Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Aktualność
Drodzy Państwo,

Dostrzegając Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Dziękujemy wszystkim za liczne opinie pojawiające się na forum. Cenimy konstruktywną krytykę i każdy merytoryczny wpis, z którego postaramy się wyciągnąć wnioski.

Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była satysfakcjonująca.

Potencjalnych kandydatów do pracy w naszej firmie zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych na adres hr@dekorglass.pl.

Obecnym pracownikom bardzo dziękujemy za wspólne z nami budowanie Organizacji. Wiele Państwu zawdzięczamy i naszym celem jest,  aby pracowało się Wam jak najlepiej, dlatego też specjalnie w tym celu uruchomiliśmy adres mailowy opinie@dekorglass.pl, za pomocą którego będziemy udzielać odpowiedzi na Państwa pytania, które nie zostały wyjaśnione na forum GoWork.

Prosimy również, aby zaistniałe ewentualne, trudne sytuacje, także kierować na powyższy adres mailowy, gdyż ze względu na między innymi obostrzenia wynikające z polityki prywatności, nie możemy podejmować wszystkich wątków na forum GoWork.pl.

Serdecznie pozdrawiamy

Dekorglass Działdowo S.A.

Jaka jest kultura pracy w Dekorglass?

Alvaro Nowy wpis

Uwaga - straż miejska sadzi mandaty za zaparkowanie auta na tzw wjazdówce na parking przy cmentarzu. Taka przyjemność 100zł.

Nowy wpis

Aktualność
Drodzy Państwo,

Serdecznie pozdrawiamy

Dekorglass Działdowo S.A.

Co jaki okres czasu w Dekorglass można ubiegać się o podwyżkę?

Na jakie benefity można liczyć w Dekorglass?

Jolanta

@zxc, czy na pewno piszesz o pracy w Dekorglass? Wolę się upewnić. Jak to możliwe, że w tym miejscu pracy panuje tak wysoka temperatura? Czy próbowaliście zgłaszać ten fakt odpowiednim osobom w firmie? Myślę, że zawsze warto próbować zadbać o swój interes!

Jolanta

@Pracownik, a dlaczego pytasz? Skoro obecnie pracujesz w Dekorglass (tak wnoszę patrząc na Twój nick), to może prościej byłoby zapytać bezpośrednio w firmie? Myślę, że najszybciej otrzymałbyś wtedy odpowiedź. Skoro jesteś pracownikiem Dekorglass, to może zechciałbyś podzielić się na forum swoją opinią na temat tego pracodawcy? Zachęcam!

Jolanta

@Jacek, aha, rozumiem, nie zrozumiałam w pełni treści Twojego komentarza. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Dekorglass? Co możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu i warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Polecacie aplikować?

Jolanta

@Jacek, jesteś zainteresowany tym stanowiskiem i chcesz zasięgnąć informacji na jego temat? Jak oceniacie pracę w Dekorglass w Działdowie i warunki oferowane przez tego pracodawcę? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

Jolanta

@Zainteresowany Skąd słyszałeś, że to świetna firma? Może słyszałeś coś więcej na temat pracy? Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej firmy, podsyłam link: http://dekorglass.pl/praca/ Daj znać jak znajdziesz coś dla siebie.

Jolanta

Jak wam się pracuje w Dekorglass? Wcześniejsze opinie o firmie były raczej pozytywne, ale od ich opublikowania minęło już sporo czasu. Jak teraz oceniacie tego pracodawcę? Sądząc po zainteresowaniu naborami firma dalej ma dobre opinie w Działdowie. Ze względu na niewielką aktywność ostatnio i trwające przyjęcia zapraszam również wszystkich obecnych pracowników Dekorglass do podzielenia się komentarzem na temat funkcjonowania firmy - jaka jest atmosfera, warunki pracy? Często zgadzają się nadgodziny? Jaki typ umowy preferuje pracodawca?

Witam na jaka stawke godzinowa moze liczyc operator programista cnc i czy firma oragnizuje jakies szkolenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Działdowo

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dekorglass?

Kandydaci do pracy w Dekorglass napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dekorglass