Aesculap ChifA

Nowy Tomyśl

Opinie o Aesculap ChifA

seba

jakie są zarobki w chifie na dzień dzisiejszy

cichociemny

chifa.com.pl/kariera

Julita
użytkownik zarejestrowany

Witajcie, Interesują mnie informacje na tema aktualnych ofert pracy w firmie. Ktoś z Was orientuje się czy jest prowadzony nabór? To raczej dobra praca na sezon czy na stałe?

Mefedron

Jebac p20, 1300 wypłaty

Nie interesuj się

Luci na pewnym dziale są kamery (nie wiem czy na innych też) ciągle jest nagrywane co pracownicy robią 24/7 brygardzista "DUPA" też jako chodząca kamera nie można przerwać pracy nawet na 1 min bo robi problemy.. (praca jego żywiołem) czepia się dosłownie o wszystko a do osób które robią niektóre rzeczy pierwszy raz i źle zrobią to bardzo ale to bardzo wyzywa chociaż sam tego nie potrafi.. Zakład jest dobry ale niektóre osoby są że tak to nazwę "szkodnikami"

EmmmHaaa

Gdzie należy złożyć cv?

(Smog) zainteresowany
@EmmmHaaa 02.02.2017, 15:27
Gdzie należy złożyć cv?

Wszędzie byle nie do Aesculap

Luci

Jest coraz gorzej, młodzi mają duże parcie na szkło jak to się mówi. W pewnych sytuacjach można mówić o mobbingu.

Polerka

Szukam kontaktu,!!! do działu który zajmuje się zaopatrzeniem w materiały do polerowania... może ktoś mi pomoże...z kim trzeba rozmawiać???

A

Mało tego, niejaka Magda źle się prowadzi.

Najlepiej da [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wszystko osiągniesz nawet wejście do grupy w której jest niezły pieniądz

Miki

Kto jest obecnie kierownikiem narzędziowni?

Zadowolony

Chifa to najlepszy zakład pracy w okolicy a ludzie ciągle niezadowoleni ? może zwolnić się jeden z drugim jak się nie podoba robota nikt was na siłę nie trzyma

miłosz
użytkownik zarejestrowany

Ale o jakie picie? Aesculap ChifA nie pozwala na picie alkoholu w pracy, jak każdy normalny pracodawca.

student

wszyscy wiedza jakie patologie drążą cały ten zakład. ale przykład idzie z góry. ryba psuje się od głowy. a kto jest czym domyślcie się sami. ludzie nie są głupi. ludzie widzą więcej niż wam się wydaje

Miodek

Zróbcie ktoś porządek z prototypownią i jej śpiacym królewczem na czele! Na pierwsze zmianie jedno wielkie pijaństwo a na drugiej impreza i dwóch ludzi odbija cała talię kart. Strach pomysleć co by bylo na trzeciej...

student
@Miodek 24.09.2016, 02:59

Oj miodek miodek...Zastanawia mnie dlaczego atakujesz własnie ten dział. Tajemnicą poliszynela jest fakt że na innych działach dzieją się poważniejsze rzeczy rzeczy. Przykre że srasz w gniazdo w którym się wychowywałeś.. Widać że IQ nijak nie przystaje do stanowiska na jakie się starałeś dostać, a teraz gdy twoje plany wzięły w łeb jesteś obrażony że szefostwo nie chce ci dać porozumienia stron. Dziwisz się? Trzeba było nie mazać kredkami po sufitach i nie spawać kolegom młotków. Piszesz o pijaństwie i imprezach i o odbijaniu kart taliami. Skoro tak to jesteś dobrze zorientowany to najwidoczniej sam w tym uczestniczyłeś , i niejednokrotnie byleś sam inicjatorem takich zajść... Z resztą to ciebie prezes widział jak siedziałeś na krześle z nogami na stole wpatrzonego w telefon. Twoi chyba byli już koledzy wiele rzeczy ci puszczali płazem. I bądź pewien że wiedzą kim jesteś. Przykre ale na każdym dziale jest ktoś kto nie potrafi dostosować się do współdziałania. a najgorszym sortem jest ktoś taki kto zamiast odejść z godnością robi pod górkę swojemu byłemu szefostwu. Ale w zasadzie to nie mój cyrk i nie moje małpy. Nie mój dział. nie mój kłopot. Ale zasada taka sama.

miszczu wu-dang
@Miodek 24.09.2016, 02:59

To super dział widzę ta prototypownia, nie chodzi mi o picie tylko luz i brak nadzoru. Kiedyś koleś mi mówił że tam 3 klocki lekko na rękę można brać. Jak się tam dostać?

mati

1200 zł i do domu te chamy weź tu wyżyw rodzinę p30

ANONIM !
@mati 17.08.2016, 23:28
1200 zł i do domu te chamy weź tu wyżyw rodzinę p30

Mati tak jest na p30 starsi biorą lepszą robote (akord) po której mają więcej wyrobione a młodzi/nowi dostają to co najgorsze.. ;) dlatego przeniosłem się na dział p52 (nożyczki) masz stawke godzinową, nadgodziny możesz śmiało robić atmosfera miła ja nie narzekam :)

Alehandro

Czy ktoś może coś napisać o warunkach dla przedstawiciela medycznego ?

turek

No litości, co za brednie, zakładkę mają? Poważnie? Zakład 1,5 tys. ludzi a w zakładce jedno ogłoszenie z językiem tureckim wymaganym...

janusz

lamus
@janusz 12.07.2016, 11:11
witam powiedzcie jak dostac sie do firmy chifa

nie można się dostać, tylko protekcja i znajomości, najlepiej to być synem/córką policjanta, lekarza, radnego, księdza itd

janusz

Spawacz Gustaw_FaJa

Mam pytanie czy w potrzebują spawaczy Tig z dużym doświadczeniem na precyzyjne spawy . Gustaw

cnc

Czy to prawda ze Nowotomyska Izba Gospodarcza dba o to by firmy do niej należące nie podbierały sobie pracowników? Chifa i wiele innych firm do izby należy więc jeżeli to prawda to będzie problem ze zmianą w pracy w obrębie miasta.

Nie ma to jak dział pana PMN najgorszy dział w firmie,same podp... I kapusie! Szczegulną uwage trzeba zwrócić na brygadzistów ktorzy na niczym sie nie znaja lepiej jak wchodzeniu w du...Najlepsze jest małźenstwo, w role żony wciela sie lider WALUŚ to tzw parówa a w role męża brygadzista od 7boleści Kapuś STALIN.Potrafią tylko oni donosic na wszystkich a sami latają z dziewuszkami z wiertarek i nic nie robią.Chodzą tylko na zebrania i donoszą a sami nie sa święci nieroby jedne.Mam nadzieje ze nowy kierownik niedługo się na nich pozna bo jak narazie mydlą mu oczy kapowaniem i wchodzeniem w(usunięte przez administratora) prawda wygląda całkiem inaczej!!!

pytanko

Poda ktoś mail do kierownika Laskowskiego lub do kierownika prototypowni?

antyfun

Obecnie chifa płaci na początek (i może koniec) 1300zł netto. Proponuje by w swoich ogłoszeniach zaznaczali że dają stawki minimalne i poszukują nastolatków mieszkających z rodzicami. Dla normalnych ludzi szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjną.

Jeśli rozważacie podjęcie pracy w tym zakładzie nie dajcie wkręcić się w dział p-30. Cały ten dział to kółko wzajemnej adoracji starych wyg, którzy zarabiają naprawdę niezłe pieniądze podczas gdy młodzi pracownicy mogą liczyć na 1150 dopóki nie wyrobią "normy", która niemożliwa jest do wyrobienia ze względu na nieoficjalny podział pracy na tą dla starszych(której nie dostaniesz no chyba że masz tatusia/wujka/etc. na dziale) i młodszych pracowników.

fun
@anonim 29.01.2014, 22:57

tylko się nie popłacz nieudaczniku jak ci się nie podoba to się zwolnij i tyle w temacie

Obcy

Co sądzicie o pracy na wydziale p-40 Hartownia?

wyzysk brak poszanowania dla pracownika.Masz 80 nadgodzin masz wypłate

czy ktoś może napisać coś na temat p-75 kleszczyki ?

Zostaw opinię o Aesculap ChifA - Nowy Tomyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aesculap ChifA