Opinie o Neuca Toruń w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Neuca Toruń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neuca Toruń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca Toruń w Toruń

Staszek

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje? Na jaką umowę można liczyć?

Jaaa001

Witam , dzisiaj otrzymalem wyplate majac 152 godziny i do tego 8h nadgodzin . i dostalem przelew w wysokosci 1600zl , czy to jest normalne czy po prostu mogl pojawic sie jakis blad ?

Amika

Pracowałam tam 2 tyg i dziękuję bardzo.. Wypłata to chyba najgorsza w Toruniu. Same nieroby tylko patrzą czy nie ma SM albo brygadzisty i nic nie robią, wykorzystują nowych, zero kultury, zero profesjonalizmu , zero kompetencji. SM to dzieci nie wiedzą co robić nawet, brygadzistki nie nauczone nawet dzień dobry powiedzieć i się przedstawić nic nie robią bo nawet nie wiedza co i jak doprowadzają do braku leków i zaległości przez nieróbstwo wyrzywaja się na pracownikach ludzie bez odpowiednich kwalifikacji. Nie można powiedzieć swojego zdania bo ci umowy nie przedłużą . Patola nikt nie chce tam pracować .

Andżela
@Amika

Amika A kto był twoim brygadzistą i kierownikiem na twojej zmianie ...bardzo mnie to ciekawi ?? Pracowalas 2 tyg i piszesz marna wypłata A ile chcialabys zarobic przez 2 tyg

@Amika

To idz do Henkella hahaha

Iter

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat warunków pracy Analityków Biznesowych / Systemowych? Jak wygląda rekrutacja? Proszę o konstruktywne odpowiedzi.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Neuca Toruń? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Ahtung!

Jak tam jeszcze robi pseudo brygadzista Jarek szwagier pseudo Tomka kierownika to lepiej tam nie robić .

Magazynier

Jestem byłym pracownikiem.Od kiedy pamiętam jest tam Rodzinnie czytaj powiązania na stanowiskach. Co można powiedzieć o kierowniku jak kiedyś stanął na zebraniu powiedział na koniec swojego wykładu " przypierdolta bo stoita" albo ten drugi jak WYDEPTAL siostrę żony kierownika To trzeba było awansować.Największe pojęcie o pracy to miał Janusz S. Tylko trzeba było zdegradowac na rzecz szwagra. Współczuję wam że macie dwoch przełożonych którzy może zęby na pracy ale wykształceniem i kultura do was są dalego za murzynami.

bvrvrw

pracowałem tam - nie polecam, zgadzam się z tym co ktoś wcześniej napisał - szeregowi pracownicy biurowi nic nie znaczą, można się starać, poświęcać i angażować i twój własny kierownik tego nie widzi/nie pomaga/nie wspiera -a tylko oczekuje ciągle więcej. przypłaciłem to zdrowiem.

papi

No dobra, a co z pracą w call center? Spoko warunki? Jak wygląda wynagrodzenie? Płacą na czas? Ile płacą? Czy na jedną zmianę czy nie?

Całka
@papi

2360 brutto. Wypłata do 10go, zawsze 6go dnia roboczego. Grafik to jakaś porażka. Raz w tygodniu 8-14, połowa zmian jest 10:30-20:30 lub 11:30-20:30. Call Center działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22, w sobotę 8-18 (zmiany zazwyczaj: 8-15, 10-16 lub 12-18), niedziele wszystkie tylko jedna zmiana 13-22. Najgorsze że jednego dnia kończysz np 20:30 czy 21 a drugiego masz na 8 (zgodnie z prawem 11h przerwy).

selka

Nie polecam nikomu

ddd

niepoukładana firma, sprawia wrażenie wielkiej rodziny a tak naprawdę jest to setka mniejszych lub większych klik. liczy się w większości przypadków włazidupstwo a nie praca, kto pracuje niech się nie zdziwi że nie będzie awansować tak długo jak nie zrozumie że ważniejsze są pogaduchy przy kawie niż robota.

realista
@ddd

dokładnie tak. po blisko 10 latach pracy dla firmy okazało się że wszystkie ścieżki kariery, plany rozwojowe to puste gadanie, bez pokrycia w realiach. firma nie ma żadnego planu dla pracowników, nawet tych doświadczonych, liczy się tylko zbudowana pseudo relacja z kierownictwem wyższego szczebla, może wtedy będziesz trzymany/trzymana na stołkach. wyniki są istotne, tak długo jak masz ambasadora który cię promuje i pomaga. jak go zabraknie to nawet najlepsze wyniki dla takiego molocha się nie liczą. kreowanie się na rodzinę i firmę z tradycjami - żenada. pracownicy niższego szczebla to pionki, pracownicy średniego szczebla to niechętna konieczność. praca w Neuce nie daje gwarancji stabilizacji, mimo upływu lat będziesz ciągle rzucany/rzucana jak patyczek w rwistym prądzie, zmiany tutaj są nonstop i większość nie ma żadnego celu i sensu, tysiące projektów z których nic nie wynika i które znikają bez rozliczenia i przemyślenia, natomiast core business idzie siłą rozpędu. ta firma miałaby poważne problemy w konkurencyjnym środowisku, na szczęście dla niej jest dość potężna i przebija się siłą rozpędu. uzależnianie od siebie aptek, beznadziejne relacje w pionie z producentami, zatrudnianie na stanowiskach kluczowych osób bez doświadczenia w materii za to z koneksjami wewnętrznymi, mobbing w niektórych działach który jest przykrywany dywanikiem (pozdrawiam dyrektora którego firma wysyłała na szkolenia z kontroli agresji po zgłoszeniach mobbingu, zamiast przykładnie zwolnić), przekręty finansowe, brak zachowywania warunków transportu i składowania leków aby uniknąć ich utylizacji. wielkie plany, małostkowi ludzie. taka prawda.

@realista

Skąd masz info o nie zachowaniu warunków transportu, chyba z palca wyssane. Ta się składa że jestem przewoźnikiem w tej firmie i wszystkie moje auta muszą być wyposażone w izotermę, lodówkę, agregat chłodniczy i urządzenie grzewcze. Dodatkowo transport jest pod stałą kontrolą temperatur w lodówce i na skrzyni z czego jesteśmy dokładnie rozliczani.Nie wiesz lub nie znasz realiów transportu to nie wypisuj bzdór

@realista

Potwierdzam, Neuca pełna jest Dyzmów. Trzeba wiedzieć z kim kawę wypić i przybić piątkę ????

@Gość

Dyzmów? Możesz sprecyzować napisane przez Ciebie określenie? Napisz swój komentarz bardziej jasno i podziel się szczegółową opinią o tym, jak wygląda praca w firmie Neuca Toruń. Warto aplikować?

@Kazimierz

To zależy od stanowiska na szeregowego pracownika- na własną odpowiedzialność, na menagera- jeżeli jesteś cwaniakiem to warto. Wtedy Twoje kwalifikacje niespecjalnie są istotne, możesz popełniać fuckupy, ale musisz wiedzieć z kim trzymać i tak przeslizgniesz się kilka lat z dobrą pensją, tylko pamietaj trzeba być jak chorągiewka, wart równiez używać trudnych słów z korpo słownika, ect

@Gość

Znasz może stawki, jakie oferuje firma Neuca Toruń na stanowisku szeregowego pracownika? Należy mieć jakąś specjalną wiedzę i umiejętności, aby z powodzeniem aplikować na to stanowisko? Przedstaw, proszę, co wiesz na ten temat.

@realista

Cała prawda to nie jest detektor tylko pan kierownik Mateusz wielki pan i jego (usunięte przez administratora) a naj większą (usunięte przez administratora) To Ukrainiec brygadzista który nie zna własnego języka tylko mówi po rusku

Elka
@ddd

Tomus Shrek i spółka obgadują wszystkich. Mateuszem k. Niby kieras a nic nie wie. Dwie Iwonki koza i ta druga śmieją się na fajce z Ukrainy że brudasy leniwe. Róża to porażka gruba wredna panna która ma coś z głową. Leki są przeterminowane Ukraina przebija daty ważności po pracy. Większość magazynierow w szatni przed pracą wciąga amfe do nosa gdyby wjechała tam policja znaleźli bym 1 kilo białego.

@Elka

Cała prawda napisana tak jest

@Elka

Tak to prawda. Co się dzieje w tym dzikim miejscu to przechodzi ludzkie pojęcie. Iwona Kaliska to zwykły dupoliz,polizuje się kierownikiem a swoje chore teorie przerzuca na pracowników. Jest też taka gruba torba Justynka awansowała na starszego magazyniera za pod.pier.dalanie na swoich dawnych współpracowników. Żenada i żal. Szkoda mi tylko uczciwych pracowników.

przyjaciel
@Kolega

Ale od żeni to ty sie (usunięte przez administratora)

przyjaciel
@Elka

W tej firmie każdy wali na każdego to normalne. Trzeba wiedzieć z kim rozmawiać a komu cisnąć od frajerów (NORMALNA RZECZ W PRAKTYCZNIE KAŻDYM ZAKŁADZIE PRACY). Co do tych dwóch Iwonek - mają rację co do Ukrainy wystarczy spojrzeć na portal wsparcia i zobaczyć ile brudasy robią, jedynie Kalinska to jakaś ŻENUA niech idzie dalej w ślinę z automatykiem. Leki z krótka datą ważności są od buta eliminowane bo nawet nie przejdą przez skaner to 1, przez system to drugie, a trzecie przez kontrole tym bardziej nie przejdzie. A co do fety -(usunięte przez administratora) ~Pracownik

@przyjaciel

Chciałbym prosić, aby nie dyskutować o konkretnych osobach, które są zatrudnione w firmie Neuca Toruń tylko o firmie jako całokształcie. Na forum publicznym nie wolno obrażać konkretnych osób, ani rozmawiać o nich, gdy oni sami nie uczestniczą w dyskusji. Zastanawia mnie, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa? Są jakieś braki w kadrze pracowniczej?

Sonia
@przyjaciel

Miałam tam pracować ale zrezygnowałam. Czy w neuce mobbing,rasizm,i poniżanie innych ludzi jest na porządku dziennym.? Gdzie jest policja oraz inspekcji pracy ja się pytam? Obrażanie innych nacji ludzi jest przestępstwem. Szok żenada i nie dowierzanie.

Karol
@Kazimierz

Kazik Stary grzybie weź się do roboty,a nie siedzisz w biurze i udajesz wielkiego kierownika neuki.

Dawid
@ddd

Pamiętam sytuacje dziewczyna zemdlała w pracy a co na to szefostwo zadzwoni to jej matki żeby po nią przyjechała. Uwaga na tomka d. I jego syna Bartka d. Oraz szwagra Karola k. Układy i kliki. Robota swoją drogą a ploty są ważniejsze. Karol k.nic nie potrafi tylko poniża innych i obserwuje i od razu leci do swojego szwagra tomka d.i wali z ucha na pracowników. Takie słowa jak proszę,dziekuję w neuce nie istnieją. Tylko jest rusz dupę,teraz masz to zrobić i to już. Jak jest wizytacja wszystko jest ok, jak z zakładzie był Zaleski to wszyscy kierasy byli mili ale tylko chwilowo. Premie dostają pracownicy którzy walą na innych do kierowników i to nie mała około 200zł niby za efektywność pracy he he. Porażka. Oby tylko do stycznia tam wytrzymać.

Mar
@przyjaciel

Jakies chore jazdy.ten w sline z ta.tam amfa.ciekawe Co zona/maz lub rodzina pomysla jak odczytaja takie newsy.umiaru troszke albo chociaz dowody a nie...

xXx
@Kazimierz

Firmy zewnętrzne mają lepsze stawki i premie niż sama Neuca! Nigdy bym nie podpisał umowy z samą Neucą. Tam ludzie powinni mieć płacone szkodliwe za użeranie się z idiotami.

xXx
@przyjaciel

Żenia czy tam Genia to zwykłe kur.wiszcze, która nawet swoich pobratymców nie szanuje i oni zresztą jego też. (usunięte przez administratora) a nie brygadzista. Jak nie ma ludzi i jest dużo roboty to nawet Ci nie pomoże tylko jeszcze (usunięte przez administratora) A sam na faje idzie z koleżkami.

Gerald z Rywi
@Kazimierz

Dyzma ktoś kto przez przypadek pełni dana funkcje nie widziałeś filmu Kariera Nikodema Dyzmy

Gerald z Rywi
@Kazimierz

Dyzma ktoś kto pełni przez przypadek daną funkcje , stanowisko.Nie widziałeś filmu Kariera Nikodema Dyzmy

Kajka
@ddd

Drodzy koledzy polecam l4 to świetna sprawa. Najniższa brutto to 2250 zł na rękę 1634zl a na l4 dostaniemy 1310zl na łapkę. Nawet po zakończeniu umowy możemy chorować nawet 182 dni a za wszystko zapłaci ZUS i to 1310zl,nie zła kasa za siedzenie w chacie. Wolę to niż pracę w nauce.

Neuca - hahaha

A nie potrafisz zrozumieć? :-D:-D:-D

Neuca - hahaha

Koszmarna firma, zero kompetencji, tylko (usunięte przez administratora) trzeba, żałosne to jest :-)

Doświadczony.cv

Jak płacą w NEUCE na stanowisku ds. ochrony danych osobowych? Szukają niewiadomo kogo, a tutaj są takie straszne opinie? Cała firma taka pro. ukraińska? Czemu rodzinna? Strach składać cv! ????

Aminek
@Doświadczony.cv

Neuca to pro rodzinna,pro ukraińska firma. Nie długo dojdzie że na rozmowie kwalifikacyjne będziesz musiał znać ukraiński w stopniu zaawansowanym. Śmiech na sali. Żal.pl

@Aminek

Firma Neuca Toruń preferuje zatrudnienie pracowników z Ukrainy? Wiesz może, czym jest to spowodowane? Brakuje chętnych pracowników z Polski, czy może firma bardziej ceni zaangażowanie pracowników z zagranicy? Przedstaw proszę swoje zdanie na ten temat.

Darek
@Kazimierz

Ukraińcy wciąż jeszcze mają niższe wymagania niż my, może to jest powód?

@Darek

Być może właśnie to jest powodem, ale mimo wszystko chciałem poznać opinie osoby, która ma doświadczenia związane z pracą w firmie Neuca Toruń i mogłaby ocenić swoim okiem, jak to rzeczywiście wygląda. Ciekawi mnie, czy Ty pracowałeś bądź pracujesz w tej firmie? Jeżeli masz jakieś informacje o tym miejscu pracy, to mógłbyś się nimi podzielić? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Wilk
@Darek

Oni już niedługo nie będą za takie grosze chcieli nigdzie pracować. Jeszcze chwilka...

Andżela

Fakt trzeba dużo pracować zwłaszcza jesień zima ...jest sezon Ale skoro komuś praca nie odpowiada to po co zajmuje miejsce innym ludziom ...większość ludzi co tu pisze ma wiadomości z palca wyssane albo urojenia siedze i śmiać mi się z tego chce ....

Tibiasz
@Andżela

To się śmiej (usunięte przez administratora)

Samowar

Kasa dobra, atmosfera cudowna, aż się chce chodzić do pracy. Kierownicy fajni jak i brygadziści. Na każdym dziale spoko robota

Tibiasz
@Samowar

Halina o czym ty gadasz jakie języki obce? Chyba z ukraińskiego się podszkolić możesz. Czerwone kamizelki to zwykle świnie są i dwulicowe żmije. Pracujesz krótko i wiem kim jesteś ,przyjże się tobie. Hala masz coś z głową.

Halina

Nie rozumiem tych wszystkich żali. Pracuję tam od niedawna i zawsze mogłam liczyć na pomoc kierowników a w szczególności tych w czerwonych kamizelkach. Wypłata jest zgodna z tym co obiecują a dodatkowo podszkolisz się z języków obcych. Polecam.

Samowar

Tylko ten syn kierownika na spedycji... Ale też fajny.

Nicki

Witam, mam pytanie odnośnie stanowiska "młodszy specjalista"w firmie. Jak wygląda system zmianowy, jakie zarobki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Guest
@Nicki

system zmianisystem zmianowy. O czym Ty mówisz, dzień wcześniej dowiadujesz się od brygadzisty, że masz obowiązek przyjścia do pracy 2 h szybciej lub musisz zostać 2h dłużej. Dodatkowo o urlopie wypoczynkowym możesz zapomnieć. Wydają go jak i kiedy chcą, nie ważne czy w tym momencie go potrzebujesz. Prawa pracownika mają za nic, a jak się odezwiesz, że Ci nie pasuje możesz liczyć się z tym, że otrzymasz wypowiedzenie w przeciągu kilku dni. Kierownictwo traktuje cie jak woła roboczego, niekiedy tego samego dnia dowiadujesz się, że musisz zostać w pracy tyle ile będzie potrzeba, czyli 10, 12 a nawet 14h. Zarząd nic nie wie o tych procederach, a kierownictwo twierdzi, że wszystko im wolno. I wieczne opieprzanie ludzi, że za wolno pracują, czy coś jest zrobione nie tak jak powinno. Przerwę w pracy dostaniesz wtedy kiedy kierownictwu to odpowiada, a nie po 4 godzinach jak mówi kodeks pracy.

@Guest

Czy przedstawione przez Ciebie nadgodziny w firmie Neuca Toruń są dodatkowo płatne? Pracownik, zostając danego dnia dłużej, może liczyć z tego tytułu na wyższe wynagrodzenie? W swojej wypowiedzi nie wspomniałeś o tym, dlatego zachęcam do przedstawienia, co wiesz na ten temat.

Xyz

Wszyscy piszą że takie niske place ale nikt nie pisze na jakim poziomie. Może ktoś poda widelki wynagrodzenia na stanowisku koordynatora lub specjalisty w centrali?

abc
@Xyz

Pracownicy poniżej stanowisk kierowniczych nie znają widełek na swoich stanowiskach.

Kazimierz

Aktualnie firma Neuca Toruń poszukuje pracowników na specjalistyczne stanowiska takie jak analityk systemowy, czy specjalista ds. marketingu. Wśród wymagań firma stawia na pierwszym miejscu wykształcenie potencjalnego pracownika, dlatego w tym momencie zaciekawiło mnie, czy są możliwości, aby aplikować do tej firmy mimo braku wyższego wykształcenia? Możliwe jest, aby już w trakcie zatrudnienia uzupełnić swoje kwalifikacje? @Kolega, wiesz może, jak to wygląda? Chciałbym poznać informacje na ten temat.

@Kazimierz

Nawet tam się nie pchaj Mateusz kierownuk Tylko dużo obiecuję to nie jest firma(usunięte przez administratora)

Kolega

Nie polecam tej firmy jest to najgorsza firma rządzi tam Tomuś i jarus jego szwagier teraz na nowym zakładzie doszedł Mateusz cała klika robią co chcą zarząd nic nie wie co się robi są tam hamy wyzywają ludzi krzyczą nie szanują tam nikogo mam tylko nadzieję że ludzie ominą ten zakład i nie bedzie mnial tam kto robić i Ukraina wyjedzie do Niemiec

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w Neuca Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca Toruń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Neuca Toruń