Adres: Szosa Bydgoska 58, 87-100 Polska

2 854 2824 5 1

Opinie o NEUCA SA

Filtruj opinie po kryteriach:

Twoje sumienie

Neuca to (usunięte przez administratora) a nie firma !!!

Pytająca

Hej czy ktoś pracował w neuce w dziale bok i jest w stanie powiedzieć mi coś więcej o tym stanowisku? Czy jest to call center czy na czym to polega? Z góry dziekuje za odpowiedzi

juz nie telemarketer
@Pytająca

typowe call center masakra

Tak5Nie
Oddział WROCŁAW

Pracowałam w tej formie 3 lata. Zakład został pogrążony po odejściu Pana Romana M. Zostały wprowadzone tak drastyczne zmiany, że ludzie tego nie udziwgneli. Kierownikiem został niedoszły zięć kierowniczko, który na te chwile wyżej ma duże niż nią sra. Podziwiam nadal tam pracujące osoby. Naprawdę dużo zdrowia dla Was. Podziwiam też że nadal jest trzymane stanowisko dla młodej Pani trenerski. Każdy w firmie wie jak fikcyjne za jej obowiązki i firma woli na nią dawać pieniądze niż zatrudniać ludzi na taśmę. Ukraina wam tej dziury nigdy nie zalata. Czekam aż ta firma we Wrocławiu padnie i Ci wszyscy kierownicy, brygadzsci z wyjątkiem Macieja i Grzegorza skończą swoje udawanie stanowiska za dobry hajs :)

Zart
@Oddział WROCŁAW

Możecie go sobie zabrać spowrotem do siebie u nas nawet sprzątaczki wiedzą że sobie nie radzi i jego 2 kolezkow rowniez

Tak3Nie
Oddział WROCŁAW
@Zart

To zapakujcie go paczka i wyślijcie bo ja użyłam mózgu i uciekam z (usunięte przez administratora) jako zafundowali dwa lata temu :)

Tak4Nie
@Zart

Uważasz, że przełożony nie radzi sobie z obowiązkami. Czy odbija się to bezpośrednio na pracownikach? Jeżeli masz jakieś pomysły, żeby to poprawić to wyjdź z inicjatywą i spróbuj je przedstawić. Taka inwencja może zostać doceniona, a dzięki temu warunki zatrudnienia będą korzystniejsze. Co o tym myślisz?

Tak1Nie2

Michał :)

@ważniak A popatrz w nowej firmie nadal pracuje i mam się dobrze :) ba przed Neuszficem pracowałem wiele late w jeszcze innej firmie :) Faktycznie masz racje wywalają mnie z każdej pracy he he :) Taki ważniak a tak na prawdę guzik kolego wiesz. @Tomasz Kolego poczytaj forum a nie zadawaj idiotycznych pytań pod każdą negatywna wypowiedzią pod tą firma. POZDROWIONKA DLA KOMORY :P

Tak14Nie2
ważniak
@Michał :)

Posłuchaj Michale. Średnio mnie interesuje co teraz robisz i co wcześniej. Skomentowałem tylko Neucę. Ty i twoja koleżanka z brodą która wyleciała, co nie zdarza się często i trzeba na to wybitnie zasłużyć, byłeś na wylocie za leserstwo, lewe L4 i zostawianie po sobie chlewu na dziale. Teraz możesz sobie znowu dziennie nabijać mi te 1-2 minusy a sobie plusy.

Tak6Nie6
Gadki
Nazwa działu: Logistyka magazyn

Moze ta co chodzi po magazynie i patrzy do czego mozna sie przyczepic wezmie sie za jakas konkretna robote? Jak widze takich nierobow to az sie krew we mnie gotuje. Nie dosyć, że inteligencji brak, to jeszcze donosi, żeby się podlizać górze. Czlowiek nie wie w co rece wlozyc, a ta sobie zdjecia robi. I jeszcze ma czelnosc innych pouczac mimo, ze wiedzy w glowce niewiele. No nie mogę znieść widoku tej fałszywej mordy.

Tak40Nie1
Ołtarzew
@Gadki

W każdym magazynie znajdzie się ktoś w czerwonej lub niebieskiej kamizelce co wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma

Tak40Nie
Szczecin

Nojce to chyba norma

Tommy
@Gadki

W innych magazynach też są tworzone bezuzyteczne stanowiska, czy tylko w Gadkach mamy stanowisko trenera?

Tak15Nie
@Tommy

Skoro pracodawca prowadzi rekrutacje na takie stanowisko, widocznie uważa, że taki pracownik jest potrzebny. Napisz proszę jak wygląda rekrutacja w Neuca. Czy jest kilku etapowa i trzeba brać udział w zadaniach i testach językowych zanim przeprowadzone będą indywidualne rozmowy z kandydatami. Chciałbym dowiedzieć się jak trzeba się przygotować.

TakNie21
Pracownik tego zakładu
@Tomasz

Nie wyglupiaj sie, rozmowa jest zenujaca jak cala ta firma. Do czego chcesz sie przygotowywac? Biora wszystkich, bo nikt nie chce tu robic. Polacy nawet nie przychodza na rozmowy, Ukraina tez coraz rzadziej, teraz zatrudniaja Hindusow. Nie musisz miec doswiadczenia, ani znac jezyka polskiego. Zadnych wymagań odnosnie pracownika i znajduje to odzwierciedlenie w zarobkach. Nie ma sensu tracic czasu, bo firma i tak nic nie ma do zaoferowania.

Tak32Nie
hi

Ttylko gdzie ruszyła bo nie na magazynie

zadowolony

Pracuje w Farmadzie i jestem bardzo zadowolony.

TakNie4
Mario
@zadowolony

Od kiedy Farmada to Neuka? Zupełnie osobna firma pracująca dla Neuci. Macie inne umowy inne zadania i inna kasę :)

Mr 17 Ołtarzew

Tak naprawdę żaden brygadzista u nas się nie nadaje zresztą kz też. Piją kawę legalnie na magazynie ręce w kieszeni to podstawa palenie papierosów kiedy się chce zero szacunku do ludzi nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania jakie zadają im pracownicy odpalony komputer i oczywiscie oprócz dashborda internet też musi być allegro otomoto itp może czas na zmiany....???? Dlaczego tacy ludzie pełnią taką funkcje w takiej firmie i nikt nie potrafi się zainteresować ich nieróbstwem i zakłamaniem. Może czas na zmiany.....????

Tak30Nie2
Michał :)

Ja pracowałem w Katowicach ponad 4 lata :) Było lepiej i gorzej :) Ludzie fajni i kierownicy też do czasu inwazji kolegów z Ukrainy. I tak jak piszecie Polak Be Ukraina Cacy super mega fajni. Nie będę się rozpisywał jacy są itp bo to każdy wie kto pracował i pracuje. Dobra rada zmieńcie prace, ja tak zrobiłem i pracuje w małej firmie w Katowicach jedna zmiana 5 dni w tygodniu a jak zapytacie za ile PLNów to powiem tak....więcej niż w Neuce w Katowicach :) Tak że koledzy koleżanki zmieniajcie prace i nie oglądajcie się za siebie :) P.S: Pozdrowionka dla Komory przyjęć oraz rozładunku ;)

ważniak
@Michał :)

Z twoją efektywnością to nadawałeś się idealnie do Neuki. W normalnej firmie wyleciałbyś lotem koszący za drzwi.

Tak1Nie22
@Michał :)

Co konkretnie nie pasowało Ci w pracy z ludźmi innej narodowości? Twoim zdaniem byli lepiej traktowani przez przełożonych? Powiedz mi proszę jak wyglądał system premiowy w Neuce? Co jeszcze możesz powiedzieć o tej firmie? Pracowałeś w sumie 4 lata więc chyba jesteś względnie zadowolony z tego miejsca pracy?

TakNie26
Ołtarzew

Święte słowa całe to forum to szczera prawda , Ukraina której wszystko wolno , i nikt im nic nie mówi jak stoją za to Polaka jak brygadzista zobaczy że nie zajmuje się tym co powinien to wielkie halo no i ci śmieszni brygadziści z komory , każdy zawalony robotą jak coś potrzeba to nie ma czasu ale kawę pić na magazynie i chodzić z rękoma w kieszeni to macie czas, pokazując kim to oni nie są bo mają czerwone kamizelki .

Tak37Nie1
Bolek

Tak Grzesiu zgadzam się w 100% że kiedyś to było całkiem inaczej w Ołtarzewie a teraz układy kolesiostwo br i kz którzy nie mają szacunku do ludzi tacy jak (usunięte przez administratora) tylko wieczne pretensje do tego bez uzasadnienia bo "góra " ich ciśnie to mają wyżwkę na ludziach albo po prostu nie odpowiedni ludzie na takich stanowiskach tylko tak się przeslizgują z miesiąca na miesiąc a zero z nich korzyści

Tak77Nie2
Czarna
@Bolek

Zawsze było " kolesiostwo br i kz " odkąd pamiętam Inaczej?? bardziej ludzie się nie wdawali w dyskusjie tylko zapier... I kasa była lepsza!!!! ????

Tak43Nie1
BoliKicha

Janusz daj już spokój

BoliKicha

Janusz daj już spokoj

Perełka
@Bolek

Właśnie, góra ich ciśnie a może mają jakieś profity z tego tytułu- liderzy brygadziści i kierownicy . A my co ??? wypłaty coraz mniejsze pracy coraz więcej, Polaków garstka widocznie już firmie na polakach nie zależy tylko nastawienie na ukraińców których robią liderami . Tylko jeden kierownik robi po złości trzyma ludzi jak ktoś chce odejść na trzy miesięcznym wypowiedzeniu . I tutaj gorący apel do kz we wszystkich magazynach jak pracownik chce odejść to skrócić czas wypowiedzenia i nie mówcie że się nie da bo parę miesięcy temu daliście nam umowy na stałe, nie róbmy sobie pod górkę bo zawsze nam powtarzaliście że nikt nikogo na siłę nie trzyma i droga wolna a teraz co , obudziliscie się z ręką w nocniku że nie ma ludzi do pracy, a nadciagające tłumy pracowników z Ukrainy nie przynoszą oczekiwanych skutków.

Marcin
@Perełka

Przy rezygnacji z pracy należy zachować odpowiedni czas wypowiedzenia, więc jeśli ktoś ma dłuższy staż pracy to wypowiedzenie wynosi trzy miesiące. Czy wypłaty, o których piszesz można powiększyć płatnymi nadgodzinami lub premiami? Może ktoś wypowie się na temat benefitów.

TakNie25
H
@Marcin

Nie koniecznie , nawet w Ołtarzewie były przypadki że został skręcamy okres wypowiedzenia to zależy od kierownika , a myślisz że nowa firma będzie na Ciebie czekała trzy miesiące?

Tak23Nie
@Bolek

Atmosfera w Oltarzewie robi się coraz gorsza. Pracy jest więcej niż kiedykolwiek, ludzi mniej niż kiedykolwiek, oszczędności na każdym i na wszystkim a pomysly vipow wciąż coraz to bardziej oderwane od rzeczywistości. Ciekawe co będzie we wrześniu jak już teraz jest tak ciężko.

@Perełka

Bo to jest zwyczajne robienie na zlosc, w tej firmie maja to opanowane niemal do perfekcji. Na kazdym kroku pokazuja, ze maja nad nami wladze. Czy w kwestii wypowiedzenia, czy w kwestii urlopu, albo nadgodzin, jezeli tylko mozna pracownikowi dowalic to bez chwili zawahania to zrobia. O wszystko trzeba prosic jak pies o kielbase.

Lubie trole
@Pracownik

Były nadgodziny byli źle nie ma tej jest źle

TakNie25
@Lubie trole

Bo to powinna byc Twoja decyzja czy chcesz byc w weekend w pracy czy spedzic go z rodzina. Czego nie rozumiesz?

Hfjh
@Marcin

O czym Ty piszesz czym chcesz poprawić wypłatę jakimi nadgodzinami ??? Jak one są zarezerwowane dla Ukrainy i tylko w ostateczności jak jest nawał pracy to nas zaproszą. Bo ukrainiec musi na obiad w postaci kaszy gryczanej i parówki zarobić a Ty na schabowego nie już nie koniecznie - ot taka polityka firmy .

Tak29Nie
Hak
@MS Gadki

Chyba nie masz aktualnych danych, Polacy nie zostają już na nadgodzinach w magazynach neuca.

Tak26Nie
@Hak

Odnoszę ostatnio wrażenie, że w magazynach neuca Polacy traktowani są już jak zło konieczne. Pracujemy jeszcze, bo do końca nie są w stanie z nas zrezygnować ale to wszystko do czasu. Już zaczęli wsadzac Ukrainę na stanowiska funkcyjnych i trenerów. Robią im udt i wsadzaja na wózki. A podejście do nas... coś w stylu pracuj sobie ale zrobimy wszystko żeby Ci to maksymalnie obrzydzic to w końcu sam się zwolnisz.

Iza
@MS Gadki

Widocznie nie rozumie bo nie ma rodziny. Jak już macie tyle Ukraińców to może odpuścicie nam pracę w weekendy , żebyśmy jak biali ludzie robili od poniedziałku do piątku, wtedy i brygadziści mieli by więcej czasu na jakieś pożyteczne zajęcia zamiast pół miesiąca siedzieć nad grafikiem.

@Iza

Nie, musicie pracować w weekendy bo jesteście potrzebni. Jak już nie będziecie potrzebni to wtedy z was zrezygnujemy narazie przychodzicie i nie pyskowac

Tak1Nie15
@Polak

Nie wiem z jakiego magazynu jestes, ale dokladnie tak to wyglada w Gadkach. Ukraina ma więcej przywilejow niz Polacy, zadnej normy, zadnych obowiazkow, nadgodziny robia tak, ze wisza na wozkach i podpieraja regaly na MR. Funkcyjni nawet nie zwracja im juz uwagi, bo podobno dostali takie polecenie od kierownika magazynu, zeby ich nie dociskac, bo nie bedzie ludzi do pracy. A jak im sie nie chce przyjsc do pracy, to nawet urlopu nie musza brac, tylko robia co im sie podoba. Nie pasuje praca w weekend to zwyczajnie zlewa temat i nie przychodzi. A my musimy o wolne wnioskowac miesiac wczesniej i jeszcze sluchac, ze nie dostaniemy bo nie ma ludzi. Z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej i chyba o to im chodzi, zeby ludzie sami sie zwalniali, zeby nie placic im odpraw jak Torun przejmie trasy od Gadek

@Qwerty

To, ze tak Ci powiedzial Twoj kierownik i sie do tego stosujesz, nie znaczy, ze my jestesmy takimi samymi poslusznymi glupk_mi i tez bedziemy poslusznie sluchac jakiegoś osła. Funkcje poslusznego przyd_pasa zostawiamy Tobie.

@MS Gadki

Udowodnij i złóż wypowiedzenie narazie tylko piszesz

Tak1Nie10
@Qwerty

Przeciez Ci napisalam, ze nie bede wykonywac polecen jakiegos osla, wiec nie mow mi co mam robic. Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem?

Tak13Nie
Rasputin
@Polak

Zawijajcie się stamtąd jak najszybciej. Neuca to firma porażka,a wszędzie naokoło jest masa miejsc w których będziecie mieć lepszą atmosferę i wyższe pensje. Ulotniłem się ponad rok temu i jedyne czego żałuję, to że zrobiłem to tak późno. Jestem tylko ciekaw, czy matoły z góry już wrzucają ukraińców na czerwone kamizelki

Ołtarzewie
@Pracownik

Święte słowa i ci śmieszni brygadziści z komory , każdy zawalony robotą jak coś potrzeba to nie ma czasu ale kawę pić na magazynie i chodzić z rękoma w kieszeni to macie czas, pokazując kim to oni nie są bo mają czerwone kamizelki .

Tak6Nie
Wszędzie dobrze gdzie nas nie

Jak dla mnie ta firma jest super, dostałem podwyżkę jestem zadowolony. Tylko trochę mi ciepło ale da się wytrzymać...

Tak6Nie89
Marcin
@Wszędzie dobrze gdzie nas nie

Pracodawca sam z siebie przyznał podwyżkę, czy może chodziłeś w tej sprawie na rozmowy z pracodawcą? Fajnie, że w firmie NEUCA są możliwości otrzymania wyższego wynagrodzenia, dlatego, proszę, abyś odpowiedział, czy pracodawca sam potrafi docenić pracownika, czy mimo wszystko trzeba samemu się o nią ubiegać.

Tak45Nie4
abc
@Wszędzie dobrze gdzie nas nie

To dobrze panie kierowniku, gratulujemy i trochę zazdrościmy :(

Tak78Nie2
Goodkz
@abc

Weź swoje życie w swoje ręce trolu internetowy i coś osiągnij jak nie chcesz być tym złym kierownikiem to otwórz swoją firmę i znajdź takiego kierownika jakiego oczekujesz od firmy i wtedy powiesz mu ze zyski są nie ważne wazne żeby trol był zadowolony pzdr hejty jbne

Tak1Nie44
@abc
@Goodkz

Kierowniku spokojnie. Co prawda w oczy kole.? Lepiej weź się za robotę albo nie zmień pracę bo ewidentnie nie nadajesz się na to stanowisko.

Yy
@Wszędzie dobrze gdzie nas nie

O sześciu kierowników polubiło ten wpis.

DLA
Nazwa działu: Logistyka magazyn

Ukraina - Ludmiła K. odbiła naszej polskiej koleżance z Neuci faceta żeby się ustawić... Podczas gdy poprzedniczki leżała po ciężkiej operacji kręgosłupa i po informacji, że ma raka... Tfu... Zabierają nam miejsca pracy i facetów, choć nie chce im się pracować i chodzą i myziaja się nawzajem po magazynie! ????

Tak5Nie1
@DLA

Nie jestem pewna, czy powinniśmy na forum GoWork.pl zajmować się takimi kwestiami. Tutaj bowiem najbardziej cenne są te wpisy, które zwierają informacje dotyczące zarówno samej specyfiki, jak i warunków pracy w NEUCA. Pozostawmy może zatem aspekty prywatne, osobiste. Zechcesz nam powiedzieć coś odnośnie warunków płacowych w tej firmie? Czy zarobki są tam adekwatne do wykonywanych obowiązków?

TakNie2
Głównomnietoobchodzi
Nazwa działu: Produkcja
@Beata

Beata. Po co pytasz. Warunki płacy i pracy są do niczego. (usunięte przez administratora)

@Głównomnietoobchodzi

Niestety w związku z złamaniem ustawy RODO jesteśmy zmuszeni zgłosić ten przypadek do odpowiednich organów.

TakNie16
Beata

Jeszcze raz muszę tu zaznaczyć, że na forum GoWork.pl powinniśmy dyskutować o aktualnych warunkach pracy w NEUCA. Twój powyższy post jest zatem całkowicie nie na miejscu. Słyszałam przypadkiem, iż w ramach programu Moje Benefity firma pomaga swoim pracownikom w różnych dziedzinach życia. W zależności od stanowiska jakie zajmują, mogą skorzystać z benefitów w obszarach: bezpieczeństwo, zdrowie, finanse oraz rodzina. Bardzo mnie zainteresowała ta kwestia. Możesz powiedzieć coś więcej o owych benefitach?

TakNie9
Mysz
@DLA

A to chłop nie ma rozumu i jest kukłą, którą sie komuś odbija? Jeśli by nie chciał, nie poszedłby do innej

Tak1Nie
Tor

Ale będzie się działo mamy za miesiąc kontrolę z gifu u nas, sąd ostateczny dla sprytnej trojeczki hihihihi

Tak11Nie1
@Tor

Takie kontrole powinny wejść niezapowiedziane , a nie już wiadomo że za miesiąc coś będzie.

Tak24Nie
Ona
Nazwa działu: Logistyka magazyn

To co się dzieje w magazynie kiedyś było nie do pomyślenia, chodzi mi oczywiście o Ukraińskie pary ktore prowadzają się za rękę po magazynie , przytulają i całują szkoda że jeszcze seksu na środku magazynu nie uprawiają , też mam chlopaka w magazynie ale nigdy się tak nie zachowywaliśmy i oczywiście takie zachowania przez naszych funkcyjnych są tolerowane.

No chejt
Nazwa działu: Handlowy
@Ona

Chłopa albo babe sobie znajdz zależy kim jesteś a nie ci przeszkadzają uczucia

TakNie23
@No chejt

Ukraina może wszystko. Widocznie stanowi tak tanią siłę roboczą dla firmy, że nikt nie patrzy na ich produktywność. Nie ważne że na 12 przepracowanych godzin 6 jest przechodzonych aby zlecialo. Nieważne ze jak Ci jeden z drugim przyjedzie na te 3 miesiące to realny pożytek o ile w ogóle, jest z niego może przez miesiąc (miesiąc się uczy,miesiąc jakoś tam robi i miesiąc wali w h... bo zaraz wyjeżdża). Ważne że w miejsce jednego Polaka można mieć kilku Ukraińców bo taki jest przelicznik. Niestety priorytety w neuca się zmieniły. Teraz nie liczy się jakość a ilość. Kiedyś haslem przewodnim byla jakosć , dzis to hasło brzmi radośnie : JAKOŚ! W Toruniu patrzą tylko na złotówki. I póki się na tym całościowo nie przejada to nic się nie zmieni.

Tak50Nie
Kejra
@No chejt

A Ty sobie słownik znajdź.

Tak1Nie
@Ona

Moze KZ i BR musieliby ruszyc dupska zza biureczek, zeby widziec co sie dzieje na magazynie, a nie cały czas rozwaleni na fotelu i obrazeni, ze ktokolwiek cos od nich chce. Ze wszystkim problem i wielka łaska. Zamiast pomóc siedzą i gapią sie w dashboardy, albo robia grafiki, chyba dlatego tyle to zajmuje czasu, bo tak planują, żeby robic nam pod górkę. Niektorzy maja tyle czasu wolnego, ze nawet na maly romans starczy czasu. Dopiero jak kierownik magazynu oglosi plan naprawczy to sie zainteresuja tematem i zaczna zaganiac Polakow do roboty i wymyslac jakies debilne projekty typu slynne 'kropki', a Ukraina bedzie nadal w _uja leciec i smiac sie z Polakow, ze zapier_alaja jak osly...

ona*
@Ona

Bo KZ zajęta koleżanką albo telefonem. Polacy niech zasuwają a Ukraina się mizia .

@MS Gadki

Na temat kadry kierowniczej (km kz br ) szkoda klawiatury. Tak niekompetentnych osób na stanowiskach kierowniczych jak w Gądkach to naprawdę ciężko poszukać. Zasady BHP ich nie dotyczą: kask w regale, obuwie ochronne tam gdzie jest wymagane(New balance są przecież bardziej wygodniejsze niż ta tandeta którą mamy w firmie), przerwa na papierosa kilka razy w ciągu 8h. Do pracowników z Ukrainy nic nie mam są osoby, które powinny od nich wymagać i pilnować jak pracują, a w Neuce jest niestety tak, że polaków gna się do roboty, a osoby z wschodniej granicy traktuje się ulgowo. Nieudolny sposób zarządzania tą firmą widzą już nie tylko pracownicy, ale także osoby z zewnątrz mające sporadyczny kontakt z tą firmą.

Tak12Nie
@farsa

Po co im obuwie robocze jak nic nie robia? Do patrzenia w dashboard, albo w kamery? Bez żartów... Zaganiacze i informatorzy, a nie kadra zarządzająca...

Tak9Nie
Weiser
Nazwa działu: Dział Sprzedaży

Wyzysk pracowników, powoli drugi Amazon się robi. Nie polecam!

Tak27Nie
nick

Czy wiecie jakie zarobki mają w biurze? Teraz rekrutują do biura i zastanawiam się czy złożyć cv. Proszę o konkretne kwoty jeśli ktoś wie. Z góry dziękuję za pomoc.

asd
@nick

Nie składaj, poszukaj innej firmy.

Tak43Nie2
Grześ

Dokonanie zmian kiedyś w Ołtarzewie na stanowiskach kierowniczych i brygadzistów to strzał w kolano w Neuce. Kolesiostwo, zakłamanie, donosicielstwo, prywatne układziki, szczucie ludzi przeciwko sobie. Takie zachowanie skutkują tragiczną atmosferą w pracy i wręcz obrzydzeniem do niej. Pracowałem tam kilka ładnych lat lecz dobrze że już nie muszę mieć z tą firmą do czynienia.

Tak72Nie1
Olo
@Grześ

Skąd my to znamy. To jakby o Szczecinie.

Tak56Nie
Benq

Ta firma to jest porażka, polacy którzy pracują za 2 albo nawet za 3 ukraińców nie mogą przyjść dodatkowo do roboty bo są za drodzy, Ukrainiec który w zasadzie przyjdzie i (usunięte przez administratora) zrobi może przyjść bo jest tańszy, polityka tej firmy to jest po prostu dno, mam nadzieję ze ta firma upadnie jak najszybciej.

Tak67Nie2
Na Bogato

Pracowałem w Neuca niespełna 4 lata, niestety nic dobrego o zakładzie nie mogę powiedzieć chyba że o poszczególnych pracownikach z którymi pracowałem. Wyzysk człowieka na każdej lini, żadnej perspektywy rozwoju zawodowego. Damian Gumowe ucho i Rolando to najlepsi ziomki Zbycha. Płaca na poziomie 1900 netto na rękę w dzisiejszych czasach nie powala. (usunięte przez administratora). Cały czas podnoszone normy, dokładane inne zadania z dobiegu tak aby wiecznie było zajęcie. Ogólnie mnie bardzo dziwi dlaczego na taki chłam ludzie nadal pozwalają ? Jeżeli byście zorganizowali strajk działowy to może (usunięte przez administratora)by zakasał rękawy i pokazał na co go stać jak i cała tamtejsza banda kierownicza która tylko świeci oczkami i nygusa wali. To nie są te czasy że powiedzą ci JAK SIĘ NIE PODOBA TO ZA DRZWI. Ja całe szczęście przejrzałem na oczy i z czystym sumieniem mogę napisać że był to krok w dobrą stronę odchodząc :). Aż dziwi mnie że ludzi w dalszym ciągu mgną do tego dziadowskiego zakładu, patrząc na stawki które oferuje pośrednik to raczej powinno się płakać bo wyżyć z tej jałmużny nie można.

Tak73Nie
Antoni
@Na Bogato

Próbowałeś może w trakcie Twojego zatrudnienia w firmie NEUCA rozmawiać z pracodawcą o zarobkach, które otrzymywałeś? Niektórzy pracodawcy przyjmują swoich pracowników na rozmowy i te rozmowy przynoszą skutek, dlatego ciekawi mnie, jak to wyglądało w Twoim przypadku. Odpowiedz proszę.

Tak1Nie55
Mala
@Antoni

Ale nie w Neuca Gadki, tutaj po wielu latach pracy, idac po podwyzke uslyszysz jedynie 'nie bedziemy Ci robic problemow' i (usunięte przez administratora) Zadnej woli zatrzymania odchodzacych osob ze strony firmy. Zadnej propozycji podwyzki. Ostatnio jedynie sytuacja kadrowa jest tak dramatyczna, ze kusza ludzi stanowiskiem Starszego Magazyniera, zeby nie odchodzili. Niewielu jednak daje sie nabrac na takie sztuczki, szacunku to stanowisko wsrod pracownikow nie ma juz dawno, a tylko trzeba sie uzerac z Ukraincami.

@Antoni

Ja odpowiem za kolegę jeżeli mogę. Ta firma nie szanuje zwykłych szarych pracowników ... ma ich w (usunięte przez administratora) dostrzega tylko tych którzy mają jakieś ciekawe informacje na innych lub delikatnie mówiąc wchodzą kierownikowi tam gdzie słońce nie dochodzi. Kierownik magazynu Gądki nie podejmie z Tobą żadnego tematu jego zastępca również, na temat kierowników zmian to szkoda się wypowiadać bo: gumiś - mam na wszystko wy1eb@ne, kulfon trochę się pośmieje trochę ale nic nie wniosę a rolo to istna porażka - nie poradzę sobie ... mam za mało ludzi... to z kim i o czym rozmawiać... Oni jeszcze nikogo nie próbowali zatrzymać w żaden sposób .... a mieli parę osób z dużą wiedzą i lubili tę pracę, ale jak ktoś taki nie jest w żaden sposób doceniany to pierwsze co robi to ucieka z takiej firmy do innej, która wie kogo ma w swoich szeregach i nie pozwoli tak łatwo takiej osobie odejść. W Neuce jest mottem "nie ma ludzi niezastąpionych" i dlatego w tej chwili 3/4 załogi to Ukraina, a teraz i hindusi - błędów tyle i strat że głowa mała... no ale po co zapłacić godne pieniądze 10 dobrym pracownikom z Polski jak można przecież dać połowę z tego 30 ukraińcom, którzy wyrobią połowę z tego co te 10 osób i dodadzą w gratisie mnóstwo błędów :) taka polityka firmy... to jest korporacja a nie popierdółka oni ludzi nie szanują na twoje miejsce są inni.

Tak58Nie
M.
@Na Bogato

Najwiekszym problemem tej firmy jest z pewnością kadra kierownicza. Wszystko co tutaj napisali pracownicy to niestety szczera prawda. Stanowiska obsadzone sa poslusznymi miernotami, ktore w Neuce osiagnely szczyt swoich mozliwosci i zrobia wszystko, zeby tylko nie podpasc swojemu panu i nie popasc w niełaskę. Dla nich liczy sie tylko to z czego rozlicza ich kierownik, inne rzeczy sa pomijane, przynajmniej do momentu kiedy jest juz taki (usunięte przez administratora) ze interweniuje kierownik magazynu. Dopiero wtedy KZ lataja jak pieski i szczekaja na pracownikow, zeby tylko chociaz na chwile zatuszowac (usunięte przez administratora) jaki panuje na magazynie. Na szybko opracowuja plan naprawczy, najczesciej nic nie warty, byle tylko zadowolic kierownika magazynu. Niestety o wiekszosci spraw nie maja najmniejszego pojecia dlatego plan naprawczy i wszystkie projekty sa wprowadzane na maksymalnie tydzien, bo i tak zaden z nich sie nie sprawdza i wszyscy o nim zapominaja. Stad wieczne zmiany, reorganizacje, nowe modele, centralizacje itd. Byle zadowolic kierownika i zgarnac premie za 'genialne pomysly' i 'usprawnienia'. A na magazynie (usunięte przez administratora) jak byl tak jest. Wszystko lezy, jakosc przyjecia, jakosc na MS, straty magazynowe i braki na magazynie coraz wyzsze, opoznione wyjazdy, ale najwazniejsze jest, ze jak kierownik magazynu od swieta schodzi na dol do pracownikow to zeby nie bylo kurzu na polkach i zeby gasnice nie byly zastawione. Pieski oczywiscie wczesniej, merdajac ogonem, biegaja po magazynie i sprawdzaja wszystko, zeby znowu nie podpasc. Takie sa u nas priorytety. Nieistotne, ze pracownicy mowia w trzech roznych jezykach i nie sa w stanie porozumiec sie miedzy soba. Polacy juz nawet nie przychodza na rozmowy kwalifikacyjne, bo opinia o Neuce gorsza juz byc nie moze niz to co sie mowi o tej firmie w okolicy. A oni udaja, ze to nie przez to, ze firma jest kiepsko zarzadzana, tylko tlumacza to sytuacja na rynku pracy. To ze co tydzien zwalniaja się kolejne osoby z doświadczeniem tez nie ma dla kierownictwa zadnego znaczenia i nie sklonilo nikogo do refleksji. Dopoki u wladzy jest ta ekipa nic sie zmieni, pieski beda radosnie biegac wokol swojego pana, radosnie szczekac i lizac go po rekach...

Karol
@Na Bogato

Jak sie chce awansowac z dostawcy pizzy na kierownika w hurtowni farmaceutycznej, ale inteligencji los dał tyle co wlosow na glowie to trzeba kumpli ze zmiany (usunięte przez administratora) Taka sytuacja XD

Tak44Nie1
Antoni
@Antoni

Rozmawiałem wielokrotnie, bez żadnego niestety skutku. Najgorsze jest to że byłem odpowiedzialny nie tylko za prace magazynowe ale także inne. Na każde zawołanie szanownego Pana Zbyszka, który nigdy nie był zadowolony, cokolwiek by się zrobiło to przecież mogło być lepiej przecież.

Tak35Nie
Na Bogato
@Karol

Ja awansowałem w pewnym sensie, uwolniłem się od tego panującego syfu który tam jest. Prace mam spokojną, pracodawca mnie zaczął doceniać, a co chodzi o obowiązki to mam dostosowane na poszczególne stanowisko stanowisko. Pensję mam x 2 prawie jak w Neuca a pracuje od rana :)

Tak39Nie1
Iz@
@M.

Potwierdzam ale dlaczego osobami funkcyjnymi SM robi się Ukraińców nie długo będą brygadzistami ..... No chyba że już w którymś magazynie jest taki przypadek.

Tak18Nie
Jak to?
@Iz@

W ktorym magazynie? :O

WIOLA

Czy tak źle jest również w magazynie Ołtarzew i Katowice.?

Jsk
@WIOLA

Nie jest najgorzej

TakNie55
Renata
@Jsk

Dobrze zatem wiedzieć, że sytuacja w NEUCA - z Twojej perspektywy nie przedstawia się najgorzej. Potrzebowalibyśmy jednak nieco więcej informacji o tym pracodawcy. Wiemy, iż NEUCA jest polską firmą z 25-letnią historią, aktywną w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia. Dynamiczny rozwój na styku dziedzin farmaceutyczno-medycznych daje wyjątkowe możliwości firmie i pracownikom. Może dopowiedziałbyś, jakie konkretnie możliwości mają tam pracownicy? Zachęcam.

Tak1Nie28
qwerty
@Renata

Ej no, przestańcie się wygłupiać :D

Tak23Nie
kaja

Hej, ja pracowalam jeszcze nie dawno na MSie, faktycznie juz sama rozmowa wydawala mi sie dziwna i nieprzyjemna, facet nawet nie byl z kadr. Myslalam, ze to zastepstwo, ale dziewczyny mowily, ze to standard tutaj Rozmowa bardzo malo profesjonalna i nierzeczowa. Zarobki faktycznie kiepskie, ale myslalam, ze przynajmniej praca bedzie lekka i w fajnej atmosferze. Niestety sama praca wyczerpujaca fizycznie i psychicznie. Caly czas bylysmy gonione do pracy, nie mozna bylo nawet na chwile przestac pracowac. Caly czas na stojaco i w halasie ,po calym dniu strasznie bolaly nogi. Nawet poganiali nas przez radio, tak ze caly magzyn slyszal. Masakra jak traktuja pracownikow. Na przerwach nie bylo z kim rozmawiac bo brygadzistki i starsze siedzialy razem przy stoliku, a ukraina tez osobno. Na sama mysl o pojsciu do pracy az robilo mi sie niedobrze. Nie rozumiem jak mozna w takich warunkach pracowac kilka lat. Dziewczyny byly tak wystraszone ze wychodzily dopiero minute po skonczeniu pracy bo podobno tak kazal kierownik i dostawaly kiedyś jakie pisma do podpisania jezeli wychodzily o pelnej godzinie. Ja nie miałam tej karty i nie musialam hi hi Ogólnie to mam wrazenie ze wszyscy tam byli zastraszeni i smutni Kolega pracowal kiedys na wysylce towaru , nie wiem jaki to jest dzial, ale tam tez nie bylo kolorowo. Zarobki nieco lepsze, ale zima musieli pracowac przy podniesionych bramach i byl caly czas chory od tego. Wytrzymal jeszcze krocej niz ja. Ogolnie naprawde zle wsopminam to kilka tygodni w tej firmie. Zarobki to jedno, ale najgorsza byla ta atmosfera między dziewczynami. Raczej chyba bym odradzala ta firme. Teraz pracuje w twiningsie i mi sie dzuo barziej podoba. Zarobki i atmosfera napewno sa duzo lepsze. Aha i jeszcze nie mozna miec nic do picia oprocz wody i nie ma nawet przerwy na papierosa 5 minut. Tylko ukraincy chodzili ci co jezdza wozkami bo podobno brygadzista tez palil i im pozwalal. Nawet dziewczyny go widzialy jak palil za tirami kiedyś hi hi

Tak61Nie
Jciffj
@kaja

Czyli na każdym magazynie w Polsce to samo... Normalniej w jote w jote...

eeeeetam

smutna firma smutne zarobki wieczny stres wieczne ganianie chcesz tu pracowac? A malo masz klopotow? Wiec po co sobie dokladac nastepne w imie "umowy" i pozniejszych konsekwencji jak Cie udupic zgodnie z litera prawa :)

Tak80Nie
Fuj

Tymi aneksami napluliscie nam w twarz. Macie czelnosc mowic, ze podwyzki sa dla najlepszych pracownikow, a potem rzucacie takie ochłapy? Nie macie za grosz wstydu, okazujecie pracownikom calkowity brak szacunku i pokazujecie, ze nie mamy dla Was zadnej wartosci dajac w dzisiejszych czasach niewiele ponad 100 zlotych podwyzki. Jedyne co potraficie to falszywie sie usmiechac i dziekowac za zaangazowanie i prace w nadgodzinach, ktore kazecie nam potem odebrac, kiedy wam jest to na rękę. Wy natomiast w tym czasie po 8 godzinach siedzenia za biurkiem i patrzenia w kamery jedziecie do domow i spedzacie czas z rodzinami. Jak trzeba zostawac w pracy to jedyne co zaoferujecie w zamian to Wasze piekne, nic nie warte przemowy motywacyjne wyuczone na szkoleniach w Toruniu. Nawet nie potraficie stanac przed nami i wziac odpowiedzialnosc za wysokosc podwyzek jakie nam dajecie po calym roku ciezkiej pracy. Zachowujecie sie jak gowniarz, ktory nie potrafi wziac odpowiedzialnosci za swoje czyny i zrzucacie cala wine na Torun udajac, ze bardzo byscie chcieli dac wiecej, ale nie mozecie. Nie ma z Was zadnego pozytku, niewiele wiecie, niewiele potraficie i jeszcze mniej umiecie załatwić, a macie czelnosc zwracac nam uwage, ze nasza wydajnosc jest za niska? Macie w ogole jakas przyzwoitosc? A zarzad niech w tym roku w koncu przeszkoli naszych kierownikow w Gadkach, zeby chociaz wiedzieli jak sa wyliczane i wedlug jakich kryteriow sa przyznawane podwyzki. Co roku odpowiedzi sa takie same, 'nie wiem, ale sie dowiem'. A potem cisza. Powoli zaczynamy podejrzewac, ze glownym czynnikiem sa uklady i znajomosci, a nie faktyczna ocena i wydajnosc pracownika. Wstyd, ze tak wazna kwestia jak podwyzki i kryteria ich przyznawania nie są transparentne... Sa jakies granice niewiedzy i braku kompetencji, ktorych nie powinno sie przekraczac. Parafrazując jedno z popularnych hasel w Neuca Gadki chcialoby sie rzec, Panowie niebieska kamizelka zobowiązuje!

Tak138Nie1
Bluecolor
@Fuj

Ale czy ty podpisałas cyrograf czy umowę o pracę? Skoro jesteś tak sfrustrowana to wypowiedzenie i nara i po nerwach

Tak1Nie118
keksy
@Bluecolor

Akurat ma dziewczyna sporo racji, nie kazda z nas moze sie tak zwyczajnie zwolnic. Bedziesz miala rodzine i dzieci to zrozumiesz. A to, ze za dobra prace chcemy normalnie zarabiac to chyba zrozumiale.

Tak125Nie
Volt
@Fuj

To samo jest w Ołtarzewie bo kamizelki niebieskie i czerwone do czegoś zobowiązują a nie tylko wydzierać się na ludzi i mieć ograniczoną wiedzę w jakim kolwiek temacie ale niestety tak to jest jak są układy układziki i pilnują swoich stołków a ludzi mają za gorszy sort i właśnie na zadane pytanie odpowiadają nie wiem i nawet nie myślą żeby czegoś się dowiedzieć i udzielić pracownikowi odpowiedzi zwrotnej. Z takimi podwyżkami to zostanie im do pracy sama Ukraina. Wtedy niebieskie i czerwone może się wezmą za pracę. A jakaś tam pochwała od czasu do czasu to jest tylko śmiech na sali i zamydlanie ludziom oczu. Tylko niech wiedzą że neuca najmniej płaci wśród okolicznych firm

Tak122Nie
@Volt

Nawet juz nie ukraina, tylko hindusi. Tak przynajmniej wyglada sytuacja u nas.

Tak92Nie
@Fuj

Zobacz kto w tej firmie pełni funkcje kierownicze ... chyba nie muszę nikomu mówić jakie to są osoby ... więc czego Ty od nich oczekujesz... wiedzy? kultury osobistej? elokwencji ? Przecież oni jakimś cudem osiągnęli swój everest (donosząc na wszystkich i wszystko) otoczyli się takimi samymi ludźmi i teraz mamy w pełni wykwalifikowaną kadrę kierowniczą, która zawsze Ci pomorze wytłumaczy i wyjaśnij wszystkie wątpliwości a gdy jest taka potrzeba to stanie razem z Tobą ramię w ramię i będzie pracować. Ci ludzie nie mają pojęcia kto jaką pracę na magazynie wykonuje i na jaką ocenę a co za tym idzie podwyżkę zasługuję. Tępak który nic nie potrafi ale jest kumplem brygadzisty i już przytuli najwyższą podwyżkę. Ocena pracownicza nigdy nie była i nie będzie transparentna bo o to w niej chodzi to istny pic na wodę... debilne pytania i możesz mieć kilkanaście argumentów na swoją korzyść ale to brygadzista wypełnia to coś ...

Tak112Nie
@farsa

Sory ale jak dla mnie to jesteście nieudacznikami życiowym. W wieku zapewne 30-40 lat nie osiagneliscie nic macie pretensje do ludzi którzy coś osiągnęli. Jeżeli myślicie że donosicielstwo jest wyznacznikiem kariery zawodowej to jesteście w błędzie i czeka was do końca życia to co osiagneliscie do tej pory, wyjdzcie z tego paradygmatu spójrzcie dalej inaczej wyplujcie ten jad i zacznijcie zmieniać swoje życie. Pozdrawiam was (usunięte przez administratora)????

Tak6Nie86
@Nick

Jezeli kariera nie jest oparta na wiedzy, umiejetnosciach, kwalifikacjach czy wyksztalceniu, a jedynie na niemoralnym zachowaniu jak chociazby donosicelstwo, knucie intryg, wymyslanie rzeczy, ktore nigdy nie mialy miejsca zeby osiagnac swoje cele, to moim zdaniem nie jest to kariera godna podziwu. Dodajmy do tego bezrefleksyjne przyklaskiwanie kierownikowi i mamy przepis na kariere w Gadkach. Uwazasz, ze faktycznie mamy czego zazdroscic?

Tak93Nie
cuki

o kierownik ?? brygadzista ?? :D

Tak9Nie
@MS Gadki

Przeciez wyniki magazynu są bardzo dobre, czyli kadra się sprawdza. Co do podwyżek to sory ale na co liczycie? Od lat oscylują wokół kwoty 100-120 zł na co liczycie co roku? Na to że będą 3 razy większe? Taka rola kz i br że ma trzymać ludzi krótko co by było jak każdy by robił co chciał

Tak1Nie58
@Nick

Chyba nie masz pojecia jaka jest rola kierownika. Jezeli potrzebujesz kogos z batem nad soba, zeby pracowac to znaczy, ze jestes kiepskim pracownikiem. Kierownik ma inne zadania, pracownik powinien wiedziec jakie ma zadania i je samodzielnie realizowac. Rola kierownika natomiast jest podejmowanie trafnych decyzji, umiejetne zarzadzanie dostepnymi zasobami ludzkimi, wsparcie wiedza i doswiadczeniem podwladnych, ich motywowanie do rozwoju i wiele innych rzeczy, ktorych brakuje w Gadkach. Tobie natomiast rola kierownika pomylila sie z rola wartownika w (usunięte przez administratora) albo w kamieniolomach. Jezeli chodzi o podwyzki, caly czas mamy nadzieje, ze ktos w koncu zrozumie gdzie popelniaja blad, ze odeszlo sporo pracownikow, a zamiast nich pracuje Ukraina, ktora mocno obnizyla jakosc procesu. Skoro Neuca musi przejmowac mniejsze hurtownie, zeby utrzymac swoj udzial w rynku i pozycje lidera tzn., ze klienci czyli apteki widza, ze jakosc uslug systematycznie sie pogarsza i zwyczajnie z tych uslug rezygnuja.

@MS Gadki

Myślałem że większych bzdur niż w tvn dzisiaj nie usłyszę, a jednak się udało takich bzdur jak ty napisałaś nie widziałem nigdzie. Przeczytaj swoj post i zobacz co tam napisałaś. Piszesz ze kierownik nie powinien kontrolować pracownika bo on powinien sam to robić a później piszesz ze kierownik powinien odpowiednio zarząd ludźmi. Anarchia to nic innego jak brak poszanowania prawa i władzy i Ty jesteś tego idealnym przykładem. Kończę ta dyskusje powodzenia i proponuję zmienić poglądy bo dazysz do autodestrukcji.

Tak1Nie32
@Nick

Masz duze szanse zostac u nas osoba funkcyjna :D Nie pisz nic wiecej, bardzo Cie prosze :)

Tak57Nie
@MS Gadki

I będę dobrze zarabiała a ty narzekasz i swoim podejściem zarabiasz zapewne 2100.

TakNie19
CUKI
@Nick

Hahaha ale się ubawiłem czytając tę opinię - widać że albo nie masz zielonego pojęcia kto dostaje stanowiska funkcyjne w Neuca albo nią jesteś i jesteś tak sfrustrowana, bo wiesz że poza murami tej firmy nie dostałabyś nigdzie funkcyjnego stanowiska, ponieważ w innych firmach trzeba wykazać się czymś więcęj niż "wchodzeniem w (usunięte przez administratora) " i przytakiwaniem :D mało tego prócz mnóstwa dodatkowych obowiązków, bo przecież "kamizelka zobowiązuje" to zarabiasz/zarabiałabyś nie wiele więcej niż zwykły pracownik :D więc ten komentarz naprawdę nieźle mnie rozbawił hehe :P no ale czego się nie robi dla JEDYNEJ firmy, w której można liczyć na inne stanowisko, niż magazynier przy minimalnej zmianie płacy :P - bo jestem teraz .... :D Przypuszczam, że przynajmniej część z osób wypowiadających się na tym forum miało propozycje zmiany stanowiska, ale ktoś kto ma jakiś szacunek do siebie zwyczajnie powie NIE. Jak jesteś osobą funkcyjną w tej firmie to naprawdę jest czego GRATULOWAĆ czytając te forum to naprawdę same wybitne postacie po wielkich staraniach je dostają jak pracownik ochrony, czy pizzerii haha :P a jeżeli nie pracujesz w Neuca to po pierwsze co robisz na tym forum ?? a po drugie złóż CV :D

@Nick

Na pewno dobrze zarabiasz jak na swoj potencjal intelektualny, pewnych rzeczy sie nie przeskoczy. Mysle, ze trzymasz sie swojego stanowiska, bo tak ciezko wypracowana pozycja w firmie kosztowala Cie utrate godności i szacunku otoczenia. Dlatego bedziesz w tej firmie do samego konca, przekonujac sama siebie, ze jest dobrze. Masz swiadomosc, ze poza Neuca znowu będziesz nikim i boli Cie, ze sa ludzie, ktorzy sa w stanie zawalczyc o swoj los. Nie pozdrawiam.

Tak46Nie
@MS Gadki

Tej Nick a Ty to w końcu kto facet czy kobieta bo coś się nie możesz zdecydować :DD a może gender ? :) Mam do Ciebie radę zacznij czytać ze zrozumieniem i samodzielnie myśleć (wiem to jest trudne) ale lepiej późno niż wcale:)). Wypisujesz takie głupoty że ze śmiechu brzuch mnie rozbolał :)) Wiem przysięga zobowiązuje: mierny bierny ale wierny:))

Tak19Nie
Hak
@MS Gadki

Zastanów się czy ty masz godność. Gdybyś ja miała to nie obrazala byś nikogo na forum tylko powiedziała w twarz a ten zły kierownik zawsze ci powie na bieżąco co robisz źle i nie napisze na ciebie na forum

TakNie13
@Hak

Nie zly, tylko niekompetentny. Kto powiedzial, ze cokolwiek robię zle? Na rozmowach rozwojowych nie bylo do mojej pracy zadnych zastrzezen. I nikogo nie obrazam tylko stwierdzam fakty. Jezeli ktos jest glupi, to powiedzenie mu tego nie jest obrazaniem tylko zwyczajna informacja.

@MS Gadki

No i ok to teraz zaznacz swoją obecność w magazynie zrób coś pożytecznego żebyś została zauważona a wtedy propozycja podwyżki w formie zmiany stanowiska to formalność zacznij od SM, powodzenia

Tak1Nie6
@Nick

Dzięki za radę właśnie tak zrobię - zacznę donosić i to z pewnością zwróci uwagę przełożonego a wtedy kariera a' la Neuca gwarantowana.

Tak44Nie
Ktos
@Nick

A od kiedy macie takie kryteria awansu w firmie? Bo patrzac na kierownikow zmian nie widze powodu dla ktorych zostali powolani na swoje stanowiska. Tak jak pisal ktos wczesniej, niestety nie takie rzeczy decyduja w firmie o awansach. Nikomu nie zazdroszcze, ale kazdy kto dluzej pracuje w firmie, wie na jakiej zasadzie sie to odbywa. Dziwna sprawa, ze zdarzaly sie awanse ludzi z krotkim stazem, bez wiedzy i doswiadczenia, ale dziwnym zbiegiem okolicznosci byl to kolega kierownika zmiany. Albo inna sprawa, awans na SM osoby z zupelnie innego dzialu. To faktycznie sa Twoim zdaniem merytoryczne przeslanki przy podejmowaniu decyzji o awansach? Jakim cudem Twoim zdaniem osoba niepracujaca na dziale ma sluzyc podwladnym wiedza, doswiadczeniem i wsparciem, skoro nie potrafi nawet 20% tego co oni, a najgorsze, ze nawet nie probuje czesto tych brakow uzupelnic. Moze mi to wytlumaczysz? Moze znasz odpowiedz na pytanie, dlaczego czesto Neuca awansuje osoby nie oglaszajac nawet rekrutacji wewnetrznej? To sa te zasluzone kariery w Gadkach? Twoja tez tak wygladala? Bo moim zdaniem coraz bardziej wyglada to jak grupa kolegow i kolezanek, a nie profesjonalna kadra zarzadzajaca. W ostatnim czasie awanse to juz nawet nie nagroda dla pracowników za ich wklad w rozwój firmy, a desperacka proba zatrzymania pracownikow, ktorzy chca sie zwolnic. Wszyscy widza jak to wyglada w rzeczywistości i nie probuj wmawiac nam, ze czarne jest biale...

Tak49Nie
Jsk
@Ktos

Napisze tak z niewolnika nie ma pracownika nie pasuje to wypowiedzenie i dowidzenia trole internetowe

Tak1Nie8
Gadki
@Jsk

Ten tekst slyszy kazdy, ktory sklada wypowiedzenie w Neuca Gadki, widze, ze mamy tu wiernych zolnierzy kierownika, ktorzy zostali tak przemaglowani na zebraniach operacyjnych, ze faktycznie uwierzyli w te bzdury, ktore sa tam tluczone do glow. Jezeli zarzucasz komukolwiek trollowanie, to moze przedstaw swoje racje i obal argumenty przytoczone powyzej. Bo na razie zachowujesz sie jak obrazone dziecko. Moze wskazesz z ktorymi informacjami na forum sie nie zgadzasz i ktore nie sa zgodne ze stanem faktycznym?

@Jsk

Jak jestes tak bardzo zachwycona Neuca to moze zaczniesz oprowdzac wycieczki po tym wspanialemy miejscu? Chyba, ze juz to robisz... Albo moze zrobisz na ten temat prezentację?

Tak33Nie
nn
@MS Gadki

Chyba juz nikt nie ma watpliwosci kto pisze posty wychwalajace Neuce... @ Nick - Teraz idz na MS i powiedz dziewczynom w twarz, ze sa Twoim zdaniem zyciowymi nieudacznikami. Masz tyle odwagi?

K
@nn

Nieźle, juz dawno slyszalem, ze trzeba uwazac co sie mowi. W pracy usmiechy i niewinna gadka, a tutaj wyszlo jak jest naprawde i co myśli o ludziach z firmy. Niezla jazda, chociaz zaskoczony nie jestem, bo opinia taka jest od dawna... Moze w koncu nie bedzie slychac tego irytujacego ,no sorry, ale...' XD Dobrze, ze z wysokosci wozka jej nie widac i nie slychac XD

fifi
@Nick

Niby bronisz tej firmy, ale jednoczesnie wysmiewasz zarobki jakie oferuje Neuca i okazujesz pogarde ludziom ktorzy za tyle pracuja. A kiedy walcza o wyzsze zarobki to mowisz, ze im sie nie naleza. Jestes Ty madra? Dam Ci rade, tak od serca. Jak przestaniesz wchodzic kierownikowi w (usunięte przez administratora), to bedziesz mogla swobodnie oddychac, mozg sie dotleni i moze pojawia sie jakies przeblyski rozumu...

Tak8Nie
basior

Witam wszystkich. Jakiś czas temu byłem na rozmowie o pracę w tej firmie oczywiście szukałem w internecie jakiś informacji na temat Neuca i trafiłem na to forum. Początkowo nie chciałem dać wiary tym wszystkim komentarzom (ilu ludzi tyle opinii) ale po rozmowie w ogóle mnie one nie dziwią. Myślę że ta firma jest śmieszna a raczej śmieszne jest wynagrodzenie które proponują trochę ponad 2 tyś zł na rękę. Mówimy tu o pracy w systemie trzy-zmianowym z pracującymi weekendami a także świętami, nadgodziny do odbioru. Z tak beznadziejnymi zarobkami nie spotkałem się w żadnej firmie w Gądkach. To wynagrodzenie, które mi zaproponowano kojarzy mi się tylko z wyzyskiem i niewolnictwem. Proponuje przemyśleć decyzję czy aby na pewno podjąć pracę w tej firmie. W tej okolicy bez większych problemów znajdziecie dużo lepiej płatną pracę. Pozdrawiam

Tele

Rzadko się zdarza żeby było aż tak dużo negatywnych komentarzy praktycznie zero pozytywów miałem startować do tele ale ktoś mi polecil to forum do przeczytania ostro u was

sadas
@Tele

Tylko, że tutaj wypowiadają się głównie pracownicy magazynu. Telemarketing to troszkę inna rzeczywistość.

Tak3Nie1
Irena
@sadas

Każda osoba pracująca w NEUCA ma prawo wypowiedzieć się o warunkach panujących u tego pracodawcy. Rozumiem, że Ty pracujesz w dziale, o którym wspominasz - jak więc wygląda ta praca z Twojej perspektywy? Zawsze warto pisać konkretnie i popierać swoje wypowiedzi argumentami - dzięki temu są bardziej przydatne i wiarygodne dla innych.

Tak3Nie
Tele morele

Rzadko się zdarza żeby firma miała aż tak dużo negatywnych komentarzy praktycznie zero pozytywów miałem startować do tele ale ktoś mi polecil to forum do przeczytania....dziadostwo i cwaniactwo sory ale takie wnioski.

Tak39Nie
Jfkd

Ciekawe jakie będą paczki dla dzieci na 1 czerwca

Pfff
@Jfkd

Takie jak na Mikolaja

Wrocław

Witam.. mam.takie pytanie do pracowników Neuca. czy wiadomo coś na temat pikniku rodzinnego co odbywał się co roku w Toruniu?? Bo coś jak narazie jest cicho.. proszę o jakieś informacje

qwerty
Nazwa działu: Marketing
@Wrocław

od tego roku pikniku już nie będzie, ponoć kwestie logistyczne (oficjalnie), nieoficjalnie oszczędności

patusy
@Wrocław

Człowieku pikniku w tym roku nie będzie ... (kolejna patologia)dla kogo miałby być?? dla pracowników za wschodniej granicy ?? Polaków przecież już praktycznie nie ma a jak są to nie chcą mieć za wiele wspólnego z tą firmą po godzinach pracy. Pomyśl firma daje nam różnego rodzaju przekąski owoce warzywa codziennie coś innego od koloru do wyboru do tego super stołówka gdzie za kilka złotych możesz zjeść super posiłek (patrząc na zarobki to istne śrubki) do tego automaty z których można korzystać do woli na piknik po prostu już nie starczyło pieniędzy. Przeczytaj sobie te piękne hasła na tapecie z pewnością gdzieś u Was wisi. Firma dba o swoich pracowników docenia ich na każdym kroku czego dowodem będą aneksy opiewające podobno na zawrotne czterocyfrowe sumy . PS. Ta wypowiedź jest ironiczna jak jest naprawdę to każdy pracujący i myślący człowiek wie.

Eryk
@qwerty

Ten piknik to jedynie po to by chyba ukraina mogła się zabawić.... Zamiast socjalne wydawać na tego typu spęd to dołożyć ludzia do premi.... Pozdrawiam

No i sru

Uwaga magazyn Gadki! Jaki jest plan naprawczy? Wszystkie ręce na pokład!

Tak11Nie
Viola

Neuca na stronach giełdy chwali się zyskiem netto w kwocie 98 milionów złotych. Pracownikom z tego wypłaci przez rok! około 4 miliony zł - 3.800 ludziom. Reszta z tak wielkiego zysku trafi do akcjonariuszy i trochę pozostanie w firmie. Skoro jest tak dobrze, zysk taki wielki, to dlaczego pracownik traktowany jest jak zło konieczne w myśl zasady "pracownicy to idioci, nie dość, że daliśmy im pracę, to jeszcze chcą pieniądze". W Amazonie też się chwalili zyskami i pracownicy wywalczyli swoje, może Neuca też tego potrzebuje?

Tak19Nie
@Viola

Nie ma pieniedzy na podwyzki. Sztuka jest sztuka, Ukraina zrobi mniej, ale Polakow sie docisnie i na MS robota idzie. Tylko naszym kosztem niestety... Dopoki wyjazdy sa wmiare punktualnie Torun nawet sie nie dowie co tu sie dzieje...

@MS Gadki

Tu liczy się tylko MS i wyjazdy ... da się ludziom kilka zł i zamkną jadaki Przyjedzie zarząd to się ładnie posprząta oni wygłoszą piękne przemowy , zjemy (o ile w tym roku będzie pikniku już nie ma) razem tą słynną już wigilie i będzie pięknie w tej naszej firmie gdzie podobno panuje rodzinna atmosfera ...

@farsa

Ale potem bedziemy musialy wszystko odrobic

Zostaw opinię o NEUCA SA - Polska

Chcę opublikować: