Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn Ostrowska 122

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dino Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn Ostrowska 122

Kasjer

Kierownik regionalny to (usunięte przez administratora) bez szkoły najbogatszych człowiek w Polsce a bonów nie daje na święta już gorszego chama nie widziałam

Firma do kitu a osoby decydujące o wszystkim dumne i nadęte uważają się za kogoś lepszego chodź ich poziom inteligencji sięga zera .Moja pani kierownik to durna baba wszyscy za nią pracują a ona uważa się za siódmy cud świata.Nadzieja moja jest taka , że kiedyś ona będzie na dole.Ogolnie zmieniam pracę i nie polecam goła pensja i brak premii

makarena

tragiczny sklep.Syf,Kierowniczka nie zna podstaw kodeksu pracy tak jak pani zastępca.Jak wchodzisz w (usunięte przez administratora) kierownictwu to masz moze lepiej,ale i tak obgadają cie przy najbliższej okazji.premie dzielone nie sprawiedliwie.Nie dziwie sie,ze na personel kierowniczy biorą takie niedouczone i tępe osoby,bo łatwo nimi sterowac.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Dino Polska S.A.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Kasjer?

Psychopati

Co innego na rozmowie, co innego w rzeczywistości. Na rozmowie wszystko ładnie, a praca jak w (usunięte przez administratora). Gówniane pieniądze, brak kompletnie jakiegoś programu działań. Nikt niczego nie uczy, problem z odzyskaniem pieniędzy za paliwo i wymuszane nadgodziny. Nie masz nic do gadania. Kolesiostwo i (usunięte przez administratora), mają lepiej. Ciężka praca.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Dino Polska S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Krasnosielc?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Klient

Bardzo fajny sklep miła pomocna obsługa tylko szkoda że była pani kierownik panoszy się po sklepie i kradnie razem ze swoim partnerem i córką pani Sylwio czego pani uczy córkę co z niej wyrośnie osobiście byłem świadkiem jak obie kradły zabawki dziecko jej do torby pakowało a przy kasie nie zapłaciły jak tak można mało pani już tam ukradła wstyd .

Naiwny

Cześć,kilka słów o zasadach panujących w tej firmie.Szef podwładny swojej żony zatrudnionej wbrew zasadzie niezatrudniania rodziny jako podwładnych(to ona rządzi magazynem)W firmie istnieje tzw.S 5 które to ma za zadanie przeprowadzania audytów na magazynie-wyniki audytów ustawia się pod wytyczne szefostwa bo inaczej góra będzie niezadowolona.Następną osobą która rządzi w tym magazynie jest zakompleksiona i nie przyjmująca żadnych innych opinii oprócz swoich koordynator BHP która paraduje po magazynie w sukieneczkach i wiecznie tłustymi włosami a od innych wymaga chodzenia w ubraniach roboczych zamiast zająć się poprawą bezpieczeństwa poprzez lepsze szkolenie nowych pracowników(uszkodzenia bram,regałów ,wózków itp).Zresztą kwestią demolowania mienia firmy zbytnio nie przejmuje się również szefostwo.Pracownicy a szczególnie ci co mają inne zdanie niż góra są traktowani jak wróg ,rzecz ,coś bezosobowego.Długo by jeszcze pisać ale przesłanie jest takie :jeżeli lubisz wlazić w (usunięte przez administratora) ,nie masz własnego zdania i lubisz być nikim to jest to firma dla Ciebie.Acha awanse dostaje się poprzez poplecznictwo kablowanie i układy rodzinne(żona szefa awansowoła po dwóch miesiącach pracy na koordynatora samej siebie)

Kati
@Naiwny

Już ktoś tu o tym kiedyś pisał. Kogo interesuje mienie firmy? Czy wyprowadzanie towaru poza market? Prawda jest taka. Aktualna pani lider z Dolnego Śląska handlowała ze swoim facetem mięsem 3 kategorii. Zrobił się o to wielki raban jeździła ochrona udawała że sprawdza. A że Krzysio z ochrony jest ,,w bliskiej znajomosci'' z Ulką to się sprawą po kościach rozeszła i w nagrodę została liderem. Z drugiej strony patrząc to zaradność handlowa tej pani została przez pana Pawlaka nagrodzona awansem i może tak trzeba robić.

......
@Kati

Lider Ulka kiedyś u Niebieszczańskich W Lubomierzu pracowała ( dla niezorientowanych to sklep mięsny). Tam kariery dużej nie zrobiła po kilku niezgodnościach , brakach w kasie i towarze wyleciała z hukiem. Tyle o tej pani o wątpliwej uczciwości. A że nogi rozkładać lubi to karierę w DNO robi.

Wiktoria

Piszę tutaj, bo znalazłam ofertę "Praca w markecie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności". Czy ktoś mi powie, jakiego stopnia niepełnosprawności oczekują od kandydatów? Bo często się spotykam z tym, że przy lekkim możesz zapomnieć o pracy...

Pracownik popychadło

Można się dowidzieć kiedy te (usunięte przez administratora) wypłacają za nadgodziny czy w ogóle wypłacają, człowiek (usunięte przez administratora) robi swoje i zostaje po godzinach i co ma za to nic nie dostać. Chory system odradzam wam ludzie gdybym wcześniej przeczytała na forum o Dino w życiu bym tam nie poszła.

A co sądzicie o kontroli jakości OiW w tej firmie?Jak wygląda praca na tym dziale?

Nic

Jakie są warunki pracy w dniu ile trwają zmiany, czy jak się jest na kasie to obsługuje się też i stanowisko mięsne czy się jest po prostu wszędzie czy ma się przypisany jakiś dział.

Ala

Witam mam pytanie jak można dostać namiary do Pana Borysa pilnie potrzebuje.

Batman

Witam. Zastanawiam się czy w Dino zatrudniają kierowników niedouczonych bo takimi łatwiej sterować? Otóż moja kierowniczka wysyła pracowników na badania kontrolne po 30 dniach nieobecności ,niekoniecznie spowodowanych chorobą. Ona do dni L4 dolicza urlop lub opiekę na dziecko. Albo gdy pracownik pyta czy jak się zwolni z pracy w marcu a rozwiązanie umowy nastąpi w kwietniu, to za ile dni urlopu dostanie ekwiwalent? Pani kierownik odpowiedziała że za cały 26 dni. Albo pani zastępca rozliczając kasjera wmawiała pracownikowi, że jest na minusie chociaż był na plusie(pobierała kasę od pracownika) , bo jak wiadomo minus przy rozliczeniu kasjera to znaczy że ma nadwyżkę. Ale po upomnieniu przez kasjera(bo dowiedział się od innych osób, że jest błędnie rozliczany) , że jest na plusie a nie na minusie..... Odpowiedź pani zastepcy.., "nie wiedziałam".Naprawdę przeraża mnie wiedza kadry kierowniczej....

@Batman

No dobra, faktycznie może to zaskakiwać, bo raczej powinna wiedzieć tego typu rzeczy. Generalnie myślałam, że po przeczytaniu tego na sam koniec coś grubszego się stanie... Czyli przyznała się do niewiedzy i rozwiązała ten problem?

Lubomierz
@Batman

Niedouczeni kierownicy to możemy jeszcze zrozumieć. Brak ludzi do pracy te sprawy. Ale w Jeleniej Górze liderem została pani która ledwo zawodówkę skończyła. Tyle tylko że w centrali ma ksywę Algida.

Martusia
@Lubomierz

Chyba mowa o Urszuli K. kilka lat temu byłyśmy razem na szkoleniu. Prawda jest że wyjątkowy z niej (usunięte przez administratora) I leń. Podobno kategorie 3 do Kołobrzegu woziła i sprzedawała do spółki z tym co trawę kosił. Koszmarny z niej lider. Nie jedna dobra pracownica jprzez nią pracuje w Lidlu albo biedronce.

Stefa
@Lubomierz

Serwisanci też nazywają ulkę Krauz. algida. Ciekawe dlaczego? ;)))

@Batman

Kierowniczka Dino,konkretnie w Spalonej to też jakiś fenomen,sam wielokrotnie widziałem jakie układy się tam odbywają,partner czy konkubent wchodzi na zaplecze jak do siebie,ochroniarz nie lepszy jakos na wszystko przymyka oko,ale no tak "na układy nie ma rady".Pomijam fakt tego jak ta "pani" (że tak zażartuję) zachwouje się przy osobach postronnych i klientach,zero kultury osobistej,nawet nie stwarza pozorów,klnie i poniża pracowników,wyrzucili z jednego sklepu teraz odstawia ten sam cyrk w kolejnym.Mam nadzieję,że pracodawca mocno zastanowi się nad zmianą,bo w tym miejscu z kimś takim nie da się pracować.

R

Dino Dąbrówka Wielkopolska godzina przed 20 brak bułek. Obsługa na kasie bardzo nie miła.

Katarzyna

Szukają włąsnie młodszego specjalisty ds. rekrutacji ;) W ogłoszeniu napisane jest o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Ktoś z pracowników może wie, co to dokładnie za kwota? :D albo poda ją w widełkach?

mliść

Byłam w markecie Dino i stwierdzam, że macie tam bardzo zimno. Druga sprawa to higiena wykonywanej pracy przez obsługę. Jedna z pracownic stała na stanowisku mięsnym i było jej widać (usunięte przez administratora) i to co na niej posiada, zaś druga, która również stała na tym stanowisku, mięso wyjmowała do lodówek bez rękawiczek. A skąd, my, klienci, mamy wiedzieć, że owa pracownica nie była przed chwilą w kiblu i nie srała. Nawet gdyby umyła ręce, to i tak jest to bardzo nie higieniczne. Z takim nie profesjonalizmem jeszcze nigdy się nie spotkałam, jestem zawiedziona.

kierowniki bez szkoły nieuki

A jaką konkretnie szkołę masz na myśli, którą według Ciebie powinni odbyć, żeby wszystko tu się dobrze zgadzało?

Danuta

Wiesz nie zawsze jest potrzebna szkoła. Liczą się umiejętności. Twoim zdaniem kierownik ich nie ma tak?

Kriss

Zawsze (usunięte przez administratora)i bez żadnego wykształcenia się na kierowników zatrudniało bo taka osoba nie pomyśli jak się zachowac w danym momencie i co mówi tępe dzidy są idealne do takich zajęć bo nic w życiu nie osiągnęły i wiadomo że będą się wyżywać nad podwładnym

@Kriss

Tak abstrahując to chyba od charakteru jest zależne a nie wykształcenia? Co nie zmienia też faktu, że tutaj wcale tak nie musi być?

R

Praca po 9 godzin dziennie i ciągłe namawianie do zostawania po godzinach. W imię czego? Dla firmy? Dla pieniędzy - tych znikomych. Dzisiejsze realia same się proszą o wypłatę przynajmniej 5000 tysięcy na rękę. Jak ktoś myśli inaczej - czyli że mniej, to niech się puknie w ten wrzód co go nosi na szyji.

R

W mojej miejscowości szatnia jest razem z socjalnym pomieszczeniem. Brak lodówki w socjalnym. Absurd. Mamy XXI wiek.

amc

zarobki najnizsza krajowa zmuszanie robić nadgodziny praca ogółem po około 10 godzin wchodząc do pracy niewiesz o której wyjdziesz rozliczenie nadgodzin co 3 miesiące niepolecam

Katarzyna

Przecież to jest forum na temat ogólnie całej firmy, a nie tylko jednego sklepu- aż tak tam jest źle, że trzeba oddzielnego wątku na ten temat? Rozwiń trochę temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.