zen - 2012-09-08 20:36:38
Szanowny Panie Prezesie,
z całym szacunkiem do Pana, zadaje sobie pytanie dlaczego pozwala się w tym zakładzie na takie traktowanie zwykłego pracownika czy tego uczono w Cierszewie?. Bardzo dużo zawdzięczamy firmie ale proszę nie zapominać że również dzięki nam zwykłym pracownikom Państwo osiągneli taką pozycję na rynku. (usunięte przez administratora)Dlaczego nie kładzie się większego nacisku na kadrę kierowniczą czy nadal ma Pan takie zaufanie do tych ludzi?.Popieram! Zbieramy podpisy o lepsze traktowanie Nas ze strony kierowniczków.