Opinie o Solution4Labs Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Solution4Labs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solution4Labs Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solution4Labs Sp. z o.o. w Białystok

Hej, tu mimo wszystko nie ma żadnych rotacji czy po prostu oferty zaczęły być gdzieś indziej dodawane? kiedyś widziałam, że poszukiwany był Business Development Manager przy czym wymagano 5 lat doświadczenia. ciekawa byłam czy poprzeczka przypadkiem się nieco nie zmniejszyła, ponieważ w moim przypadku jak na razie są to 3 lata

xyz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

W Solution4Labs już ni ma mnie od jakiegoś czasu, więc mogę teraz szczerze parę słów powiedzieć. W tej firmie to jeden wielki (usunięte przez administratora) jest, co niektórzy jeszcze próbują ogarniać (do czasu, bo łatwo tutaj o wypalenie). Najbardziej doświadczeni stworzyli wewnętrzną pasożytniczą spółdzielnię, której nie można ruszyć, są też toksyczne grupki plotkarskie, a nowi? Nowi to mają pod górkę, bo ich olewają i traktują jak roboli bez żadnego porządnego wdrożenia. Organizacji pracy tu nie ma, a co dopiero mówić o jakiejś drodze do awansu. Wszystko na odwal się robi, na łapu-capu i byle jak. Nikt nie ma do końca pojęcia co i jak, ale każdy ma za zadanie być wszechwiedzący i najlepiej zrobić coś na już. Jeszcze wciskają kit o tym, jak to oni są nie wiadomo jak wielcy i mają najlepszy produkt na rynku, a tak naprawdę to tu bardziej na prowizorkę wszystko idzie, a nie żadna firma zajmująca się oprogramowaniem dla laboratoriów. Nie ma tu żadnego wsparcia w tematach merytorycznych, uczymy się tylko schematów klikania za psie pieniądze. Umowy o pracę nie dostaniesz, jesteś zmuszony mieć własną działalność, bo zatrudnienie tylko w formie B2B. Jeżeli kogoś interesuje tematyka LIMS i nowoczesnych laboratoriów, to warto zajrzeć do konkurencji – wątpię żeby w innych miejscach było gorzej.

Paulina Nowy wpis

Hej, mam ofertę dla konsultanta, była dość dawna więc myślałam, że tutaj czegoś aktualnego się dowiem, a okazuje się, że ma ten sam rok co ostatnie komentarze tutaj. Do dziś zbyt specjalnie się za nikim nie ogłaszali czy po prostu oferty przeniesiono w inne miejsce? Zarobki mnie zainteresowały, ponieważ już wtedy zostały ustalone na poziomie do 10 tys

Maksymilian Nowy wpis

W Solution4Labs pracuję od niespełna 5 lat i mogę wypowiadać się jedynie w pozytywnym tonie - to miejsce w którym jest się otoczonym przez profesjonalistów, ale nie nadętych bubków, tylko ludzi, którzy zawsze z chęcią podzielą się wiedzą i przyjdą z pomocą, jeżeli tylko są w stanie. Kadra kierownicza jest na miejscu i potrafi słuchać, a i też sama zachęca do wystawiania feedbacku i jeżeli sytuacja tego wymaga, to podejmuje odpowiednie kroki.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Solution4Labs Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Lech

Pracuję prawie od początku firmy i pewnie jeszcze długo popracuję. Traktują mnie tu z szacunkiem i wyrozumiałością, elastyczne godziny pracy, dobra płaca, benefity, wsparcie w rozwoju. Najlepsze środowisko pracy jakiego doświadczyłem w życiu.

Mam doświadczenie w pracy jako Project Manager. Myślicie, że firma Solution4Labs Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Asia

Nie, tam jest micromanagement. Potrzebni sa ludzie od wykonywania czyichś widzi mi się a nie managerowie z krwi I kości. Połowa managerów to tam siedzi chyba tylko dlatego że nie chce im się CV aktualizować

Zostaw merytoryczną opinię o Solution4Labs Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Solution4Labs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solution4Labs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solution4Labs Sp. z o.o.?

Solution4Labs Sp. z o.o.
  • Sienkiewicza 110