Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Pracownicy
Były pracownik
 Pytanie

Jak to jest ze na dzial regeneracji wracają osoby po półrocznym chorobowym i pracują bez otrzymanej zdolności? Wiadomo o kim mowa, ta osoba tylko siedzi nic nie robi i zatruwa powietrze. A później ze brakuje godzin na dziale i mają słabe wyniki

3
Szach mat
Pracownik

Jeśli chodzi o stawki ja mam ponad 35 zł na godzinę 26 lat pracy wyrobienie normy ok 300 procent średnia pensja z 50 nadgodzinami ok 9000tyś nie rozumiem tych negatywnych komentarzy ponieważ moi koledzy o podobnych statystykach mają to samo więc problem nie jest z firmą tylko z wami nieudaczników nie brakuje na tym świecie którzy mają olbrzymie wymagania ale umiejętności żadnych pozdrawiam

6
Szach mat
Pracownik
@JK.NT

Kasa się zgadza o reszta to nie twoje zmartwienie chłopie

D
Inne
 Pytanie

Czy poszukują na jakimś dziale na jakieś stanowisko? Czy wogole z poza chify przyjmują? I jakie są zarobki na ten moment. Gdzie są największe?

JOjo
Pracownik
@Mieciu z Czacza

Poszukiwani są ślusarze i szlifierze. Najlepiej się zgłosić do kogoś kto już pracuje w Chifie zeby przekazał CV, bo oficjalnych ogłoszeń brak.

Gosia Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Będą w tym roku jakieś podwyżki?

X Nowy wpis
Były pracownik
@Gosia

Byly już. Inflacyjna i wyrównawcza do najmłodszych pracowników. Innych nie będzie, zapomnij.

Heheszky Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Pracownik
 Pytanie

To już całkiem absurd.. już nawet zaczyna się kontrola kto kiedy wchodzi do szatni (czytniki) i kierownicy mają w to wgląd aby karać pracowników.. kontrola na każdym kroku co będzie następne?

Gosia Nowy wpis
Inne

z internetu wiem, że potrzebna jest teraz Pomoc Laboratoryjna ZPC. Jak widać po opisie należy nastawić się na prace na dwie zmiany. podkreślono jednak jeszcze dodatkowo dyspozycyjność. Czy chodzi w tym przypadku o jakiś nadgodziny? jak często na tym stanowisku występują i czy są konieczne?

Protest
Były pracownik
 Pytanie

Pracownicy... Dlaczego nie piszecie jakie macie stawki? Niech ludzie z poza firmy się dowiedzą że są poniżej najniższej krajowej i że zakład dopłaca do wynagrodzenia... żeby tą płacę minimalną uzyskać. Chyba że nadgodzinami sobie nadbijacie pensje. O (usunięte przez administratora) już nie wspomnę co tam się u was dzieje. Czego się boicie?!

X
Kandydat
@Protest

16.51 miałem. Wyrównanie do obecnych pracowników (po ukończeniu 3kl szklony zawodowek) do 17.88 po inflacyjnej 19.13 "super zaklad" płacić jak najmniej wymagać i robić jak najwięcej

Ona
Pracownik
 Pytanie
@Protest

A kogo z poza firmy obchodzi ile tu zarabiają?

Biedak
Kandydat
 Pytanie
@Protest

Stawki o jakich tu piszecie to dramat i wstyd dla firmy. A handlowcy podobno biją rekordy sprzedaży. To gdzie są te pieniądze skoro dla pracownika nie ma?

logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
(65 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
(56 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Oliwka
Inne

Pracownik ds. Logistyki w teorii nie musi mieć doświadczenia skoro napisane jest, że byłoby ono preferowane na przykład w zakresie zakupów? Jeśli ktoś go nie ma to z jaka podstawa by zaczął gdyby go przyjęto? zastanawiam się jakie są późniejsze szanse na podwyżki

anonim
Inne

Cześć. Myślę o zatrudnieniu jako Pracownik ds. Logistyki. raczej zakres obowiązków zdaje mi się być jasny, tylko gównie piszą o nadzorze i ewentualnym planowaniu. A co z ostateczną edycyjnością? Będzie mi ktoś stał nad głową? Jaka jest struktura na dziale?

Kamdydatka
Kandydat
 Pytanie

Jak się pracuje na „nożyczkach” Jak atmosfera? Zarobki? Kierownik ? Nie wiem czy warto składać Cv?

Heh
Pracownik
@Kamdydatka

Omijaj. Obserwacja z każdej strony czy to przez pracowników czy kierownika na kamerach. Zarobki najniższa ciut powyżej albo doplata do najniższej

Kamdydatka
Kandydat
 Pytanie
@Heh

Aż, tak złe. A pracują tam kobiety? Bo słyszałam ze są ale maja mniejsze stawki, czy to prawda?

Heh
Inne
@Kamdydatka

Pracują kobiety. Stawki nie wiem jakie dokładnie ale mają dopłaty do najniższej krajowej i to z 15-20 letnim stażem. To możesz sobie sama odpowiedzieć.

Asia
Inne

zauważyłam te plotkę we wpisach, że kobiety mogą mieć mniejsze stawki ale wole to doprecyzować. Chodziło o stawkę godzinową czy po prostu ogólne zarobki? na przykład jakby panowie robili nadgodziny czy coś to mieliby więcej tak finalnie? Interesuje mnie praca jako Pracownik Laboratorium Chemicznego ZPC, tu jak teraz sytuacja z zarobkami wygląda?

D
Inne
 Pytanie

Czy poszukują na jakimś dziale na jakieś stanowisko? Czy wogole z poza chify przyjmują? I jakie są zarobki na ten moment. Gdzie są największe?

Y
Pracownik
@D

Przyjmują Przyjmują stawke na start otrzymasz jak kilku a nawet kilkunasto letni pracownik i na tym się skonczy bo możesz być dobry robić 200% i wiecej a o podwyżce pomarzyć bo bardziej opaca się zatrudnic nowego niż docenic starego pracownika tak tu polityka w tej firmia a tobie pozostaje robić na nowych żebyś nie stracil premi.

Pracuj .pl
Pracownik
@Y

Dokładnie. Zapomnij o podwyżce indywidualne na minimum 8 lat. A może być i więcej. Są ludzie co 12 i więcej lat czekają. Dobrze się zastanów... Czy chcesz tu w szare szeregi wstąpić...

Heh
Pracownik
 Pytanie
@Pracuj .pl

8 lat? Pracuje juz 11lat i oprócz inflacyjnej czy wyrównania nigdy nie dostałem podwyżki.

Anonim
Pracownik
@Heh

Ja pracuję 16 łat i podwyżki nie dostałam

anonim
Pracownik
 Pytanie
@Anonim

Podwyżki są cały czas tylko dostają je ciągle jedne i te same osoby. Widzieliście nowa tabele ? Stawka 42zł za godzinę. Nie wpisalni jej po to aby tam była tylko dlatego że niektórzy mają tyle. No ale jesteście sami sobie winni. Róbcie więcej nadgodzin, pracujcie w święta i każde dni wolne. Sami się nie szanujecie a podwyżkę chcecie. Jeżeli ktoś uwaza że będzie się wykazywał i robił dużo godzin lub sztuk to go docenia to jest w błędzie. Wykorzystają Cie a jeśli później wyrobienie Ci spodnie to jeszcze będą Cie gnębić.

Mieciu z Czacza
Pracownik
 Pytanie
@D

Podobno się ruszyło i jest pełno przyjęć tylko ogłoszeń brak. Czyżby wszyscy po znajomości?

JOjo
Pracownik
@Mieciu z Czacza

Poszukiwani są ślusarze i szlifierze. Najlepiej się zgłosić do kogoś kto już pracuje w Chifie zeby przekazał CV, bo oficjalnych ogłoszeń brak.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy orientuje się ktoś jaki dział na PRZ ma jedną zmianę?

Wiktoria
Inne

Od czego to zależy, że nagle trzecia wchodzi? I jak w zasadzie ją wtedy wprowadzają? Zastanawia mnie układ godzin i potem to w jaki sposób dzielą zmiany

Pracownik
Inne

(usunięte przez administratora) na mikrochirurgii zaczyna się na pełna skalę. Obserwacje z biura, obserwacje na dziale No i jeszcze kamera przez którą jesteśmy ciagle obserwowani jak (usunięte przez administratora) Coraz większy (usunięte przez administratora) się robi z tego zakładu..

Pracownik
Pracownik

Widocznie kolego nie znasz jeszcze na tyle tego kierownika. Patrzy ciagle i informuje niebieskich aby zwracali uwagę nawet jak wyjdziesz do innego pomieszczenia aby wykonać swoją pracę.

Marek Wu.
Pracownik
@Pracownik

Nie muszę znać kierownika żeby wiedzieć że skoro robię uczciwie, przebywam w miejscach dozwolonych to nikt mi nic nie zarzuci nawet gdy są kamery.

anonim
Inne
@Marek Wu.

Czyli nigdy jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakoś bez powodu ktoś komuś zwrócił uwagę? wszelkie niepowodzenia są od razu rozwiązywane? Przy czym ludzie najczęściej podpadają?

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Hehe
Pracownik

Po prostu nikt nie chce robić za grosze przy wymaganiach jakby płacili 20k netto

Pingu
Inne
@Hehe

Myślę że 6-7k da się tam wyciągnąć. Ale może to jednak za mało.

1
Hehe
Pracownik
@Pingu

6-7k da się gdy będą siedzieć 10-12h dziennie i z 2 soboty :)

Pingu
Kandydat
@Hehe

Nie wiem czy się rozumiemy, piszę o techniku serwisu czyli delegacje na całą Polskę.

Lidia
Inne
@Pingu

A w trakcie delegacji nie ma się wolnego? W odnosisz się chyba teraz do tego ze 10 / 12 godzin zostało napisanych? To jak partner by jechał w takie delegacje to jak jego praca by wygląda? ile czasu miałby dla siebie?

Nieznany
Inne
 Pytanie

Dlaczego Pani M w swoim dziale wiecznie wygryza wszystkim pracujące soboty ? Jak to jest ? Kto o tym decyduje ? Jakieś specjalne przywileje trzeba mieć ? Tak samo jak delegację do Niemiec na produkcję

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

zz-online
Pracownik

Według mojej opinii to w tym zakładzie nie ma osób które potrafiły by w definitwny sposób podjąć jakąkolwiek decyzję. Tutaj rządzi kto chce i jak chce. Jeżeli Pani Dyrektor wysyła pismo że 19.stycznia jest dniem wolnym od pracy ,to nie wiem czego ktoś nie rozumie. No chyba że nie wszyscy kierownicy opanowali jeszcze sztukę czytania . Teraz Szanowne grono kierowników nakazuje przyjść do pracy w piątek całej załodze twierdząc iż to oni podejmują decyzję. Skutkuje to teraz tym że jeżeli nie przyjdziesz- i dostosujesz się do decyzji Pani Dyrektor a nie kierowniczka to masz przez cały rok przechlapane łącznie z końcową premią. Daltego nie rozumiem sytuacji że wszyscy Ci którzy stosuja sie do przepisów według kierownika i współpracowników ktorzy za wszelka cene chca przyjśc, są drugim sortem tym gorszym. I tak jest za każdym razem gdy są wolne dni. Jeżeli kierowniczek twierdzi że nie można ludziom bronić pracy tym co chcą pracować to niech zaprosi ich do domu i mogą mu drewno porąbać.

Nick
Pracownik
 Pytanie
@zz-online

Kierownicy chodzą jak święte (usunięte przez administratora). Rządzą się swoimi prawami. Ale muszą mieć na takie postępowanie zgodę góry... Czyli samego,,B,, i temat się zamyka. Wiele spraw jest w tej firmie dziwnych, nikt z tym nic nie robi. Są związki zawodowe które jakoś widzą to wszystko i nic nie robią. Ciekawe czy to przypadek?!

anonim
Inne

W firmie występuje jakaś zasada związana z liczba 100 godzin? To jakaś część etatu, tak? na jakich stanowiskach jest możliwe obecnie zatrudnienie się na niecały? Pracuje się wtedy w gorszych warunkach czy raczej jest to samo co na całym?

Hehe
Pracownik
@anonim

Oczywiście że gorsze warunki bo z automatu stajesz się "gorsza" osoba od pozostałych. 100 nadgodzin lub i więcej kosztem zdrowia byle by Ci na górze mieli więcej a co z toba to nie ważne. Na podziękowania nawet nie licz bo to nie realne.

anonim
Inne
@Hehe

Czemu piszesz, że to ma być robione kosztem zdrowia? 100 godzin w miesiącu liczycie czy jak? jaki układ dni lub czegokolwiek? I dalej nie rozumiem czemu ktoś ma być przy tym gorszy? Wyjaśni ktoś to nastawienie? Jakieś konkretne okoliczności?

Hehe
Pracownik
 Pytanie
@anonim

Jeśli zrobisz w miesiącu zamiast np 168h 268h to nie ucierpisz na zdrowiu robiąc tak miesiąc w miesiac? 100 nadgodzin w miesiącu. Gorszy bo taka atmosfera i podejście tego zakładu każdy z byka patrzy na innych, ciągle próby przez górę aby skłócić ludzi większość się za plecami obgaduje.

@pbp
Inne
 Pytanie

Kiedy osoby na stanowisku "Pracownik bezpośredniej produkcji" otrzymają podwyżkę miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego w Chifie? Od stycznia 2023? Jaka jest stawka godzinowa brutto dla nowo zatrudnionej osoby na stanowisku "Pracownik bezpośredniej produkcji"? Jakie są średnie zarobki na tym stanowisku bez nadgodzin i z nadgodzinami?

Hehehe
Pracownik
 Pytanie
@@pbp

Jakie podwyżki? Ten "bardzo ważny temat" który jest ciągnięty od września aby wyrównać te smieszne "stawki" po 15/16zl BRUTTO starym pracownikom to dopiero będą ruszać w tym miesiącu (styczniu) o ile ruszą. Zarobki to ciut powyżej najniższej lub najniższa zależy jaki dział. Ewentualnie PRZ gdzie niektórym dopłacali do najniższej krajowej bo jej nie mieli. Z nadgodzinami tez zależy, od wyróżnienia działu i ile zrobisz. A stawkę zgaduje ze na 95% dostaniesz poniżej 17zl oczywiście brutto.

kancelaria
Inne
@Hehehe

Od 1 stycznia 2024 minimalna stawka godzinowa brutto przy pełnym etacie to 27,70zł. Jeżeli na pełnym etacie masz mniej możesz zawiadomić Państwową Inspekcję Pracy lub wystąpić do Sądu Pracy.

Hehe
Pracownik
 Pytanie
@kancelaria

Inspekcja była:) a z drugiej strony mam się narażać zgłaszać a później pierwszy do zwolnienia albo gnębienie? Niestety anonimów nie rozpatrują.. Podziękuję.

Hehe
Kandydat
@kancelaria

Oczywiście stawka z miesiąca na miesiąc jest ruchoma w zależności ile zrobi się nadgodzin i jaka premia działowa. Wliczanie w stawkę premii stażowego i różnych dodatków sztucznie zawyża na 29zl a nawet i niektóre miesiące 39zl !

XD
Pracownik
@kancelaria

27,70 to stawka godz za pracę na umowie cywilnoprawnej czyli umowie zlecenie/dzieło a wynagrodzenie minimalne na umowie o pracę wynosi 4300 brutto są to dwa różne rodzaje umowy zamiast pisać głupoty polecam trochę się doinformować pozdrawiam

XD
Pracownik

No właśnie geniuszu to stawka powinna być 27.90 a nie z premia wyrobieniowa, stażowym, nadgodzinami, premia od kierownika, dodatki nocne czy za drugą zmianę. To są DODATKI które nie powinny być wliczone w stawkę aby oszukać i aby była większa na pokaz. Najpierw czytaj ze zrozumieniem albo niech ktoś z dorosłych ci przeczyta i wytłumaczy. Nie pozdrawiam:) 16.50 to stawki brutto co przy 168godzinach (srednio) daje ci 2772 BRUTTO GRNIUSZU a że tak nie może być to muszą sztucznie zawyżyć.

anonim
Inne

Spytano właśnie o konkrety w zarobkach pracownika produkcji bezpośredniej? A jak teraz tak konkretniej pracą przy niej może wyglądać? nie mam jeszcze doświadczenia wiec w zasadzie liczę na bardziej szczegóły opis. Warto przyjść na jakiś czas?

Hehe
Pracownik
@anonim

Omijaj i daj sobie spokój jeśli szanujesz swoje zdrowie psychiczne. A jeśli chcesz tak bardzo to przygotuj się na gnębienie przez innych, patrzenie na ręce, poganianie, wygadywanie ze masz się brać za dana rzecz oraz obgadywanie. Zarobki w okolicy najniższej. Praca w stylu rob jak najwięcej dla wodza kosztem swojego zdrowia a nawet nie licz na "dziękuję"

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Ivy
Kandydat
 Pytanie

Witam. Ktoś może napisać jakie są zarobki na stanowisku OPERATOR AUTOAMTYCZNEJ LINII PRODUKCYJNEJ zpd2.? Dziękuję

pisTOzło
Kandydat
@Ivy

Obawiam się że zarobki na tym stanowisku oscylują w okolicach najniższej krajowej. Tak to jest od wielu lat ze jak Chifa/Braun daje jakieś ogłoszenie na produkcję to znaczy ze beznadziejne wynagrodzenie. Na dobrze płatne stanowiska nie wypuszcza się ogłoszeń...

anonim
Inne
@pisTOzło

Nie? to jaka inna formę poszukiwania kandydatów przy tym sugerujesz jeśli nie przez ogłoszenie? Nie wiem jak z kasa teraz stoją ale prócz niej interesuje mnie bieżący standard pracy. wie ktoś może w jakim stanie teraz są te wszystkie maszyny? jak się na nich robi i czy jest ciężko?

anonim
Inne

Bez nich jak się dostać? ja ich nie posiadam ale jak na razie się orientuje po prostu w warunkach… :) cos o dziale IT byście mi napisali tak przy okazji? Jak jest teraz z poczatkującymi pracownikami? jakie warunki maja sami juniorzy? Czy są brani pod uwagę?

Heheszky
Pracownik

Ciekawe czy Panstwowa Inspekcja Pracy dopatrzy się robienia po 80 nadgodzin i stawek po 14-16zl które są przekrętem wliczone premie, stażowe itd. i sztucznie zawyzona stawka do 30zl ;)

pisTOzło
Kandydat
@Heheszky

Żeby się inspekcja czegokolwiek dopatrzyła to najpierw trzeba jej to zgłosić. Oni sami nic nie robią z automatu,

anonim
Inne
@pisTOzło

Pytanie tylko czy jest im co zgłaszać? Chodzi o to, że zastanawiający dla mnie jest fakt o braku reakcji na to już od dłuższego czasu. W dodatku widzę tez ze szukają właśnie kogoś na administrację do N. Tomyśla. Ile mi zaproponują na start jeśli ogarniam SAPa oraz język niemiecki? Jeszcze jakieś inne prócz angielskiego będą potrzebne?

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

  Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 8 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

  Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Aesculap Chifa Sp. z o.o
Przejdź do nowych opinii