Dekorglass

Działdowo

Opinie o Dekorglass

Myślę że wybór do pracy na inne stanowisko w tej firmie jest rzeczą abstrakcyjna mimo ze.ma sie doswiadczenie i jest sie osobą ktora daje z siebie wszystko .brane jest pod uwagę taka wadę jak pyskatosc a nie umiejętność opanowania w pryzpadku kontrolera jakości!!!!!!!!totalny błąd.

Andrzej

Witam na jaka stawke godzinowa moze liczyc operator programista cnc i czy firma oragnizuje jakies szkolenia.

w

ell-pol superrr aby tak dalej każdego 10 tego

aaa

EL-POL postaraj się o terminowe pobory na naszych kontach 10 tego

pola negri

WITAM,MAM PYTANIE CZY KTOS WIE DLACZEGO W EL-POLU NIE BYŁO PIENIĘZY NA KONCIE CZYŻBY ZNOWU PANIE MIAŁY PROBLEM SIĘ WYROBIĆ W CZASIE,,KOBIETKI W DEKORGLASIE NIGDY LUDZI NIE ZAWIEDLI

dekorglass

Dzień dobry, tak się składa, że szukamy :) Aktualnie szukamy operatorów maszyn cnc oraz grafików. Serdecznie zachęcamy do składania CV

wasyl
@dekorglass 22.04.2016 12:30

nie tylko wy szukacie polieuretany wiecznia tez ale niemcy nagminnie szukaja operatorow cnc z mozliwoscia programowania nawet oferuja kase 25e na godzine cytroen volkswagen bmw simeens itd tam potrzebuja mnostwo ludzi ja sam jestem tokarzem pracowalem x lat na konwencjonalnych maszynach praktyke zdobywalem a teraz to do dupu zaczynam sam sie szkolic teoretycznie jakies kody systemy ale praktyke gdzie zdobyc tu jeszcze tokarki na korbe mjaja zacjod przeskoczyl polske o 50 lat wiec zdobywanie wiedzy musi byc przyszlosc cnc na kazdym kroku w niemczech na tokarce karuzelowej pracowalem juz z malym ditalem pokretla ciegna zdjeto elektronika zastapila system powiem ze na poczatku mialem problemy ale pokazano mnie i lecialem z tokejamy 7ton nawymiar powiem ze to jest dobre trzeba trochje poznac elektroniki

Wypłata jest ZAWSZE na czas. Wyjątek stanowią pracownicy z EL-POL.

SSS
@pracownik 11.09.2016 12:45
Wypłata jest ZAWSZE na czas. Wyjątek stanowią pracownicy z EL-POL.

ALE DLACZEGO?

MMM

KOCHANE PIENIĄŻKI JUŻ MAMY NA KONCIE

ll

na taką prace jak sie teraz wykonuje bo nie jest lekko chyba każdy mi to przyzna to premia powinna być godna,no i talony na święta też,bo w tej chwili pracy jest skromnie ale cały rok był pełen dobrej pracy,SZEF NAS NIE UKRZYWDZI BO TO JEST SUPER GOŚĆ

No .jutro pieniążki ciekawy jestem czy będzie premia i ile.a może znowu będą na coś narzekać i będzie pare groszy

DZIĘKUJE DZIAŁU PŁAC W DEKORGLASIE ZA SZYBKI PRZELEW PIENIĄŻKÓW NA KONTA

Zostaw opinię o Dekorglass - Działdowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekorglass