KROT INVEST SP. Z O.O. Krotoszyn woj wlkp

Krotoszyn

Opinie o KROT INVEST SP. Z O.O. Krotoszyn woj wlkp

Zniesmaczony

Tragedia. Byłem podwykonawcą w tej firmie, gdzie bym nie zajechał na budowę(dino), to słyszałem wieczne narzekanie na tą firmę. Bardzo dużo firm rezygnuje po pierwszych 2-3 budowach, bo zanim sprawdzi, czy to się kalkuluje w ferworze tempa prac, po prostu podpisze kolejną umowę, z myślą, że pierwsze to taki sprawdzian, na drugim będzie lepiej. Problem w tym, że coś tam człowiek pozna bardziej system i przyspieszy pracę, ale nie na tyle, żeby mieć z tego kokosy. Tak jw. komentarz, gonitwa, nie kalkulująca się, kierownicy nie nadążają, mają zbyt dużo na głowie, więc nie obchodzi ich to, że np zawołają Cię na robotę za wcześnie, bo nie Oni odpowiadają za to, że Tobie zrobiły się koszty(jechałeś 200 km bez sensu). Każdy budowlaniec wie jak zmieniła się płaca dla pracownika na przestrzeni ostatnich 3 lat, co za tym idzie ceny wykonawstwa powinny iść w górę, a tam inna polityka, ceny poszły jeszcze w dół. Zrobiłem kilka din i straciłem cały rok, bo najlepszy sezon przeleciał. Zasada jest prosta, nie Ty decydujesz o cenie za jaką robisz dino, cena jest ustalona z góry, umowę albo podpisujesz albo nie. Wiem o tym, że coraz ciężej jest im znaleźć wykonawców, dlatego przestrzegam, po to żeby zaczęli traktować podwykonawców poważnie i zwiększyli ceny. Decyzja należy do Was.

cgtk

@kami ja natomiast czytałam o nich różne opinie, niekoniecznie pochlebne. Nie wiem komu wierzyć, nie wiem kto ma racje, a tez szukam tego typu specjalistów. Tylko to musza być naprawde sprawdzeni ludzie, przede wszystkim uczciwi i rzetelni ludzie...

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy KROT INVEST SP. Z O.O. Krotoszyn woj wlkp, które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw opinię o KROT INVEST SP. Z O.O. Krotoszyn woj wlkp - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KROT INVEST SP. Z O.O. Krotoszyn woj wlkp