Agro Rydzyna Sp. z o.o.

Kłoda

Opinie o Agro Rydzyna Sp. z o.o.

KOLOMBO

jest ok,,,,,, tylko wałek robia z zasadnicza stawka i premią ale to sie zmieni bo okradac sie nie damy

Winotu

Co sądzicie produkcja o zamianie majstrow. Wypowiadać się. Tylko bez obrażania się nawzajem.

Gosc

Slyszalem od znajomych ze w Poniecu w zakladzie miesnym przejetym przez Mroza zaczeli fajnie placic i atmosfera tez jest bardzo dobra

Orzeszek

Zapraszamy piękne i młode panienki na produkcję do Tomka. Starych kapci nie chcemy, przyjdź do nas obtoczymy Cię ciepła energia i zaśpiewajmy piosenki dla poprawy humoru. A kielby same będą się nabijać na kijka i same wleca na wózek. Omijać zmianę Darka bo tam są same nieroby i założone rączki jak by bali sie samego siebie. To napisał(a) ja.

dddd
@Orzeszek 3 tygodnie temu

Orzeszek :) jesteś pusta jak bęben jak na jednej tak na drugiej zmianie laski solidnie pracują a że u Tomka na peklowni RUDA rządzi i nikt z tym nic nie robi to niczyja wina ja robię już trochę i jest okej tylko się nie dac bo od tego są majstrowie a nie jakies głupie puste laski :)

zainteresowany

A jak praca w magazynie w Piotrkowie? bo widziałem ofertę na magazyniera...jakie godziny pracy...kasowo ok?

Podobno szukają do działu technologicznego czy technicznego. Jak tam praca wygląda?

nina
@Pytanie 31.08.2017, 13:04

Panienki latają po zakładzie. Szukając nie wiadomo czego. Oczywiście jakość najważniejsza. Bałagan. Jak ktoś może być technologiem skoro nawet nie wie jak wytrubować łopatkę. A dział techniczny to porażka. Spacery do koła zakładu. Nawet nie potrafią ustawić dobrze maszyny.

@nina 15.09.2017, 23:20

Ok, dzięki. Widziałem w necie, że od lipca szukają ludzi - tak wskazują daty ogłoszeń. Ale tyle czasu rekrutują? Coś tu jest na rzeczy.

bumbum

pracownice (stare [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nękające młodych pracowników! najgorszy syf jaki może być! oby je ręka sprawiedliwości porządnie ukarała! RIP ŁAPKA (*)

pa....

Witam w Agro pracuje od lutego koledzy ok przynajmniej z naszego działu jak i kierownika mamy super, natomiast zarobki powiedzmy że dobre nawet byłem zadowolony ale co z tego w kwietniu przed świętami nasz dział harował do upadłego nadgodzin sporo się nazbierało owszem były zapłacone ale co z tego za to premia miesięczna za to była ujebana, w maju też były nadgodziny i większość z nich nie zostały zapłacone i co o tym wszystkim myśleć sami wiecie robi człowiek diabłowi na kapelusz.

Mira
@pa.... 14.06.2017, 15:07

Nie bądź naiwny. Mają na to metodę jak w każdej tego typu firmie. Albo premia albo nadgodziny. Jeśli robisz nadgodziny to znaczy, że zakład jest źle zarządzany. Pewnie wypadki w pracy też są i zakład to ukrywa. W takim systemie to norma.

blablabla

Pracuje w agro od niedawna a juz zauwazylam ze atmosfera jest da bani kobiety sa tak wredne ze az sie rzygac chce sama praca jest super i zarobki tez wporzadku ale z co niektorymi nie da sie pracowac ktos powinien cos z tym zrobic bo wiem ze juz nie jedna osoba odeszla z pracy przez te wredne babska!!!

Ma........

Do admin: jak się ma aspiracje na kierownika, to trzeba nowej, bardziej ambitnej pracy szukać a nie kopać dołki pod kimś, żeby wskoczyć na stołek. Żenada!!! zarobki są ok, można spróbować, siłą nikogo tam nie trzymają.

ddddd

Myślę, że ten człowiek powinien w końcu zgłosić na policję zawiadomienie o przestępstwie stalkingu. Nie odpuszczasz, co jeszcze wymyślisz, jakich metod użyjesz? Kipisz nienawiścią!!!

Karola

chyba jedyny zakład mięsny gdzie zarabia się godnie i nie fa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wędlin. Sklepy sprzedają wszystko.

numer9

nie jest zle praca nie jest ciezka zarobki sa Ok. sa prenie kwartalne. ludzie jak ludzie sa ci fajni i ci troche przypaleni w dekiel. nadgodziny ( soboty) 100% platne. na 10 punktow 7. to moja ocena. wazna sprawa jest umowa o prace. a nie jakies tam smieciowki. pozdro.

asd
@numer9 25.06.2016, 19:49

A jak z zarobkami w tej firmie?

numer9
@asd 09.09.2016, 20:51
A jak z zarobkami w tej firmie?

1850brutto+ (400, 500)zł premii

Wiesz o firmie Agro Rydzyna Sp. z o.o. coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Agro Rydzyna Sp. z o.o. - Kłoda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro Rydzyna Sp. z o.o.