Opinie o Agro Rydzyna Sp. z o.o. w Kłoda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agro Rydzyna Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro Rydzyna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Rydzyna Sp. z o.o. w Kłoda

Sylwia

Mam pytanie dlaczego ktoś zglasza posty,nie rozumiem chyba po to jest ta strona żeby można było wyrazić swoje zdanie o zadawać pytania.Widocznie komuś się to nie podoba tym bardziej że nikt nikogo nie obraża

Szofer

Jestem kierowcą ciężarówki. Jeżdżę dla kontrahenta współpracujacego z firmą Agro Rydzyna. Nic dobrego niestety powiedzieć nie mogę na temat tej firmy... Totalny chaos organizacyjny jeśli chodzi o ruch towarowy i bałagan na placu. Niezabezpieczone wykopy, brak jakiejkolwiek parkingu na tiry, brudne pojemniki od mięsa zalegające na placu (skandal). Dziwię się zarządowi tak dużej firmy, że lekceważy podstawowe zasady bezpieczeństwa pracy i produkcji żywności.Wstyd.

GOŚC

Byłem.na rozmowie dzisiaj na Magazyn jak dowiedziałem się że nocki od 17 do 1 to jeszcze Ok ale jak dowiedziałem.sie że nocki 7 dni pod rząd to zrezygnowałem Widać że ta firma to dramat szukają (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) za 4000 A przypuszczam że wszystko to przez to że ludzie się dają robić w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i nie polecam tej firmy

Anowi

Na jaki dział najlepiej się starać kobiecie ,żeby nie była to bardzo ciężka praca ?

B

Do biura

X
@Anowi

Najlepiej na rozbiór do pana Grzegorza, super kierownik zna sie na robocie

@Anowi

Ni (usunięte przez administratora) na rozbiór... tamta zmiana kończy jak chce po nockach a u niego punkt 4 koniec bo peklownia... (usunięte przez administratora) jakich mało i wciąż wymagania o więcej... polecam drugą zmianę napewno lżej...

@X

Tak? To jak na rozbiorze robota jest poukładana? twierdzicie przy tym, że jest luźniej niż w biurze jeśli o samą pracę chodzi? a atmosfera gdzie będzie lepsza i dlaczego?

@Anowi

Na rozbiorze podobno jest bardzo ciężko Ale też drobne kobiety tam widać które pracują podobno już długo i dają radę. Przede wszystkim pytaj o godziny pracy i jakie zmiany bo na różnych działach jest różnie. Uważam że każdy jak będzie miał chęci do pracy to da radę, bo to nie jest praca 24h 7 dni w tygodniu. Czasami ciężko 12dni jak się nie wyśpisz, ale do wszystkiego się można przyzwyczaić podobno. Lepsze to niż 8h 5 dni w tyg za minimalną krajową. Albo chcesz zarabiać i więcej pracujesz albo bierzesz mniej kasy za lekka pracę

Rozbior

Jest ciężko... owszem pracują drobne kobiety i dają radę.. co do zmian to se 2 na 5-13 i 20-4 można się przyzwyczaić ale tempo coraz szybsze i jest owiele ciężej bo stan ludzi ten sam co byli przy 450 na godz. Obecnie 600 i nie raz trochę wiecej

Tragedia,rozmowa trwała 3 min , pani jak by była zła że w ogóle ktoś przyszedł, zero pojęcia o rekrutacji z takim podejściem chyba mało kto się zdecyduje na pracę w tej firmie.

Czy ktoś z kadry czyta te wypowiedzi?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Xx

Aby pytam czy wgl będzie w tym miesiącu

Ssss
@Xx

W teorii powinna być... ale praktyka rządzi się swoimi prawami. To jest "AGRO"

Xxx

Czy w tym miesiącu będzie kwartalna ? Wiadomo coś ?

Tak ludzi którzy mają pojęcie o robicie jest bardzo mało większość się czegoś nauczyła i to robi wystarczy zobaczyć na kości ja bym to lepiej widelcem wyciął ludzie tam przychodzą dla pieniędzy sprzedawaja swoję wolne weekendy itd

Gospodarz

Skąd wy bierzecie te ceny w dino drogo jak (usunięte przez administratora) A świnie aż tyle nie poszły do góry chyba że tyle dajecie zarabiać i przekładanie to na wyroby

ups

Nie w temacie, ale dziękuję kierowcy czterech zer o numerze rejestracyjnym DWL...za "nieuprzejmą" jazdę? To zbyt mało powiedziane. Poczytałem sobie wasze forum. Wiem, mało zarabiacie, wiem jestescie zarobieni , sfrustrowani, tyracie ponad siły, nikt was nie docenia. Wiem , rywalizujecie między soba o uśmiech, czy chociażby dobre słowo kierownika, team leadera, czy kogokolwiek, wiem, jesteście (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Natomiast nie przenoście swojej frustracji z zakładu na ulice. Wracając z AGRO RYDZYNA jedziecie wąskimi drogami pośród pól i lasów, szczególnie po nocnej zmianie nad ranem, gdy jest ciemno. Wiem, ze chcecie pójść do wyra i zapomnieć całonocną połajankę. Natomiast JA nie mam zamiaru odpowiadać za waszą nieodpowiedzialność. Oddajcie więc swoje audi i inne mitshubishi do diagnostów. Niech wam uswiadomią , że światła muszą SWIECIĆ. To po pierwsze. Po drugie światła mają byś PRAWIDŁOWO ustawione! Nie stać was? Macie wybór. Albo zamienicie auta na seicento, albo petycja do Tomasza o podwyzki.. Po drugie. prędkość 90-100 km/ h na gminnej drodze to naprawdę tak mało? Tym bardziej , ze większość z was to tzw " mistrzowie długiej prostej." Jak ten z DWL. W zakręcie laik. A za zakrętem rowerzysta. Nie macie wyobraźni? Czy mroźnia wam wyobraźnie przytępiła? Jakos tak 20 lat temu jeździłem zawodowo śladem dyskotek: Konary, Sarnowa, Rawicz.Ale to było tylko raz w tygodniu. W sobotę. Dziś śladm dyskotek jestem zmuszony poruszać się CODZIENNIE!. Jeżeli ten post nie dotrze do was, bezpośrednich uczestników porannego ruchu codziennego, to może jak cos sapne mamusi Tomka a ona jemu cos do was dotrze? Szanujmy się .

@ups

Zamiast być kablem to niech się lepiej Pan/Pani zajmie swoim życiem. Co ma wspólnego praca z tym kto coś robi poza pracą? To może ile razy ktoś na kiblu siedzi poza pracą to też Pan/Pani przekażę do szefostwa. Nie to że bronię wariatów na drodze ale bez przesady już ten komentarz tutaj jest. I tak wogole skąd Pan/Pani wie że ta osoba akurat wraca z Agro Rydzyna? Logicznie rzecz biorąc to mogła przejeżdżac obok..... Więc następnym razem proszę się 2 razy zastanowić zanim napisze Pan/Pani taki komentarz.

Harry z rozbioru

Od dłuższego czasu nagminną praktyką stało się wycieranie, nazwijmy to, produktów śluzówki nosa w ściany nad toaletami i pisuarami w męskiej toalecie obok stołówki. Jest to zachowanie nie tylko obrzydliwe, ale również niehigieniczne i stawiające firmę w złym świetle w oczach gości odwiedzających firmę. Zatem, panowie robiący to, nie róbcie tak. Dbajmy wspólnie o estetykę naszego miejsca pracy.;)

@Harry z rozbioru

czyli tak naprawdę na dzień dzisiejszy nie ma tu żadnych innych problemów, że zwracasz szczególną uwagę na tego typu aspekty? tak właściwie to macie tu firmę sprzątającą czy zatrudnia się bezpośrednio pracowników porządkowych?

Harry z rozbioru

Dziś mija dokładnie 10 lat od dnia, w którym podpisałem swoją pierwszą umowę w naszej ukochanej firmie. Chciałbym z tego miejsca z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy przez te lata zawsze we mnie wierzyli i mnie wspierali, a szczególnie Paulince W., która dzielnie każdego dnia walczy na wadze z towarem. Bez was nie byłbym dziś tu gdzie jestem.(usunięte przez administratora)

Rozmowy

Rozmowy kwalifikacyjne na bardzo słabym poziomie pod względem przygotowania do rozmowy przez pracodawcę...

Pytanko

Eksedycja praca od 17, jeśli w tygodniu bierzecie dzień wolnego za niedzielę to jakie zarobki?? Wgl jakie zarobki z 2 sobotami?? Chodzi mi o kwoty netto

pytanie

Jest może dział na którym nie ma nocek? Praca na 1 lub 2 zmiany?

Nieznajomy

Witam serdecznie. Jak wygląda praca na ekspedycji? Jakie zmiany i czy weekendy też pracujące? Pozdrawiam

@Nieznajomy

Głównie pracujesz w godzinach 5-13, jeden tydzień w miesiącu nocki. Soboty prawie wszystkie w pracy, w niedzielę tylko wchodząc na nockę.

@pracownik

Soboty prawie wszystkie? To można dopytać ile w praktyce za taką pracę się zarobi? Ile to godzin razem?

hollywood
@Nieznajomy

Popołudniowa ekspedycja praca codziennie od 17, oprócz sobót, wolne za niedziele w tyogniu

@Lidia

Tak prawie wszystkie, ale za pracującą sobotę jest dzień wolny w tygodniu, więc wychodzą normalne godziny w miesiącu.

Lidia

aha, bo ja myślałam, że zarobić tu więcej można... a specyfika pracy się jakoś różni w soboty tutaj niż w tygodniu? mam na myśli to, że jednak jest mniej osób pewnie

Jtr

Jakie są zarobki w agro przy pracy 8h od pon do pt + wszystkie soboty, skoro mówicie ze tyle pracy?! Proszę o informację bo ciężko znaleźć jakąś informację o zarobkach..

Majkel
@Jtr

Wiktoria
@Majkel

5 k netto? To podstawa czy łącznie z premia? Ciężko jest wyrobić normę ?

Harry z rozbioru

Wszystkim pracownikom obecnym(także tym wrogo do mnie nastawionym), byłym i przyszłym, życzę na te święta Gwiazdora bogatego, ojca najebanego, rodzinnej awantury, pęknięcia od kanalizacji rury, trochę niestrawności i dużo miłości.:)

Hhh
@Harry z rozbioru

A naszym rządzącym w firmie nie złożysz życzeń ?

Pracownik Agro

Wiecie może kiedy będą wypłacać kwartalną??

@Pracownik Agro

Już wypłacają

@Igipigiel61

no i ile jej jest? pytam, bo w innym wątku ludzie przemilczeli i ciekawa jestem dlaczego? mało wyszło?

D

To już staje sie nudne to twoje wypisywanie z (usunięte przez administratora) mow o co chodzi albo sie juz nie udzielaj

W
@D

Jak cię to nie interesuje to nie czytaj i się nie udzielaj...

D
@W

a ty co sobie myslisz ze bedziesz mi pisac co mam czytac a co nie. Ogolne forum wiec bede pisac co chce. nudne to jest twoje wypisywanie.

W
@D

Ok to czytaj

Qqq

Jeśli ktoś się wybiera w najbliższym czasie do pracy to polecam w ramach hobby założyć plantacje melisy. Szczególnie gdy przyjdzie pracować z kierownikiem dz. Technicznego albo coś załatwić w biurze. Dawno nie widziałem człowieka którego tyle osób na raz ma dość. Co do samej pracy i płacy, obiecywanie ale nic więcej, faktycznie jest tyle kruczków ze połowy z tego nikt nigdy na oczy nie widział

@Qqq

To fakt. Ciekawe jak długo jeszcze kierownik dz. technicznego utrzyma się na stołku, bo grono praciwników z którymi zadarł jest coraz liczniejsze. Większość nawet zignorowała zakładową wigilię przez tego pana.

Jola
@Igipigiel61

A to będzie zakładowa wigilia?

Ostry
@Igipigiel61

No dokładnie jego czasy dobiegają końca jako kierowniczek

@Jola

Była dla pracowników dz. Technicznego, ale większość olała przez obecność na niej kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Rydzyna Sp. z o.o. - Kłoda

• Jak się pracuje w Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro Rydzyna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 217.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 165, z czego 34 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 82 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agro Rydzyna Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agro Rydzyna Sp. z o.o.