Opinie o Tenderhut S.A. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tenderhut S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tenderhut S.A. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenderhut S.A. w Białystok

Pytajnik Nowy wpis

Hej! Czy ktoś pracuje obecnie w tej firmie albo jednej z jej spółek i mógłby powiedzieć jakie są zarobki oraz szanse rozwoju? Czy są ciekawe projekty? Czy są jakieś benefity? Jak wygląda praca w firmach tej spółki? Czy warto jest tam iść pracować? Dzięki wielkie za odpowiedź. Szukam obecnie nowej pracy i stąd moje pytanie.

Jaka jest stawka początkowa w Tenderhut S.A.? 9 lutego na Lento.pl dodali ogłoszenie na stanowisko CEO.

Czy firma Tenderhut S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jak odchodziłem to nie było takiego profitu i z tego co wiem do teraz go nie ma.

Balan Nowy wpis

Jest fundusz szkoleniowy co roku, można finansować szkolenie albo zakup oprogramowania.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Tenderhut S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Balan Nowy wpis

Obie opcje są możliwe, ale to ustala się bezpośrednio już z przełożonym.

Programista Java

Rekrutacja techniczna składa się z kilku części: 1.Teoria Javy 2. Teoria Springa 3. SDLC (gównie na tym rozmowa się skupiała) Po zakończeniu rozmowy, mam wrażenie, że rekruter był pracownikiem naukowym, a nie programistą. Jego podejście do rozmowy przypominało podejście nauczyciela lub wykładowcy, który starał się udowodnić swoje racje i prowadził rozmowę jakby z uczniem lub studentem. Na pytania trzeba odpowiadać dokładnymi definicjami w innym przypadku rekruter nie zrozumie i dostaniecie ocenę 3.5 zamiast 5 :)

Standardowe pytania z Javy i springa.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wschód

Firma ze wschodu, więc wschodnia mentalność prowadzenia :) ostrzegałem

wschód
@Wschód

A gdzie minusy?

Janusz Biznesu El Roberto

W sumie to nick mówi wszystko. Janusz biznesu, tobie da x sam wezmie 3x albo I lepiej. Skaczesz po projektach jak małpka żeby oni mogli zarobić na tobie jak najwięcej a tobie dać ochłapy. Amber gold w IT normalnie.

Honorata
@Janusz Biznesu El Roberto

Ale co to z jakiegoś projektu chciałbyś się dzielić po równo? Bo firma to chyba też jeszcze jakieś koszty ma do pokrycia u siebie?

?

Może takie pytanie dziwne ale mnie interesuje czy np jak ktoś ma urodziny to jakis prezencik się może pojawić od szefostwa? :D

xd
@?

tak, nowego mercedesa daja

Patryk

Ja zrezygnowałem gdy poczytałem opinie gowork na profilu spółki w której faktycznie się pracuje czyli Softwarehut. W tenderhut pracują tylko osoby od rekrutacji i może zarząd.

George Patton Jr.

Zatrudniony pracownik (nawet junior) jest domyślnie omnibusem potrafiącym wszystko. Wyjazdy na konferencje i szkolenia za swoje $$$, ale sweet focia na social media wrzucana przez firmę musi być. Brak ścieżki rozwoju, kluczowe jest sprzedanie każdego człowieka do klienta. Nie ma człowieka, nie ma problemu XD, są faktury opłacane przez zachodnie firmy. Po pewnym czasie nikt do końca nie wie w jakiej spółce grupy jest zatrudniony i dla kogo robi robotę. Na plus: B2B z benefitami UoP i dobry PR całej grupy. Firma w rzeczywistości z Warszawy, gdzie siedzi cały management. Oficjalna siedziba i pozostałe biura (Wrocław, Olsztyn itd.) to po prostu open space dla minionków piszących kod.

Far Dude

No to true...o wszystko trzeba się prosić i wielka łaska. Panie tosz to szok !

Małgorzata
@Far Dude

@Far Dude Powiesz coś o samym charakterze pracy w Tenderhut? Czym się tam zajmujesz?

Bubu

To taka firma jak z reklamy pracuj.pl :)

Monia

(usunięte przez administratora) pracowników. Mówią o sobie że robią mega rzeczy a jak pojawi się projekt to rzeźbą. Kilka spółek i żadna nic nie ogarnia.

Anka

W biurze (usunięte przez administratora), szaro buro i ponuro, zero klimatu. Salki konferencyjne małe jak izolatki (usunięte przez administratora) kto tam chce pracować, no comment...

Totalny (usunięte przez administratora) biuro tragedia, zero atmosfery, każdy napuszony i zamknięty jakby byli tam za karę (usunięte przez administratora). Słabo płacą i (usunięte przez administratora) Serio ta firma to przekręt, słup ... większość nie ma o tym pojęcia. PR i nic po za tym. Jak się wchodź do biura to już czuć o(usunięte przez administratora) atmosferę, a w trakcie rozmowy rekrutacyjnej chce się wyjść ... oczywiście ci którzy mogą sobie na to pozwolić bo są dobrzy, słabi albo naiwni tam robią (usunięte przez administratora)hehe OMIJAĆ TO !

Czy firma jest wypłacalna ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tenderhut S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Tenderhut S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tenderhut S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenderhut S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenderhut S.A.?

Kandydaci do pracy w Tenderhut S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenderhut S.A.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Tenderhut S.A.