50style outlet store

Zielona Góra

Opinie o 50style outlet store

Kandydat

Czy to prawda ze kierownik sklepu pracują na umowę zlecenie ? Czy jest tam mozliwość racy na umowe o pracę i jakie zarobki ?

Ciekawa

Mało jest opini nt. pracy w tym sklepie. Ktos powie jakie tam sa zarobki? jakie premie? jaka praca i jak z szefostwem?

skierniewice

Uwaga przestrzegam osoby udające się na rozmowę kwalifikacyjną bynajmniej w skierniewicach. Rozmowa trwa około 3 minut.Nic konkretnego- zarobki rzędu 900-1000zł.8h dziennie i oczywiście każda sobota. nie polecam ...

ulaaaaa

Jak się zarabia w sklepie 50 style ?I tak w ogóle to ile osób pracuje w takim sklepie ? Czy jest też stanowisko jak zc-kierownika?

leuko

Warunki pracy w porównaniu z innymi firmami odzieżowymi w których pracowałam beznadziejne. Od kierownika wymaga się żeby traktował swoich pracowników jak śmieci. Zarobki na żenująco niskim poziomie a wymagania co do realizacji planów sprzedażowych- nie do zrealizowania. Przełożeni widzą jedynie cyferki, nie docenia się uczciwości pracowników i ich zaangażowania. Ceni się jedynie ludzi którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i ślepo wykonują polecenia. Nie polecam i nie życzę nikomu pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o 50style outlet store - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 50style outlet store