Dekorglass

Działdowo

Dekorglass
5 13

Opinie o Dekorglass

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jolanta

@Zainteresowany Skąd słyszałeś, że to świetna firma? Może słyszałeś coś więcej na temat pracy? Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej firmy, podsyłam link: http://dekorglass.pl/praca/ Daj znać jak znajdziesz coś dla siebie.

Zainteresowany

Słyszałem, że to świetna firma. Są jakieś przyjęcia?

Gosc123

Sa przyjecia pod koniec marca2018?

pikolo
@Gosc123 12.03.2018 14:30

wsiadaj w byrke do monachium do ammer taufkirchen vils praca w himoli 1300e masz hotel 152 godziny miesiecznie to jest praca a tu w dzialdowie wyzysk po 12godz dziennie i podpierdalacze przyjmuja swoich potomkow wermachtu czy po bylych ss do nich sie nie dostaniesz sprawdzcie pochodzenie ich co tam sa zatrudnieni mnie sie udalo i powiem jedno niektorzy wybyli z bieszczad tu juz zmarli ale to starz wermacht a pracowalem w niemczech chlopacy robili z tarnowa z tarnowskich gor wymienili nazwiska ss co dostali 10lad do odciadki odsiedzieli ale pojechali w inny rejon kraju ty koledo ja znam takie nazwiska mieszkaja w moim rejoni eto odpowiedzieli mnie ta sa te osobniki ot swiat mal nic sie nie ukryje

Jolanta

Jak wam się pracuje w Dekorglass? Wcześniejsze opinie o firmie były raczej pozytywne, ale od ich opublikowania minęło już sporo czasu. Jak teraz oceniacie tego pracodawcę? Sądząc po zainteresowaniu naborami firma dalej ma dobre opinie w Działdowie. Ze względu na niewielką aktywność ostatnio i trwające przyjęcia zapraszam również wszystkich obecnych pracowników Dekorglass do podzielenia się komentarzem na temat funkcjonowania firmy - jaka jest atmosfera, warunki pracy? Często zgadzają się nadgodziny? Jaki typ umowy preferuje pracodawca?

Gosc123

Sa przyjecia?pod koniec marca ?2018.

Gosc123

Sa przyjęcia pod koniec marca

Bartek

Dekorglass to super pracodawca. podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutacje?

Myślę że wybór do pracy na inne stanowisko w tej firmie jest rzeczą abstrakcyjna mimo ze.ma sie doswiadczenie i jest sie osobą ktora daje z siebie wszystko .brane jest pod uwagę taka wadę jak pyskatosc a nie umiejętność opanowania w pryzpadku kontrolera jakości!!!!!!!!totalny błąd.

Xyz
@Pracownik 16.10.2017 14:09

Do kontroli jakości to już biorą byle co .....pyskatych i ze złą opinią

Andrzej

Witam na jaka stawke godzinowa moze liczyc operator programista cnc i czy firma oragnizuje jakies szkolenia.

w

ell-pol superrr aby tak dalej każdego 10 tego

aaa

EL-POL postaraj się o terminowe pobory na naszych kontach 10 tego

pola negri

WITAM,MAM PYTANIE CZY KTOS WIE DLACZEGO W EL-POLU NIE BYŁO PIENIĘZY NA KONCIE CZYŻBY ZNOWU PANIE MIAŁY PROBLEM SIĘ WYROBIĆ W CZASIE,,KOBIETKI W DEKORGLASIE NIGDY LUDZI NIE ZAWIEDLI

wasyl
@dekorglass 22.04.2016 12:30

nie tylko wy szukacie polieuretany wiecznia tez ale niemcy nagminnie szukaja operatorow cnc z mozliwoscia programowania nawet oferuja kase 25e na godzine cytroen volkswagen bmw simeens itd tam potrzebuja mnostwo ludzi ja sam jestem tokarzem pracowalem x lat na konwencjonalnych maszynach praktyke zdobywalem a teraz to do dupu zaczynam sam sie szkolic teoretycznie jakies kody systemy ale praktyke gdzie zdobyc tu jeszcze tokarki na korbe mjaja zacjod przeskoczyl polske o 50 lat wiec zdobywanie wiedzy musi byc przyszlosc cnc na kazdym kroku w niemczech na tokarce karuzelowej pracowalem juz z malym ditalem pokretla ciegna zdjeto elektronika zastapila system powiem ze na poczatku mialem problemy ale pokazano mnie i lecialem z tokejamy 7ton nawymiar powiem ze to jest dobre trzeba trochje poznac elektroniki

SSS
@pracownik 11.09.2016 12:45

ALE DLACZEGO?

MMM

KOCHANE PIENIĄŻKI JUŻ MAMY NA KONCIE

ll

na taką prace jak sie teraz wykonuje bo nie jest lekko chyba każdy mi to przyzna to premia powinna być godna,no i talony na święta też,bo w tej chwili pracy jest skromnie ale cały rok był pełen dobrej pracy,SZEF NAS NIE UKRZYWDZI BO TO JEST SUPER GOŚĆ

No .jutro pieniążki ciekawy jestem czy będzie premia i ile.a może znowu będą na coś narzekać i będzie pare groszy

DZIĘKUJE DZIAŁU PŁAC W DEKORGLASIE ZA SZYBKI PRZELEW PIENIĄŻKÓW NA KONTA

Zostaw opinię o Dekorglass - Działdowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekorglass