Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Jolanta

@Ja, @Kto?, takie wypowiedzi nie powinny znaleźć się na forum. Dzielimy się tutaj opiniami na temat pracodawców, a nie plotkujemy o kolegach czy koleżankach z pracy. Skoro jesteście pracownikami Dekorglass w Działdowie, to proszę Was o rzeczowe opinie na temat pracodawcy. Polecacie aplikować do pracy w Dekorglass? Jaka jest specyfika pracy w tym miejscu? Warto dzielić się swoimi wrażeniami!

Ja

Romanse na prawo i lewo

Kto?
@Ja 11.09.2018 20:23

I to te co na fb nie podaja nazwiska ani zdjecia. Dlaczego to robia?

Jolanta

@zxc, czy na pewno piszesz o pracy w Dekorglass? Wolę się upewnić. Jak to możliwe, że w tym miejscu pracy panuje tak wysoka temperatura? Czy próbowaliście zgłaszać ten fakt odpowiednim osobom w firmie? Myślę, że zawsze warto próbować zadbać o swój interes!

zxc

2HD to jakaś porażka..... gówniane zarobki, zero szacunku do pracowników,-ludzie są tam traktowani jak śmiecie,same wymagania i nic wiecej,temp po 44 stopnie a jak wyjdziesz na dwór jak masz wolną chwilę to mało co Cie nie zabija.... TRZYMAC SIE Z DALEKA!!

Witam kto jest kontrolerem jakości w tej firmie?

xxx
@Pracownik 20.08.2018 23:49

ja a co

Jolanta

@Pracownik, a dlaczego pytasz? Skoro obecnie pracujesz w Dekorglass (tak wnoszę patrząc na Twój nick), to może prościej byłoby zapytać bezpośrednio w firmie? Myślę, że najszybciej otrzymałbyś wtedy odpowiedź. Skoro jesteś pracownikiem Dekorglass, to może zechciałbyś podzielić się na forum swoją opinią na temat tego pracodawcy? Zachęcam!

Jolanta

@Jacek, aha, rozumiem, nie zrozumiałam w pełni treści Twojego komentarza. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Dekorglass? Co możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu i warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Polecacie aplikować?

Jolanta

@Jacek, jesteś zainteresowany tym stanowiskiem i chcesz zasięgnąć informacji na jego temat? Jak oceniacie pracę w Dekorglass w Działdowie i warunki oferowane przez tego pracodawcę? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

Jacek
@Jolanta 19.07.2018 16:08

To ja szukam osoby która pracowała W DecorGlass

Witek

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Jacek

Szukam sitodrukarza , który pracuje lub pracował w Decorglass.

Jolanta

@Zainteresowany Skąd słyszałeś, że to świetna firma? Może słyszałeś coś więcej na temat pracy? Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej firmy, podsyłam link: http://dekorglass.pl/praca/ Daj znać jak znajdziesz coś dla siebie.

Zainteresowany

Słyszałem, że to świetna firma. Są jakieś przyjęcia?

Jolanta

Jak wam się pracuje w Dekorglass? Wcześniejsze opinie o firmie były raczej pozytywne, ale od ich opublikowania minęło już sporo czasu. Jak teraz oceniacie tego pracodawcę? Sądząc po zainteresowaniu naborami firma dalej ma dobre opinie w Działdowie. Ze względu na niewielką aktywność ostatnio i trwające przyjęcia zapraszam również wszystkich obecnych pracowników Dekorglass do podzielenia się komentarzem na temat funkcjonowania firmy - jaka jest atmosfera, warunki pracy? Często zgadzają się nadgodziny? Jaki typ umowy preferuje pracodawca?

Gosc123

Sa przyjecia pod koniec marca2018?

***
@Gosc123 12.03.2018 14:30

Przyjęcia są ciągle jak nigdy buhaha

Gosc123

Sa przyjecia?pod koniec marca ?2018.

Gosc123

Sa przyjęcia pod koniec marca

Bartek

Dekorglass to super pracodawca. podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutacje?

Myślę że wybór do pracy na inne stanowisko w tej firmie jest rzeczą abstrakcyjna mimo ze.ma sie doswiadczenie i jest sie osobą ktora daje z siebie wszystko .brane jest pod uwagę taka wadę jak pyskatosc a nie umiejętność opanowania w pryzpadku kontrolera jakości!!!!!!!!totalny błąd.

Xyz
@Pracownik 16.10.2017 14:09

Do kontroli jakości to już biorą byle co .....pyskatych i ze złą opinią

Andrzej

Witam na jaka stawke godzinowa moze liczyc operator programista cnc i czy firma oragnizuje jakies szkolenia.

w

ell-pol superrr aby tak dalej każdego 10 tego

aaa

EL-POL postaraj się o terminowe pobory na naszych kontach 10 tego

pola negri

WITAM,MAM PYTANIE CZY KTOS WIE DLACZEGO W EL-POLU NIE BYŁO PIENIĘZY NA KONCIE CZYŻBY ZNOWU PANIE MIAŁY PROBLEM SIĘ WYROBIĆ W CZASIE,,KOBIETKI W DEKORGLASIE NIGDY LUDZI NIE ZAWIEDLI

dekorglass

Dzień dobry, tak się składa, że szukamy :) Aktualnie szukamy operatorów maszyn cnc oraz grafików. Serdecznie zachęcamy do składania CV

dekorglass

wasyl
@dekorglass 22.04.2016 12:30

nie tylko wy szukacie polieuretany wiecznia tez ale niemcy nagminnie szukaja operatorow cnc z mozliwoscia programowania nawet oferuja kase 25e na godzine cytroen volkswagen bmw simeens itd tam potrzebuja mnostwo ludzi ja sam jestem tokarzem pracowalem x lat na konwencjonalnych maszynach praktyke zdobywalem a teraz to do dupu zaczynam sam sie szkolic teoretycznie jakies kody systemy ale praktyke gdzie zdobyc tu jeszcze tokarki na korbe mjaja zacjod przeskoczyl polske o 50 lat wiec zdobywanie wiedzy musi byc przyszlosc cnc na kazdym kroku w niemczech na tokarce karuzelowej pracowalem juz z malym ditalem pokretla ciegna zdjeto elektronika zastapila system powiem ze na poczatku mialem problemy ale pokazano mnie i lecialem z tokejamy 7ton nawymiar powiem ze to jest dobre trzeba trochje poznac elektroniki

Wypłata jest ZAWSZE na czas. Wyjątek stanowią pracownicy z EL-POL.

SSS
@pracownik 11.09.2016 12:45

ALE DLACZEGO?

MMM

KOCHANE PIENIĄŻKI JUŻ MAMY NA KONCIE

ll

na taką prace jak sie teraz wykonuje bo nie jest lekko chyba każdy mi to przyzna to premia powinna być godna,no i talony na święta też,bo w tej chwili pracy jest skromnie ale cały rok był pełen dobrej pracy,SZEF NAS NIE UKRZYWDZI BO TO JEST SUPER GOŚĆ

No .jutro pieniążki ciekawy jestem czy będzie premia i ile.a może znowu będą na coś narzekać i będzie pare groszy

DZIĘKUJE DZIAŁU PŁAC W DEKORGLASIE ZA SZYBKI PRZELEW PIENIĄŻKÓW NA KONTA

Zostaw opinię o Dekorglass - Działdowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekorglass