Neuca

Opinie o Neuca

Puszczam Bąki

Ta firma to taki niewypał że szok mój największy błąd cieszę się z całego serca że mogłam ją opuścić teraz pracuje na 1 zmianę i zarabiam 3tyś a wy jak możecie też to góówno opuśćcie brak tam jakiejkolwiek przyszłości zwłaszcza z tym ciągle naćpanym łysym wchujem !!!!!!!!!!!!!

Aneta
@Puszczam Bąki 03.01.2019 22:26

Wyjaśnij proszę innym użytkownikom, czym właściwie spowodowana jest taka Twoja opinia o Neuca? Jak długo w niej nie pracujesz? Pytam, ponieważ aktualna jej sytuacja może prezentować się inaczej od tej znanej Tobie. A na forum istotne jest, żeby informacje na temat firmy były zgodne z rzeczywistością.

Aneta

Aktualnie Neuca poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Automatyki Magazynowej. Dla osób zainteresowanych ofertą pracy dodaję link do rekrutacji i formularza zgłoszeniowego: https://skk.erecruiter.pl/Offer.aspx?oid=2774586&cfg=368F717E96044511A0382F8359EB1FDA&ejoId=30547&ejorId=48920&comId=20073848 Myślę, że użytkowników zainteresuje również odpowiedź na pytanie, jak wygląda kwestia rozwoju na tym stanowisku? Czy istnieje szansa awansu?

Mateusz

Witam ! !!! Szukam osób dojeżdżających ze ŚREMU, lub przejeżdżających przez ŚREM, do pracy w GĄDKACH Mowa jest o dwóch, lub góra trzech osobach. Każdy z Nas ma do firmy "otwarte drzwi", ale sęk w tym, że brakuje Nam transportu... Gdyby jakaś osoba byłaby zdecydowana, to oczywiście oprócz tego, że będziemy bardzo wdzięczni, ZAPŁACIMY jak należy, a warunki ustali sam kierowca. Potrzebujemy tej pracy i jesteśmy chętni i gotowi, a dojazd jest Naszym jedynym problemem. :( KONTAKT: +48 604 734 653

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Neuca? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

KomuZbychuWszedłwTyłek.

A TEN ŁYSY JESZCZE ROBI-BO MNIE TAK DENERWOWAŁ TYM SWOIM NAĆPANYM WZROKIEM Z TYCH BRANYCH LEKÓW Z REGAŁU G.

Rm

wyplaty jak wiatr zawieje, około 2 tys. , weekendy pracujące, nie ma norm inni fobia na Ciebie, dziwna firma

Pam pa ram pam
@Rm 29.06.2014 15:40

I znów nas w ciula Zbychu z wypłatami zrobił. A ten "Łysy Kark" co ćpa i mętny wzrok ma niech nie pokazuje mi się na oczy.

major

Witam chciałbym się dowiedzieć jak można dostać się do pracy w Gądkach? ma ktoś email do osoby odpowiedzialnej za rekrutacje?

Zostaw opinię o Neuca - Gadki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neuca