Opinie o Hart Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hart Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hart Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hart Sp. z o.o. w Opole

kekw

Firma powinna nazywać się Januszex. Zrobisz za dużo nadgodzin to zabiorą ci z premii uznaniowej bo nie możesz zarobić za dużo, jak to magazynier i 5tys by chciał?! Na sprzątaczki nie stać to magazynierzy i dział sprzedaży w międzyczasie(jakby rzeczywiście ten czas na to był) sprząta kible. Grzanie magazynu w zimę? Zapieprzaj szybciej to Ci będzie cieplej, a nie marudzisz. Koszenie trawy wokół placówki? Przyjdź po pracy i skoś, najlepiej za darmo a i benzynę kup za swoje. Brak wystarczającej ilości ludzi do pracy na magazynie ale dodatkowe samochody z zatowarowaniem wysłać, niech się placówki martwią co z tym robić. Podwyżka? Jak się będziesz zwalniać to może Ci coś zaproponują, żebyś jednak został. Ciągłe analizowanie statystyk, nawet już porównania między filiami. Generalnie nie polecam.

Hart Zielona Góra stanowisko magazynier. W skrócie, słabe wynagrodzenie. Traktują magazyniera jak głupka, brak posiłków, które de facto ze względu na trudne warunki pracy się należą, -5 stopni na magazynie zimą plus 50 latem. Zimą brak ciepłej wody, brak odpowiedniego sprzętu do pracy. (usunięte przez administratora)

Mechanior

Sprzedaż gówna bez gwarancji to specjalność Harta. Wolą stracić dobrego klienta niż uznać że nagrzewnica jest fabrycznie nieszczelna. Krętactwo na najwyższym poziomie.

@Mechanior

To po co kupujesz (usunięte przez administratora) z najniższej pułki ? dopłać i kup coś z wyższej ale porządnego.

Mechanior
@On

W odpowiedzi na post osobnika "On". Żeby się wypowiadać poćwicz najpierw ortografię i gramatykę ...

@Mechanior

Dziękuję za sugestię panie doktorze, a teraz proponuję wrócić do swojej dziury i dalej zakładać części Harta, wylewając swoje żale w internecie.

@On

Ćwicz ortografię. Ćwicz matołku

Ofiara pseudocovida

Chciałbym zapytać Was o wasze opinie na temat zwolnień grupowych przeprowadzonych w czasie pandemii. Temat został zamieciony pod dywan, a pracownikom należą się odprawy. Wiele osób zostało zwolnionych z pogwałceniem prawa, a firma nie miała nawet strat finansowych. W czasie kiedy nikt nie zatrudniał ominięto przepisy, które gwarantowały środki finansowe zwolnionym pracownikom. Poszukujemy kontaktu do byłej kierowniczki hr. Skoro odeszła, a wszyscy wiedzą, że nie zgadzała się z bossem i chciała żeby firma wypłaciła odprawy, to może zgodziłaby się zeznawać. Nam wszystko opowiedział kierownik ale dalej tam pracuje więc zeznawać nie chce. Ręka rękę myje w tej firmie ale w grupie siła. Wiem, że jest nas dużo więcej wywalonych na zbity pychol bez odpraw. Odezwijcie się.

Nastepny
@Ofiara pseudocovida

Założyliście im sprawę w sądzie ??

Sprzedawca

Rozmowa dwu etapowa. 1 etap rozmowa wraz z tematami branzowymi 2 etap pisemny test branzowy

Odczytywanie producenta z numeru seryjnego produktu. Dopasowanie marek do modeli pojazdow.

Leszno

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Hart Sp. z o.o.?

Nie podam

Nie

pracownik Hart od 4 lat

Pracuje w firmie Hart od ponad 4 lat. w jednej z licznych filii spółki w rejonie wschodnim. Moja kariera w tej firmie rozpoczęła się od najniższego szczebla - magazyniera ( ok 1,5 roku) następnie awansowałem na stanowisko Pracownika działu sprzedaży ( kolejne 2 lata na tym stanowisku) Od pół roku pracuje na stanowisku Przedstawiciela Handlowego i jest to stanowisko do którego od początku dążyłem. Chciałem podzielić się moją opinią odnośnie pracy w tej firmie, atmosfery jaka tu panuje, zarobków, współpracowników itd. 1. Atmosfera panująca na filii jest bardzo dobra, wszyscy są częścią teamu i razem pracują na sukces, od magazyniera do kierownika placówki. Panuje atmosfera wsparcia i zrozumienia, ale trzeba pracować. 2.Zarobki w porównaniu norm panujących w tej branży oceniam jako dobre. Jeśli ktoś szuka pracy na przeczekanie i nie chce się angażować, pracować od 8.00 do 16.00 też się da ale nie można liczyć na lepsze zarobki. Jeśli natomiast chce się zarobić więcej niż średnie zarobki firma stwarza takie możliwości, istnieje możliwość 'dorobienia" w postaci nadgodzin, pracy w soboty, premię które otrzymuje się za kreatywne pomysły i projekty. Dużym plusem jest to że wynagrodzenia zawsze są wypłacane w terminie, korzystna umowa o pracę i świadczenia pozapłacowe ( opieka medyczna i karta multisport). Ogólnie z własnego doświadczenia pracy w tej firmie jeśli ktoś lubi pracować i się angażować a dobra atmosfera ( bardziej rodzinna, nie korporacyjny wyścig szczurów) jest dla niego istotna to znajdzie miejsce w firmie Hart i to na długo z możliwością rozwoju, czego sam jestem przykładem.

pieprzysz 3 po 3

@pracownik Hart od 4 lat

" Dużym plusem jest to że wynagrodzenia zawsze są wypłacane w terminie...." To psi obowiązek pracodawcy a nie plus.

Nie podam
@pracownik Hart od 4 lat

Chyba o innej firmie piszesz. Wieczne kombinatorstwo i myślenie nad redukcja pracowników gdzie nie idzie się wyrobić z robota i potrzebni są nowi pracownicy.

Zażenowany

Hart KOMORNIKI. Chciałbym tym wpisem przestrzec innych kandydatów na pracowników aby zastanowili się dwa albo więcej razy nad podjęciem pracy w firmie Hart w filii Komorniki pod Poznaniem. Niestety mi tego zabrakło i żałuję. Na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem bardzo motywujące słowa o sobie i o firmie która tak dobrze prosperuje. Firma która rzekomo buduje druga hale magazynowa bo tak dobrze sie im wiedzie, gdzie bedzie potrzebować ludzi również funkcyjnych a z moim doświadczeniem i cv mam wielkie szanse aby ta sciezke rozwoju tutaj przyśpieszyć. Takie słowa padły od dwóch kierowników na rozmowie kwalifikacyjnej. Kierownika magazynu oraz kierownika chyba działu handlowego który zajmuje sie w firmie wszelką papierologią, naborem ludzi itd. Najważniejsze co usłyszałem od nich co dla mnie jest najwazniejsze w pracy, ze szukaja osoby na stałe. Na dluzszy okres współpracy. Docenili ze w ostatniej firmie spedziłem 5 lat i nawiazywali ze tak chcieliby aby nasza współpraca wygladała. Po 2 i pół tygodniach pracy w której angażowałem sie, szybko chłonąłem wiedzę na zmianie nocnej przyjechał kierownik magazynu. Poprosił na rozmowe na osobnosci. Przeprosił mnie twierdząc ze nienawidzi takich decyzji podejmować, ale dostał informacje odgórnie ze musimy sie pozegnac. Dlaczego ? Powod był jeden. Firma spodziewała sie wiekszych dostaw :) tak dobrze prosperujaca firma wywala na zbity pysk nowego pracownika bo spodziewali sie wiekszych dostaw. Smiech na sali. Ale to nie wszystko. Powiedział ze widzial ze sie staram, ze rozmawiał z kierownikiem zmiany ze dobrze wykonuje prace, szybko łapie o co chodzi, ze jestem sumienny, ze bardzo żałuję ale ma zwiazane rece i musi to zrobic. I teraz prosze posłuchać najwiekszy absurd jakikolwiek usłyszałem od pracodawcy : masz dwie możliwości. Rozwiazac umowe od nastepnego dnia pracy (bo w ten dzien w 2 osoby by zostali wiec chciał abym pomógł im te 8h w nocy jeszcze) i wtedy idziesz firmie na reke i Twoje cv jest na samej górze, sytuacja jest dynamiczna i mozliwe ze za tydzien jednak beda mnie chcieli na nowo(masakra...) albo opcja numer dwa: wypełniasz 2 tygodniowy okres wypowiedzenia ktory przysługuje mi w umowie ALE JUZ NIGDY TUTAJ NIE BEDE PRACOWAC. Nigdy wtedy nie zatrudnia mnie a moje cv idzie do niszczarki bo uwaga : NARAŻAM FIRME NA KOSZTY PRZEZ DWA TYGODNIE :) Tak prężnie działającą firma, budująca sie, rozwijająca kariery wielu ludzi, szukająca osoby na lata do pracy - tak postępuje z nowymi pracownikami.. nigdy sie z czyms takim nie spotkałem. Ostrzegam i omijać szerokim łukiem tą firemke. Nie pozostawię tego na pewno w ten sposób. Bede z czasem opisywać firme w kazdym miejscu w internecie oraz w gazecie jednej rowniez znajdzie sie mały artykuł o firmie Hart i jej stosunku do pracownika. A co dalej z tym zrobie, pozostanie moja tajemnica. NIE POLECAM. 100% NEGATYWNA OCENA. PS. Kierownik dając mi dwie opcje rowniez powiedział ze nie dość ze sytuacja jest dynamiczna to rowniez wynagrodzenia ulega zmianom na gorsze.

Artur
@Zażenowany

Masakra brak słów.. to właśnie jest "laurka" Harta. Walcz o swoje i opubliczniaj jak najwięcej o tym co w tej śmiesznej i żałosnej firmie się dzieje. Pozdrawiam

Artur

Witam, czy firma Hart Sp. z o.o. jest przychylna zatrudnianiu studentów bądź organizuje staże/praktyki?

As
@Artur

Tak, każdy kto będzie zaiwaniał za półdarmo jest mile widziany. Jak masz ochotę zarobić tyle co nic, pracować ponad siły, w nadgodzinach i słuchać jak kierownik po tobie jedzie,to jesteś idealnym kandydatem do Harta

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Hart Sp. z o.o.?

ex-centralix

Cóż, atmosfera jest tu raczej unormowana i polega na mobbingu, prześladowaniu, poniżaniu i szantażowaniu. Ktoś pisał wyżej, że nie bez powodu ucieka stąd każdy kierownik kadr. A kilka dziewczyn miało naprawdę duże ambicje aby zrobić z harta firmę propracowniczą ale to jest nie do zrealizowania. Ja poznałem dwie kadrowe. Większość ucieka na L4 i szuka w międzyczasie pracy. W firmie wszyscy opowiadali jak ostatnią właściciel poniżał publicznie bo miała czelność twierdzić, że w Polsce pracownik ma prawa pracownicze. W harcie nie ma praw pracowniczych. Dziewczyna nie wytrzymała i jak poprzednicy uciekła, a poprzednicy byli naprawdę ok, kto mądrzejszy ten ucieka. To powinna być wizytówka firmy. Jak już uciekła to właściciel wszystkim nam opowiadał jak to go zrobiła w wiadomo co. Myśmy mu przytakiwali a i tak każdy wiedział, że zrobiła dobrze. Jak kadrowi uciekają to jak musi być źle? Stała kadra to ludzie, którzy bez wazeliny wchodzą właścicielowi w cztery litery i stosują (usunięte przez administratora) na poddanych. Ja wytrzymałem za długo i też byłem poniżany a chciałem tylko rozwinąć firmę i powiększyć rynek. Jednak kiedy dostajesz po pysku któryś raz z kolei, to przestajesz walczyć, bo i o co? Najtrudniejszym jest to, że wiele osób chciało zmienić tę firmę na lepsze ale skostniały właściciel nie przyjmuje argumentów, a jego dwie prawe ręce umacniają go w przekonaniu, że tak należy, choć mnie się wydaje, że lubią poniżać innych, a władza daje możliwości. Skutek tego jest taki, że firma nawet nie stoi w miejscu ale się cofa. Najgorsza z firm w której pracowałem. Nie polecam nikomu, a byłem na wysokim stanowisku. Wyobraź sobie jak musi być niżej. Hart to katastrofa. Wszędzie tylko nie tam.

Sebastian

Ja pracowałem w HAR Bydgoszczy prawie 8 lat pierwszy kierownik Zbyszek Ruba mega profesjonalista dużo mnie nauczył jestem mu wdzięczny, Reszta mogła by się od niego uczyć , Lata pracy w Hart są dla mnie dużym doświadczeniem nie żałuje żadnego dnia, podjęto decyzje o zwolnieniu bo były spadki 3 miesiące pandemia pomogła przyczynić się do spadku. Może w tak trudnym momencie powinien bardziej wspierać handlowca KIEROWNIK Regionu aby wyszukać rozwiązanie aby odrobić straty może lepsze rabaty dać uprawnienia , lepsze siatki rabatowe? Praca znalazła mnie po zwolnieniu następnego dnia przez znajomości w Rynku od 15 lat pracy polecono moja osobę do BMW Dealer rozmowa rekrutacyjna była bez stresowa 30 minut wybrano mnie z pośród 15 kandydatów. Więc teraz nowe wyzwanie które które realizuję Obsługa klientów z rynku niezależnego bardzo duże wsparcie KIEROWNIKA na każdym poziomie, uprzejmi współpracownicy są tez 2 osoby z Harta w Bydgoszczy. Więc Bardzo dziękuję z 8 lat pracy w Hart życie polega na tym aby nie bać się nowych wyzwań jeśli podchodzisz do pracy SUMIENNIE I UCZCIWIE ANGAŻUJESZ SIĘ to wszędzie gdzie będziesz pracował podołasz i docenią twoja osobę. ŻYCZĘ WIELE SUKCESÓW I WZROSTÓW W RYNKU FIRMIE HART BO JEST TO POLSKA FIRMA .

Zofix
@Sebastian

Nie było spadku. Pandemia to była tylko wymówka i super sposób, żeby zwolnić ludzi. Dyrektor nam pokazał raporty z działu analiz. Nie mówiąc już o tym, że zwolnienia były grupowe choć wmawiano nam, że nie i nie wypłacono odpraw nikomu ale wywalczymy je w sądzie i zapłacą. Gratulacje, że znalazłeś pracę chociaż Twoja opinia o Harcie jest tak dobra, że ktokolwiek tam pracował lub pracuje wie, że jest nieprawdziwa. Hart to wyzysk, (usunięte przez administratora) i marne zarobki. Jedyne dobre opinie piszą kierownicy bo im szef każe. Kiedyś byliśmy u kierownika jak mieli telekonferencję, jak im kazano pisać pozytywne opinie bo ta kierowniczka jedna się martwiła opiniami, tylko że opinii nie należy wymuszać tylko dbać o ludzi, żeby chcieli tworzyć firmę i mieli podstawy mówić o firmie dobrze. Ja już pracuję gdzieś indziej ale nigdy nie powiem o Harcie dobrze i przestrzegam każdego przed tą firmą. (usunięte przez administratora) od szefa przez eksport i księgowość, te kobiety tylko wspierają i podbijają (usunięte przez administratora) i wyzysk, aż po kierowników. Pracownik w Harcie jest traktowany jak śmieć. Taka jest prawda o Harcie. Jeśli masz inną to albo jesteś ciemnowłosą kierowniczką sprzedaży w centrali albo kierowniczką eksportu.

Ona

A co byście poprawili tu jakbyście mogli ?

JOhanys
@Ona

Za takie porady to się grubo płaci. Za darmo to mogę polecić jedynie zamknięcie tak "działającej" firmy.

Pechowiec
@Ona

Może zwolnienie jeszcze większej liczby handlowców od tak sobie? To kolejne 120tys "oszczędności" miesięcznie;)

Vtg
@JOhanys

A przecież chcieli się sprzedać tylko nikt ich nie chciał kupić :)

@Pechowiec

Widocznie byłeś cienki bolek

Oddaj fartucha

Mieliście Jante nie rozwinął. Mieliście Mazurka nie rozwinił. Macie zastępcę kierownika fili Inter Cars na stanowisku Dyrektora tez wam nie rozwinie. Proponuje pozwalniać PH. I otworzyć jedną kasę w delikatesach. Tak jest cudownie ze nawet Gosia uciekła

Niezadowolony

Pracowałem w filli w Poznaniu przez parę dni jako kierowca .Oczywiście na umowę zlecenie za 2400 zł przy grubo ponad 200 godz miesięcznie.kursy aą ustawiane tak że nie ma kiedy zjeść śniadania 21punktów przy 240 km od 5 rono do 11:30 drugi wyjazd 12 i punktów 11-15 przy 150 km.Kończysz pracę ok 16 .Praca w sobotę punktów 10-12.Rozumiem że nie byłem zatrudniony przez hurtownię tylko przewożnika ale czy firma nie może ukrucić tych praktyk i w umowie z przewożnikiem zastosować punktu gdzie byłaby zagwarantowana stawka minimalna .Rozumiem że przewożnik również chce zarobić ale nie kosztem pracowników gdzie na godzinę wyszło mi nawet nie 10 zł.Nie jest to lekka praca chcę nie tylko Ja dobrze zarabiać ale mamy kryzys z covidem i ludzie biorą każde zajęcie a inni to wykorzystują ..Apel do dyrekcji Harta dajcie zapis w umowie z przewożnikami o minimalnym wynagrodzeniu pracownika .

josef
@Niezadowolony

to i tak miałeś lepiej ja pracowałem po 12 godz i 1 lot 300km i nawet ponad 2 lot 280km

Zadowolony

Zgodnie z oczekiwaniami tego portalu, również podzielę się swoimi odczuciami odnośnie pracy w Hart. Czytam tutaj różnego rodzaju opinie, moim zdaniem (możecie się nie zgodzić, wolność wypowiedzi :)), co najmniej 60% wypowiedzi pochodzi od ludzi którzy przyszli do pracy i chcieli sobie spokojnie działać /odbębnić 8h i pójść do domu, niestety tutaj trzeba dać od siebie coś więcej chcąc zarabiać więcej i stawiać na rozwój zawodowy. Ciepła posadka, gdzie można napić się kawki, pogadać z kumplem jak to się imprezowało, schować się gdzieś w firmie żeby czas zleciał - to zgadza się, nie jest polecam pracy w Hart. Krótko - chcesz się realizować, masz taką szansę. Wynagrodzenie bardzo dobre, warunki jasne, atmosfera według mnie w porządku - może z uwagi na to że nie mam problemu w kontakcie z współpracownikami. Awans ? rozpoczynałem od okresu próbnego 3m-ce, później umowa do 3 lat, i oczywiście czas nieokreślony. Awansem przeszedłem już 3 stanowiska i ciężko na to zapracowałem, również po godzinach - dążyłem do tego i teraz jestem mega zadowolony że się udało ;). Oczywiście pojawiło po drodze kilka osób które przyszły i chciały wszystko na "już", niestety tak to nie działa. Odnosząc się do osób które piszą z podziękowaniami dla negatywnych wypowiedzi z informacją ,że dzięki nim omijają firmę i nie składają CV o przyjęcie - sam osobiście zastanawiałem się czy to zrobić czytając te opinie. Odpowiedź brzmi TAK, złóż papiery, przekonaj się i wyrób sobie własne zdanie na ten temat - wtedy masz możliwość obiektywnej oceny. Jest to moja opinia i szanuję zdanie niezadowolonych pracowników, osobiście nigdzie się nie wybieram i mam nadzieje że jeszcze tu długo popracuję :) Pozdrawiam ekipę Hart-a !

Ph
@Zadowolony

Nic dodać nic ująć ???? Pracuje 13 lat w Harcie i tak jak kolega napisał wyrób swoje zdanie !!!

BOLEK I LOLEK SZCZECIN

OMIJAC FIRME HART BAARDZO DUZYM LUKIEM. TRAGEDIA CO TAM SIE DZIEJE. ROBIA Z LUDZI WARIATOW I MAJA TO GDZIES,,,ZLE DOBIERAJA TOWAR A POZNIEJ KAZA SOBIE PLACIC ZA ZWROT TYCH CZESCI.REKLAMACJE WSZYSKIE ODRZUCANE ODGORNIE,PRACOWNICY JAK I PRZEDSTAWICIAL I KIEROWNICTWO BOI SIE ODDYCHAC W TEJ FIRMIE, NIC NIE ZROBIA BOJAC SIE O WLASNY TYLEK-DOBRA RADA OMIJAC I JESZCZE RAZ OMIJAC TA FIRME

@BOLEK I LOLEK SZCZECIN

płatnych zwrotów już nie ma, nie jest też prawdą, że wszystkie reklamacje są z góry odrzucane, ja jako pracownik ze sporym stażem w pracy na magazynie nie boję się oddychać. Pozdrawiam i proszę na przyszłość trzymać się faktów

Abrakadabra
@BOLEK I LOLEK SZCZECIN

Myślę, że jest Pan-Pani w błędzie. Od ponad pół roku firma nie pobiera opłat za dokonane zwroty. Jeżeli chodzi o nie przyjmowanie zwrotów jest to tylko i wyłącznie spowodowane tym, ze towar wraca do Nas i jest niehandlowy tzn. ubrudzony smarem, opakowania rozerwane, bądź towar montowany. Jeżeli klienci będą odpowiednio się komunikować oraz oddawać towary w stanie jakim otrzymali, nie będzie problemu z opcjami zwrotu. Kwestia reklamacji, to nie oddział zajmuje się kwestią "akceptacji / odrzucenia" reklamacji, tylko odpowiedni dział znajdujący się w centrali w Opolu, od każdej reklamacji istnieje możliwość złożenia odwołania. W 99% przypadków, reklamacje są kierowane do producenta co skutkuje dłuższym czasem oczekiwania, jednakże trzeba pamiętać, że klienci często mylą pojęcie reklamacji konsumenckiej (mimo to i tak firma w ciągu 14 dni weryfikuje taką reklamację i zazwyczaj w tym okresie jest wystawione odpowiednie pismo). Jeżeli chodzi o kwestie oddychania, to mam dłuższy staż w firmie i nie widzę jakiś problemów w kwestii oddychania...

hans

czy ktoś coś wie, czy w firmie były lub są przypadki zakażenia COVIDem ?

stefan

u nas zwolniła się kolejna osoba, co będzie dalej, jak pracować w tym chaosie ? klienci skarżą się, że telefonu nikt nie odbiera

Kolega
@stefan

Jaka filia?.

Czy pracownicy w Hart Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ralf

zależy jak trafisz, u nas na magazynie tak

Pytanie1
@ralf

@ralf u nas, tzn. Gdzie?

Heee

Fila Częstochowa nie polecam syf, smród, brud, na magazynie nie ma człowieka jest numerek, "sprzedaż" brak podstawowych narzędzi pracy i zleceniówka. Ratowanie firmy. która dzięki Wielkiemu kierownictwu osiągnęlą (usunięte przez administratora).

motofan

Ludzie, kto pracuje na tej infolinii?! Większość tych "fachowców" nie ma pojęcia o branży! Opowiadają takie (usunięte przez administratora) że nie wiadomo czy się rozłączyć czy to jakaś forma zabawy.. dramat!

tomik
@motofan

jak to kto pracuje, ludzie z łapanki, fachowców już tu nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Hart Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Hart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hart Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hart Sp. z o.o.