Opinie o sizeer.pl - Marketing Investment Group S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sizeer (praca w salonie). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sizeer (praca w salonie) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sizeer (praca w salonie) w Polska

x

Ze średniowiecza to jest regionalna na śląsku już miała sprawę za mobing ale jak na Pana D przyszła pora to i przyjdzie na jego znajomych w tym Dm Śląska

y

Zgadzam się pełny mobing rodem ze średniowiecza! !!

x

Darmowe rzeczy w tej firmie dobre nawet buty pracownicze musisz sobie kupić co do kasy to ok 1270 zł na reke za 12 godzin stania w weekendy itd a wymagania program obsługi klienta itd a jak na śląsku odradzam przez regionalną pełny mobing

...

Po pierwsze to śląska już nie ma!!! I od razu widać, że opinię piszą barany, którzy już nie pracują. Teraz mamy region Katowice - tak do waszej wiadomości: Jesteście kiepscy i warto to wreszcie przyznać, a nie wylewać żalów w internecie - zabrakło wam odwagi w realu czy co? Dramat. Szkoda, że was znałam i pewnie lubiłam. Ale w tej psychologicznej grze widać..., że bez sizeer'a nie możecie żyć - takie silne doznania, czy nie macie własnego życia??? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A wy widocznie do łopaty tylko... hehe. Pozdrawiam Tych co są normalni ... i mają swoje życie prywatne :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sizeer (praca w salonie)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
obiektywny

Ja również nie polecam .Kasa tak mała ,że szkoda gadać a to czego się wymaga od doradców to jest jakaś masakra i do tego jeszcze ta beznadziejna regionalna na Śląsku -co ona tam jeszcze robi?.Omijać szerokim łukiem!!!

x

Na cały a jak inaczej!W Wawie max 1500zł powodzenia:)

nick

Nie polecam. Bardzo mała kasa, ale Twoja decyzja. Pamiętaj mają korekty premii.

w

Zarobisz 1300zł za stanie 12 g i podawanie butów powodzenia

X

W 50 style Bielsko nie ma już starej ekipy przez regionalną zwolnili się a prezesi nic z tym nie robią

Mam dość

Firma jak najbardziej godna polecenia ale zdecydowanie odradzam Śląsk ponieważ z Dm który tam dyryguje po prostu nie da się pracować.Właśnie zaczęli się u nas zwalniać pracownicy z wieloletnim stażem , którzy mają swoją godność i nie pozwolą sobą pomiatać i traktować jak psa.Mam nadzieję , że firma w końcu przejrzy na oczy i nie pozwoli na to aby tak traktować ludzi , którzy tyle zrobili dla tej firmy bo jeśli nie to posypie się cały Śląsk o ile już się nie posypał.Bo to co się stało ostatnio w Bielsku-Białej na 50 Style to już woła o pomstę do nieba.Ciekawe czy firma wie o tym , że wspaniałomyślna Dm obdzwania po pracownikach którzy zostali zwolnieni lub sami się zwolnili z prośbą o powrót do pracy z powodu braku personelu.Nie ma co pełen profesjonalizm!!!

Firma płaci na czas,pracuję tam od dłuższego czasu i nigdy nie zdarzyło się aby kasy nie było na czas !!!!! Nie wiem dlaczego ludzie wypisują takie głupoty,sami pewnie się nie sprawdzili i żal im .... Praca nie jest lekka ale też nie ciężka,wszystko zależy od organizacji kierownika i zgranej ekipy.

o

1300zl wpadnie na czas:)haha

.....

ups. poczytaj w necie od kiedy ...historia zaczęła się w latach osiemdziesiątych .. Nie ma opcji żeby firma nie płaciła na czas..dam prosty przykład,jeżeli dzień wypłaty wypada w sobotę bądź niedzielę..wypłata jest w piątek-przed. Marudzą Ci którym robić się nie chce !!! WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS !!!! jak ktoś chce to ....

Sizeery są wszędzie od X czasu ... jak jesteś "alf" bystry to wbijaj,kasę będziesz miał na czas na 100%

xxx

nosił wilk razy kilka ....

dolar

Zarabia się w tej firmie (usunięte przez administratora)

nick

znowu zmiany na Mazowszu. :) ha ha ha

arta
@nick

zmiany, niestety na coraz gorsze, taka jest prawda, to co się dzieje ostatnio w tej firmie to jakaś katastrofa - wartościowi ludzie sami odchodzą lub firma podejmuje nieodpowiedzialne decyzje, które zamiast prowadzić ją w dobrym kierunku pogrążają ją coraz bardziej w oczach pracowników, nie wspomnę już o machlojkach z dokumentami pracowników - wszyscy wiedzą o co chodzi, ale to jeszcze się odbije firmie czkawką, może już niedługo - mądrzy pracownicy wiedzą co robić, do ugrania jest bardzo dużo

@arta

Ostatnia zmiana jak najbardziej trafiona. Zatrudnili menagera który niestety nie nadawał się na to stanowisko.Jedyne co robił to zwalniał pracowników, był na tyle sprytny że wiedział, że tylko tym może zaimponować centrali.Nie nadawał się do niczego, ale potarfił wrażenie zrobić to fakt. Zresztą w tej firmie to norma, zwalniasz kogoś znaczy że coś robisz, że jesteś dobrym kierownikiem.

maja
@00000

Z tego co słyszałam z wiarygodnego źródła to firma ma masę spraw w sądzie zakładanych przez pracowników odnośnie wałków na wynagrodzeniach, czy coś wiecie na ten temat?

algusto
@maja

tak wiemy, powiem tyle: masz wiarygodne źródło

Pfu
@arta

Zwrotyyy mniam dobre czasy

zosia

hej mam pytanko ile zarabia zastępca kierownika sklepu????

borol
@zosia

jeden osiem zero zero

korma
@borol

firma łamie chyba wszystkie przepisy jakie są możliwe do łamania, idziesz do sądu i wygrywasz kilka dobrych tysięcy, musisz tylko dobrze zbierać dowody jak pracujesz, kto ma wiedzieć ten wie... o co chodzi.

mm
@borol

czytam te wpisy i nie dowierzam pracuję w sizeer 5 lat i to nie jako kierownik. Nie zdarzyło się jeszcze w tym okresie żebym nie dostała pensji na czas.

ann90

I jak ktos cos wie? Do kogos ktos sie odezwal o jakas splate? Jak policja z tym postapila? Czy mozliwe ze przyjdzie cos co trzeba bedzie zaplacic?

sieporobiło

byłam tam rano, bo tak jak wy wysłałam im skan dowodu (czułam, że coś jest nie tak, bo ich odpowiedź to była wygenerowana automatycznie wiadomość). sizzer mi powiedział, że zrobili nas w boli i sprawa jest na policji juz zgloszona. przeszłam się na politechnike na komisariat w metrze a tam panowie skierowali mnie na Wilcza 21 - powiedzieli że to ten oddział będzie zajmowac sie sprawą i że jak do nich pójde to żebym wzięła ze soba skan tych maili...

adam

zadzwoniłem przed chwilą na komisariat policji (Białołęka) by dowiedzieć sie co zrobić, jak postępować... Gość, który ze mną rozmawiał olał mnie totalnie " ale przecież Pan dobrowolnie podał skan..", "będziemy się martwić jak coś się stanie" więc policja, w tej fazie chyba nic nie pomoże jutro z rana udaje się do banku, inny komisariat policji i sizeera. Pozdrawiam i mam nadzieje, że jakoś z tego wyjdziemy ;-)

hent

Masakra, przeczytałam Wasze opinie - również dostałam ten lewy mail...zgłosić mogę dopiero jutro rano, oby nie było za późno :(

Zostaw merytoryczną opinię o Sizeer (praca w salonie) - Polska

• Jak się pracuje w Sizeer (praca w salonie)?

Zobacz opinie na temat firmy Sizeer (praca w salonie) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sizeer (praca w salonie)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sizeer (praca w salonie)