Opinie o Agro Rydzyna Sp. z o.o. w Kłoda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agro Rydzyna Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro Rydzyna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Rydzyna Sp. z o.o. w Kłoda

Witam . Czy można coś zadziałać z wydawaniem obuwia itd. Pani A Z jest bardzo niemiła a jak idzie się po nowe obuwie które przecieka to twierdzi że mi się nogi pocą skoro niewiedzę dziury. I niestety obuwia nie dostałam. Czy może mamy kupować sobie sami na swój koszt skoro człowiek pracuje w mokrych nogach!!!

Beti

Jak się złoży cv po jakim czasie można czekać za telefonem?

Wisi teraz oferta na pracownika ekspedycji magazynowej. Nie mogę jednak wejść już w jej szczegóły. Jedyne co to wiem z zajawki ze widełki chyba wynoszą do 5 tys, zgadza się? ktoś wie cos więcej o tej robocie? To będzie jeszcze aktualne? często kogoś szukają?

Hej ktoś wie kiedy będą robić przelewy kwartalnej dadzą przed świętami???

Elemelek

Ile jest tej kwartalnej tak pięć razy drzwi? kwartalna to to samo co kasa na święta?

Tragedia,rozmowa trwała 3 min , pani jak by była zła że w ogóle ktoś przyszedł, zero pojęcia o rekrutacji z takim podejściem chyba mało kto się zdecyduje na pracę w tej firmie.

Czy ktoś z kadry czyta te wypowiedzi?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Papryk

Praca spoko, jeśli ktoś lubi pracować.(usunięte przez administratora) i życzliwych nie brakuje jak na kazdym magazynie ale jak człowiek ma to w (usunięte przez administratora)to idzie przeżyć. Praca równa wypłacie, możliwośc wyjazdu w delegacje, kwartalne, nagrody...

Mati

Czy w agro jest praca na 3 zmiany?

Jeśli już tu w ostatniej opinii była mowa o myciu to widziałem ze od początku grudnia szukali pracownika myjki. Te zarobki do 5 tys zastanawiają. Czy to kwota już na kolejny rok także czy może więcej będzie po styczniu jakoś? I czy warto przezimować?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Agro Rydzyna Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazynier.

Z jakich przyczyn zabrakło tych dni? Sugerujesz rezygnacje z pracy czy po prostu taki okres rozliczeniowy tu występuje? Czy ma to w ogóle wpływ na premie? jak konkretnie się je teraz wyrabia?

Harry z Rozbioru

Jestem zmuszony poskarżyć się na czystość nóg od firmy Animex. Praktycznie co druga brudna od smaru. Jak wiadomo każda cierpliwość ma swoje granice.

Harry z Rozbioru

Przydałoby się zadaszyć stojak na rowery. Jakaś wiata z blachy, hangar... Żeby rowery nie niszczały od wilgoci ani od śniegu zimą.

Pracownik Rozboru

Na rozbiorze coraz gorzej. Zabralii nam premie za przychodzenie w soboty. Każą pracować 12 dni pod rząd z sobotą i niedzielą włącznie a jak nie będziesz przychodził to grożą zwolnieniem. Tylko ciekawe za co cię zwolnią jak swoją normę godzinową masz wyrobioną. Gdyby nie praca w wekendy i nadgodziny to tak naprawdę za dużo tu się nie zarobi. Praktycznie zero życia prywatnego. 6 nocek zaczynając w niedzielę to jakaś porażka. Ludzie resztkami sił odciagaja do końca tygodnia. W kadrach nie mają chyba pojęcia że praca na robiorze jest ciężka i należy się odpoczynek. Zamiast coś dołożyć ludziom do wypłaty na zachętę to zabierają. Może im się teraz oczy otworzą bo szykują się wypowiedzenia. Ludzie już mają dosyć ciągłej pracy a nowych chętnych nie ma i nie będzie. Gobarto ponoć będzie potrzebować dużo ludzi a warunki jakie proponują o wiele lepsze i co najważniejsze 5 dni w tygodniu weekendy wolne. Szczerze nie polecam pracy na rozbiorze w Agro omijać jak najdalej.

@Pracownik Rozboru

Chce się zwolnić z Agro. Czy sam muszę napisać wypowiedzenie umowy czy iść do biura i dadzą mi druk do podpisania?

Idź do biura, oni ci wydrukują

ale łach

a ty masz 5 lat że nie potrafisz napisać że nie chcesz już pracować? mają ci drukować gotowe wzory do podpisania?

Po co

Tez zamierzam sie zwolnic. Co to ma byc?Niech Albert ,Zloty i jego przydupasek pracuja sobie sami. Zobaczymy jak dlugo wytrzymają. Ludzie wykonczeni,po dwa stanowiska muszą (usunięte przez administratora)i co? I nic za to nie maja. Wykorzystują nas ile sie da,ale ciekawe co zrobia jak brak rzeznikow bedzie. To jest oboz pracy. NIE POLECAM PRACY NA ROZBIORZE.....

Wedzarz

@kwartalna

Ile było

Rozbiór
@Pracownik Rozboru

Witam kiedy Będzie Kwartalna ? Wiecie może coś ?

Rozbiór
@Rozbiór

Wie ktoś kiedy będzie kwartalna

Pakownia
@Rozbiór

Niby do tego końca Miesiąca

Cała prawda o sieci Agro Rydzyna

Pracownik na próbnej umowie
@Pracownik Rozboru

Witam wszystkich mam do was pytanie czy jak wrócisz po L4 czy ci umowę przedłużaja czy cię zwalniają bo byłem 2 tygodnie na L4 i czy ktoś się takim czymś spotkał ????

plastek427@wp.pl
@Pracownik Rozboru

Na umowie nic nie zgadza się z zeczywistością, Ala pseudo kierownicy zganiaja na kadrę a po podpisaniu umowy kadra ma cię w wielkim poważaniu,. Do tego ukladziki rodzinne któremu ja się postawiłem bo przecież to chodzi o pracę zetelnie wykonywaną . Nie polecam tej firmy doputy, dopuki nie zmienią się rodzinne biznesiki .jak jeden mąż (usunięte przez administratora) kierownictwo powołać nowych to może i ludzie nabiorą Ochoty do Pracy.

@plastek427@wp.pl

To generalnie bieżąca opinia? widzę ze odnosisz się do takiej sprzed dwóch lat, a przez taki okres czasu może sporo się zmienić? Chyba ze się mylę? Mnie zainteresowała oferta lecz z innego działu, bo z IT. wiecie cos więcej o pracy informatyka? Szukają go właśnie przez linka. Ze względu na doświadczenie się interesuje. Jakiś opis atmosfery na dziale dostane?

Lori

Witam, czy w Agro jest możliwość pracy tylko na zmianę nocną? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nat
@Lori

Nie

Wiktoria
@Nat

To ile jest zmian? Dwie czy jedna? Powiedz coś więcej proszę, dzięki

...
@Lori

Praca w godzinach nocnych jest możliwa na wydawce, najlepiej skontaktować się z kadrami

Iza
@...

A tak to na dwie zmiany się pracuje na innych stanowiskach, czy jak?

@Iza

Rozbiór pracuje na dwie zmiany-nocki i ranki; Produkcja, Pakownia, Wędzarnia, Kutrownia, Dział techniczny, Jakość, trzy zmiany; Ekspedycja albo ranna albo popołudniowa zmiana- z tym że pracują często powyżej 8godzin. Dział IT dwie zmiany. (ranna i popołudniowa) Na jedną zmianę (ranna) kadry.

Karol
@...

Wydawke odradzam robią od 17 aż nie skończą

Styl
@Karol

A czy po przekroczeniu 8 godz nadgodziny czy jak

@Karol

A jest to określone w umowie o pracę jakoś?

@Marta

Masz na umowie plus nadg. Plus premia

Aśka
@Iza

jak wy pracujecie na zmianach w jakich godzinach bo nie wiem czy mi pociąg będzie pasował do Rawicza

Lidia
@Marcin

No i ile średnio ludzie na tym tu wychodzą? mam na myśli średnią premię i wyrobione nadgodziny

agucHa

Hejka, może mi ktoś powiedzieć coś o pracy na nadziewarkowni?

Grześ

Którego jest wypłata? Do 10, czy do 15? Jest przed terminem, w terminie, czy się spóźniaja. Na umowie tego nie zauważyłem by było napisane

@Grześ

Do 10tego. Nigdy sie niespóźnia. Jak masz w banku macierzystym to już 9tego będzie na koncie, jak bank musi przelać do Twojego to 10tego jest

@Ewa

A wakacyjne kiedy wypłacają?

@Adam

W pazdzierniku. Warunkiem jest brak urlopu lipiec i sierpien a we wrzesniu brak chorobowego dlatego dopiero w pazdzierniku wyplaca

Klaudka
@Ewa

Co konkretnie dzieje się właśnie w tych miesiącach, nawet we wrześniu, że jest to tak skrupulatnie przestrzegane. Zwłaszcza to chorobowe mnie zaciekawiło, czy był ktoś w takiej sytuacji, że wakacje przepracował zgodnie z założeniem a jednak cos we wrześniu go dopadło? Nie da się tego już obejść?

Zainteresowana pracą

Witam. Czy ktoś mógłby napisać na jaki dział w Agro najlepiej pójść? Wiem, że na każdym dziale jest ciężko ale co wybrać? Udostępnione na stronie są różne stanowiska w tym na produkcję ale gdzie trafię nie wiadomo....

dru

NAJLEPEJ DO BIURA

Rzeźnik
@Zainteresowana pracą

Do Biura bo będziesz soboty i niedzielę mieć wolne, a tak non stop do roboty

Zainteresowana pracą
@Rzeźnik

Dziękuję za odpowiedź. Aktualna oferta biurowa to stanowisko kadrowej aktualnie dostępne na stronie...czy może też jest inne o którym nie piszą? Znając życie wszystko jest zajęte

Pracownica

Najlepiej do biura

Najlepiej do biura

@Zainteresowana pracą

Ludzie, jak macie rodziny, dzieci lub po prostu szacunek do siebie. To pod żadnym pozorem nie idźcie do tego (usunięte przez administratora). Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk na każdym magazynie jest nagminny wyzysk. Zabierane wolne, premie, ciągle straszenie. Będziecie pracować ponad stan ale zawsze będzie za mało. Szanujcie się i nie dajcie się dorabiać prywaciarzowi waszym kosztem.

Dzisiaj byłem na rozmowie nie dopytałem babki o system pracy w sensie ile dni ale jak się dowiedziałem to (usunięte przez administratora)śmiechem i powiedziałem.jej ze podziękuję nie mam zamiaru za 4000 się tak (usunięte przez administratora)

@Zainteresowana pracą

Kolego jeśli chcesz pracować na akord w tej firmie to zapraszam , tylko pamiętaj jeżeli nie wyrobisz akordu to wylecisz !!!!

Sylwek

Tylko dobrze by było jakby panie z rekrutacji mówiły że wynagrodzenie jest uzależnione od akordu i wyrobienia tonażu

W Sierpcu na magazynie to chyba jakieś cuda bo tu akurat ani wyzysku ani (usunięte przez administratora)ierowników nie ma . Tylko normalni kierownicy którzy wiedzą że ludzie też mają rodziny .

Na jakim dziale jest możliwość pracy na jedną zmianę ewentualnie na dwie na rano i południe. Odpadają mi nocki i chciałam wiedzieć czy wgl jest taka możliwość w agro

Xyz
@Marta

Jeśli jesteś matką, która ma małe dziecko to tworzy się nowa zmiana od 7-15, ale o szczegóły trzeba pytać w kadrach. (Zarobki, weekendy i jak ta praca ma wyglądać )

@Xyz

Możesz napisać coś więcej? Na jakim dziale praca? Skąd masz takie informacje?

Xyz
@Marta

Szykowanie asortymentu pod peklownie. W celu informacji najlepiej skontaktować się z działem kadr.

Pracownica
@Xyz

A to sprawdzone info czy jakaś plotka?

Hyyy

Czy wie ktoś kiedy kwartalne przelewają w tym miesiącu?

Harry z Rozbioru

Ta dzisiejsza awaria to znak z samej góry, z niebios. Nas tu dzisiaj nie powinno być. Co się musi stać, żeby kierownictwo to zrozumiało? Żeby zrozumiało, że jest o jedną nockę za dużo? Ktoś musi zasłabnąć albo zejść przy taśmie? Przecież kierownictwo to też ludzie z krwi i kości, tacy jak my, mający rodziny, pasje... Wierzę, a nawet jestem głęboko przekonany, że jest możliwe osiągnięcie trwałego porozumienia w tej sprawie pomiędzy "dołem" a "górą".

Przemo

Pracowałem tam 3 tygodnie na produkcji. Praca nie jest ciężka, ale tempo takie, że idzie to ogarnąć, jeśli jest się dobrym w akordzie, czyli trzeba mieć dobre zdolności manualne. Powodem mojego odejścia było to, że jest tam strasznie ślisko, a mam uszkodzone kolano. I tak prawda jest to, że trzeba pracować każdą sobotę nawet popołudnie bo walą po premiach.Sam byłem świadkiem jak kobiety sobie między sobą rozdają tabletki przeciwbólowe. Ogólnie jak lubisz na okrągło wykonywać 4 ruchy w tempie ekspresowym przez 8 godzin to dasz radę hehe

Zonk

Chcialem tam pracować ale czytając te komentarze to raczej nie bardzo tam z atmosfera,nigdy w życiu na akordzie,dziwi mnie to że kraj UE i akord.....Chociaż opinie maja straszne -mam znajomych co pracuja tam na roznych dzialach i pieniadze sa dobre -jak na region

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Rydzyna Sp. z o.o. - Kłoda

• Jak się pracuje w Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro Rydzyna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 216.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 164, z czego 33 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agro Rydzyna Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042