownicy uciekają przez kierowników zmianowych .

anonime
@ja 12.03.2018 00:36

Jak operator dobrze liźnie zmianowemu to też ma laury ☺ nie ma sie co oszukiwać.. połowa operatorów liże zmianowym/kierownikom i maja jak w raju, a jak ktos nie ma znajomości lub nie jest konfidentem to odwala najgorsza robotę. walić ten DG i tych fałszywych ludzi co tam pracuja. Dobrze, że już tam nie pracuje. Pozdrawiam.☺

Karol

Firma bardzo dobra a jak pracuje się ?

maki

Florek na pakowaniu daje sie we znaki ludzie przez nią składają wypowiedzenia

ala
@maki 20.02.2018 19:15

Czy to ta z Wysokiej?

Piecowa

Pozdrowienia dla kierownika s4... Mariusz wiesz o co chodzi????

Zostaw opinię o Dekorglass

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekorglass