Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Podwyżka

W końcu dali podwyżkę i to nie małą. Brawo oby tak dalej. Następne działy dostaną wkrótce

Znowu zabrali produkcji czyli część pracy wykonujemy za dniówki ale zastąpili to B+R (czyżby to te dotacje unijne?) Jak zwykle zakład dostanie potężne pieniądze naszym kosztem

Marina

Dobrze rozumiem, że produkcji zabrali pracę czy wynagrodzenie? Czy w związku z tym pracownicy dostaną podwyżki?

Czujny

O była premia ... Co ja zrobię z taką gotówką hyhy

@Czujny

Wydasz na jednym stoisku na dniach wsi.

Inez
@Czujny

No, super, że jakas premia była. A jaka to kasa, ile premii dostali pracownicy?? To jednorazowa premia, czy jakaś okazjonalna, regularna? Dajcie info.

Enjoy
@Inez

Kwartalna 280zl :-/

JAREK

Brygadziści niektórzy to fałszywe (usunięte przez administratora) to straszne ch...uje chodzą i gadają do kierownika zmianowego albo do głównego biura niestworzone rzeczy . tam mało zorganizowani i Cie szpiegują patrzą kierownicy jak robisz podczas gdy oni siedzą w domu a to nie jest dozwolone. Ludzie sami odchodzą, czasem zwolnią dobrego pracownika, czasem zwolnia kogos bo walił w w (usunięte przez administratora) zależy jakiego trafisz brygadziste na malarni , brygadzista jak pali to chodzi sobie kiedy chce a niejeden pali szybko szybko i leci dalej zależy gdzie robisz i co robisz i na jakiego brygadziste trafisz

Juzek
@JAREK

Dobrzy brygadziści to się już zwolnili , zostali (usunięte przez administratora) Leszka i ci co nie mają wyjścia i muszą tam pracować.

Maciek
@JAREK

to nie pal po prostu, po co szybko palić

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Bigaj

Dlaczego kasujecie posty ? Robota jak robota ,tylko są ukryci tacy co gadają na kogoś temat do biura :)

Lila

Widziałam na stronie firmy że otwarta jest rekrutacja na tokarza. Może ktoś dać znać czy podczas rekrutacji sprawdzane są umiejętności praktyczne? Czy jedynie rozmowy się odbywają?

P Gladysz,P Krajewski wasze haslo wyganiac do domu bo brak pracy.wygoncie sie sami,wybierzcie urlop.wyobrazcie sobie,ze my zwykli pracownicy ,tez mamy rachunki,dzieci..nie pozdrawiam

W zakładzie jest Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych? Można pisać wniosek na wczasy pod gruszą?

Nik

Jakie wczasy pod gruszą? O czym ty piszesz.

lolek

wczasy pod czym? nie ten zakład

Rysiek

Widzisz prezes niedostrzega że to pracownicy produkcyjni w większości zarabiają na zakład.

Polak

Pytanie. Dlaczego my pracownicy z braku pracy musimy tracić urlopy i dwd a dla niektórych Ukraińców praca jest. Pracują lub udają że pracują po 16 godzin. Pytam dlaczego,?

Rysiek
@Polak

Po prostu według ustawy pracownikowi należy się 12 dni urlopu a reszta może rządzić pracodawca i tyle a co do dwd to są nadgodziny i jak nie ma pracy to pracodawca decyduje czy cię chce czy nie a Ukrainą siedzi bo firma ma pieniądze z tego proste czyli wykorzystywać urlop zostawić 12 sobie i wtedy nikt cię nie wygna albo zmienić pracę

Sławek

czy prawdą jest że zakupiony samochód ciężarowy nie spełnia wymogów ruchu drogowego odnośnie wysokości pojazdu? Czy osoba odpowiedzialna za zakup była napewno kompetentną? Ostatnia kwestia kto zostanie obciążony kosztami.

Normalny
@Sławek

A co akurat Ciebie to obchodzi nie z Twojego i nie za Twoje lepiej zajmij się poprawą swojej wydajności pracy,a ten kto kupił to jak będzie chciał to sobie nawet na gołębnik to przerobi i nic Tobie do tego.

Grażyna

Możecie dać mi znać czy wspomniana wcześniej wydajność pracy jest jakoś mierzona? Jak to wygląda w praktyce? Szybko trzeba pracować? Czy mierzą co innego?

Prezess

Odgórne ważne info ...firma upada...narazie będą cięcia na wypłatach i stawkach,koniec z premiami...proszę nie panikować i pracować dalej jak do tej pory... więcej info w krótce. pozdrawiam

Cześć ludzie . Twardziele internetowi , jaki to zły (usunięte przez administratora) itd..... Idź spójrz mu w oczy i powiedz co cię boli . Na stołówce płaczecie jakie to (usunięte przez administratora) zarobki , poprosić o zebranie z szefem i to powiedzcie . Dzieci w przedszkolu są bardziej odpowiedzialne i mają więcej odwagi. Przypierdzielanie się o stroje służbowe kierowników , muszą mieć zielone elementy garderoby ( fartuch ,czapka) chodzą i naszej ? Szkoda strzepic języka .

Paz

Nie zesraj sie..nie raz nie dwa bylo mowione (usunięte przez administratora) co i jak..zawsze glupawy usmiech i kiwanie glowa ..On rozumie i robi swoje.mam nadzieje ze kilka waznych osob sid zwolni

Co to za zakład chyba dla palących ciągle przesiadują na palarni najlepiej pół zmiany jeszcze takiego zakładu nie widziałem w życiu. Wreszcie będzie kontrola alkomatem, powinna być zwłaszcza na popołudniu i na nocy jak jest spożywany alkohol nagminnie

@Marcin

pracuje też na popołudniowe zmiany i nie zauważyłem żeby kto kolwiek pił alko :)

Agata

Czyli w rzeczywistości nie ma problemu ze zrobieniem sobie chwili przerwy? Ile ogólnie przerwy wam przysługuje na 8h pracy?

Jaracz
@Agata

Z przerwami nie ma problemu dla palących. Jeśli nie palisz, to masz tylko 15 minut na kanapkę, o ile brygadzista pozwoli

jurii
@Agata

wogole na produkcji nie ma przerw.ukraincy podmieniają nas na przerwy a produkcja idzie ciągiem bez przestoju

Tak to ja
@Agata

Masz ustawową przerwę, z łaski brygadzisty jest 30 min zamiast 15 .

Milionerzy

Pracując w tej firmie nie stać mnie nawet na ubezpieczenie i przegląd samochodu... Dobrze chociaż że są ruskie fajki to do roboty mogę wziąć całą pakę i poszpanować

Bożena
@Milionerzy

A ile zarabiasz dokładnie i na jakim stanowisku, więcej niż najniższa krajowa? No a macie nadgodziny żeby móc więcej wyciągnąć kasy, albo jakieś premie lub dodatki?

Labo

Dlaczego się wymaga od ludzi stroju roboczego a brygadzista chodzi w swoim obuwiu CK zmiana S2 Powinien dawać przykład.

Natalia

Witam czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda teraz praca w dekorglasie. Rozważam nad powrotem po kilku latach jednak nie ukrywam że mam obawy jak to będzie. Jak kierownicy ? Współpracownicy? Czy mógłby ktoś mi powiedzieć jakie są średnie wypłaty ?

Janusz
@Natalia

Pracuje ponad 10 lat, myślę że jest to najlepsza firma w okolicy, wszystko na czas i zgodnie z przepisami prawa. Jeśli ci się uda to śmiało wracaj, ale z twoimi kwalifikacjami może być ciężko się dostać. Pozdrawiam

Natalia
@Janusz

Miałam czteroletnia przerwę w tej firmie. Pracowałam tam na produkcji, zadzwonili do mnie nagle sami w sprawie pracy co też mnie zdziwiło więc myślę że nie potrzebne są kwalifikacje na produkcję czy wykształcenie wyższe ;)

Witam kto jest odpowiedzialny za kierowców z transportu?

Inwigilator

A czego chcesz się dowiedzieć?

Kiedy zostanie zrobiony porządek z ukraińcami najlepsze siedzieli by na palarni całe 12 godzin. Chowają się aby nie pracować schodzą wcześniej na przerwy te 15 minutowe robią pracę lżejsze niż Polacy

Mąż szuka pracy. Na stronie firmy znalazłam ogłoszenie na stanowisko Tokarza. Mąż ma 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, posiada znajomość rysunku technicznego. Czy firma zapewnia umowę o pracę i możliwość rozwoju? Jak często odbywają się szkolenia? Czy są one w stu procentach finansowane przez firmę?

Kodeks

Proszę bardzo, przecież to jest normalny dzień pracy według wszystkich obowiązujących przepisów kodeksu pracy. Jeśli ci nie pasuje można wziąć dwd, UW, i jeśli nie jesteś siusiu majtkiem UŻ, jest jeszcze krew

omg

ważne że biuro i kierownictwo miało wolne malarnie chemia a sitodruk musi na nich robic

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass