Opinie o Neuca Toruń w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Neuca Toruń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neuca Toruń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca Toruń w Toruń

Pracownik biurowy

BARDZO SZKODLIWE MIEJSCE PRACY. FIRMA Z TYLOMA CERTYFIKATAMI PRZYMYKA OCZY NA (usunięte przez administratora) I BRAK SZACUNKU ZE STRONY WYSOKO POSTAWIONYCH MANAGERÓW...

Justyna

Ja trafiłam na samych bardzo wyrozumiałych przełożonych.

Trzask Nowy wpis

Jak zarząd to nie wiem,ale dyrektorzy działów) powinni przejść obowiązkowe szkolenie z szacunku i umiejętności współpracy z podwładnymi

Na jakie zarobki może liczyć project manager na b2b w Neuca w Toruniu? Mam 10 letnie doświadczenie.

Mateusz Nowy wpis

2k netto

Jak sie dostac na magazyn?

Natalia Nowy wpis

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś na temat pracy na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Analizy Ryzyka? Jak wygląda praca w tym dziale, wdrożenie nowego pracownika, jakie są godziny pracy, oraz ogólnie warunki pracy i atmosfera w dziale? Zastanawiam się nad aplikowaniem, z góry dzięki za odpowiedzi!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Neuca Toruń? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Czy Neuca Toruń organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Haha

Mam nadzieję że to pytanie w ramach żartu. Jedyne co oni podnoszą to wymagania większość Polaków z długim stażem uciekła stąd w ostatnich miesiącach. Nowe Polaczki jeszcze nie są świadome w jaki kanał wpadły.

Odpowiedź

Organizuje, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne (w tym przypadku obowiązuje umowa lojalnościowa w zależności od kosztów szkolenia)

Apolikujący

Czekam, czekam i czekam na obiecany feedback ale niestety nikt nie raczy nawet maila wysłać z informacją o wyniku rekrutacji. No szkoda, ale cóż firmę budują ludzie.

Dobre miejsce dla stażystów. Można się sporo nauczyć. Jednak jak ktoś ma rodzinę na utrzymaniu, kredyt itp. nie utrzyma się z najniższej krajowej. Co mi z paczek na święta czy zniżki na karty mulitisport skoro żyć godnie nie można za wynagrodzenie w tej firmie. Ludzie po godzinach pracuja w innych miejscach i mowa o pracownikach biurowych. Tragedia

aaaa

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak szacunek do pracownika, jest jedynie employer branding i to dość kiepski

Justyna

Ja trafiłam na samych bardzo wyrozumiałych przełożonych.

Pracownik biurowy

A może ktoś powiedzieć coś więcej o pracy jako Category manager?jest ogłoszenie, że szukają i zastanawiam się czy składać. Nie chcę trafić jakiegoś bagna z którego trzeba będzie szybciej uciekać niż się przyszlo

back

Jak oceniacie kierownikow w neca torun od magazynu po sama gore ??

GRACZ W NEUCA
@back

wiesz kierownictwo kierwnictwem w skrocie SM zniknal sa praktycznie sami brygadzisci , bez szkoly bez kwalifikacji , podpieprzajac z (usunięte przez administratora) innych pracownikow za miche zupy , a tak serio serio zmiana Piotra S ( on sam awans za lizy... i nic wiecej ) na ms uwaga co mowisz dojdzie do niego wszystko na mr brygadzista mr i kp sprzedal by wlasna matke za 100 w pensji wyzej i za plusy u kierownika zmiana Jarka Z ( wydawal sie byc wporzo ale coz wszystko pod siebie ) brygadziscie uwaga na mala na kp i pan M z MR dziwne ego , do tego wspiera ukraincow u niego polak ma najbardziej (usunięte przez administratora) w zyciu no szczerze to moze on ma rodzine na ukrainie i dlatego nikt nie wie najbardziej solidna firma Lukas br spedycji wporzo gosc innych unikalbym zmiana 3 nie pameitam kto jest tam kierownikiem xd wyszlo z glowy mr brygadzista wydaje sie byc spoko nie nawala z (usunięte przez administratora) , kp eh lepiej nie ryzykowac spedycja i ms red alert co powiesz zostanie wykorzystane przeciwko tobie masz pomysly nie udzielaj sie kierownicy przypisza to do siebie a ty z zaslug masz zero chcesz do czegos dojsc zagon brygadziste lub kogos waznego ze podwala leki do gory moze ci sie uda

Polujacy na czarownice
@GRACZ W NEUCA

Z wiarygodnego zrodla: Mała z KP po pracy odlatuje na swojej miotle na Łysa Gore;)

A
@GRACZ W NEUCA

Bzdury piszesz i tyle pracowałam tam na produkcji niestety trzeba robić jak wyżej rangą Ci mówi a w innej pracy nie słuchasz kierownika, skoro nie lubisz pracować pod kogoś to otwórz swoją firmę i będziesz pracował jak chcesz... Masakra

Monia
@GRACZ W NEUCA

Na talarek bardzo trzeba uważać jest bardzo fałszywa a jedyne co robi to lata za chłopakami po całym magazynie

Aaaauuu

Jak zdąży się schować leki nie nadające się do sprzedaży przed państwowa inspekcja farmacji (czy jakoś tam )wtedy dostaniesz wynagrodzenie 10

Hbyhh

Następna księżniczka Diana Kinga H. dostanie awans z zmiany A na który nie zasługuje wszystkie to kurwa dupolizy pierdolone .

Książę

To prawda podwalewskie i podlaskie rządzą,i to nawet w wydaniu panów. Piotr S. Wali z uszka, Aleksandra T. lubi lody. Dawid Ż i jego ciepły przyjaciel R. Zrobią wszystko dla troszkę więcej kasy. Koledzy za wschodniej granicy mogą wszystko. 3 / 10.

Xx

Jak wygląda praca na słuchawce w dziale w sprzedażowych zarobkowo, można dużo zarobić z prowizji?

Gosc

A ja nie narzekam ani odrobinkę. Mam Super kierowników i współpracowników. Nikt nikomu nie stoi nad głową. Masz do zrobienia to i to i robisz. Niemal codziennie coś innego to jest ogromny plus bo nigdy się nie nudzisz. Pozdrawiam z bydgoskiej :)

Franciszek
@Gosc

Wynagrodzenie jest równie satysfakcjonujące? Możesz podać kwotę? Pozdrawiam. .

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na stanowisko koordynator ds jakości czy ktoś by mógł powiedzieć jak wyglada praca w dziale jakości, jak wyglądają zarobki.

Xxx

Zresztą ,jak można oczerniać tak pracowników . Do czego to doszło ,żeby wyzywać pracowników a tym bardziej kierowników . Chyba komuś się coś pomyliło . Nie podoba się stanowisko,nie podoba się praca ? To sobie ja zmieńcie . Na wasze miejsce przyjdzie ktoś to pracę będzie szanował . A najwięcej do powiedzenia mają Ci co sami są nic nie wart .

sumienna
@Xxx

to jest ten wasz employer branding?(usunięte przez administratora)

Honorata
@sumienna

widzę, że chyba poszłaś za sugestią, która tu padła? a zdradzisz, z którego stanowiska i co było ostatecznym powodem?

o_O
@Honorata

wypierdzielilem stamtad szybciej niz przyszedlem zal.pl odradzam wszystkim aplikujacym szanujcie sie ludzie

Kazimierz
@o_O

Dlaczego odchodzisz? Co takiego tam Ci się nie podoba? Może kasa za mała względem ilości obowiązków? Różne głosy były w tym wątku, dlatego chętnie ustalę, co jest powodem.

Honorata
@o_O

to ostrzeżenie dla mnie? w czym konkretnie jakiś brak szacunku tutaj zdążyłeś zauważyć? Po ilu dniach pracy? Okres próbny to ile tu trwa tak właściwie?

Neuca Torun

Neuca...Ukraiński kolchoz na Polskiej ziemi, w którym "Ukraiński Pan" jest wynagradzany, a "Polski niewolnik" upokarzany i przez Ukraińców wyśmiewany.A kto za to odpowiada: zarząd "kapitalistycznych krwiopijcow" tego grajdolu.

A.W. i K. J. to n. p.
@Neuca Torun

Z tą opinią to akurat trafiłeś w samo sedno. W dzisiejszych czasach 100% racji w całej Polsce.

gratulcje

gratulacje dla pani podwawelskiej dwa za awans na stanowisko szkoleniowca życzą koleżanki i koledzy z firmy ???? tak tak drodzy państwo właśnie to się pnie po ścieżkach kariery w tym (usunięte przez administratora) ????????????

Aplikowałem do Neuca na różne oferty stażu kilka razy (było to związane chęcią zdobycia doświadczenia w korpo), za każdym razem, zero odpowiedzi po mimo kompetencji wykształcenia, certyfikatów i doświadczenia, daliby chociaż, znać, że nie.

www
@Kandydat

Dokładnie tak, nie wiadomo o co chodzi, dane zbierają czy co?

@Kandydat

Dokładnie mam tak samo, a posiadam wymagane umiejętności i wykształcenie. Zero odezwu.

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w Neuca Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca Toruń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Neuca Toruń