Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Szukam pracy na Inżynier Procesu. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o? Czy oferują tam zarobki w okolicach 6400 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Kara Khan

Ile może zarobić u was ślusarz instrumentów medycznych a ile operator cnc?

Antośka

Zaciekawiło mnie to zapytanie w kontekście świadczeń, nie są one w standardowym okresie wypłacane, że ktoś pyta? Dlaczego? I czy pracował ktoś jako referent do spraw magazynowych? Taka opcja na pracę widnieje w sieci na Tysiąclecia i się nad nią zastanawiam. Jak częste są inwentaryzacje magazynowe, w których trzeba uczestniczyć i jak są organizowane? Opisze ktoś także zespół, z którym się współpracuje? Jaka atmosfera?

Szanel

Kiedy można się spodziewać świadczeń wakacyjnych?pod gruszą?

logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
gość

O co chodzi z tą aferą z budynkiem po PUP? Niby sprzedany, niby nie sprzedany, niby Chifa uważa umowę sprzed ponad 20 lat za nieważną ale pieniędzy nie chce oddać gminie/miastu...

@gość

niektórzy to nawet pewnie nie mają pojęcia o jaki budynek mogło chodzić. jeżeli jest szansa na jego przytoczenie to czy ktoś go opisze? po tych dwóch miesiącach wątpliwości ustały i sprawa się rozwiązała? co to za afera tak właściwie?

Hehe

Jak tam te nasze "podwyżki"? Oczywiście nic z myślą o osobach które mają stare stawki (po 14-15zl)

Renata
@Hehe

jak firma przy takich stawkach za godzine u pracownikow radzi sobie z kontrolami skoro minimalna stawka w 2023 to 17 zl netto ? co ? nie podwyzsza jej tym osobom chociaz do tej kwoty ?

@Renata

Owszem są takie stawki lecz MOŻE wyrównają chociaż myślę że prędzej zobaczę 3 z rzędu spadające gwiazdy... a jeśli ludzie chcą sobie dorobić to co? Robić jak najwięcej nadgodzin najlepiej po 50, 60, 80 albo i więcej. Liczą się słupki nie ludzie.

@Hehe

nadgodziny do takiego stopnia są niezależne, że można je brać cały czas? tu się to opłaca? ile one płatne ostatecznie?

Hege

Nadgodzin rob ile chcesz 20, 30, 60 czy 100 w tygodniu 50 soboty 100

@Hehe

Ile podwyżki wam dali ? Bo mi marna złotówkę. A to nadal mniej niż najniższa krajowa żal...

Niecałe AŻ 1.20zl tez nie mamy nawet najniższej... śmiech na sali

@Hehe

To chlopie ile masz na godzine bo jq 17 zl z para groszami a Minimalna stawka godzinowa w 2023 roku 22,80 zł brutto – od 1 stycznia 2023 roku, 23,50 zł brutto – od 1 lipca 2023 roku. Więc czemu w chife jest inaczej ???

@Olo

17? to i tak parę gorszy ponad... Jeśli o kasę chodzi to na forum widać gdzie można spytać a w firmie? jak rozmowy z przełożonymi mogą wyglądać?

Heh
@Iza

A w firmie każdy obserwuje a gdy pójdziesz do kierownika o "podwyżkę" to mówi że nie ma funduszy i możesz robić po 50-60 nadgodzin

@Heh

Nie ma funduszy? Na co obecnie są przeznaczane? Były w ostatnim czasie jakieś większe inwestycje? W co?

Heh
@Iza

Fundusze sa na nowe biura, nowe meble, drzwi, klimatyzację i wszystko dla biur lecz dla reszty na lato nie ma nawet wiatraków! Muszą zarabiać również ich znajomi u których kupuje się wszystko po zawyzonej cenie

@Heh

A znane są przy tych warunkach zewnętrznych zarobki na które można nastawiać się w biurze? orientuje się ktoś czy trudno się do niego dostać? jakieś konkretnie warunki są do ewentualnego spełnienia?

Odpowiadający

Załóż działalność gospodarczą. Wybierz formę opodatkowania złóż wniosek o wydanie wyrobów w kooperację łącznie z kalkulacją za jaką chcesz wykonać pracę. Jeśli Twoja oferta będzie korzystna dla firmy na pewno dostaniesz zlecenie do wykonania . Teraz tylko musisz postarać się o odpowiednie miejsce do pracy i podstawowy park maszynowy. Pamiętaj jednak że to nie koniec problemów czeka cię jeszcze opłata składki zdrowotnej podatku dochodowego wynagrodzenia dla biura rachunkowego i oczywiście rachunku za prąd i inne media. Zapomnij o wolnym popołudniu i sobotach z rodziną i wtedy staniesz się tym wybranym który ma "szopę " . Powodzenia i samych sukcesów w prowadzeniu własnej firmy. Ps. ja już Tobie zazdroszczę tej zarobionej lekko kasy

@Odpowiadający

Tak tylko ci którzy nie mają możliwości robić poza zakładem zostają w zakładzie i siedzą 16-18h dziennie. Widać po tych osobach przemęczenie. I o to chodzi robić robić a jak się wykończysz to zacznie ktoś inny. O to mi chodzi.. pozdrawiam

@Anonim

no właśnie a jeśli już o jakimś przemęczeniu jest tu mowa to co z ostatecznymi wynikami chociażby? weryfikują tu jakkolwiek efektywność i są z niej wyciągane konsekwencje?

spiratron

Na jakie wynagrodzenie może liczyć OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI WIBROŚCIERNEJ PRODUKCJA INSTRUMENTÓW NT-4? Właśnie ukazało się ogłoszenie na takie stanowisko.

Spiratron2
@spiratron

Znając realia firmy widełki 2800-3200 netto więcej się nie spodziewaj. Musisz przyjść do kierownika działu i zapytać.

spiratron
@Spiratron2

to wynagrodzenie z poziomu roku 2010!!!

@spiratron

No tak a co ty się spodziewasz? Kolorowo jest dla ludzi z zewnątrz, uwazaja ze mamy tak "super" a realia są zupełnie inne.

antypis

Po raz nie wiem który ogłoszenie na TECHNIK SERWISU URZĄDZEŃ B.BRAUN. Co z tą firmą jest nie tak?

Pracownik serwisu
@antypis

Jest potrzebny serwisant, ponieważ coraz więcej asortymentu się sprzedaje, za czym idzie coraz więcej do wykonania przeglądów i napraw. Zapraszamy do nas. Ekipa super

Urszula
@Pracownik serwisu

Tylko co z resztą? Wypłata też ok? W ogóle to umowę u pracę sie tu dostaje czy jest jakaś inna forma zatrudnienia?

Pracownik serwisu2
@Urszula

Jak na Nowy Tomyśl jest ok, ze spokojem da się utrzymać w drugim progu podatkowym. Forma zatrudnienia standardowy UoP, z tego co kojarzę nie ma już B2B.

nobody
@Pracownik serwisu2

To dość atrakcyjne warunki płacowe. Tylko czy firma oferuje szkolenia w pełnym zakresie produktów? Raz już próbowałem i po rozmowie online brak odzewu.

Pracownik serwisu 2
@nobody

Szkolenie oferuje pełne, w wypadku tej pozycji na rodzine produktów. Czyli na wszystkie urządzenia z danej serii. Po roku, dwóch jest szkolenie z kolejnej rodziny za czym idzie podwyżka.

nobody
@Pracownik serwisu 2

Kolejne ogłoszenie, ta sama treść po 3 miesiącach. Czyli kandydat podziękował czy mu podziękowano? Bo raczej nie wierzę by nowe stanowisko pracy.

Mic

Dzień dobry, Jak oceniają Państwo socjal w firmie? Mam na myśli kantynę/stołówki pracownicze. Mają państwo możliwość zakupić przekąski lub inne produkty żywnościowe? Istnieją automaty sprzedażowe? Są państwo zadowoleni?

@Mic

Na terenie zakładu jest sklep gdzie można zakupić różnego rodzaju produkty spożywcze.Są też automaty z napojami ciepłymi i zimnymi

Ta firma to jest jakieś nieporozumienie na komunistycznych zasadach,albo sie podlizujesz i coś zyskujesz albo jesteś nikim,Przykładowo cały rok nie byłem na chorobowym,pracowałem wszystkie dni, nie było ze mną problemu a i tak mi (usunięte przez administratora) duzą kwote na premii rocznej, a osoba która leci w (usunięte przez administratora) dostaje więcej niz ja,Tylko dlatego ze sie podlizuje kierownikowi i brygadziście.Wielki jeden nepotyzm i nie porozumienie.Nie pozdrawiam tego komunistycznego zakładu.

Iza

Piszesz, że osoby które się 'podlizuja' dostają więcej pieniędzy. Czy nie ma jasno ustalonych zasad za co można dostać premie?

Edward z Karczocha

Cała firma i większośc ludzi to głeboki (usunięte przez administratora) I śmieszne związki.

Fifo

W tym roku firma sie postarala. Zamiast recznikow jakies cienkie (usunięte przez administratora) wielkosci recznikow. Ni to do podlogi ni to do niczego. Firma sie pnie w dol.

Irena
@Fifo

Dostajecie od firmy ręczniki? Dlaczego? Macie jakieś jeszcze dodatki? Coś ciekawego się znajdzie? Bardziej mnie interesują oczywiście te finansowe dodatki.

JJ
@Irena

A to gdzie indziej nie ma ręczników ? U nas od zawsze są

CNC

Bo tutaj to jest tak... Im więcej umiesz i się nie stawiasz to jesteś na przegranej pozycji. Jak jesteś (usunięte przez administratora)to cię będą wyciągać bo zwolnić nie mogą, a jak specjalistą to ochłapy i obietnice. Nie dajcie się wykorzystać. Bądźcie mistrzami w swoim fachu, albo niech się martwią na zapas..

Czy leci z nami pilot?

Niestety wszystko zmierza do tego co kiedyś było tylko plotką. Będą wygaszać produkcję i zostanie tylko jeden wielki magazyn i pakowania. Cała produkcja która utrzymuje to wszystko jest upchana na coraz mniejszym metrażu. Nowi pracownicy i uczniowie to dno i nikt z tym nic nie robi... Ludzie będą przechodzić na emerytury a w ich miejsce nikt nie przyjdzie i tak to wszystko się wygasi. Przykra prawda.

Ja.
@Czy leci z nami pilot?

Czy może widziałeś parking w sobotę? Od groma ludzi... Nic nie wygasnie, nikogo nie zwolnią jak to ktoś tu napisał. Roboty i zamówień jest bardzo dużo i nie na rękę naszemu zarządowi takie ruchy. W końcu panowie w kapeluszach też są na etatach jak my wszyscy. Pozdrawiam sobotnich naciągaczy

Canon

Co to za plotki na mieście że Chifa chce zwolnić kilkaset osób? Nawet osoby z Chify takie coś powtarzają...

Ryk

Z jakich dzialow maja zwalniac ?

Czy Ty w ogóle masz pojęcie co Ty piszesz?! Zamiast zazdrościć innym lepiej sama weź się do pracy. Jeżeli tak bardzo zazdrościsz innym tego co robią, to zamień się z dziewczynami na jeden dzień, pewnie nie dałabyś rady. Tak jest , najlepiej pisać z konta prywatnego i narzekać jakie to PRZ-ty są złe. Nie podoba ci się? Zwolnij się i przestań narzekać na innych, zajmij się swoim życiem.

Zły

Żenada,jak ktoś ma pracę przy komputerze to zaraz nic nie robi,ale tego że ta dziewczyna uparcie wpatruje się w komputer tak pracuje ze wszystko przy wypłacie się zgadza to nie napiszecie ..Żal mi Was...Musicie mieć za mało zajęć skoro obserwujecie innych...

Strongwoman

Serio Poorwoman? Chyba nie zdajesz sobie z sprawy z tego, że brygadzistki ewidencje robiły, ale lata temu, kiedy PRZ był o wiele mniejszym działem. A po drugie z tego co kojarzę to jest to już na pewno 3 osoba na tym stanowisku- więc nie jest prawdą, że jest to twór stworzony dla czyjeś psiapsi. Warto sprawdzać fakty zanim się napisze głupoty. Co do stanowisk biurowych - to skoro to taka fajna praca to dlaczego nie ma chętnych gdy są ogłoszenia na wolne stanowiska? Ale może i lepiej, że takie osoby jak Ty się nie zgłaszają- skoro nawet nie ogarniasz kto jest kogo przełożonym i czym się zajmuje…

woman

Wiesz coś... Wiesz chyba dokładnie jak kogoś oczerniać nie wiedząc czym dokładnie się zajmuje opisywana koleżanka. Może zaszła Ci za skórę i publicznie próbujesz podnieść swoje ego. Gdyby nie ta dziewczyna nie mielibyście dobrze wypłat naliczonych, więc dobrze zna program. Do tego ma inne obowiązki, ale najwyraźniej tego nie wiesz bo myślisz co tu nowego napisać publicznie. A może to Ty chcesz ten etat skoro ciągle o nim wspominasz?

Strongwoman

Niby coś wiesz, ale jednak nie- na zasadzie, gdzieś coś dzwoni, ale nie wiem gdzie. Po pierwsze, wskaż mi proszę w moim wpisie gdzie jest ta wściekła obrona? :-) Stwierdziłam fakt, że stanowisko ewidencji nie jestem tworem stworzonym specjalnie dla kogoś, bo jest to stanowisko istniejące od lat- co w Twoim wpisie, zostało zresztą potwierdzone ;-) Nieprawdą jest też twierdzenie, że osoba która obecnie zajmuje to stanowisko ( w przeciwieństwie do poprzednich ) zajmuje się samą ewidencją, więc może zamiast pisać bzdury sprawdź najpierw co tak naprawdę wiesz i co z tej wiedzy jest prawdą a co iluzją. Możesz przecież pójść do przełożonej i poprosić o informacje o zakres obowiązków danej osoby :-) Naprawdę warto takie rzeczy sprawdzać zamiast się je zacznie puszczać w eter, bo łatwo wyjść na głupka ;-) Bardzo fajnie jest szkalować kogoś anonimowo, co? Wasze wpisy są o tyle obrzydliwe, że łatwo można się dowiedzieć o kim konkretnie piszecie... A wywlekanie na forum publicznym czyjeś choroby to już dno dna, więc taplajcie się w tym swoim błotku i kwiczcie dalej, ale nie obrzucajcie nikogo fałszywymi pomówieniami, bo wizytówkę wystawiacie sobie, a nie "koleżance" z pracy.

To ja.

Przesadziłaś kobieto.Wszystko idzie zrozumiec:zazdrosc,zastrzeżenia do czyjesc pracy czy poprostu antypatię do osoby...Ale na forum publicznym wywlekać kogos prywatne sprawy???? Chwyt poniżej pasa! Strongwoman BRAWO !!!! Też uważam że to TOTALNE (usunięte przez administratora)!!!!! Powiedzcie tej dziewczynie jeśli nie jest świadoma co o niej wypisują niech zgłosi to gdzie trzeba ,to już podchodzi pod mobbing!!!! Co się na tych PRZ wyprawia???

Mobbingjprd
@To ja.

Weź leki, policz do dziesięciu i nie używaj slow których znaczenia nie rozumiesz .To forum- do wyrażania opinii- tych niepochlebnych również.

Beznicka
@Strongwoman

A na to konkretnie stanowisko to kiedy było ogłoszenie i na jakim dziale? Można to sprawdzić gdzieś? Może to jest przyczyna, że nikt się nie zgłasza?

Nati

Kiedy imprezka integracyjna u nas w firmie?

@Nati

Pewnie będzie tylko dla wybranych

@Ola

Co masz na myśli?

Jak wyglada praca na dziale „nożyczki”. Jak atmosfera? Czy przyjmują tam również kobiety? Czy warto starać się wogle o przyjęcie. Pozdrawiam i dziękuje za opinie

Panton
@Marta

Kobiety na nożyczkach zarabiają sporo mniej od mężczyzn (co nie znaczy, że ci zarabiają dużo). Także jako kobiecie Ci się zwyczajnie nie opłaca

@Panton

Mala zarabiają To znaczy ile? 2500 zł czy 3500zl ? A faceci ile 4000 zł? A majstry 5000 zł? Prawda To czy nie bo tak słyszałem

Knak
@Olo

Podobno 2900-3200 brutto wiec masz między 2300-2500 na rękę, działy pana Adasia to lepiej jakby rozwiązali je lub zmienili kierownika. Myślę że to nie zależy od płci tylko ile i jak liżesz tym wyżej;)

@Knak

Dlaczego kobiety zarabiają mniej? Podział ze względu na płeć?

Golfiarz

Czy to prawda, że szykują się zwolnienia, ok 400 osób? Co chwilę o tym gadają wszędzie.

@Golfiarz

wszędzie tzn? Gdzie tak mówią? Możesz dać jakieś przykłady?

Golfiarz
@Iza

W pracy, na mieście. Pojawiły się wcześniejsze wpisy tutaj też o zwolnieniach.

@Golfiarz

Na mieście? To ludzie spoza firmy nawet już o tym mówią? Czemu aż 400?

X

Kiedy kolejne mandaty za parkowanie? (usunięte przez administratora) z niebieskiego Passata z P30, sobota 3/4 parkingu wolne a ten w wjeździe w bramę.. powinni za to parkowanie ładować x10 te mandaty skoro tyle jest miejsc.

Zrobią nam ta imprezę firmowa w tym roku czy raczej będą szukac oszczędności….

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o