Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Dino Polska S.A.?

mariusz Nowy wpis

Niestety pomimo usilnego szukanie plusów znalazło się dużo minusów które przysłoniły wszystkie plusy. W rejonie Jeleniej Góry i okolic panuje nad sklepami pani (celowo z małej litery) kierowniczka rejonu o imieniu katarzyna. Zachowaniem swym przypomina typowego babszylowego buca a poziom uśmiechu na jej , teraz nie wiem czy mordzie czy twarzy, osiągnął poziom pukania w (usunięte przez administratora) od spodu, nie potrafi normalnie rozmawiać z ludźmi traktuje pracowników jak szmojdów a jak się odezwiesz i jeszcze nie daj boże masz rację to ruga cię z ziemią jak gnoja. Opiszę incydent z mojego dnia pracy otóż pani kasia, przyjechała do naszego sklepu i pod pretekstem jakiejś kontroli wpadła w szał wyzywając pyskując używając niejasnych argumentów zarzucała mi że ja nic nie robię a kiedy szukałem szufelki to prawie mnie ją zabiła rzucając we mnie. A że ja jestem człowiekiem który nie boi się przełożonych i nie da sobie wejść na głowę a tym bardziej jeśli jest to jakiś psychol, zapytałem po co te nerwy i co miało znaczyć to rzucanie, w zamian powiedziała że nic nie robię, gdzie od rana kasowałem dwie godziny w między czasie rozkładałem gazety i inne rzeczy przy kasach potem wykładałem warzywa ogarniałem zaplecze wykładałem kontener, powiedziałem więc tej durnej babie że jak ja nic nie robię to idę do domu na to ona że nie mam do niej szacunku, parskając śmiechem powiedziałem że to ona nie ma szacunku nawet do siebie, wyszedłem i zadzwoniłem do dino na podany numer w internecie, po opowiedzeniu tej sytuacji odniosłem wrażenie jakbym został zlany czyli działa to tak jakby napisać zawiadomienie do prokuratury na zbigniewa ziobrę. Oczywiście standardową procedurą w tym przypadku jest wręczenie wypowiedzenia umowy o pracę do pracodawcy co też uczyniłem w ciągu niespełna godziny uzasadniając jak powyżej. Są też plusy!! Jak nie ma w czasie pracy w sklepie kretynów w garniturach wywołujących presję typu kontrole ( w zasadzie nie wiadomo czego) , kierowników rejonu którzy nie powinni pracować na tym stanowisku i innych osób mobingujących normalnych ludzi , można normalnie rozkładać towar, zrobić inne ważne rzeczy i nawet wtedy da się to zrobić w miarę szybko i dobrze , praca ogólnie ok, gdyby jeszcze ktoś wydał skierowania na leczenia psychiatryczne osobom które zajmują wyższe stanowiska było by w miarę dobrze .

Małgorzata

Jak w Dino wygląda praca dla studentów? Na jakich zasadach mogą być oni tutaj zatrudnieni? Chodzi mi o grafik pracy (wymaganą dyspozycyjność) oraz umowę. Czy bez problemu można pogodzić zatrudnienie z uczelnią?

pracownika Nowy wpis
@Małgorzata

Tak... Pogodzic to tutaj nie mozna pracy z zyciem prywatnym. Praca 6 dni w tygodniu plus nadgodziny obowiazkowe, brak przerw wymaganych 48h pomiędzy kolejnymi tygodniami pracy od marca do jakos pewnie września,

zainteresowany

Taki spokój zapanował na forum bo tak dobrze się tu pracuje? A jakie zarobki ogólnie można wyciągnąć, jaką umowę podpisuje firma?

Serwisant Nowy wpis
@zainteresowany

Tragicznie, pieniądze na czas, ale Kierownictwo TRAGEDIA ten magazyn omijać z daleka!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wiki

Tak, najpierw na 2 lub 3 msc

M

Czy była taka sytuacja u was - kadrowa naliczyła nam premie 3 za marzec, każdy się ucieszył bo myślał że to na święta lub za niebycie na l4. Później kierownik dzwonił że to pomyłka księgowej. Mamy napisać oświadczenie żeby potrącono z przyszłej wypłaty. Część nie chce się zgodzić na to.

Nick
Kandydat

ile kierowca zarabia?

Martyna

Czy dino nie potrzebuje teraz pracowników ?

Martyna
@Martyna

Witaj ale w dinio jest cały czas jakaś rekrutacja trzeba było się pytać bo oni ludzi sobie dobierają

Jak szefostwo w Dino witkowo? Spoko traktują ludzi?

Fiolek
@Pytanie

Witaj dostałam wypłatę na czas ale ekipa jest do niczego bo się zawsze czepiają do wszystkiego A z kierownikiem i zastępca nie można się dogadać

Fiolek
@Pytanie

Nie polecam tego sklepu do pracy bo jest wyzysk na nowym pracowniku w Witkowie

Fiołek
 Rekomendacja

Nie polecam sklep bo jest rekrutacja co 3 mięsac jak ktoś się nie sprawdzi to nie ma przedłużenia umowy tak było w mojim przypadku zostałam poinformowana w sobotę A w niedzielę już mi nie kazali przychodzić do pracy

Kamil
@Fiołek

Czy rotacja pracowników w Dino jest bardzo częsta? Podali Ci konkretny powód dlaczego nie przedłużyli Ci umowy? Bo to, że się nie sprawdziłaś to jest zbyt ogólne i może znaczyć wszystko.

Fiołek
@Kamil

Nie dostałam żadnego powodu i za niecałe dwa tygodnie już była nowa pracownica ale lubią wykorzystać ludzi do pracy

Beata
@Fiołek

@Fiołek, to rzeczywiście słabo, mam nadzieję, że choć wypłatę dostałaś. Zdradzisz, na jaką stawkę miesięcznie byłaś umówiona? Czytałam, że dwa lata temu sprzedawczynie w Dino w Witkowie brały po 2200 zł. A jak to było w Twoim przypadku?

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy Dino witkowo?

MM
@Administrator

Jak dla mnie masakra. Zostałam 2 razy naciągnięta na kasę ,musiałam cofać się i zwracać uwagę . Raz na 16 zł drugi raz na ok 5 zł. Rzadko chodzę do tego sklepu ale jak już idę to zawsze jakiś niesmak zostaje. Na dodatek chciałam kupić jajka,gdy wzięłam wytłoczkę jajko pękło i na moją kurtkę rozlała się śmierdząca maź. Poprostu zbuki. Pani oczywiście pozwoliła mi umysł ręce ,ale kurtka po wypraniu nadal wietrzy się na balkonie . Zgroza.doslownie ,

Kasia

Świetna atmosfera. Super dziewczyny doradzą i zawsze pomogą . Nowy kierownik wniósł wiele dobrego serdecznie polecam Dino na Radosnej

Wera

W ostatnim czasie jest bardzo sympatycznie załoga jest bardzo pomocna chętnie robie tam zakupy

Krys

Nie robie zakupów w tym sklepie od pewnego czasu ponieważ kierowniczka bardzo mnie zniechęca wyobraźcie sobie wytapetowana blond lale która cały czas krytykuje pracowników przy klientach . Pracownicy zmieniają się jak zagubione rękawiczki atmosfera bardzo się zmieniła a nowa kasjerka która dosłownie NIC nie potrafi doprowadza ludzi w kolejce do szału.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dino Polska S.A.