Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dino Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
mariusz

Niestety pomimo usilnego szukanie plusów znalazło się dużo minusów które przysłoniły wszystkie plusy. W rejonie Jeleniej Góry i okolic panuje nad sklepami pani (celowo z małej litery) kierowniczka rejonu o imieniu katarzyna. Zachowaniem swym przypomina typowego babszylowego buca a poziom uśmiechu na jej , teraz nie wiem czy mordzie czy twarzy, osiągnął poziom pukania w (usunięte przez administratora) od spodu, nie potrafi normalnie rozmawiać z ludźmi traktuje pracowników jak szmojdów a jak się odezwiesz i jeszcze nie daj boże masz rację to ruga cię z ziemią jak gnoja. Opiszę incydent z mojego dnia pracy otóż pani kasia, przyjechała do naszego sklepu i pod pretekstem jakiejś kontroli wpadła w szał wyzywając pyskując używając niejasnych argumentów zarzucała mi że ja nic nie robię a kiedy szukałem szufelki to prawie mnie ją zabiła rzucając we mnie. A że ja jestem człowiekiem który nie boi się przełożonych i nie da sobie wejść na głowę a tym bardziej jeśli jest to jakiś psychol, zapytałem po co te nerwy i co miało znaczyć to rzucanie, w zamian powiedziała że nic nie robię, gdzie od rana kasowałem dwie godziny w między czasie rozkładałem gazety i inne rzeczy przy kasach potem wykładałem warzywa ogarniałem zaplecze wykładałem kontener, powiedziałem więc tej durnej babie że jak ja nic nie robię to idę do domu na to ona że nie mam do niej szacunku, parskając śmiechem powiedziałem że to ona nie ma szacunku nawet do siebie, wyszedłem i zadzwoniłem do dino na podany numer w internecie, po opowiedzeniu tej sytuacji odniosłem wrażenie jakbym został zlany czyli działa to tak jakby napisać zawiadomienie do prokuratury na zbigniewa ziobrę. Oczywiście standardową procedurą w tym przypadku jest wręczenie wypowiedzenia umowy o pracę do pracodawcy co też uczyniłem w ciągu niespełna godziny uzasadniając jak powyżej. Są też plusy!! Jak nie ma w czasie pracy w sklepie kretynów w garniturach wywołujących presję typu kontrole ( w zasadzie nie wiadomo czego) , kierowników rejonu którzy nie powinni pracować na tym stanowisku i innych osób mobingujących normalnych ludzi , można normalnie rozkładać towar, zrobić inne ważne rzeczy i nawet wtedy da się to zrobić w miarę szybko i dobrze , praca ogólnie ok, gdyby jeszcze ktoś wydał skierowania na leczenia psychiatryczne osobom które zajmują wyższe stanowiska było by w miarę dobrze .

Naiwny

Cześć,kilka słów o zasadach panujących w tej firmie.Szef podwładny swojej żony zatrudnionej wbrew zasadzie niezatrudniania rodziny jako podwładnych(to ona rządzi magazynem)W firmie istnieje tzw.S 5 które to ma za zadanie przeprowadzania audytów na magazynie-wyniki audytów ustawia się pod wytyczne szefostwa bo inaczej góra będzie niezadowolona.Następną osobą która rządzi w tym magazynie jest zakompleksiona i nie przyjmująca żadnych innych opinii oprócz swoich koordynator BHP która paraduje po magazynie w sukieneczkach i wiecznie tłustymi włosami a od innych wymaga chodzenia w ubraniach roboczych zamiast zająć się poprawą bezpieczeństwa poprzez lepsze szkolenie nowych pracowników(uszkodzenia bram,regałów ,wózków itp).Zresztą kwestią demolowania mienia firmy zbytnio nie przejmuje się również szefostwo.Pracownicy a szczególnie ci co mają inne zdanie niż góra są traktowani jak wróg ,rzecz ,coś bezosobowego.Długo by jeszcze pisać ale przesłanie jest takie :jeżeli lubisz wlazić w (usunięte przez administratora) ,nie masz własnego zdania i lubisz być nikim to jest to firma dla Ciebie.Acha awanse dostaje się poprzez poplecznictwo kablowanie i układy rodzinne(żona szefa awansowoła po dwóch miesiącach pracy na koordynatora samej siebie)

kierowniki bez szkoły nieuki

Batman Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Witam. Zastanawiam się czy w Dino zatrudniają kierowników niedouczonych bo takimi łatwiej sterować? Otóż moja kierowniczka wysyła pracowników na badania kontrolne po 30 dniach nieobecności ,niekoniecznie spowodowanych chorobą. Ona do dni L4 dolicza urlop lub opiekę na dziecko. Albo gdy pracownik pyta czy jak się zwolni z pracy w marcu a rozwiązanie umowy nastąpi w kwietniu, to za ile dni urlopu dostanie ekwiwalent? Pani kierownik odpowiedziała że za cały 26 dni. Albo pani zastępca rozliczając kasjera wmawiała pracownikowi, że jest na minusie chociaż był na plusie(pobierała kasę od pracownika) , bo jak wiadomo minus przy rozliczeniu kasjera to znaczy że ma nadwyżkę. Ale po upomnieniu przez kasjera(bo dowiedział się od innych osób, że jest błędnie rozliczany) , że jest na plusie a nie na minusie..... Odpowiedź pani zastepcy.., "nie wiedziałam".Naprawdę przeraża mnie wiedza kadry kierowniczej....

ikonka

Sprawdź 4 opinie klientów firmy Dino Polska S.A. w Krotoszyn.

Sprawdź
Naiwny Nowy wpis

Nowy pracownik Nowy wpis
Kandydat

Od poniedziałku idę do pracy Dino Gilowice. Mam pytanie na jaką płacę mogę liczyć na początek. Czy jest to najniższa krajowa czy coś poza tym. Dużo obiecane ale zapytam tych co pracują. Bardzo proszę o odpowiedzi jak jest rzeczywiście z nowymi. Dziękuję

Karolina Nowy wpis
@Nowy pracownik

Na pytanie Ci nie odpowiem, nie chcę w błąd wprowadzić, pzt., nie możesz już aktualnych współpracowników zapytać? Dasz znać jak się pracuje? Jakoś Cię wdrażali czy jak to wygląda?

kierowniki bez szkoły nieuki

@anonim

A jaką konkretnie szkołę masz na myśli, którą według Ciebie powinni odbyć, żeby wszystko tu się dobrze zgadzało?

Danuta
@anonim

Wiesz nie zawsze jest potrzebna szkoła. Liczą się umiejętności. Twoim zdaniem kierownik ich nie ma tak?

Kriss
Klient
@anonim

Zawsze (usunięte przez administratora)i bez żadnego wykształcenia się na kierowników zatrudniało bo taka osoba nie pomyśli jak się zachowac w danym momencie i co mówi tępe dzidy są idealne do takich zajęć bo nic w życiu nie osiągnęły i wiadomo że będą się wyżywać nad podwładnym

@Kriss

Tak abstrahując to chyba od charakteru jest zależne a nie wykształcenia? Co nie zmienia też faktu, że tutaj wcale tak nie musi być?

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Dino Polska S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Praca w markecie?
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E
Krotoszyn
FreshQ Transport Sp. z o.o. Sp. K.
(13 opinii)
Asistnet Work Group
(223 opinii)
logo firmy Elektryk
Krotoszyn
MAX-POL sp. z o.o. sp. k.
(39 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Katarzyna

Przecież to jest forum na temat ogólnie całej firmy, a nie tylko jednego sklepu- aż tak tam jest źle, że trzeba oddzielnego wątku na ten temat? Rozwiń trochę temat.

Czy w firmie Dino Polska S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

tak, po 14 miesiącach pracy wysłano mnie na moje pierwsze szkolenie (BHP) szkolenia z zakresu wózka elektrycznego jeszcze się nie doczekałam ( pracuję już ponad 2 lata)

@pracownik

A po jakim czasie mówili, że to szkolenie na wózek ma się odbyć?

zainteresowany

Taki spokój zapanował na forum bo tak dobrze się tu pracuje? A jakie zarobki ogólnie można wyciągnąć, jaką umowę podpisuje firma?

Serwisant
@zainteresowany

Tragicznie, pieniądze na czas, ale Kierownictwo TRAGEDIA ten magazyn omijać z daleka!!!

@zainteresowany

kasjer- sprzedawca, obsługa na mięsnym i prowadzenie zmiany nie wiem jak inni ale ja dostaję najniższa krajową + za pranie

Jakie warunki pracy są w Dino Polska S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Kierownik?

@Pytanie

Warunki pracy normalne ,szatnie i kuchnia też jest , jak idziesz do pracy to powinnaś/powinieneś sobie zorganizować, kierownik sklepu nie dostaje auta służbowego

@Aga

A to kierownik tutaj wymaga aż tak dużej mobilności, że o ten samochód pyta?

@Karolina

Nie wymaga ,praca jak każda inna ,dojazd w swoim zakresie ,samochody służbowe mają regionalni , i kierownicy mobilni .

@Aga

Rozumiem, a czy za to koszty dojazdów pracowników są choć częściowo pokrywane?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wiki

Tak, najpierw na 2 lub 3 msc

@Wiki

Na 3 miesiące pierwsza umowa a następna na rok

mariusz

Ardzio
@mariusz

Jestem w szoku .Proszę o kontakt.

hachico44
@mariusz

Pracowałam w Dino w Rusku ,przeżyłam to samo zostałam oskarżona przez regionalną że nic nie robię siedząc na kasie nr 1 .W dowód szacunku do swej pracy osoby zwolniłam się nikt nie będzie mnie obrażał zwłaszcza takie zero.

aga
@mariusz

Właśnie kończy mi się okres próbny w Dino. zgadzam się z tym, że kierownictwo uważa się za tych lepszych i krzyczą na zwykłych pracowników bez zdania racji na sali sprzedażowej ,co świadczy o ich kulturze, tak krótko. Umowy oczywiście nie mam zamiaru kolejnej podpisać.

Słonecznik

Pani kierownik Monika G. z supermarketu Dino znajdującego się w Ziębicach wyżywa się na swoich pracownikach, poniża ich, nie szanuje współpracowników. Swoich wybranych ulubieńców traktuje z szacunkiem resztę załogi poniża, oskarża o wszystko i wykorzystuje. Pani jest bardzo niemiła chamska i opryskliwa w stosunku do niektórych pracowników oraz klientów. Nie raz zdarzały się sytuacje w których to dana osoba nic złego nie zrobiła i wykonywała swoje obowiązki sumiennie i tak jak należy a Pani kierownik zarzucała niewykonywanie wskazanych przez Nią obowiązków. Jej bardzo dobre koleżanki z pracy mogą robić co im się żywnie podoba i również jak Pani kierownik poniżają współpracujące z nimi osoby z zespołu a Monika udaje że nic się nie stało i nie reaguje. To zachowanie to zwykłe nękanie i (usunięte przez administratora) stosowany w kierunku niektórych dziewczyn z ekipy. Osoba Pani Moniki G. nie nadaję się do pracowania wśród ludzi gdyż jej zachowanie jest niezgodne z kodeksem pracy i ulubienice Pani kierownik mogą zachowywać się w sposób jakby to One również miały stanowisko kierownicze. Często krytykuję bez uzasadnionych powodów pojedynczo wybrane osoby i robi to w obecności innych pracowników przy zwróceniu Jej uwagi ,, atakuje" danego pracownika i osoby stające w jej obronie. Nastawia innych pracowników ( pupilków) przeciwko komuś aby dodatkowo daną osobę urazić i zmieszać z błotem. Często podczas wywołanej i sprowokowanej przez Nią kłótni sugeruje wypowiedzenie umowy przez co Jej osoba czuję się bezkarnie. Częste docinki Moniki i jej (pupilków) sprawiają ogromną niechęć do pracy w danym markecie. Pani Monika powinna zostać chociaż by upomniana o takie zachowanie i nie tylko. przez osobę pełniącą wyższą funkcję ponieważ z czystym sumieniem mogę stwierdzić iż jest to mobbing w pracy na linii pracodawca- pracownik i podlega on karze. Ona oraz kilka innych dziewczyn z załogi razem tworzą grupkę i szykanują innych pracowników i zachowują się jak święte krowy. Osoby niepełniące funkcji kierowniczej będąc przy tym jej koleżankami są nawet upoważniane przez Nią do np. otwierania marketu nie mając do tego prawa. Zdarzały się sytuacje w których obwiniała jednego pracownika o złe wykonywanie swoich obowiązków a realia były takie że o błędy innych pracowników obwinia nie tą osobę wiedząc że Ona tak naprawdę tego błędu nie popełniła. Dość często swoją złość i frustrację wyładowuje na pracownikach nie licząc się z ich odczuciami. Nowo zatrudniona Pani Anita z ochrony oczernia pracownice wiedząc że Monika przystanie na jej kłamstwa ponieważ ze względu na wybudowane nowe drugie Dino i dziewczyny odchodzące tam atakuje i ma im za złe to że zmieniają market i miejsce pracy odchodząc ze sklepu w którym pełni funkcję kierowniczą pozostawiając ją bez odpowiedniej liczby pracowników nawet ochrona jest nastawiana przeciwko dziewczyną które odchodzą. Pani z ochrony potrafi chodzić za pracownicą ignorując kradzieże w sklepie i zaniedbując swoje obowiązki a Pani Monika upominana o zachowanie Pani Anity twierdzi że nic się nie stało i bagatelizuje całą sytuacje twierdząc przy tym że po prostu osoby zgłaszające to uwzięły się na daną Panią z ochrony. Ochrona też jest nastawiana przeciwko załodze odchodzącej na inny market. Abstrahując do sytuacji wspomnianych powyżej Pani kierownik powinna ponieść odpowiednie konsekwencje swoich poczynań względem szykanowanych osób. Zgłaszam się z ogromną prośbą o uwzględnienie mojego wpisu i wyciągnięcie z Niego odpowiednich wniosków i konsekwencji. Przede wszystkim ten market powinien mieć zmienioną osobę pełniącą funkcję kierowniczą ewentualnie proszę o upomnienie zmiany podejścia Pani kierownik i nie tylko do określonej liczby pracowników. Nie polecam wiecznie naburmuszonej obsługi która ewidentnie jest w tym sklepie i pracy za kare oraz opryskliwych komentarzy ze strony księżniczek zwanych koleżankami Pani kierownik i(usunięte przez administratora)traktowania przez nie przy klientach pracownic i nie tylko. Wiecznie kilometrowe kolejki ponieważ Panie pracujące tam chyba za karę nie reagują na prośby klientów kierowane w ich stronę i proszone o otwarcie drugiej kasy po raz setny potrafią w bardzo (usunięte przez administratora) sposób zwrócić się do klienta i udają że nie słyszą wzywania na kasę przez kasjerkę. Pracownice marzną gdyż klimatyzacja nie działa odpowiednio lub wcale. Kasjerki nie mają zapewnionej odpowiedniej i miłej atmosfery tam panującej. Proszę o niezwłoczne zajęcie się tą sprawą i pozytywne załatwienie rozwiązanie tej sytuacji która jest niezgodna z kodeksem pracy zważając ze zachowania tego typu podlegają pod(usunięte przez administratora) i są nawet karalne jeśli jest to odpowiednio uzasadnione. Pracownice boją się zgłaszania różnych problemów mających miejsce w danym markecie Dino Ziębice ponieważ boją się utraty pracy.

Justyna
@Słonecznik

Czy centrala sieci marketów udostępnia np. online formularze czy jakiejś procedury zgłaszania takich rzeczy? Czy ktoś zgłaszał to do działu kadr w centrali, aby się tym zajęli?

Słonecznik

Pani kierownik Monika G. wyżywa się na swoich pracownikach, poniża ich, nie szanuje współpracowników. Swoich wybranych ulubieńców traktuje z szacunkiem resztę załogi poniża, oskarża o wszystko i wykorzystuje. Pani jest bardzo niemiła chamska i opryskliwa w stosunku do niektórych pracowników oraz klientów. Nie raz zdarzały się sytuacje w których to dana osoba nic złego nie zrobiła i wykonywała swoje obowiązki sumiennie i tak jak należy a Pani kierownik zarzucała niewykonywanie wskazanych przez Nią obowiązków. Jej bardzo dobre koleżanki z pracy mogą robić co im się żywnie podoba i również jak Pani kierownik poniżają współpracujące z nimi osoby z zespołu a Monika udaje że nic się nie stało i nie reaguje. To zachowanie to zwykłe nękanie i mobbing stosowany w kierunku niektórych dziewczyn z ekipy. Osoba Pani Moniki G. nie nadaję się do pracowania wśród ludzi gdyż jej zachowanie jest niezgodne z kodeksem pracy i ulubienice Pani kierownik mogą zachowywać się w sposób jakby to One również miały stanowisko kierownicze. Często krytykuję bez uzasadnionych powodów pojedynczo wybrane osoby i robi to w obecności innych pracowników przy zwróceniu Jej uwagi ,, atakuje" danego pracownika i osoby stające w jej obronie. Nastawia innych pracowników ( pupilków) przeciwko komuś aby dodatkowo daną osobę urazić i zmieszać z błotem. Często podczas wywołanej i sprowokowanej przez Nią kłótni sugeruje wypowiedzenie umowy przez co Jej osoba czuję się bezkarnie. Częste docinki Moniki i jej (pupilków) sprawiają ogromną niechęć do pracy w danym markecie. Pani Monika powinna zostać chociaż by upomniana o takie zachowanie i nie tylko. przez osobę pełniącą wyższą funkcję ponieważ z czystym sumieniem mogę stwierdzić iż jest to mobbing w pracy na linii pracodawca- pracownik i podlega on karze. Ona oraz kilka innych dziewczyn z załogi razem tworzą grupkę i szykanują innych pracowników i zachowują się jak święte krowy. Osoby niepełniące funkcji kierowniczej będąc przy tym jej koleżankami są nawet upoważniane przez Nią do np. otwierania marketu nie mając do tego prawa. Zdarzały się sytuacje w których obwiniała jednego pracownika o złe wykonywanie swoich obowiązków a realia były takie że o błędy innych pracowników obwinia nie tą osobę wiedząc że Ona tak naprawdę tego błędu nie popełniła. Dość często swoją złość i frustrację wyładowuje na pracownikach nie licząc się z ich odczuciami. Nowo zatrudniona Pani Anita z ochrony oczernia pracownice wiedząc że Monika przystanie na jej kłamstwa ponieważ ze względu na wybudowane nowe drugie Dino i dziewczyny odchodzące tam atakuje i ma im za złe to że zmieniają market i miejsce pracy odchodząc ze sklepu w którym pełni funkcję kierowniczą pozostawiając ją bez odpowiedniej liczby pracowników nawet ochrona jest nastawiana przeciwko dziewczyną które odchodzą. Pani z ochrony potrafi chodzić za pracownicą ignorując kradzieże w sklepie i zaniedbując swoje obowiązki a Pani Monika upominana o zachowanie Pani Anity twierdzi że nic się nie stało i bagatelizuje całą sytuacje twierdząc przy tym że po prostu osoby zgłaszające to uwzięły się na daną Panią z ochrony. Ochrona też jest nastawiana przeciwko załodze odchodzącej na inny market. Abstrahując do sytuacji wspomnianych powyżej Pani kierownik powinna ponieść odpowiednie konsekwencje swoich poczynań względem szykanowanych osób. Zgłaszam się z ogromną prośbą o uwzględnienie mojego wpisu i wyciągnięcie z Niego odpowiednich wniosków i konsekwencji. Przede wszystkim ten market powinien mieć zmienioną osobę pełniącą funkcję kierowniczą ewentualnie proszę o upomnienie zmiany podejścia Pani kierownik i nie tylko do określonej liczby pracowników. Nie polecam opryskliwej obsługi klienta w tym supermarkecie i wiecznie naburmuszonych księżniczek zwanych przyjaciółkami Pani Moniki G.

Xzxzxz

Leśniów wielki... Widzę że nie ma kto robić więc chcą złowić na lepszą kasę pracowników...... A biednym pracownikom z bliskiej okolicy każą jeździć na delegacje za wszawe grosze..... Wstyd

Renata
@Xzxzxz

Pomijając sytuację starszych pracowników to chyba zawsze jakiś plus że zarobki poszły w górę? Trzeba się cieszyć :D Na pewno starsi też dostaną podwyżkę.

Wyszków
Kandydat

Dino w Wyszkowie. Ktoś coś napisze ciekawego?

Renata
@Wyszków

A co, za mało opinii? Chyba poniżej jest wystarczająco komentarzy żeby się co nieco dowiedzieć :) Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany?

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Dino Polska S.A.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Małgorzata

Jak w Dino wygląda praca dla studentów? Na jakich zasadach mogą być oni tutaj zatrudnieni? Chodzi mi o grafik pracy (wymaganą dyspozycyjność) oraz umowę. Czy bez problemu można pogodzić zatrudnienie z uczelnią?

pracownika
@Małgorzata

Tak... Pogodzic to tutaj nie mozna pracy z zyciem prywatnym. Praca 6 dni w tygodniu plus nadgodziny obowiazkowe, brak przerw wymaganych 48h pomiędzy kolejnymi tygodniami pracy od marca do jakos pewnie września,

M

Czy była taka sytuacja u was - kadrowa naliczyła nam premie 3 za marzec, każdy się ucieszył bo myślał że to na święta lub za niebycie na l4. Później kierownik dzwonił że to pomyłka księgowej. Mamy napisać oświadczenie żeby potrącono z przyszłej wypłaty. Część nie chce się zgodzić na to.

Nick

ile kierowca zarabia?

Martyna

Czy dino nie potrzebuje teraz pracowników ?

Martyna
@Martyna

Witaj ale w dinio jest cały czas jakaś rekrutacja trzeba było się pytać bo oni ludzi sobie dobierają

Jak szefostwo w Dino witkowo? Spoko traktują ludzi?

Fiolek
@Pytanie

Witaj dostałam wypłatę na czas ale ekipa jest do niczego bo się zawsze czepiają do wszystkiego A z kierownikiem i zastępca nie można się dogadać

Fiolek
@Pytanie

Nie polecam tego sklepu do pracy bo jest wyzysk na nowym pracowniku w Witkowie

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Dino Polska S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Dino Polska S.A., to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Dino Polska S.A.