Aesculap ChifA
counter
2 479 2211 5 1
Anty Nowy wpis

Firma nasza zgarnie z tarczy antykryzysowej za każdego pracownika w sumie 12 baniek. Nam pracownikom obcina pensje o 5% i wstrzymuje zlecenia co odbija się również na wyrobieniu i premiach, czyli znów obcina nam kasę. Ale kwartalne premie dla VIP-ów nie tknięte. A to gruba kasa! Już nie wspomnę o firmie która sobie zatrudnili z zewnątrz żeby te wnioski na tarcze zrobiła bo u nas nie finansiści tylko młoty i nieuki. Bo im się te pieniądze należą! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Żerują na tych co na nich muszą (usunięte przez administratora) . A oni tylko w komputery patrzą i się z nas śmieją na tych wideokonferencjach. Więc pytam panowie prezesi i cała reszta.... Czy nam wynagrodzicie poniesione przez was straty?! Przez nieudolne zarządzanie?!

Tak20Nie
David Nowy wpis
@Anty

Uwielbiam Cię w końcu ktoś z jajami jest jeszcze szansa na uratowanie tego zakładu

Tak11Nie1
Król polskich rzek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Dlaczego nie ma dopłat dla wędkarzy?!

Tak2Nie3
Lekko spocony
Nazwa działu: Produkcja

Jak wam senapid wpadnie i zobaczy jak utrzymywany jest dystans społeczny to mogą być czasem nici z pieniążków z tarczy a i na kary będzie trzeba wydać.

Tak5Nie1
Jednostka myśląca Nowy wpis
@Lekko spocony

Skoro prezydent Dyzma i premier Pinokio są pokazywani na wiecach przytulających się bez maseczek no to szara masa myśli że już wygraliśmy i wirus jest w odwrocie.

TakiPan

Jedna zmiana na p20 mozna to tak widywac sie z druga zmiana i siedziec obok siebie? Pytam sie

Qwe
@TakiPan

Widocznie już obostrzenia nie obowiązują

Pot
@Qwe

Obostrzenia byly kasa przytulona obosrzeń nie ma

Boczek
@TakiPan

Na p20 jest wszystko Oki a na innych działach co jest pytam

@Boczek

No tak teraz bedzie u was ok. Dlugo nie nacieszyliscie sie jedna zmiana. Pozdrawiam

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

AnonimPL
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam czy orientuje się ktoś w jakiej cenie są obiady na stołówce ?? Chodzi mi o obiady z zniżką dla pracowników , cały i połówka?? Z góry dzięki:)

Solidary

W chifie jest wielu nieudaczników, którzy nie umieją nic oprócz ściemniania przez całe życie. Bez chify i nadgodzin byli by zerem. Na chleb by nie mieli! A już najgorsze miernoty to ci faceci którzy nawet prawa jazdy nie mają ani samochodu. To są prawdziwe zera i po tym można ich bardzo łatwo rozpoznać.

Tak15Nie3
Kasia
@Solidary

Oj są tacy są! Dziękują Bogu że taka chifa jest w NT bo inaczej żarł by tynk ze ścian. Tak,tak Pawełek. Mówimy też o tobie.

Archanioł
@Solidary

No po tym wpisie myślę że zerem to jesteś Ty, szkoda mi Ciebie że jesteś takim tchurzem. Powiedz to prosto w oczy tym ludziom jak takich znasz a nie z boku pokryjomu,(usunięte przez administratora)

Solidary
@Archanioł

Takich miernot są dziesiątki więc zbyt długo by wymieniać. Pracujcie Pisowskie miernoty sobie spokojnie dalej i dziękujcie że chifa istnieje nadal bo w innym zakładzie juz dawno byś został zwolniony.

ps.
@Archanioł

Zobacz miernoto i nieuku jak napisałeś słowo tchórz! Więcej się nie odzywaj bo tylko potwierdzasz to co wcześniej napisałem. Jesteś zerem i pełno takich w chifie.

Archanioł
@ps.

Owszem może i był błąd ale ja również nie zmienię zdania o Tobie, spójrz w lustro i to wystarczy pacanie.

Tytan pracy z samochodem
@Archanioł

Jakie może? Jesteś zero i niewykształcony pisowski nieudacznik! Niech to dotrze w końcu do twojego pustego łba.

TakNie
ten co pali i zapycha kible
@Solidary

No nie wiem czy wyznacznikiem sukcesu jest prawko i auto... (usunięte przez administratora) A zera to są ludzie którzy tutaj wyzywają wszystkich a w pracy liza tyłki i udają kolegów. Nie pozdrawiam

Tak5Nie
Hshsj

halo halo gdzie są pieniądze które miały dzis byc na koncie?

Tak4Nie1
CM
@Hshsj

Podobno pani dyrektor HR nie pojawiła się w pracy żeby podpisać przelew i niestety pieniędzy dzisiaj nie będzie.

Tak2Nie1
@CM

Jeden dzien cie chyba nie zbawil co

Anonim

Wkoncu kasa na koncie dziekowac

Obserwator

Firma przez 3 miesiące pracuje na 95% ze względu na epidemie. Niby spadek sprzedaży itp itd., a na firmie obce firmy wymienialy kostkę brukową, inna wynajmuje podnośnik do mycia ścian, firma Vester cały czas na zakładzie. Widać kasa jest ale nie dla pracownika tylko rozchodzi się na zewnątrz - kto z tego korzysta? Kto na to pozwala?

Tak11Nie
Przejazdem
@Obserwator

Ciekawe czy już działa magazyn B.Braun a'la Pawelec na Cichej Górze? Kolejne wyciąganie pieniędzy z firmy.

Tak5Nie
Spragniony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Perry dlaczego nie ma wody na dziale ???

Tak4Nie
Wlkp
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Czy wiadomo coś na temat wczasów pod grusze?

Wolne

Dziękujemy za długi wolny weekend dla wszystkich. Oby więcej takich...

irmina
@Wolne

Wolny weekend to zasługa tarczy,proszę o tym pamiętać 28 06.

@irmina

Oczywiście. Ale ja dziękuję za to że się dostosowali do wytycznych i wszyscy powinni podziękować za tylko 5%, że niema więcej. A w szczególności mieszkańcy firmy,to znaczy ci co beczą że nadgodzin nie robią... Docencie to MATERIALISCI jedni i spędzicie czas w domu z rodzinami.

Tak1Nie1
Myśl
@Wolne

A nie pomyślałaś że może oni nie są materialistami tylko mają na utrzymaniu rodzinę, kredyt na dom, chcą zapewnić dzieciom lepsze życie i dlatego tyle pracują?!

Tak4Nie
@Myśl

Pracoholizm to jest choroba. Nadgodziny nie są zapisane w umowie na stałe. Jak się bierze kredyt to trzeba o tym pomyśleć a nie potem buksolić jak frankowicze. A dzieci potrzebują rodziców w domu. A nie tak jak większość ucieka do pracy bo mu dzieci przeszkadzają....

Tak3Nie1
???
@Myśl

Jeżeli ktoś mieszka z mamusią i tatusiem do 40, obiady pod buźkę postawione, brak dzieci i żadnych zobowiązań to nie musi być materialistą i pracować społecznie za najniższa krajową nawet. Jak ktoś od życia nic nie wymaga to potem są takie jelonki

@???

Takie przypadki też bym zbadał. Bo to też nie jest normalne. Najniższa krajowa? Co ty opowiadasz? Zawsze można spróbować gdzieś indziej jak tak bardzo jest tu źle . Droga wolna. A rusz może wypowiedzeniem coś sobie załatwisz. Tylko czasem trzeba mieć j..a i się odważyć. Ludzie za tę siano i to co się robi to mamy naprawdę bajkę. Wczasy, bony socjal, wszystko na czas, urlopy na żądanie, stażowe i jubilatki.... To mało?

Wolne

Cenię sobie każdą wolną chwilę od pracy która mogę spędzić z rodziną... To jest najcenniejsze co mamy. A nie całe dnie w pracy. Wszystkiego dobrego.

Dekarz
@Wolne

Kazdy (usunięte przez administratora) zarobi jak presiedzi we firmie ze 300godzin. Co to za sztuka? to czysty (usunięte przez administratora)

Pika

Czy ktoś wie co się dzieje w tej naszej chifie? Różne wersje się słyszy, ale nic oficjalnie. Wolne piątki, darmowe nadgodziny, czy koronawirus zjadł nie które mózgi?

Tak9Nie
Ola
@Pika

No właśnie czy ktoś może podsumować co się dzieje w chifie? Wiem póki co że od czerwca do sierpnia nie ma nadgodzin i wezmę z pensji 5% to znaczy że jedne piątek wolny w , w tym miesiącu jest to piątek po Bożym ciele. Tyle wiem A coś więcej, proszę napiszcie. Pozdro

m
@Pika

Jeden piątek w miesiącu ma byc wolny. Nadgodziny mogą być wyplacone pod koniec roku lub na początku kolejnego roku kalendarzowego

Absurd
@m

Nadgodziny wypłacone pod koniec roku lub na początku ?! W tym czasie to pracownik może już dawno pracę zmienić ha ha ha

Fred
@Pika

Zakłady chcą wyciągnąć kase od rządu więc sie kombinuje w papierach.

Elll

Kiedy wróci jedna zmiana ? Czy to prawda że się prezes nie zgodził na powrót jeden zmiany ?

xdd
@Elll

Bardzo dobrze i niech nie wraca jedna zmiana w koncu miejsce jest na parkingu, mniejsze tłumy a nie, ze kazdy chce sobie na jedna chodzic bo wygoda czy cos. 2 lub 3 zmiany i tyle jestem na nie.

Tak3Nie4
Jgy
Nazwa działu: Produkcja

A gdzie są związki?! jak 12miesiecy okres rozliczenia!? Czy to ma związek z tarcza?

Xyz
@Jgy

Oczywiście, że ma związek z tarczą. A co związki, związki nie mają nic do gadania. Podziękuj rządowi za formę obecnej tarczy. Pracodawca ma wolną rękę aby w ramach tarczy "utrzymać" miejsca pracy. Firma weźmie pieniążki z tarczy i to duże. Ciekawe na co zostaną rozdysponowane bo nie na pracowników. Teraz nie dość, że nie będzie nadgodzin i pensja podstawowa niższa o 5% to za 3 miesiące będziesz robił przymusowo 32 nadgodziny. A potem i tak zobaczysz pieniądze jak świnia niebo i będziesz wybierać dni wolne. Także powodzenia

Tak7Nie
Miki
@Xyz

Ale jak pxcw chciał wprowadzić 12 miesięczny okres rozliczeniowy to związki umiały wywalczyć 3 miesiące więc na hu ** macie związki w chifie

Romek

Biura podróży Solidarnośc nie nazywaj związkiem bo pęknę ze śmiechu. Związki w chifie to ogólnie śmiech na sali. (usunięte przez administratora)i to od wieluuuuuu lat.

Tak6Nie
Hahahah
Nazwa działu: Produkcja

To teraz zapraszam na kawę omówimy temat realistycznie nie online :)

Havo

p80 CNC pan strazak co ma nazwisko takie jak wódz związków (z wąsem) nie wiesz gdzie jest palarnia? Bo na pewno nie w kabinie w toalecie.

Tak18Nie1
Gruby
@Havo

Bo on jest DJ i mu wolno

Tak2Nie1
Jgy

Należę, inaczej bym nie zabierał głosu

Koneser
@Jgy

Jeżeli należysz do związków no to serio masz się czym chwalić to jakbyś napisał że należysz do zgrupowania anonimowych alkoholików kafeleria kawuseria

PIS

A większość ludzi na niego pluje ,A to jeden z największych i najwybitniejszych naszych polityków

Tak3Nie3
PIS

Jarosław jest wielkim politykiem potrafi rządzić oraz ma genialne pomysły

Tak4Nie4

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap ChifA - Polska