Sizeer

Kraków

Sizeer
2 318

Opinie o Sizeer

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Sizeer? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Jacek

Zastanawiam się jaki jest powód, że nikt nie pisze ?

x

Skoro praca po 12h można liczyć na jakieś normalne rozłożenie dni wolnych w tygodniu, czy praca po kilka dni pod rząd po te 12 bez respektowania czegokolwiek?

Joanna

@Zainteresowany, jeżeli jesteś zainteresowany pracą jako sprzedawca w Sizeer, to możesz spróbować pójść do wybranego przez Ciebie salonu tej firmy i osobiście zapytać o możliwość zatrudnienia i ewentualnie zostawić swoje CV. Jeżeli zostaniesz zatrudniony w Sizeer, to proszę Cię o kilka słów na temat warunków zatrudnienia zaproponowanych Ci na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników. Jaka atmosfera, czy macie dodatki socjalne?

Jak wyglądają aktualności firmy Sizeer? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

MIG
@Administrator 14.02.2018 13:19

Jest nas tutaj sporo. Praca w MIG jest ok - ogólnie rzecz biorąc. Dużo zależy, na jakim stanowisku jesteś, perspektywa specjalisty logistycznego, zapewniającego transport oraz kierownika marki diametralnie się różni.

Lajkonik

Bardzo zastanawiajace.... . Otóż centrala od dobrych 2 lat poszukuje kierownika sklepu internetowego - wymagania generalnie spełniam - choć oczekiwania dotyczące tego stanowiska są wysokie, ale wisienka na torcie jest to, że ostatnie ogłoszenie zamieścili incognito. - wniosek kanał lepszy niż u Wajdy....

Joanna

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do Sizeer? Chętnie dowiemy się czego mogą spodziewać się aplikujący. Jak długo musieliście czekać od momentu przesłania CV do rozpoczęcia pracy?

Obk

To jest chyba zależne od kierownika. Nasz nas nie obciąża.

pawelec

Hej, pracuje w Sizeer od 2 lat. Powiedzcie mi, dalczego oni nas obciążają podatkiem VAT? Gdzie to jest zapisane? Przecież do faktury błędnie wystawionej można zrobić korektę.. Czy ktoś ma jakiś aneks podpisany, czy tylko ja tego nie rozumiem?

chętnie się dowiem....
@kok 02.03.2017 17:18

A jak atmosfera w pracy? Regionalni, kierownictwo?

rft

Ja to też bym się chętnie załapał @danka, ale nie wydaje mi się żeby teraz w przemyśle gazowym kogoś szukali. Choć najlepiej dowiadywać się o tym bezpośrednio w firmie, ale wiadomo coś o zarobkach teraz? Podobno w tej kwestii jest jeszcze lepiej. Pozdrawiam

Mari

Nie wiem jak wygląda praca w Sizeer jako sprzedawca ale byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Poszukiwali pracowników w Poznaniu. Rozmowę prowadziła kierowniczka sklepu wraz z zastępcą. Trwało to jakieś 30 minut, pomyślałam że jeżeli tyle czasu wymaga rekrutacja na stanowisko sprzedawcy to i wynagrodzenie będzie zadowalające. Myliłam się... na samym końcu przeszliśmy do wynagrodzenia i umowy ( bo wcześniej byłam bombardowana różnymi pytaniami tak więc cierpliwie czekałam do końca- mój błąd) tak więc dają umowę o pracę na pełen etat, zarobki miesięczne to 1400zł BRUTTO plus premia regulaminowa coś około 500zł BRUTTO (oczywiście możesz mieć z niej potracone) plus prowizja od sprzedaży... dziwne jest to, że jest to Polski sklep, mają w nim rzeczy ze średniej półki a w taki sposób traktują pracowników. Przecież najniższa krajowa to 1850zł brutto i nie jest to majątek!

obiektywizm

A nie zastanowiło Was dlaczego Ci kierownicy tak kurczowo trzymają się tych swoich stanowisk ( jak pisze ktoś wyżej), może dlatego, że wcale nie jest tak źle jak piszą? Szkoda, że na tym forum wypowiadają się tylko ludzie którzy mają negatywne odczucia bo firma zatrudnia bardzo dużo ludzi i gdyby każdy się tu wypowiedział a nie tylko hejterzy, to byłoby obiektywne. Jeśli wyznacznikiem dobrej firmy jest pakiet socjalny to zawsze można szukać pracy waśnie z takim pakietem. Rotacja pracowników jest jak w każdym sklepie w galerii. Dla mnie ważna jest dobra atmosfera, możliwość rozwoju i mój region mi to zapewnia. Nie wypowiadam się na temat śląska. Nie wiem kto jest tam regionalną ale opinie od dawna są bardzo negatywne wiec pewnie coś jest na rzeczy. Niesprawiedliwe jednak jest to, że ocenia się całą firmę przez pryzmat jednego regionu. MIG to cała Polska, nie tylko śląsk. Mój region to Poznań. Bardzo wymagający ale inteligentny i szanujący ludzi regionalny. Jeśli zastanawiacie się nad pracą w tym regionie to polecam z czystym sumieniem.

Ciekawa
@obiektywizm 06.09.2016 08:01

Byłam na rozmowie o pracę we wtorek i w piątek zadzwonili do mnie że przeszłam 1 etap pozytywnie. Zaprosili mnie na spotkanie informacyjne czy to znaczy że chcą mnie już zatrudnić czy będzie jakiś 2 etap? Pan mówił że jest regionalnym kierownikiem i ma po sobą jeszcze sklep w Poznaniu, czyli atmosfera nie będzie tragiczna?

PPK

Czy ktoś miał do czynienia z Arturem Mięsopustem? Czy do wszystkich ma takie straszne podejście?

wawiak

Po dłuższym okresie czasu pracy postanowiłem się wypowiedzieć. Lekko nie jest, ileż to musiałem się napodlizywać, ile znieść, aby zostać zastępcą kierownika. Obiecywali mi to od dłuższego czasu, czyli koło 1,5 roku. Wytrzymałem i wreszcie dostałem zasłużony awans. Musiałem wiele znieść. Starałem się, przymilałem. Jeśli dobrze żyjesz z tzw. ”górą” lub „kilką” wyjdziesz na swoje. Niestety nie dostajesz awansu za to, że jesteś punktualny, lojalny, można na ciebie liczyć, robisz co chcą, handlujesz.

Niewies

Niestety , praca w MIGu nie jest praca przyjazna pracownikowi , zero socjalnu, smieszne bony na smieszne marki, ktore i tak odcinaja ceny od tycb katalogowych, co w zupelnosci sie nie oplaca. Zero poszanowania do doradcow, regionalna strasznie sie wywzsza -niestety nie kibicuje swojemu regionowi a co wiecej pograza. Naginanie wszystkich zasad jakie istnieja. Praca po 12 lub 11 h. Nawet po 3 dni. Co nie jest zgodne z prawem pracy, grafik - na caly etat zawsze weekendy pracujace , chyba ze zrobisz sobie rezerwacje. Ale za to musisz "pokutowac" i pracowac po 12h przed samym weekendem. Ogromny haos , kierownik i kierowniczka wypluwaja z siebie flaki za smieszne pieniadze a i tak nikt tego nie docenia. Obiecuja ogromny wyplaty przy wyrobieniu PT gdzie wyrobienie smiesznego PT nie jest do osiagniecia raz na rok... I straszna sciema z premia ( ktora i tak jest ucinana za to, ze zle wpiszesz dane z faktury przy zwrocie - bo masz bardzo duzy ruch i ciezko ogarnac milion rzeczy na raz) premi tak naprawde nie ma! To jest nalezna najnizsza krajowa. Ale sciemniaja Ci ze masz te premie. Ogolnie - podajesz smierdzace buty, ktore rozwalaaja sie po pierwszym uzyciu, potem przychodza klienci i maja pretensje do doradcow i my za gore swiecimy oczami. Porazka, pracowaalm tam dwa lata - nikomu nie polecam! Nie wspomnialam o atmosferze - kolezanki falszywe, gdyby mogly to byc noz Ci wbily za plecami, jestes chory- waty, masz wiecej wolenego - waty, kierownicy i koordynatozy wywszaja sie a sami nic nie robia. Dramat i jeszcze raz dramat, nie wiem czy bym chciala tam pracowac, nawet wtedy, jezeli bylby to jedyny sposob na zarobek. Pozdrawia, i nie dajcie sie wykorzystywac MIGOWI!!

Gerald

To jak jest z godzinami pracy po 8h czy więcej?

kiedyś pracująca

Masakra... W ciągu 6 godzinnej zmiany, gdzie na sklepie było tylko dwóch pracowników, z czego jeden musiał być cały czas na sklepie i gdy chciał szukać butów dla klientów, to wołał tego drugiego z magazynu na sklep,do zrobienia było: przyjąć towar, rozłożyć dostawę, posprzątać magazyn, wystawić nowe modele butów, dotowarować ściany na sklepie, pościerać kurze i wyrobić jeszcze dwa tysiące utargu...Dodam, że metraż sklepu nie był mały a dostawy duże i częste... Dodatkowo trzeba było odwalać robotę za kierownika, bo lubił sobie wychodzić wcześniej do domu...człowiek tyrał jak głupi a oni tak mu podziękowali, że nie przedłużyli mu umowy i zatrudnili na jego miejsce studentów, żeby tylko zusu nie płacić...

alojz722

Praca w sizeerze generalnie szału nie robi. Przeglądając opinie, wiele rzeczy i u mnie się powtarza. Ciągłe zmiany grafików, na weekendy wszystkie pracujące, atmosfera mocno przeciętna, bo jest ogromna rywalizacja o klienta. Duży nacisk na sztuki na paragonie. Dziwna wypłata, bo przy pełnym etacie nawet z premią wychodzi mniej niż najniższa krajowa, a przy tym zero jakichkolwiek profitów - ani multisport, ani jakieś zniżki na produkty, bo 20% od ceny katalogowej pobije dobra promocja, która będzie dotyczyć także cen obniżonych. Wypłatę można sobie poprawić, jeśli zrobi się cel, ale często jest on ciężki do spełnienia.

nikita

A jak Palec Analec :)

ja

i tutaj wypowiedziała sie osoba, która pracowała lub pracuje w sizeer... klient nie wie, nie ma wiedzy na temat sprzedazy, na temat wartosci na paragon, sztuk na paragon....temat rzeka....

bimber
@ja 25.09.2015 22:54

Chyba że pracuje w centrali gdzie dostał ten po... bezwartościowy bon na -20% -40% od ceny katalogowej ...

dżidżuridżu

A jak podobają się wam nowy system płacowy i ośmiogodzinny tryb pracy?

Marysia

WIELKA ŻENADA!!! Byłam w sklepie w Pile w Galerii Kasztanowej, na początku atak ze strony pracownic- wręcz nachalne namawianie na kupno. Potem chodząc po sklepie czułam się jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie mogłam nic obejrzeć bo ciągle ktoś za mną stał. Zdecydowałam się na buty Lacoste - i teraz najlepsze - miałam kupon rabatowy na buty, sprzedawczyni gdy to usłyszała od razu straciła zapał do sprzedaży. Potraktowała mnie jak niechcianego gościa. Była niemiła a wręcz zasugerowała mi, że spadnie jej wartość na paragonie. LUDZIE OMIJAJCIE TEN SKLEP!!

niki

Pracuje w tej firmie 14 lat i jakoś daję rade ,a jak ktoś chce tylko przyjść do pracy za kare i przepchać te 12 godzin to ma problem i pisze takie farmazony ..................

Milka

Czy ktoś wypowie się na temat pracy w tej firmie na śląsku, a szczególnie interesuje mnie Bielsko-Biała? Jak jest na tą chwilę?

Była pracowniczka

Koszmar, wyzysk straszny, zarobki śmieszne, nie wiem jak w innych regionach ale na Śląsku jest tragedia, szczególnie jesli chodzi o płace, tak slabo to się chyba już nigdzie nie zarabia, wstyd.

kierownik

Dzisiaj odbyło się szkolenie kierownikòw żenada nawet wody nie było Do wypicia nie mòwiąc o obiedzie . kazali nam nie parkować pod Hotelem bo parking płatny a kierownikòw migu nie stać !!!!

mimi

wie ktoś jaka jest stawka godzinowa w sizeer w Częstochowie w Galerii Jurajskiej? (umowa zlecenie)

Śląsk

Kasia chyba już nie pracuje? Puścili ogłoszenie na Śląsk, że szukają DM.

olo

jak warszawa się ma ...?

Zostaw opinię o Sizeer - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sizeer