Opinie o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Socopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Socopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Socopol Sp. z o.o. w Polska

zzz

Myślę że poniesie on za to karę bo tak być nie może to kwestia czasu

Na NowyRok
@zzz

MOTTO "Niech sie wstydzi Ten co widzi" Kazda opinia czy krytyka zasluguje na przemyslenia. Sukcesow w nowym roku i zastanowienia czy aby na pewno nie moze byc lepiej i milej w tej firmie.

xyz

Jeśli chodzi ci o tego LYSEGO to się z tobą zgadzam "spoko" Czemu go jeszcze trzymają w tej firmie

prawda
@xyz

Lata praktyki robi swoje a poza tym lub przede wszystkim osoba ktora nie ma szacunku dla nikogo a to pasuje osobom ze szczebla sredniego o nic sie nie upomni robi co kazą bez zastanowienia idzie na zywiol ilosc nie jakosc a poza tym w kazdej sytuacji znajdzie winnego tyle ze nie siebie samego no bo coz robic kaze zwierzchnictwo a po pazurach obrywa ten szarak na koncu a nie ten winowaty. historia pokazuje jak bylo kto wylecial za nic.Zycze wszystkim aby Nowy Rok przyniosl zmiane nastawienia do pracownikow przez niektore osoby chocby ze wzgledu na szacunek dla siebie lub zajmowanego stanowiska a jesli nie potrafia sami powinni sie zwolnic dla wlasciwego wizerunku firmy na ktory to zasluguje bo obecnie kojarzy sie to troche jak z obozem pracy . to wszystkim sie oplaci szanowany pracownik uszanuje i Ciebie i Firme. Wesolych i radosnych Swiat dla wszystkich pracownikow nie zapominajac o tych co wylecieli z hukiem za swoja dobra prace a nieuczciwosc przelozonych.

spoko

Gdyby nie ten dupowlaz to pracuje się dobrze w tej firmie

Aśka

Czyli (usunięte przez administratora) i brak szacunku dla człowieka jak wszędzie, praca na przeczekanie , zamknij dziób i sie nie wychylaj, a jak ci nie pasuje, to do widzenia ? Rozumiem, dzieki za info :)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Socopol Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Koordynator ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Aśka

Witam. Czy na produkcji jest praca tylko na zlecenie czy też są nadzieje na przejście po jakimś czasie na umowę o pracę, choćby tymczasową ? Są przestoje czy praca ciągła ? Będę wdzięczna za odpowiedzi ( normalnych ludzi a nie złośliwców ).

Jjola
@Aśka

Kazda praca jest dobra jak nie ma innej a nadzieje nalezy zawsze miec choc jest takie przyslowie ale nie bede go cytowac wszystko zalezy od znajomosci i ukladow pracowitosc sumiennosc dokladnosc szacunek to wartosci nieznane dla wielu w Tej firmie ale jak to olejesz to idzie przez jakis czas wytrzymac tylko ten dziwny system pracy nie dosc ze trzy zmianowy to jeszcze pon-piat na przemian z wt-sob dziwny ale "cicho sza". Co do zasady/powinno byc pon-piat. i tylko wyjatki.Mozna przepracowac caly miesiac ale mozna i pare dni wszystko od potrzeb brak dluzszego i logicznego planowania/wynagrodzenie na czas sprawdzac czy sie zgadza zdarzaja sie pomylki.Kto podchodzi odpowiedzialnie do pracy odradzam no i zadnych uwag bo wylecisz z dnia na dzien.

wxyz

Jak zwykle najwiecej przejmuje sie ten na samym dolle. Brac przyklad z tych co maja wszystko gdzies i co wieszczyli szybki upadek firmy. Maja sie doskonale jak widac rotacja na stanowiskach im nie grozi"choc"? Pamietaj glowa muru nie przebijesz a ktos niereformowalny pozostanie i tak taki jaki jest oczywiscie ze szkoda dla Firmy i pracownikow. Pamietaj o rodzinie i swoim zdrowiu 1 osoba nic nie zmieni. Wychodzi na to ze trafne jest powiedzenie kto nie chce i nie widzi potrzeby zmian cofa sie.Wybor nalezy do Was/powodzenia/lepiej byc madrym i bogatym niz biednym i glupim a na to recepta jest prosta incjatywa i zgrany zespol/kadra pracownikow gora i dol i ta atmosfera.

abcd

Nikt z biura nie ma ludzi z produkcji za gorszych. Czasami Wam zazdrościmy tego, że wychodzicie do domu i zapominacie o pracy. Z nami wychodzi stres. I także uważamy, że umowy śmieciowe, które dostajecie, bardzo krótka przerwa i temperatura na hali wołają o pomstę do nieba.

prawda
@abcd

Dziwny jest ten świat! A skoro już wiadomo, że może być lepiej i powinno być lepiej, mniej uciążliwie i z pełnym szacunkiem (umowy śmieciowe)to dlaczego nikt z tym nic nie robi? Jest takie powiedzenie co dwie głowy to nie jedna, mając na uwadze około 200 pracowników firmy można wykorzystać swoje doświadczenia i pomysły, no cóż aby było lepiej ktoś musi chcieć. Przekonałem się, że są osoby w firmie które nie zrobią nic żeby było lepiej i korzystniej dla samej firmy. No cóż w małym bałaganie jest sposób na przetrwanie dla niektórych. Wykorzystać dobrych pracowników a nie ciągle się ich wyzbywac pod byle urojonym pozorem. Z szacunkiem i pozdrowieniami dla pracowników i firmy..

Już dawno wieszczono upadek firmy i co??? Praca jest i perspektywy na dalszy rozwój. Komu nie wyszło,a kto potrafi? FRANCJA!!!! Pochwała dla Zarządu Firmy, za to,że Firma istnieje i wypłaciła sprawiedliwie trzynastki. A jednak było można?

+++++

A DLACZEGO Sp.zoo BOGUMILOW

nobel

jakie sa zarobki na produkcji i w biurze ? ktos sie orientuje?

**********

Gall Anonim - 2013-10-03 19:24:31 Jak to jest że w jednym miejscu pracują osoby zatrudnione na umowę o pracę, z drugiej strony pracują osoby zatrudnione przez agencję na umowę zlecenie? Jak to jest że jedni mogą swobodnie poruszać się po obiekcie (min wejść czy wyjść z budynku) a inni nie mogą ponieważ nie mają karty do odbijania (tzw. potocznie pestki?) Jak to jest że jedni mają prawo do płatnego urlopu czy też do zwolnienia lekarskiego gdy zachorują inni natomiast mają umowę zlecenia przez agencję pracy przedłużaną i podpisywaną co miesiąc? Jak to jest że obok siebie na tych samych lub podobnych stanowiskach pracują ludzie którzy są tak radykalnie różnie traktowani? (Nawet listę obecności podpisuje się w różnych segregatorach np.: ci którzy są na umowę o pracę czarny segregator, ci którzy na umowę przez agencję zielony) Czy to normalne zjawisko że jedni mogą poczuć się jak tzw. przybłędy na gorszych prawach (a właściwie ich braku?) Czy to normalne czy możliwe tylko w Polsce? Bo to Polska, dziwny i dziki kraj w ktorym zamiast jeden drugiemu podac reke najchetniej utopil by go w lyzce wody. Firma to nie tylko budynek i zaplecze maszynowe to przede wszystkim ludzie Ci na gorze i Ci na dole ktorzy przynosza zysk Firmie w procesie produkcji i od ktorych zalezy Wizerunek Firmy a przez co nalezy rozumiec takze wzajemny szacunek poszanowanie dobr osobistych i materialnych. A tego akurat brakuje! Szanujcie drugiego jak siebie samego! To nic nie kosztuje a kazdy zasluguje na godne traktowanie. To ja wam mowie dobry i uczciwy. Niech kazdy z osobna odpowie sobie na pytanie co robi nie tak jak chcialby byc sam traktowany? I TAK POSTEPOWAC.To sie oplaci no chyba ze komus nie zalezy na opinii. Pozdrawiam a kto to mowi???Czy mam racje???

Gall Anonim

xxxx

Mimo, że jestem z biura to zgadzam się z przedmówcą. Nie miejsce pracy czy stanowisko świadczą o człowieku.

Czasem Ci z produkcji przewyższają swoja inteligencją tych z biura. Nie rozumiem myślenia ze skoro produkcja to już ludzie najniższego pokroju :/

now

płacą na czas ?

xxxxxxx

Nie jest tak źle jakby wynikało z forum

nowa

Czy warto tam isc do pracy? przez agencje ? czytajac opinie jestem troche przerazona..

uuuuu

Tak się zastanawiam czy aby na pewno to ktoś z biura pisze, czy może następna podpucha?Reasumując na produkcji pracuje wiele wykształconych osób, np , swojego czasu pracowała pewna pani.Nawet Dyrektor , był w stanie ja po poprosić , w trakcie wizytacji Francji ,o przetłumaczenie ,tego co mówią, wiec nie ważne kto na jakim stanowisku pracuje , szacunek jest podstawą, dla każdego, czy to produkcja , czy biuro

mmmm

Ej sory ale takie teksty wsadź sobie w ....!!!! W tej firmie tylko poniżać potrafią!!! To czy ktoś ma taką czy taką szkołę nie znaczy że ma pracować jak upodlony człowiek!!! Szkoła nie czyni Cię lepszym czy gorszym zapamiętaj to sobie. Ale to widać po Tobie kim jesteś skoro tak twierdzisz nie warto zawracać sobie głowy taką osobą jak Ty!!!

XXXX

Żal patrzeć jak odchodzą coraz to kolejne osoby.Chyba już nikt nie wierzy, że tej firmie uda się przetrwać. Szkoda, bo był potencjał. Kierownictwo nic nie robi i tylko patrzy jak kolejni się żegnają. Przykre.

Zostaw merytoryczną opinię o Socopol Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Socopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Socopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Socopol Sp. z o.o.?

Socopol Sp. z o.o.