Stary pracownik

Najlepsza w tej firmie jest pani kierownik od siedmiu boleści Honoratka

Koniec

Oj źle się dzieje w dziale jakości. Pani (usunięte przez administratora)przyjmuje swoje koleżanki do biura a inne dziewczyny zapi....ją na halach. (usunięte przez administratora)górą a nie umiejętności. Żeby to chociaż kumate było a tu pustka w głowie sam słyszałem

Czy młoda dziewczyna z nowej myjki jest zajęta?

Karol

Pozdrawiam serdecznie bardzo śliczne i młodziutkie dziewczyny z myjki

Stary Pracownik Nowy wpis
Kandydat

biedna ta mlodziutka uczennica caly czas zaczepia ja ten artur

Ciekawy Nowy wpis
@Stary Pracownik

Cooo

Pracownik Rozboru

Na rozbiorze coraz gorzej. Zabralii nam premie za przychodzenie w soboty. Każą pracować 12 dni pod rząd z sobotą i niedzielą włącznie a jak nie będziesz przychodził to grożą zwolnieniem. Tylko ciekawe za co cię zwolnią jak swoją normę godzinową masz wyrobioną. Gdyby nie praca w wekendy i nadgodziny to tak naprawdę za dużo tu się nie zarobi. Praktycznie zero życia prywatnego. 6 nocek zaczynając w niedzielę to jakaś porażka. Ludzie resztkami sił odciagaja do końca tygodnia. W kadrach nie mają chyba pojęcia że praca na robiorze jest ciężka i należy się odpoczynek. Zamiast coś dołożyć ludziom do wypłaty na zachętę to zabierają. Może im się teraz oczy otworzą bo szykują się wypowiedzenia. Ludzie już mają dosyć ciągłej pracy a nowych chętnych nie ma i nie będzie. Gobarto ponoć będzie potrzebować dużo ludzi a warunki jakie proponują o wiele lepsze i co najważniejsze 5 dni w tygodniu weekendy wolne. Szczerze nie polecam pracy na rozbiorze w Agro omijać jak najdalej.

@Pracownik Rozboru

Chce się zwolnić z Agro. Czy sam muszę napisać wypowiedzenie umowy czy iść do biura i dadzą mi druk do podpisania?

Pracownik Nowy wpis
@Pracownik

Idź do biura, oni ci wydrukują

ale łach Nowy wpis
@Pracownik

a ty masz 5 lat że nie potrafisz napisać że nie chcesz już pracować? mają ci drukować gotowe wzory do podpisania?

Czy młoda dziewczyna z nowej myjki jest zajęta?

On
@Pracownik

Młoda z nowej myjki?? A z jakiej zmiany??

Rozbior
@Pracownik

Ta z rannej zmiany taka młoda nie jest. ????(usunięte przez administratora)

@Pracownik

Dwie dziewczyny są na nowej myjce z tego co wiem. Jedna młodziutka a druga trochę starsza ale jest na co popatrzeć. Pozdrawiam

@Kierowca

Chodzi o tą bladziutką z 2 zmiany teraz, bardzo ładna robi ze starszym facetem i kobietą

Agroagro
@Pracownik

Z II zmiany jest chyba wolna już

Agroagro
@Agroagro

Te z rannej zmiany zajęte, ale ta co dłużej robi wolna chyba

@Agroagro

Która dłużej robi, która wolna??

Pracownik myjki
@Pracownik

Wszystkie są zajęte, młode i stare ????

Ja
@Pracownik myjki

A stare to jakie są dla Ciebie, te 30+ też??

@Kierowca

A co to za różnica czy wolna czy zajęta jak będę się chciała puścić to nie ma to znaczenia a wszystko do czasu

Co masz na myśli?

@Pracownik myjki

Mam pytanie te ładne dziewczyny gdzie mieszkają te piękne dziewczyny z myjki?

Zajęte i dzieciate

Kierowca D

Blondi w Sowinach

@Kierowca D

P. Grazyna mieszka tylko w sowinach.

Gutek
@Pracownik

Dziewczyny z handlowego koronawirus a one takie romanse z kierowcami i potem covid w Agrorydzynie i wielkie tajemnice i na L-4 siedza a ci co mieli kontakt to co

@Gutek

Z kierowcami? No chyba nie tych z DIN... Co jeżdżą po nocach...

Zaciekawiony
@Gutek

Czy mógłbyś dobrze poinformowany bardziej sprecyzować o którą Panią dokładnie chodzi....czy o wszystkim????

Kierowca3

Ta werka fajna:)

Zaciekawiony
@Kierowca3

No fajna Tylko, że szczęśliwa mężatką i niedługo też szczęśliwa mama :-)

Kierowca

To masz faktycznie mało aktualne info

Xxxx
@Kierowca

Przestańcie takie głupoty wypisywać o dziewczynie Werka jest na L4 bo zostanie mamą a nie Covid Już od zeszłego roku szczęśliwa mężatka :-)

Jeden z jej wielu
@Zaciekawiony

Jak o którą każdy przecie- dobrze wie która zawsze jest ciepła na każdego. Blądyna ale odradzam bo uwierz mi tam to już przebieg w samym agro ma spory. Lata pracy zobowiązują. Ostatni pan P.A. myśli że jest wyjątkowy- chłopie ona lubi być macana

Haj

Chodzi o tego kierowce P A niby taki wyjatkowy???? A blondi z myjki

O co chodzi
@Jeden z jej wielu

Podajcie wiecej danych na bladi moze tez sie pomacam z nia a niby ktory kierowca ja maca P A

@O co chodzi

Blondi młoda, lubi donosić na innych

@Jeden z jej wielu

O kim mowa podaj chociaż inicjały będziemy uważać

@Jeden z jej wielu

Ale z handlowego ta dziewczyna czy z myjki??

@Haj

Ja nie lubię tylko tych młodych a reszta ok, Panie pomocne, a przede wszystkim pracowite chodzi o te co wiele lat robią! Pomocne i wesołe ????

O którą chodzi

Czyli która

Pewnie młoda

obserwator
@Kierowca

Nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz

@obserwator

Chyba wiem która ta do 25 lat blondyna...

@Jeden z jej wielu

Żadna z tych kobiet nie daje się macać, nie wiem skąd to wyciągnęliście, pewnie wam pa ła swędzi :)

nowy pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Takiego syfu jaki jest w " szatniach " to jeszcze na oczy nie widziałem i te skrzynki ( nie ma gdzie schować swego ubioru ) zamiast normalnych szafek pracowniczych. Czy sanepid tego nie widzi ? Jeszcze dwa tygodnie i spieprzam biegiem z tego (usunięte przez administratora).

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracownik ????

Czy wie ktoś może, czy taki jeden młodziutki mechanik, w loczkach, bodajże z Góry, często bywa w rejonach produkcji, ma kogoś czy jest sam?.

Kolega
@Pracownik ????

Zajęty ????

Tereska
Klient

Mięso drobiowe śmierdzi proszkiem do Prania

tom

AR jest zakładem który w okolicy płaci dobrze, wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji. Tyle dobrego.Gorzej natomiast wygląda sama organizacja pracy , ponieważ na stanowiskach są przeważnie niekompetentni , przypadkowi, źle rekrutowani ludzie, ale jak może być inaczej jak Pani , która rekrutuje też jest niekompetentna, bo liczy się sztuka.Ludzie na niektórych działach pracują po 7 dni w tygodniu, przecież taki pracownik po takim maratonie jest mało wydajny (gdzie inspekcja pracy)??Kolejną rzeczą jest wszechobecny syf,brud, na halach kratki kanalizacyjne pozatykane i czasami ludzie którzy pracują na produkcji stoją po kostki w (usunięte przez administratora) którego odór przenik do żywności (gdzie weterynaria) W szatniach krany pourywane, woda się leje i nikt z kierownictwa tego nie widzi. Widzą co innego, a mianowicie jak tu pracownikowi pensję upieprzyć bo tak najłatwiej i pokazać sukces.A ten (usunięte przez administratora) na tej oczyszczalni ścieków, ciekawe ile tego wszystkiego przedostaje się do gleby (gdzie jest ochrona środowiska)??? Dziwi mnie podejście szefa tej firmy obok bo nie tylko smród ale pewnie szczurów od groma. Reasumując firma godna polecenia jeżeli chodzi o zarobki, ale to co najważniejsze organizacja pracy i kierownictwo masakra. Myślę, że właścicielowi Panu Biernackiemu pokazuje się i mówi to co ma zobaczyć i usłyszeć.

ttv
@tom

Dobrze napisane ten zakład był oczkiem w głowie Pana Tomasza, teraz ze względu na ilość biznesów dostaje on informację ,że wszystko jest ok, w tabelkach się zgadza .Mi byłoby trochę wstyd ,że jestem jednym z najbogatszych ludzi w PL , a zakład który dostarcza wyroby do sklepów Dino zarządzany jest przez takich ludzi , którzy nie potrafią zapanować nad porządkiem i organizacją pracy. Pomijam ,że 60 % produkowanych wyrobów nie nadaje się do spożycia bo rewolucja w żołądku pewna.

Jola
@ttv

Napisane w 100% jednak warto sobie odpowiedziec czy na prawde zarabiamy tak duzo?

kimono
@ttv

Niestety pod Panem Biernackim jest tylu ludzi, że "na szczęście" nie wie praktycznie co dzieje się w Agro Rydzynie i jakie zmiany i dziwne fanaberie się tu odprawiają. A szkoda, bo może w końcu zakład zacząłby być normalnym zakładek pracy, a nie obozem pracy.

Ciekawski
Kandydat

Witam. Powie mi ktoś jak tam wygląda praca na magazynie ??

ouajaaa
@Ciekawski

Zależy o jaką zmianę pytasz, jaki magazyn :)

Xxx

Mateusz w sobotę pokazał prawdziwą twarz, Alber mowi co innego on co innego ,ciekawe kto z ludzi idiotów robi. Robi się coraz ciekawiej prawie jak w (usunięte przez administratora) ,zastraszanie jak nie chcesz zostać dłużej, ciągle wymyślają nowe kary zeby tylko urwać coś z wypłaty.

@Xxx

A będzie jeszcze gorzej to dopiero początek tego syfu na rozbioze

@Xxx

No tak najlepiej robić po 6 nocek i 6 dniuwek i nic nie mówić lepiej na ryja paść a biurowiec 5 dni w tygodniu i lajcik tacy to przyjął bo my nie mamy rodzin zwykli robole to możemy (usunięte przez administratora) boz normalnych sobót i niedziel ale to się kiedyś zemsci

Rozbiór

System pracy na rozbiorze to jakaś kpina. Ten kto to wymyślił chyba nie ma rodziny albo Go nikt w domu nie lubi. 6 dniówek i 6 nocek bez dnia przerwy. Jak było więcej ludzi to za sobotę i niedzielę dawali wolne w tygodniu. tylko po co komu wolny wtorek czy środa? Taki system byle by nie zapłacić za weekendową pracę. Tą kiepską kwartalną co teraz dali dolali oliwy do ognia, posypią się wypowiedzenia. Ludze już mają dosyć ciągłego obcinania wypłat. Din coraz więcej budują pracy coraz więcej a wypłaty coraz mniej. Obydwie zmiany powinny się zgadać i nie przychodzić w niedzielę do pracy i by było po sprawie...Pracownicy firmy "Jarpol" co zostali z nami plują sobie teraz w twarz że nie poszli z tego zakładu. Może kierownictwo zmądrzeje i coś zmieni bo jak tak dalej pójdzie to sami będą sobie robić.

@Rozbiór

Nareszcie ktoś z jajami powiedział prawdę

Rozbiór 2
@Rozbiór

Jak mogą zmądrzeć, jak oni tylko patrzą żeby im do kieszeni leciało. Brak słów, świnie stare, śmierdzące, wszystko staje od tych starych, tłustych świń. Ale jak może być inaczej, jak kierownika to nie interesuje! Ten kto kupuje te świnie to się na niczym nie zna! Zapraszamy do taśmy!

@Robol

z jajami to tam dyrektora zakładu potrzeba bo ten obecny to wielka (usunięte przez administratora)

@Robol

z jajami to tam dyrektora zakładu trzeba bo ten obecny to wielka ci...

d~[
@Rozbiór

Nie narzekajcie bo na tym rozbiorze macie dobrze. Inni muszą na 3 zmiany pracować...

Rozbiór
@d~[

To wystarczy się przenieść,ciekawe po ilu godzinach uciekniesz.

Mam pytanie do pana Alberta a wiem ze czyta komentarze, dlaczego toalety męskie na rozbiorze są zakluczone na klucz ? ..

k

moze sie cos zepsulo?

X
@k

Nic się nie popsuło, Pan Mateusz ma klucz i zrobił sonie prywatna toaletę.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Kto wpadł na ten durny pomysł żeby zakładać grupy na (usunięte przez administratora) Myjka, jakosc i inne działy, wszyscy na okraglo czytają polecenia kierownictwa nieważne czy są akurat w pracy czy w domu. Czy kierownictwo nie rozumie że ludzie mają też rodziny i życie prywatne a nie dzień i noc czytać wiadomości. Kiedy mamy odpocząć od tego(usunięte przez administratora)Czy to w ogóle legalne. Gdzie pip?

Stary pracownik

Najlepsza w tej firmie jest pani kierownik od siedmiu boleści Honoratka

@Stary pracownik

Ona w porównaniu do innych kierowników pomaga na swoim dziale..

Magda
@Stary pracownik

Moim zdaniem Pani Honorata to najlepszy kierownik w tej firmie, niema drugiego takiego kierownika żeby tak zależało na dobru firmy jak jej. A Ty jesteś chorym (usunięte przez administratora) skoro tak piszesz ;) Pozdrawiam

Pracownik byly
@Stary pracownik

Ta nasza niby pani kierownik wielka dame się uważa, młoda a (usunięte przez administratora) jak but, nie dała sobie rady na produkcji to poszła na pakowanie, i przez nią się ludzie zwalniają bo kto z nią wytrzyma,,

Ricky
@Stary pracownik

No jest to prawda a mnie się podoba taka Agnieszka co sprząta chyba. Taka okraglutka. Wie ktoś czy z tym mężem swoim jeszcze jest???

Kuba
@Stary pracownik

Potrzebują na wędzarnie ?

J

Łatwo oceniać

Xtemux
Kandydat

Hejka. Wie ktoś może czy jak pracowałem w Dino to mogę aplikować do agro?

Jan Paweł
@Xtemux

Jeszcze jak.

Jan Paweł
@Jan Paweł

Można jak najbardziej

Pracownik .
@Xtemux

Jak jest na Dziale Wedzarni czy potrzebują tam ?

HOH
@Pracownik .

NA KAZDYM DZIALE POTRZEBUJA,JAK LUDZI ZA NIC MAJA

Jola
@HOH

SZCZEGOLNIE NA PAKOWNI!

Mariolka

W tej firmie nie ma nic co można było by z czystym sumieniem polecić, nic. Wszystkim tym, którzy planują zatrudnić się w tej firmie szczerze odradzam. Powodów jest naprawdę mnóstwo..

Czek

Fajna ta kwartalna, 230 zł za miesiąc, czyli jedna pracująca sobota w miesiącu jak nie wygonią na w5, lepiej niech zrezygnują z wypłacania jej bo to śmiech na sali, nie bierzcie chorobowe, przyjdzcie w sobote bo kwartalna utną gadają brygadziści, no super motywacja

Moldek

Czytam i czytam na temat Agro-Rydzyna, żal mi tych ludzi którzy boją się podjąć decyzję i szukać czegoś innego za mniejsze pieniądze. Ale najlepiej to biadolić i wchodzić w cztery litery kierownikom. Szkoda zdrowia i nerwów na pustych kierowników.

Ktoś

Tłumaczenia Pana Alberta że musimy przychodzić w niedzielę bo świeże mięso jest potrzebne haha śmiech na sali jak większośc tych półtuszy co przyjeżdża nawet koło świerzych nie wisiała.

Vv

Kiedy będzie kwartalna

Wiadomo kiedy będzie kwartalna

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Rydzyna Sp. z o.o. - Kłoda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agro Rydzyna Sp. z o.o.