Opinie o Neuca Toruń w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Neuca Toruń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neuca Toruń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca Toruń w Toruń

Maria

@Gość czemu fałszywa? Co zrobiła?

Praca dosyć fajna, straciłam ją przez fałszywą liderkę na Zoro, uważać na nią

danielmedzikal

Czy Neuca aktualnie rekrutuje na pracowników magazynu?

P. Boże widzisz...a nie grzmis

Pan Bog za dobre wynagradza a za zle karze.Za dyskryminację najnizej oplacanych Polakow...za ta obyczajowa sodome i gomore...za przywrócenie przyzwoitości Polaków zarządzających (W tym brygadzistow, kierowników zmiany i wyzej).Pan Bog nie rychliwy, ale sprawiedliwy.Karma wraca!

Hak
@P. Boże widzisz...a nie grzmis

Prawdziwy chrześcijanin nie rozpowszechnia tego typu haseł, jesteś tak samo wierzący jak i pracowity, wracaj do swojego szałasu

DAF
@P. Boże widzisz...a nie grzmis

Co się stalo?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Neuca Toruń? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Eldomondo

Niestety kolego masz 100 % racji

Karol

Witam. Chciałem się dowiedZieć kal wygląda praca przedstawiciel w neuca? Dzoeluhe za odpowiedź

Łucja
@Karol

Udało mi się dowiedzieć, że do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie: pozyskanie klientów i rozwój przypisanego portfela klientów, podtrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami firmy, realizacja planów sprzedaży, oraz raportowanie. Jednak Neuca wymaga ponoć doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej. Masz takie doświadczenie?

M.
@Łucja

Jejku (usunięte przez administratora)napisz, że jesteś z biura wsparcia sprzedaży, bądź komunikacji wewnętrznej, po co się podszywać pod osoby noname i pisać to co kierownik kazał. Słabo to wygląda. Podpisz się pracownik Neuca oddelegowany do odpisywania na forum;-) i ten początek udało mi się dowiedzieć...:-)

Greg

Pracowałem na magazynie i wszystko było ok

Marketing

Pracowałam w tej firmie 3 lata i z perspektywy czasu mogę ją polecić jedynie osobom tuż po studiach, które szukają pierwszej pracy. Zostawanie po godzinach, którego nikt nie widział, stres i presja czasu, brak wsparcia managera, ponadto brak możliwości awansu. Kiedy po trzech latach zapytałam o awans (z Młodszego Specjalisty na Specjalistę), usłyszałam, że może w przyszłym roku... I to nie dlatego że ktoś miał zastrzeżenia do mojej pracy, ale pani manager nie miała ochoty, siły przebicia? Niestety, nie usłyszałam argumentacji. Przez 3 lata miałam jedną rozmowę rozwojową, z której nic nie wyniknęło. Jeśli ktoś chce mieć ładny wpis do cv, polecam.

Ona0017

Nie polecam tej firmy. To co piszą w ogłoszeniach to wielka ściema, mają inne wymagania tak naprawdę.

Jakub

Dzień dobry, Neuca w Toruniu obecnie poszukuje osób na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników i Systemów IT. Bardzo proszę o wszelkie informacje nt. jakości pracy, klimatu między współpracownikami, zarobków, itd. Będę wielce zobowiązany za wszelkie konkretne odpowiedzi Pozdrawiam Jakub

Hej, czy ktos moglby wypowiedziec sie na temat pracy na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Pacjenta? Widzialam ogloszenie, wyglada ciekawie, ale czy tak samo wyglada praca?

Gil

A ja nie polecam.... Firma nie dba zbytnio o warunki pracy... I tego nie da się przeskoczyć

Ymir

Hej, może ktoś będzie w stanie opowiedzieć coś na temat pracy w dziale telemarketingu/obsługi klienta? Jak wygląda rekrutacja, czy w ogóle ciężko się tam dostać? No i jakie są warunki pracy i atmosfera?

Gabi

Wasze opinie to kpina robię tu już 5 miesiac i nie mam zastrzeżeń widocznie to z wami było coś nie tak ja nie mam problemu z pracą i ludźmi którzy tam robia.

Ok
@Gabi

A na jakim dziale pracujesz

Pioter
@Ok

Mam zaznaczone pdoukcja. Takiego działu niema, bo grajdołek o nazwie Neuca nic nie produkuje. Wniosek jest prosty. Gabi tak samo pracuje w Neuca jak jest taki dział jaki podała... :D

Ciekaw

Czy praca na pakowaniu leków jest ciężka ? Praca znajduje sie na bydgoskim czy jarze ?

Xyz
@Ciekaw

Magazyn jest na Jarze. Nie ma pracy lekkiej. Podczas zbierania zamówień jest sporo chodzenia. Na kontroli jest w zasadzie stanie przy komputerze i sprawdzanie zgodności zamówień, praca jest monotonna strasznie. W pojemniku do kontroli czasami masz jeden plaster, a czasami cały pojemnik z syropami w butelkach szklanych.

ciekawy
@Xyz

a jak z normami? trzeba ostro cisnąć? czy można na luzie iść się na napić, odczytać sms czy nie ma na to czasu?

Xyz
@ciekawy

Nie wiem czy są normy, ale wiem że twoją wydajność kierownictwo może sprawdzić w systemie. Jak chcesz się napić wody to idziesz do jednego z kilku automatów z wodą i pijesz lub przynosisz sobie wodę z zewnątrz i odkładasz w jedno miejsce i korzystasz z niej. Z telefonami to ostrożnie bo jest ogólnie zakaz wnoszenia ich na magazyn.

Magazynier
@Xyz

To racja. Dobrze opisane. U mnie to trwało 3 miesiące. Praca męcząca. W moim magazynie byli pracownicy, którzy znali się od dawna i atmosfera nie była za ciekawa, bo czasem miało się wrażenie ze jest się „niechcianym”

@Ciekaw

Na Jarze ..zależy kto co lubi

Andżela

Firma super jeśli ktos nie boi się i e pracować ludzie super atmosfera super ... Nie wiem co wy chcecie od tej firmy i ludzi ????????????gdyby mnie sytuacja nie zmusiła pracowała bym tam dalej...

Łucja
@Andżela

A możesz napisać coś więcej poza atmosferą w pracy? Interesuje mnie najbardziej kwestia ścieżki rozwoju i wprowadzenia nowego pracownika, który nie ma doświadczenia. Czy można liczyć na pomoc kierownika i innych pracowników w tym względzie i faktycznie czegoś się nauczyć?

@Łucja

Oczywiście na każdej zmianie jest inaczej są różni ludzie ...Ja nie miałam problemów z pracownikami żadnymi ..są trenerzy którzy wprowadzają również pracownika w obowiązki.Jest to napewno praca na produkcji gdzie ciągle się coś dzieje ...ciągle gdzieś przerzucają na inne stanowiska nie każdy tam dobrze się czuje Pozdrawiam

Mira

Generalnie to jeśli ktoś poważnie traktuje swoje obowiązki to będzie mu bardzo dobrze w firmie!!

Felek

A niby dlaczego? Pytam z ciekawości bo Jarek jest teraz kierownikiem Zeezta mamy sporo nowych kierownikow

Pioter

Pracowałem tam przez tydzień. Firma okazała się najbardziej rasistowskim po(d)miotem gospodarczym w jakim miałem okazję pracować. Najgorsze jest to, że promuje się tylko jedną grupę narodową - czyli Ukraińców - a Polaków się jawnie dyskryminuje. Oczywiście dyskryminacja nie dotyczy tych co mają posadę w ramach królującego tam nepotyzmu oraz wazeliniarstwa. Ja podobno wprowadzałem złą atmosferę w pracy, bo nie rozumiałem jak Ukraińcy mówili do mnie w swoim języku i żądałem polskiego języka albo tłumacza. Zamiast się przyznać, że w firmie jest dyskryminacja Polaków i jest wielki problem z komunikacją kierownicy z łapanki sugerują, że jesteś rasistą. Swoją drogą to są tacy hipokryci, że w rozmowie o tym jak pytałem czerwoną kamizelkę czemu Ukraińska część personelu mówi do mnie po ukraińsku, to wylądowałem u kierownika. Który mi powiedział, że mogłem zgłosić ten problem do czerwonej kamizelki... A co niby k... zrobiłem! :D:D:D:D Co ciekawe, Ci sami co sugerują, że jesteś ksenofobem - bo nieznajomość ukraińskiego jest zbrodnią - to cisną rasistowską bekę z Hindusów którzy zakładali automatyczną linie w tym magazynie. Czyli podwójne standardy. Wspomniałem już o wazeliniarzach i konfidentach. Jak staniesz pod kątem niezgodnym z polityką firmy, to czerwona kamizelka już biegnie podpie...lić Cię do kierowników ( tych samych z łapanki). Oczywiście każdy jest 'kierownikiem' i na dzień dobry Ci rozkazuje. Słowa jak proszę, przepraszam, czy mógłbyś nie funkcjonują w tym grajdole - no chyba, że po ukraińsku, ale tego stwierdzić nie mogę. Reasumują ! Nie mówisz po ukraińsku, to wprowadzasz zła atmosferę i dyskryminujesz Ukraińców :D Ch.. z komunikacją :) Nie liżesz tyłka kierownikowi albo jego rodzinie, to nie będzie w 'elycie' i będziesz na dywaniku za samą zmarszczkę na czole, bo to pewnie tez dyskryminuje wszystkich w koło... ODRADZAM! A wam pozerzy z Neuca życzę, żeby Niemcy otworzyli rynek dla tych Ukraińców, których tak wykorzystujecie i żeby was opuścili i zarabiali w Euro. Mam nadzieję, że nikt nie przyjdzie do was do pracy i zmiecie was z planszy! :D

Kriss77
@Pioter

A już chciałem aplikować ... Dzięki za szczerą wypowiedź :-)

Michael

Najgorsza praca ever! Nie liżesz odbytu kierownikowi/jego rodznie albo nie jest z Ukrainy, to nie masz tam życia!

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w Neuca Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca Toruń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Neuca Toruń