Agro Rydzyna Sp. z o.o.

Adres: Kolejowa lok. 7K, 64-130 Kłoda

NIP: 6970010775 KRS: 0000166727

Agro Rydzyna Sp. z o.o.
2 214 779 5 1

Opinie o Agro Rydzyna Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Xxx
 Opinia

Co z kwartalnom.Wie ktoś może kiedy będzie.

karola
 Opinia

Kierowniczka pani (usunięte przez administratora)zajmuje swoje stanowisko ale nie posiada kompetencji w podejściu do pracowników, to w jaki sposób traktuje pracowników nie mieści się w głowie, nie jest to osoba ugodowa, nawet nie można z nią po ludzku porozmawiać. Zawsze, ale to zawsze musi być na jej i koniec. Bo inaczej to do innej roboty i już, zero empatii, ona się pracownikiem przejmowała nie będzie. Już dużo z nas się na niej poznało.

Tak50Nie24
XXXXXXX

To tak samo jak ZUZA z Działu Jakości

Tak42Nie7
XyZ
@karola 05.03.2019 16:58

Potwierdzam. Trudna i mimo swego wykształcenia bardzo prymitywna. Dużo musi się uczyc. Kierownik M ma ją pod swoją opieką. Mi również dużo złego zrobiła.

Tak40Nie20
No no no
@karola 05.03.2019 16:58

Ot nowosc????(usunięte przez administratora) Dziwię się że dopiero na niej się poznaliscie????

Tak29Nie20
Blabla
@karola 05.03.2019 16:58

Kij ma dwa konce... Kiedyś i przyjdzie czas na nią lub może w końcu dyrektor zobaczy co to za kobieta bo to ze nie lubi pracownika to nie znaczy ze może mu wypłatę up.... A tak robi. Jak można być taka osoba dobrze Ci z tym?!!

Tak30Nie20

Czyli kto niby Hania ?

Tak2Nie3
popek
@Adrian 14.03.2019 19:54

Pani Hono.rata...z produkcji. Pani Ha.nia jest przeciez z jakosci. I zebysie wiedzieli wszystko donosi pozostalym kierownikom...... ale zwracajac uwage robi to z pelna kulturka... Czlowieka nie traktuje jak psa..tylko jak czlowieka.... i tu jest roznica...

Tak13Nie21

Anonimek
@popek 15.03.2019 08:08

Pani (usunięte przez administratora)dostała wypowiedzienie. Szkoda bo to byla jedyna normalna osoba z szacunkiem dla ludzi w tym zakładzie. Ciekawe kto następny

Tak12Nie2
Wiem
@Anonimek 15.03.2019 14:56

Pani Hania nie dostala wypowiedzenia tylko jest podobno w ciazy.....szkoda ze odejdzie na macierzynskie...bez niej zaklad juz w ogole bedzie nie ogarniety i do kogo mamy zglaszac problemy...????

Aga
@Wiem 15.03.2019 16:36

Od kiedy pani (usunięte przez administratora)jest w porzadku ?Sprzataczki traktuje jak sluzace swoje co maja byc na jej kazde zawolanie bo to wielka pani.Druga cwaniara po (usunięte przez administratora)

Tak5Nie4
Aga
@Aga 15.05.2019 17:15

A jesli chodzi o sprzataczki to przyjmowane sa w kategorii wagowej a konkretnie wagi ciezkiej.Ledwo co chodza a jak sprzataja to ledwo sie nachylaja

Tak8Nie4
Inna
@Aga 15.05.2019 17:45

wybacz ze nie jestesmy takie szczuple jak Ty ale wykonujemy swoja robote jak najlepiej mozemy. Wlasnie osoby takie jak Ty traktuja nas jak sluzace a nie jak piszesz pani Hania. Kazda z nas stanie za (usunięte przez administratora)murem bo jest nasza kierowniczka i dobrze nas traktuje. A ty naucz sie szacunku do ludzi.

Tak8Nie4
Sprzataczki
@Aga 15.05.2019 17:15

Prosimy się pisać w naszym imieniu!!!!!

Sprzataczki
@Aga 15.05.2019 17:15

Ktoś sobie żarty robi ,,,,,komentarze nie na miejscu i jak można pisać w czyimś imieniu cooooo????? !!!!!!!!

Tak2Nie4
Sprzątaczki
@Sprzataczki 16.05.2019 07:30

PROSIMY NIE PISAC W NASZYM IMIENIU !!!!!!!!!!!

Daria
@Inna 15.05.2019 21:31

Teraz tak piszesz a tak to obgadujecie swoje kierowniczki dzwonia co chwile bo cos chca jakby same nie mogly czegos zrobic. Bo wami sie wysluguja we wszystkim.Nie jest tak ? A teraz boi sie jedna z druga zeby do (usunięte przez administratora) nie dotarlo...Bo dopiero by bylo

@Daria 16.05.2019 16:25

One nie dosc ze kierowniczki to siebie obgaduja za plecami takie kolezanki wielkie a najwiecej jedna z nich bo u (usunięte przez administratora)siedzi codziennie i relacje zdaje ktora co zle zrobila.Lizus (usunięte przez administratora)

Lop
@Xyz 16.05.2019 20:52

Czy tylko mi sie wydaje ze komentarz pisze jedna i ta sama osoba. Nie badz smieszna tylko wez sie do pracy o ile w Agro jeszcze pracujesz lub l4 ciagniesz.

Tak3Nie5
@Lop 16.05.2019 21:54

Prawda boli ???O jak przykro pare klas sie skonczylo i sie mysli ze kierownikiem zostanie....Nie w tym calym agro niestety

Tak5Nie1
Garażyna
@Xyz 16.05.2019 20:52

Bo tak jest.Ona nie moze sobie pozwolic zeby Pani Zuza ja zwolnila bo co zrobi ze soba jak maz nie da jej pieniazkow

Straszne
@Garażyna 17.05.2019 23:10

A co was to (usunięte przez administratora)obchodzi co kto zrobi jak jej mąż pieniędzy nie da. Zwykle zazdrosna baby????ogarnijcie się trochę bo ta strona nie służy do tego żeby komuś z butami w życie wchodzic????

Zzz
@Straszne 18.05.2019 06:46

Bo to prawda.Reszta niech uwaza bo wasza niby kolezanka jak odbiera tel.od J.H.Z to stoi na bacznosc jak zolnierz i mowi tak pani...oczywiscie zrobie a pozoztale maja p.......ne

Baska J
@Sprzataczki 16.05.2019 07:30

Co znaczy prosimy sie(usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Michal
 Opinia

Ta pani jelen czy jeleniowa trzyma z druga co jej rogi byly maz przyprawil.Druga co d..e wlazi gowniarom.Taki to otyly i opiety baleron

Dawid
@Meditop 10.03.2019 11:21

Akurat nie u wszystkich bo sprzataczki w d..e jej wlaza wszystkie a najbardziej ta z tatuazami co mysli ma 18 lat.Tylko ze z twarzy wieku sie nie oszuka a ta pyskata emerytka tam robi?Nieporozumienie.Wnuki bawic a nie do roboty tym wieku

Tak2Nie
Na
@Meditop 10.03.2019 11:21

Dla wiekszosci tak ale sprzataczki boja sie gowniary.Bo jak jej odbije to pozwalnia babska...

On
 Opinia

Czemu Pan Robert M chodzi po innych halach i nikt mu nie zwróci uwagi ? Na dodatek to ciągle w komórce siedzi chyba w głowie się przewrociło

Patryk
@On 05.06.2019 22:24

Zapytaj jego kierownika albo jego jak masz problem z ta (usunięte przez administratora)firma

Zainteresowana
 Opinia

Czy może ktoś się wypowiedzieć odnośnie pracy na magazynie w Piotrkowie..?

Zainteresowa
 Opinia

Czy może mi ktoś powiedzieć jak jest na pakowaniu?

Tak11Nie2
Sandra
 Opinia

To chlop bez jaj a opiszczczona Hanusia robi z nim co chce

Wiem8
 Opinia

W luzku pewnie o agro nie godeja che che jakos to funkcjonuje a to ze Hania z wojtkiem drom koty w pracy to co dobze co maja lazic i obnnosic sieze sa razem to praca to praca a przynajmniej go traktuje jak reszre pani Haneczka to slurzbistka ale przecierz wiadomo jak cos sie stalo to i tak lepiej podejsc do hanii niz do tych innych z jakosci ktore z mina marmuru niezaddowolone sa ze musza zejsc z piedestalu i pogodoc z pracownikiem i cokolwiek zglosic a ta choc cos zalatwi i nie ma w dup..ie pracownika.

Tak23Nie1
 Opinia

Od kiedy dostaje się premie kwartalna???

Zuza
@Pracownik 27.05.2019 17:00

Jak umowy nie przedluza to nie doczekasz.A jak tam wytrzymasz to po trzech kwartalach

Tak3Nie
 Opinia

Pracuje już jakiś czas na zmianie (usunięte przez administratora) i nie mogę zrozumieć jak brygadzista może słuchać dwóch (usunięte przez administratora)które mówią kogo ma zwolnić przy czym prosto w oczy potrafią mu powiedzieć że mają(usunięte przez administratora) na tą pracę. Brygadzista nie potrafi im nic nie powiedzieć ponieważ się ich boi. Widać że te Panie mogą wszystko(usunięte przez administratora)Mam tylko nadzieję że wreszcie (usunięte przez administratora)zrozumie co dzieje się u niego na zmianie i zacznie doceniać pracowników którzy uczciwie pracują, a nie utrzymują się przy pracy ponieważ donoszą, mając na celu dostawanie większych premii.

Tak13Nie8
Pati
@Pracownica 26.05.2019 11:47

U tego pana od dawna tak jest.(usunięte przez administratora)

Tak9Nie10
On 123
 Opinia

Jedne i te same osoby chodzą w weekend do pracy a inne kłamią że chodzą do szkoły tak jak jedna ze zmiany (usunięte przez administratora) Hehe brawo

Tak1Nie
Jolkaa
 Opinia

Mam pytanie, jaki jest kierownik na ekspedycji magazynowej?

Kumpel
@Jolkaa 20.04.2019 14:13

Zależy w jakim magazynie

Opinia

Czy po okresie próbnym chętnie przedłużają umowy czy biorą następnych? Pytam bo widzę że się ogłaszają i zastanawiam się nad pracą ale interesuje mnie praca na stałe a nie tylko na sezon.

@Pppp 08.05.2019 10:54

Biorą następnch albo sami odchodzą bo ciekawie nie jest.Odradzam szukaj lepszej pracy

Tak5Nie2
@Tomek 08.05.2019 11:10

Dziękuję ale ciekawie nie jest bo co? Ludzie fałszywi, ciągłe nadgodziny czy może ciężko?

@Pppp 08.05.2019 12:20

Wszystko razem plus zimno

Tak2Nie3
@Tomek 08.05.2019 13:00

A jak zimno na pakowaniu czy produkcji? Minusowe temperatury ? A czy odzież zapewniają jakąś ocieplaną? Rękawiczki te cieniutkie?

@Pppp 08.05.2019 13:23

Idz to sie przekonasz.Chyba ze do biura idziesz to będzie ciepło

Onn
@Pppp 08.05.2019 10:54

Jeżeli chcesz pracować to przedłużają, a jak sie nie chcę pracowac to cie zwolnią, za podpieranie ściany nie płacą...

Edi
@Onn 08.05.2019 14:56

Nie pisz glupot jak brygadziscie nie przypasujesz to nie przedluzy chociażby ktoś (usunięte przez administratora).W agro liczy chamski język.Jak go nie masz to zginiesz.Taka prawda.Takie tam hasło mieć powinni.Chamstwo do agro !!!

Tak3Nie4
@Tomek 08.05.2019 14:29

O to zimno boję się najbardziej. Jakie tam są temperatury i jaka odzież do tego? Ja rozumiem że przy tej pracy musi być zimno ale po 8 godzinach jest się przemarzniętym do kości czy może tak się zapiernicza że nie czuje się chłodu? Proszę odpiszcie mi szczerze bo ja się naprawdę zastanawiam na poważnie. Opinie aż tak mnie nie odpychają bo gdy wejdę na forum jakiejkolwiek firmy czy Spinko czy pompy lob czy Euroline to piszą że nie warto tam pracować . Pracy się nie boję ale tego zimna. Chyba jak większość kobiet. Pozdrawiam

@Pppp 09.05.2019 12:11

Co tydzien wychodza ogłoszenia do pracy tam.To o czymś świadczy.Spróbuj najwyżej zrezygnujesz.Fakt jest zimno i zapierdal

Abc
@Pppp 09.05.2019 12:11

Zimno jest bardzo a i tak ciagle obniżają temperatury. Łatwo się o tym decyduje gdy się siedzi w biurze a ty masz na hali 2 stC i jeszcze ci w pysk wieje z klimy...

Tak2Nie2
Zdzisiu
 Opinia

Witam. Jak wygląda praca na myjce?? Jacy są ludzie i jaka temperatura tam panuje?? Jakie zarobki? Warto?

TakNie3
Jola
@Zdzisiu 08.05.2019 20:28

Ludzie są różni, ale wiekszosc jest ok. Na myjce zawsze cieplej maja... A zarobki chyba też są ok choć tego to nikt nie powie

Kieras
 Opinia

Jak czytam to co jest napisane to dla mnie wszyscy jestescie jak tępe kołki z castoramy!!!!

Tak5Nie8
Baby
@Kieras 28.04.2019 06:46

A. ty kim niby jestes ? (usunięte przez administratora)Jedna z druga siebie warte nic nie znaczace s..i

Tak4Nie9
Barbara
@Baby 06.05.2019 20:28

Brawo.Wreszcie ktos odwazyl sie prawde napisac o tych paniach.Miejmy nadzieję ze kiedys ktoś im to odplaci bo są chamskie aroganckie dla pracownikow.Ta na Z w tym śmiesznym warkoczu blond nawet na dzien dobry nie odpowie.Takie wychowanie ...A to po studiach niby

Tak5Nie8
@
@Barbara 07.05.2019 17:16

Żal mi was ludzie !!! Obrażając drugą osobę zastanówcie sie nad tym czy sami jesteście wychowani !!!

Tak3Nie1
Jagoda
@@ 08.05.2019 16:37

To nie obrażanie tylko stwierdzenie faktu.To oczywiste,że odpowiedzenie na dzień dobry to kwestia wychowaniania.Prawda czy się mylę? No,ale jeśli pracownikow ma się gdzieś...Po co się do kogoś gorszego odzywać...

Tak4Nie4
@
@Jagoda 08.05.2019 16:56

Każdy jest równy! Tylko jeden przyjdzie zrobi swoje przez 8 h wychodzi za portiernie i zapomina o wszystkim drugi zaś jest 8 h w pracy a reszte dnia pod telefonem i na głowie tyle że nie jeden pracownik nie dałby rady

TakNie3
Jagoda
@@ 08.05.2019 17:16

Może więc czas na zmiany skoro za biurkiem za ciezko??? Produkcja zaprasza sz.p.

Edi
@Barbara 07.05.2019 17:16

P.(usunięte przez administratora)powie dzien dobry z daleka nie co ta wielka paniusia farbowana.I jest w porządku.A tą w tych okularach jakby pszczoła uzadlila .Lubi jak jej się w (usunięte przez administratora) wchodzi oj lubi cwaniara

Tak11Nie
Olga
 Opinia

Witam czy wiadomo w jakim terminie urlop letni?

....
 Opinia

Znowu nowe panie w jakosci... Po co ich tyle?...

Tak11Nie1

Pracownik agro
@.... 11.02.2019 19:42

Zeby pozniej mial sie kto zwalniac :)

Tak12Nie

Franek
@.... 11.02.2019 19:42

Ludzie się zatrudniają po to by mieć pracę. Za równo dobrze możesz sam/sama siebie zapytać po co Ty tam jesteś skoro nowe osoby Ci przeszkadzają. Porażka totalna i brak słów.

Tak7Nie1

Agro 3
@.... 11.02.2019 19:42

Po to aby wymyślały. Poza tym pewien chłop (chodzi mi o tego z wystającą słomą z butów) musi oko nacieszyć widząc kobitki...

Tak22Nie1

Kris
@.... 11.02.2019 19:42

Wlasnie.Co tydzien nowe zatrudniaja te nierobki lazace jak swiete krowy

Tak11Nie2

Rozbior
@.... 11.02.2019 19:42

Jest ich duzo ale jak co potrzeba nie ma zadnej. Pani (usunięte przez administratora) pomocna i zna się na rzeczy. Obrotna jest ale z taka ekipa daleko nie zajedzie

...
@Rozbior 27.03.2019 17:39

O kogo chodzi

Nowy
@... 29.03.2019 15:52

... dowiedziałem się że ten kierownik z wagi to jakiś Ad m. Jaki jest bo chcę przejść na wagę..?

@.... 11.02.2019 19:42

Niech w koncu ktos sie zajmie kratkami na produkcji, woda wogóle nie splywa jak my mamy pracowac w takich warunkach

Sara
Nazwa działu: Handlowy
@.... 11.02.2019 19:42

Już w jakosci niedługo nikogo nie będzie przez wielką p.Z.H co traktuje ludzi jak smieci

Opinia

Czy ktoś coś wie jak agro pracuje w weekend majowy?

@Pracownica 25.04.2019 16:59

Sroda wolna i piatek wolny produkcja idzie w sobotę na rano i popoludnie

Tak8Nie
 Opinia

Ty zaliczasz skoro tak bronisz

Opinia

Ktos cos wie kiedy produkcja konczy w tym tygodniu przed swietami?

Nick
 Opinia

Pozdrawiam wędzarnie w szczególności p. J.B środkowym palcem ;) na niczym się nie zna a niby cwaniak wielki

Tak7Nie2
@Nick 12.04.2019 10:39

Dlaczego nie powiesz panu J tego prosto w twarz tylko na forum haha strach zagląda ci w oczy :)

Tak1Nie3
Ona
@Pracownik 12.04.2019 15:24

Podobno ucina premie swoim pracownikom i zrzuca na Honoratę ze to ona zabiera by się przylizac szefowi tylko problem jest taki ze ani litości ani godności ze strony pana dyrektora nie będzie napewno, jest na przegranej pozycji

Tak3Nie3
@Ona 13.04.2019 06:55

Ktos tu dostał mniej premi za lesertswo weźcie sie za robote lepiej obibusy to nie bedziecie narzekać na mniej premi

Tak2Nie2

Tak14Nie
Asia
 Opinia

Oczywiście, że wszyscy widzieli kto kogo prowokował. Nie pierwsza sytuacja z tą koleżanka. Ale co zrobisz kto się (usunięte przez administratora) urodził ten kanarkiem nie zdechnie.

Yyy

Kiedy będzie kwartalna???

Ona234

Kwartalnej nie będzie

Kłoda Sucks
@Yyy 28.03.2019 15:54

Przez leserstwo z Kłody wszyscy nie dostaną premii? (usunięte przez administratora) tych analfabetów, którzy szykują dostawy dla magazynów bo to jest kpina żeby pisać "Łopadka" albo "Goląka"... I te mixy na paletach patologia pracy...

Człowiek z premią
@Kłoda Sucks 29.03.2019 12:24

"Analfabeci" z Klody premię dostali, to po pierwsze, a po drugie to nie obrażaj osoby lub osób z dysortografia bo możesz za to odpowiedzieć prawnie, więc uważaj jak i do kogo się zwracasz bo nie jesteś anonimowa tak jak ci się wydaje. Btw.. Zajmij się lepiej pracą a nie wypisywaniem na forum głupot to może i ty premie dostaniesz ;)

@Kłoda Sucks 29.03.2019 12:24

Tacy ludzie sa tam zatrudniani.Po szkolach specjalnych niestety.Nawet jakosc takich zatrudnia tska (usunięte przez administratora)czerwona na twarzy i ujemnego(usunięte przez administratora) co w magazynku towary liczy.Nieroby jedne

Tak7Nie

@Człowiek z premią 30.03.2019 14:42

Dysortografia to wymysl i nie bron idiotow bo tam nawet kierownictwo byki sadzi

Tak9Nie

Myszka

ostatniego Marca była

Mafia majk
 Opinia

Panie Biernacki a może już czas najwyższy wymienić panującego tu dyrektora. Nie myślał już Pan nad tym?

Tak64Nie1

Wzburzona
Nazwa działu: Finanse
@Mafia majk 24.02.2019 17:31

Panie dyrektorze, nikt po panu płakać nie będzie. Pozdrawiam

Tak13Nie

tr
 Opinia

Jaki Dyrektor taki zakład.Jeżeli nie umie Rządzić to piszą.Zjeb jakich mało i nie szanuje ludzie .Marcin to takie ładne imię.....W tym przypadku to (usunięte przez administratora)za 5 zeta sprzedałby człowieka mimo swojej tragedii .Niestety P.SZEF SZEFÓW tego nie widzi ,a ten człowiek ze słomą w butach tak zniszczył tradycję tego zakładu,kiedyś oczko w głowie Pana Biernackiego.Szkoda bo jakość wyrobów umarła jakiś czas temu.

Tak136Nie4

Ali baba

Zgadzam się w 100%

Tak47Nie

Ale łach
@tr 17.12.2018 19:43

Ali baba to takie ładne imię też a jednak potrafi się zgodzić na 100% Może to oczko w głowie przedmówcy tr? Szkoda bo jakość wypowiedzi umarła jakiś czas temu. Niestety Pan szef szwów nie doszył słomą z butów. Kiedyś kłoda w oku a dzisiaj zaledwie drzazga. nie dziękuj. Po prostu ubrałem w kupę tą kupę gówna mimo twojej tragedii.

@tr 17.12.2018 19:43

Cała jakość wchodzi w du.pe panu Marcinowi A, stojąc wręcz w kolejce do niego, a glonojad tylko kawki z zagrzybionego ekspresu przynosi. Pan dytektor na niczym się nie zna, udaje cwaniaka a ma zachowanie buraka. To jakość z stadem panienek rządzi całym zakładem, nawet szefem. Śmiech i żenada. Wulgaryzm i aroganctwo jest wszechobecne. Prosta zasada przyjęta została już dawno: nr 1- spychologia, trzeba tak robić aby się nie narobić, niech inni za mnie to zrobią a ja z łaski pójdę na obchód zakładu.

Tak41Nie1

pracownik z wyboru
@Meditop 10.03.2019 11:17

Oj kolego dawno Ty już w Agro nie pracujesz, gnolonajda od ponad pół roku nie ma, a i ekspres od dawna nowy

@Meditop 10.03.2019 11:17

Jak idę do pracy to w akwarium ciemno a wychodzę jak rozbiór skończy pracę. Mimo wszystko podtrzymuję negatywną opinię o tym zakładzie i o jego kierownictwu. Pracuję z musu, bo mam rodzinę i kredyt. Jak nadarzy się okazja to pozdrawiam ten sajgon środkowym palcem.

Tak28Nie

Arek produkcja kiełbasy
@tr 17.12.2018 19:43

A łapki zielone na plus lecą. Cos jest na rzeczy

Tak18Nie1

Xxx
@tr 17.12.2018 19:43

To prawda z dyrektora to dupek

Tak15Nie
Xya
@tr 17.12.2018 19:43

Licznik cały czas liczy.... Ciekawe dlaczego?????

Wzburzona
@tr 17.12.2018 19:43

Panie dyrektorze, nikt za panem płakać nie będzie. Pozdrawiam

Tak25Nie

Nowy
 Opinia

Witam. Słyszałem o nowym kierowniku na wadze mięsa. Jaki jest bo chcę się przenieść na pracownika wagi. Wiem że jest za jakiegoś pana (usunięte przez administratora).

Opinia

Wiadomo co z kwartalną? Będzie ?

Tak4Nie2

Mała
@Xyz 25.03.2019 11:41

W kwietniu przed wypłatą

Andrzej
 Opinia

Dostalem ofertę pracy na wedlinach. Proszę o informację jaka to praca.jakie zarobki?

Mała
 Opinia

Co niektórzy majom L 4 zeby mogli wieczorami biegac niby wielce taka chora.

Tak4Nie1
Bałwan

O co chodzi

XXXXXXX

NIECH KAZDY ZAJMIE SIE SOBA TO BEDZIE NAJLEPSZE

Tak1Nie

Ale łach
@Mała 20.02.2019 19:01

Uwielbiam te komentarze. Zlepek bezsensownych słów bez interpunkcji. Co to znaczy słowo "majom"?

Tak5Nie1

Xx
@Mała 20.02.2019 19:01

Pani Angeliczko daruj sobie te komentarze ????????

Xd3
@Mała 20.02.2019 19:01

Niech każdy zajmie się swoim życiem . P.Angeliko na Pani temat też się wiele słyszy więc radzę zająć się swoim życiem A nie patrzeć na innych .

Xxd3
@Xd3 17.03.2019 04:20

Na produkcji tylko (usunięte przez administratora).Umieja obgadywac.

Tak3Nie1
Maria
 Opinia

Mam pracować na pakowni.Powiedzcie mi u kogo najlepiej.Mi mówili że u goscia z Góry pamietam że młody i chyba łysy.Proszę. by nie wpaść jakieś (usunięte przez administratora) o opis sytuacji

Tak4Nie3

Onaa
@Maria 08.01.2019 20:24

Marcin jest Bardzo w porządku. Chyba najlepszy kierownik jakiego można spotkać w Agro.

Pakowczka
@Onaa 11.01.2019 22:53

Kiecounio chociaż nie wiem czemu go tak nazwali to jedyna osoba która jest odpowiednia na danym stanowisku. Na mądrej głowie włos nie rośnie. Człowiek wie czego chce

Pakownia
@Pakowczka 12.01.2019 17:44

Ksieciuno najlepszy Kierownik to Prawda!ten Pan ma głowę na karku ..

@Onaa 11.01.2019 22:53

Oj tak zgadzam się Marcin najlepszym kierownikiem jakiego można znać ????????

@Onaa 11.01.2019 22:53

Nie pisz,że Marcin jest w porządku bo zaraz go zwolnią.Były już w tym zakładzie osoby bardzo w porządku i już od dawna ich nie ma.Pozdrawiam Bartka ,Tomka,Patrycję.

Kris
@pracownik 14.02.2019 07:20

Bartek M niby byl niby w porzadku ? Dla kogo ??? Chyba dla tej swojej latawicy z tatuazami i jej mamuni

Tak8Nie

polp
 Opinia

Witam. Chciałam zapytać o temperatury na halach? dział pakowania czy produkcji. Myślę o złożeniu cv na te stanowiska ale obawiam się zimna. Jak to wygląda? Idzie wytrzymać? Czy praca jest w jakiś ocieplaczach czapkach itd?

Nela
@polp 19.03.2019 12:17

Czapki i ocieplacze a i tak zimno w cholere.Zdrowie stracic latwo a kto ci za to zaplaci???

Szczęściarz
 Opinia

Już nie mam sił czytać tych bzdur na temat Pani Honoraty,gdyby nie Ona to wy wszyscy ściemniacze nadal byście nic nie robili,a teraz przynajmniej was ktoś goni do pracy.Piszecie Idioci że się czepia,czepia sie bo ile razy można powtarzać to samo jej bardzo zależy na dobru zakladu jak chyba nikomu innemu,wiec ogarnijcie się i weźcie się w końcu za pracę Pozdrawiam Panią kierownik

Tak21Nie9

Marzyciel
@Szczęściarz 13.03.2019 19:28

No wreszcie ktoś docenił Panią Honoratę popieram każde słowo jakie napisałeś takich ludzi tylko wiecej jak Pani Honorata i w końcu bedzie się poprawiało na dobre w tym zakladzie

Tak15Nie7

Michał
@Szczęściarz 13.03.2019 19:28

Muszę się zgodzić w 100% z wypowiedzią Pani Honorata jest na prawdę w porządku a że goni ludzi do pracy to chyba dobrze bo każdy by sobie stał i nic nie robił a leserów nie brakuje w tej firmie. Pozdrawiam panią Honoratę.

Tak13Nie7

Adrian
@Michał 14.03.2019 14:36

Wy jestescie normalni czy sama Honorata pisze te bzdety ?Co ona niby robi oprocz darcia r..a jako wielka cwaniara i siedzenia w biurze ?

Tak18Nie6

Produkcyjny
@Adrian 14.03.2019 19:49

Charakterem ma. Ale robi dużo, a i robi więcej niż Ty - to na pewno...

Tak8Nie7

@Produkcyjny 14.03.2019 20:11

Honorka nie rob z siebie posmiewiska.Wiemy ze sama piszesz te komentarze...

Tak16Nie5

Piotr
@Szczęściarz 13.03.2019 19:28

Ty z wedzarni na pewno sciemniaczu

Tak9Nie1

Piotr
@Piotr 15.03.2019 19:59

Na wedzarni same nieroby zachwalaja Honorke z Wojtkiem W

Tak9Nie4

Zawiedziony
@Szczęściarz 13.03.2019 19:28

Nie osmieszaj sie młoda przecież wszyscy wiedzą że sama siebie bronisz i teraz piszesz te komentarze A wystarczyło być tylko człowiekiem A nie harpia którą dąży do celu po trupach????A jak ci się zdaje że jesteś najlepsza to poczekamy jeszcze troszkę i zobaczymy czy nie polecisz Tak jak ludzie którzy przez Ciebie stracili prace????słodka Pani "kierowniczko"

Tak13Nie5

Zostaw opinię o Agro Rydzyna Sp. z o.o. - Kłoda