counter
3 5 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Dino Polska S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Martyna Nowy wpis

Czy dino nie potrzebuje teraz pracowników ?

Martyna Nowy wpis
@Martyna

Witaj ale w dinio jest cały czas jakaś rekrutacja trzeba było się pytać bo oni ludzi sobie dobierają

TakNie

Jak szefostwo w Dino witkowo? Spoko traktują ludzi?

Tak3Nie4
Fiolek
@Pytanie

Witaj dostałam wypłatę na czas ale ekipa jest do niczego bo się zawsze czepiają do wszystkiego A z kierownikiem i zastępca nie można się dogadać

Fiolek Nowy wpis
@Pytanie

Nie polecam tego sklepu do pracy bo jest wyzysk na nowym pracowniku w Witkowie

Fiołek
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Nie polecam sklep bo jest rekrutacja co 3 mięsac jak ktoś się nie sprawdzi to nie ma przedłużenia umowy tak było w mojim przypadku zostałam poinformowana w sobotę A w niedzielę już mi nie kazali przychodzić do pracy

Kamil
@Fiołek

Czy rotacja pracowników w Dino jest bardzo częsta? Podali Ci konkretny powód dlaczego nie przedłużyli Ci umowy? Bo to, że się nie sprawdziłaś to jest zbyt ogólne i może znaczyć wszystko.

Fiołek
@Kamil

Nie dostałam żadnego powodu i za niecałe dwa tygodnie już była nowa pracownica ale lubią wykorzystać ludzi do pracy

Beata
@Fiołek

@Fiołek, to rzeczywiście słabo, mam nadzieję, że choć wypłatę dostałaś. Zdradzisz, na jaką stawkę miesięcznie byłaś umówiona? Czytałam, że dwa lata temu sprzedawczynie w Dino w Witkowie brały po 2200 zł. A jak to było w Twoim przypadku?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 244 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Dino witkowo? Można dołączyć rodzinę?

TakNie

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy Dino witkowo?

MM
@Administrator

Jak dla mnie masakra. Zostałam 2 razy naciągnięta na kasę ,musiałam cofać się i zwracać uwagę . Raz na 16 zł drugi raz na ok 5 zł. Rzadko chodzę do tego sklepu ale jak już idę to zawsze jakiś niesmak zostaje. Na dodatek chciałam kupić jajka,gdy wzięłam wytłoczkę jajko pękło i na moją kurtkę rozlała się śmierdząca maź. Poprostu zbuki. Pani oczywiście pozwoliła mi umysł ręce ,ale kurtka po wypraniu nadal wietrzy się na balkonie . Zgroza.doslownie ,

Kasia

Świetna atmosfera. Super dziewczyny doradzą i zawsze pomogą . Nowy kierownik wniósł wiele dobrego serdecznie polecam Dino na Radosnej

Tak2Nie1

Wera

W ostatnim czasie jest bardzo sympatycznie załoga jest bardzo pomocna chętnie robie tam zakupy

Tak4Nie1

Krys

Nie robie zakupów w tym sklepie od pewnego czasu ponieważ kierowniczka bardzo mnie zniechęca wyobraźcie sobie wytapetowana blond lale która cały czas krytykuje pracowników przy klientach . Pracownicy zmieniają się jak zagubione rękawiczki atmosfera bardzo się zmieniła a nowa kasjerka która dosłownie NIC nie potrafi doprowadza ludzi w kolejce do szału.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad