Opinie o Hart Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hart Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hart Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hart Sp. z o.o. w Opole

pracownik magazynu

Pracuję w filii Harta, ale nie napiszę w jakiej, bo kierownik wykorzystałby to przeciwko mnie. Wynagrodzenie to minimalna krajowa i premia, i nikt nie wie jak ona jest liczona. Przez cały dzień nie tyle chodzisz co biegasz po magazynie, bo inaczej zapomnij o wyjściu po 8h do domu, a i to nie zawsze jest pewne. Praca ze skanerem o stanie technicznym pozostawiającym sporo do życzenia. Za robocze soboty teoretycznie jest dzień wolny, ale w praktyce powinieneś przyjść, bo będzie minus do premi. Nigdy nie wiesz, kto na ciebie doniesie, a takich nie brakuje. Za byle opóźnienie kierownictwo robi problemy. Firma chwali się bogatym pakietem socjalnym, co jest kłamstwem, bo jest tylko podstawowy multisport, grupowe ubezpieczenie i Medicover. Całkowity brak jakichkolwiek szkoleń, spotkań integracyjnych, dopłat do wczasów, nawet darmowej bułki do zalewajki. Liczą się tylko statystyki. Firma stawiana wyciśnięcie pracownika ile się da.

@Białystok

Ciekawi mnie kto mógł tak stwierdzić, że 15 minut na obiad to za długo? Normalnie to jest tak, że przysługuje przerwa regulaminowa a ten kwadrans na posiłek to forma „płatna”? chce zrozumieć okoliczności tamtego stwierdzenia

heheszki

Negatywne opinie o pracy w Hart w dużej mierze pochodza od byłych pracowników. Z harta sami odeszli przez swoje lenistwo bądź rozwiązano z nimi umowy z uwagi na słabe wyniki. W moim oddziale ekipa trzyma się od kilku lat, niektórzy pracuja nawet powyżej 10lat. Ale im się chce pracowac, angazują sie w firmę, wszyscy grają do jednej bramki, dzięki czemu oddział notuje bardzo dobre wyniki. Po pracy nadal jesteśmy kolegami, wychodzimy pograc w piłę, na rowery czy na %%%. Jakby było tak źle jak wynikia z komentarzy to nikt by nie wytrzymał w firmie kilkunastu lat. Zasada jest prosta - Ty dajesz firmie więcej to i firma Tobie.

Humoszki
@heheszki

Tak tak. Utopia pełną gębą. Firma tobie najniższą a ty daj z siebie wszystko i całuj po stopach szefa. A ty jesteś z tej planety? W naszej filii np. magazynierzy pracują po 3 do 5 miesięcy i uciekają. Bezsens nadgodzin i ucinanie premii troszkę irytuje.

Rozważając.Pracę.W.Harcie.

Czy to prawda, że w tej firmie: 1) pracownikom nie zapewnia się żadnych napojów typu kawa herbata woda? 2) pracownicy mogą korzystać z bufetu, w którym jest coraz drożej, a jedzenie trzeba sobie nosić na łamiącym się plastiku, który wiadomo jakie ma właściwości zdrowotne? 3) benefity typu pakiet medyczny i sportowy są za dopłatą, której cena co parę miesięcy rośnie? 4) w XXI wieku nie zapewnia się pracownikom wciąż ruchomego czasu pracy? 5) pracodawca nie zapewnia żadnych imprez integracyjnych? 6) pracowników nie wysyła się na żadne kursy? 7) na święta pracodawca nic nie daje pracownikom żadnych paczek, bonów itp? 8) dla pracowników-elity, którzy jakimś cudem przepracują kilkanaście lat, nie ma żadnych premii za staż? 9) jest totalny misz masz jeśli chodzi o obowiązki na stanowiskach pracy (jakieś przykłady czym się faktycznie zajmuje handlowiec, recepcjonistka, prawnik, informatyk, marketingowiec)? 10) umowę na czas nieokreślony dostaje się dopiero, gdy już nie ma wyjścia i wymaga tego kodeks pracy? 11) jest olbrzymia rotacja pracowników i nagłe akcje zwalniania po kilka kilkanaście pracowników? 12) nigdy nie ma na początku roku podwyżek wynagrodzeń o inflację, czy jakichkolwiek innych? 13) każdy jest na monitorowany i kamery śledzą każdy ruch? 14) nadal trzeba potwierdzać przyjście do pracy poprzez podpisywanie jakichś list obecności rodem z (usunięte przez administratora) 15) nie ma nawet kadrowca z prawdziwego zdarzenia - kierownika działu? 16) jest duże napięcie i brak przyjaznej koleżeńskiej atmosfery? 17) brak jest owocowych dni bądź innych drobnych przekąsek? 18) brak tzw. "wczasów pod gruszą"? 19) dofinansowanie do okularów to śmieszne 30-50 zł? 20) brak dofinansowań np. na wyjścia do kina? Jak wygląda kwestia ustalania wynagradzania pracownika biurowego. Jest jedna stawka? Godzinowa? Czy może część jako baza-podstawa i do tego premia, która może będzie, a może nie...? W ofertach o pracę firma pisze: "bogaty program benefitów". Co przez to należy rozumieć? Mile widziane tylko rzetelne odpowiedzi.

Morty
@Tumulec

Lata mijają a praca, i ogólna otoczka firmy się nie zmienia. Jeżeli chcesz przetestować swoją siłę psychiczną, to idealne miejsce na test :)

Żenada Nowy wpis

Cała firma hart to totalna porażka nic w tej firmie nie funkcjonuje prawidłowo. Nowa strona zamówień ciągle się sypie wywala błędy panowie którzy uważają się za informatyków nie potrafią tego naprawić. Infolinia CC proszę ilu tam jest ludzi kilkunastu w porywach wiatru a mają obsługiwać codziennie ponad tysiąc połączeń bo reszta nie umie śmiech niech wezmą się do roboty pozostali. Hart już jest taki słaby że musi zamawiać towar u konkurencji chociażby w motorolu czy auto partnerze gdańskim o czym to świadczy. Nowa promocja więcej za więcej ta jasne chyba pracownicy mają więcej roboty za mniej pieniędzy

Nieznany

Filia Białystok - tragedia, nie polecam. Najniższa krajowa plus "premia" uznaniowa. Bieganie ze skanerem góra-dół (antresola). Magazyn przepełniony, bałagan, brak organizacji. Szczerze omijać szerokim łukiem. Nie wspominając o kierowniku placówki, który jedno mowi drugie robi i "prze milej" pani w biurze...

Coś więcej Nowy wpis
@Nieznany

Czy mógłby ktoś powiedzieć, coś więcej, bo zastanawiam się nad złożeniem CV? A z tego co tutaj czytam firma niezbyt zachęcająca.

Misia Nowy wpis

hej, widziałam wzmiankę o tym w postach, że ludzie na sprzedaży zarabiają więcej niż handlowcy. czy to się zgadza? akurat interesuje się aktualna oferta dla pracownika działu sprzedaży, wpisana została premia za wyniki w treści ale jeszcze nie wiem jakie ma zasady. omówicie je? i czy można przybliżyć jej wysokości?

Pracownik Nowy wpis
@Misia

W harcie nie ma zasad premii, jest to premia uznaniowa. Czyli według uznania kierownika lub zależy z której strony wiatr zawieje. Kto jak woli

Białystok - kandydat

Osobiście praca w tej firmie szybciej się skończyła niż zaczęła. Najpierw problemy przy rekrutacji, 25 marca zadzwonił do mnie kierownik magazynu, czy dalej jestem zainteresowana pracą u nich, odpowiedziałam, że niezbyt, bo nie widzi mi się pracować 3 miesiące na zleceniu zwłaszcza, że mam doświadczenie na magazynie, to powiedział, że z tym raczej nie będzie problemu i możemy skrócić, to do miesiąca czasu, zgodziłam się. Wczoraj dostałam informację, że mogę przyjść jutro do pracy, więc w porządku. Przyszło do podpisywania umowy i nawet nie przewróciłam kartki, bo okres zlecenia był na 3 miesiące, a nie tak jak się dogadywaliśmy z kierownikiem magazynu na miesiąc. Jegomość (główny kieras całego tego pierdolnika) zaczął się wielce irytować, że to przecież nie ma znaczenia, że jak będę dobrze pracować, to mogą mi po miesiącu dać normalną umowę. Osobiście podziękowałam za rozmowę i wyszłam, bo jednak dogadywaliśmy się w inny sposób. Skoro problemy pojawiły się już przy podpisywaniu umowy potem też by były. Filia w Białymstoku.

Sprzedawca

Rozmowa dwu etapowa. 1 etap rozmowa wraz z tematami branzowymi 2 etap pisemny test branzowy

Odczytywanie producenta z numeru seryjnego produktu. Dopasowanie marek do modeli pojazdow.

Dzień dobry, jaka będzie teraz proponowana podstawa wynagrodzenia dla Project Managera IT? wiem z oferty, że wymagane są 2 lata doświadczenia, zastanawiam się jednak co z kandydatem, który ma ich prawie 4? Jest tu jeszcze okres próbny reagujący stawkę?

pracownik magazynu

Białystok
@pracownik magazynu

To jeszcze masz dobrze , że jakikolwiek dodatek wpadł. My nigdy nic nie dostaliśmy oprócz ciągłego narzekania, że 15 min przerwy na obiad to za długo. Zapomnij o wyjściu na papierosa , premii , jeśli nie zostaniesz po godzinach itd. I to wszytko za minimalną krajową. Zrezygnowaliśmy , przez brak szacunku dla pracownika .

@Białystok

Rozważając.Pracę.W.Harcie.

Młody
@Rozważając.Pracę.W.Harcie.

Hehe jest tylko się ukrywa

Dariusz

Cała prawda.

Siłownia
@Rozważając.Pracę.W.Harcie.

Cała prawda napisana w kilkunastu punktach

Pracujący
@Siłownia

To jest prawda!!

Quare
@Rozważając.Pracę.W.Harcie.

Nawet na tłusty czwartek pracownicy nie doczekali się po nędznym pączku za 50 gr oferowanymi przez jedną z sieciówek.

Tumulec
@Rozważając.Pracę.W.Harcie.

1) Prawda. Możesz napić się wody z kranu. Jest ekspres do kawy ale kawę musisz już mieć swoją, tak samo z herbatą. Szef zakazał nawet wstawiania do kuchni kuchenki mikrofalowej, żeby pracownicy przypadkiem nie robili sobie jedzenia (konkurencja dla bufetu) 2) Prawda. Dodatkowo w bufecie cena posiłków różni się w zależności od tego w jakim dziale pracujesz. Jedni mają o wiele taniej niż drudzy. No a jeśli chodzi o poziom jedzenia to trafiłeś w dziesiątkę. Jedzenie podgrzewane w mikrofalówce w plastiku, czasami trafisz na zamrożony środek i gorący wierzch. No i brak możliwości płatności kartą. 3) Prawda. 4) Tutaj akurat się nie zgodzę. Wiele osób często dopasowywało swój czas pracy do prywatnych potrzeb. Trzeba było te wyjścia odrobić, ale to normalka. 5) Prawda. Zresztą z tą atmosferą między działami impreza integracyjna przemieniłaby się w festiwal plucia jadem. 6) Tutaj nie mam wystarczających informacji, żeby się wypowiedzieć. Z tego co wiem jakieś tam szkolenia są, ale podpisujesz lojalkę nawet na szkolenie za 100 zł. 7) Prawda. 8) Prawda. Dodatkowo, jeśli pracownik z długoletnim stażem chce się z firmy zwolnić bo znalazł lepszą ofertę, Hart nie robi absolutnie nic żeby takiego pracownika zatrzymać. 9) Nazwa Twojego stanowiska z umowy jest czystą fikcją. Dostaniesz do wykonywania obowiązki z 5 innych stanowisk + pretensje czemu tak wolno pracujesz. W firmie brak jest przestrzegania jakichkolwiek procedur. 10) Prawda 11) Prawda. Dla przykładu - w piątek przed weekendem majowym nastąpiła niezapowiedziana redukcja działu IT. 12) O podwyżce z własnej woli zapomnij, jeśli się nie upomnisz to kilka lat będziesz pracował za tą samą kwotę. Kiedy pójdziesz po nią samodzielnie to usłyszysz wyrzut ile procent podwyżki chcesz i nawet jak już uda Ci się coś ugrać, to dostaniesz to w formie premii. Innymi słowy - nie ma podwyżek pensji na papierze. Są tylko podwyżki premii. 13) Monitorowania na szczęście nie doświadczyliśmy 14) Prawda 15) Prawda 16) W Harcie atmosfera między działami jest strasznie toksyczna. Ogólnie każdy dział to taka autonomia wrogo nastawiona do innych działów. Nikt nie gra drużynowo, wszyscy najchętniej by się pozagryzali. Jeśli powinie Ci się noga to bądź pewny, że zostanie to wykorzystane przeciwko Tobie bez mrugnięcia okiem. 17) Skoro nawet nie są w stanie kupić pracownikom wody mineralnej... xD 18) Prawda 19) O ile w ogóle dostaniesz dofinansowanie. Z naszego doświadczenia kierownicy nawet nie wiedzą że coś takiego istnieje. 20) Prawda

Mites
@Tumulec

@Tumulec - widać że jesteś osobą zorientowaną. a) Czy są jeszcze jakieś kwestie, na które należy uważać podczas zatrudniania i rozmowy kwalifikacyjnej? b) Czy kobiety / mężczyźni, młodzi / starzy, nowozatrudnieni / starzy pracownicy są traktowani w pracy jednakowo?

były pracuś
@Rozważając.Pracę.W.Harcie.

to się uśmiałem, ładnie w 20 punktach podsumowane wszystko.

SIłownia
@Rozważając.Pracę.W.Harcie.

bogaty program benefitów - ciągły stres, przejmowanie obowiązków po pracownikach którzy zostali zwolnieni/sami się zwolnili, ewentualna podwyżka w formie premii - zawsze ci mogą ją zabrać jak pierdniesz w pracy, woda z kranu ZA DARMO

Kklk
@Tumulec

A propo pkt 11... Jak to? A aktualnie trwa nabór na IT managera. Zespół jest bez kierownika?

iza
@Rozważając.Pracę.W.Harcie.

pięknie napisane :) nareszcie ktoś oficjalnie to napisał, szczera prawda

KatrinL
@Tumulec

Może ktoś uzupełnić listę o inne kwestie? Atrakcyjność zarobków względem konkurencji, atmosferę, możliwość awansu, rekrutację?

@KatrinL

Atmosfera w tej firmie jest bardzo zła, na awans nawet nie licz.

Magazyn

Atmosfera? Chyba jej brak... Przy takim trybie pracy na akord raczej nie będzie atmosfery żadnej. Przykre ale prawdziwe- szkoda zdrowia.

@Magazyn

Jak jest akord to chyba można więcej zarobić, co? Mnie by to pasowało. Pochwalisz się i powiesz ile można wyciągnąć na rękę?

były
@Michał

minimalna plus nadgodziny za soboty, akord to tam jest tylko w teorii

Morty

Galsebastiano

Jak tam wypłaty Panowie przedstawiciele w nowym systemie? Bo ja mam jeden wniosek że trzeba uciekać z tej firmy.

Revolution
@Galsebastiano

Już chyba każdy lepiej płaci. Bo zmianie najniższej krajowej kwoty jakie dostali PH można dostać wszędzie, powiem ci tak ja już swoje CV mam przygotowane i rozglądam się za innymi ofertami. Nie zamierzam uśmiechać się i myśleć że może coś się zmieni ? Może będzie lepiej? Tutaj nie będzie lepiej, rozpytując znajomych którzy pracują w innych firmach człowiekowi robi się ciężka , za wyniki , odpowiedzialność, powiężone mienie setki kilometrów w trasie w różnych warunkach , telefonach odebranych po godzinach od rozgoryczonych klientów takie wynagrodzenie to śmiech. Jak ktoś napisał lepiej zarobisz w lidlu.

kornik
@Galsebastiano

A na czym to teraz polega? Aplikować?

@Revolution

Wyjaśnisz szerzej jak działa ten nowy system? Chyba ze chodziło po prostu o to ze minimalna podskoczyła i to w zasadzie tyle? ciekaw też jestem czy po minionym miesiącu faktycznie sporo osób odeszło? Może zmienia coś wtedy w warunkach?

Jeden z nich.

Dokładnie ja już nie widzę przyszłości w tej firmie, zmiany wynagrodzeń jak w kalejdoskopie. Dziś takie rozliczanie premi jutro takie, wszystko robione abyś nie zarobił. Człowiek nie szanowany w żaden sposób, ludzie na sprzedaży zarabiają lepiej niż PH. Siedzą dłubią w nosie nawet telefonów nie odbierają bo przecież jest nie udolny CC. Firma zgniła od środka, bez pomysłu na siebie. Nowy dyrektor szkoda chłopa zaraz go nie będzie.

@Jeden z nich.

Ale podstawa jest niezmienna, tak? Ile ona wynosi dla przedstawicieli? W ogóle to dlaczego macie takie zmiany w rozliczeniach premii? Ktoś wam tłumaczy jak naliczona jest premia i dlaczego tak?

Arturro

Tak tłumacza że mamy zarabiać lepiej wszystko ma być klarowne i każdy pH ma wiedzieć ile zarobi. Ale niestety tak nie jest. Kolejny miesiąc i wyplata mniejsza. Albo szef albo kierownicy fili nas jawnie robią..... Szkoda nerwów i czasu na to co się w tej firmie dzieje.

Obecny PH

Najniższa krajowa, premia od wygenerowanego zysku minus koszty utrzymania pracownika, telefonu, tras dowozowych, umów przelewowych, itd. I teraz najlepsze samochód którym PH wykonuję pracę też jest kosztem może niech firma kupi każdemu po rowerze będzie taniej. Jak to wszystko zliczysz do kupy to lepiej zarobisz wszędzie.

Noname

Pracuje w jednej z filii w kraju i dowiedziałem się że firma Hart nie daje pracownikom złamanego grosza na święta, nawet paczki dla dziecka, kompletnie nic. Moim zdaniem to kpina z pracownika.

@Noname

To prawda, wigilii pracowniczych też nie ma.

Julian

To prawda, na święta można dostać jedynie uścisk dłoni prezesa. Jeżeli dostanie się prezent od kontrahenta, trzeba go oddać dla szefa, lub jego popleczników.

KEKE
@Julian

Jak to? W żadnej firmie przecież to tak nie funkcjonuje? A tak na serio, skoro nie ma paczek na święta, ani spotkania opłatkowego, to jest cokolwiek w zamian? Mamy XXI wiek...

@KEKE

Nie mam nic, jeszcze premię potrafią zabrać w grudniu

@Nowy

Premię, czy podatek? Jeśli w grudniu wpadasz w 32 % podatek, to w każdej firmie zabiorą Ci część wynagrodzenia z powodu wyższego podatku.

xyz
@Nowy

To akurat potwierdzam, premie zabierane regularnie w okresie od listopada do lutego/marca. Widać to co roku, gdy jest tendencja spadkowa, aczkolwiek oddział w którym pracuje pokazuje wzrost i mimo to zachowanie jest takie same. Tłumaczą się tym, że nie ma pieniędzy... Gdy sezon powraca to wracają "jakieś premie". Czytam te komentarze i to nie jest do końca prawda, że te negatywne pochodzą od osób co to "zostały zwolnione" czy "mają dwie lewe ręce do pracy i im się nic nie chce". Po prostu osoba, która daje z siebie dużo i pokazała to będzie wyciskana do suchej nitki, a nie ma za to nic w zamian. Idziesz i mówisz, ze chcesz się zwolnić to jest prosta piłka zwalniaj się i tyle. Zaraz znajdziemy pięciu na Twoje miejsce bo będą tańsi. Robisz czynności innego pracownika, a nie otrzymujesz za to zapłaty, siedzisz tylko sfrustrowany i się(usunięte przez administratora), że znowu Ci z wypłaty zabrali, albo nie dodali za te czynności. Wieczny problem z pracownikami, dziwicie się? Wynagrodzenia rodem z lat 2010...System premiowania nie jest jasny. Nie ma wyszczególnień za co jest premia, wysokość zarobków między poszczególnymi pionami znikoma. Największym, benefitem medicover jakieś 21 zł, multisport do przeżycia, ale podstawowy za 70 PLN/mc (trochę dużo). Jeżeli ktoś chce nabrać doświadczenia przez rok to zapraszam, ale potem (usunięte przez administratora) gdzie (usunięte przez administratora) rośnie, bo nie będziecie docenieni nigdy. Zawsze się znajdzie powód "bo". Ja jestem tutaj długo, ale siedzę tylko dlatego, żeby staż pracy mi skoczył i zawijam się. Bardzo duża rotacja pracowników, problem ze znalezieniem nowych. Trzeba zacisnąć zęby i robić, potem podejmujecie decyzję co dalej. Zawsze znajdzie się coś innego. Maiłoby było jakby zaczęli doceniać ludzi co na prawdę robią coś dla firmy, wykazują się, chce im się pracować, ale jak tego nie ma to takiej osobie się odechciewa.

Ale to czekaj, tam radyjko jest normlanie tylko ma być nieużywane? To po co tam leży? Zastanawiam się także czy klienci się na to jakoś skarżyli? Mniejszy przychód jest lub cos?

Oppa

Czy się skarżyli to nie wiem, radyjko leży. Największa bekę miałem jak kolega z magazynu robił inwentaryzację i puścił sobie cichutko muzyczkę z telefonu, to kieras do niego wyleciał „Ty discoplay wyłącz to”. Szkoda trochę bo niektórzy ludzie naprawdę spoko i jedyne co o tej firmie można powiedzieć na plus to że mają naprawdę porządek w filii (akurat w tej której było dane mi się męczyć XD)

a na dziale IT można puszczać radio czy może będzie podobnie jak tu opisywali? :D młodszego administratora teraz do siebie poszukują, myślę ze się raczej zgłoszę, przed tym jednak możecie opisać atmosferę na dziale? jest sztywna czy raczej przyjazna? I jak się zarabia?

Czy w Hart Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Gdzieś w niektórych opiniach padał wyraz „problem”, ale jakie jeśli już są najczęstsze skoro tak reagujesz? Z niektórymi wystarczy wsparcie kolegi z działu po prostu?

Nowotwór

Przecież szef nie widzi problemów. Jak jest zysk to jest wszystko dobrze. Ostatnio to nawet strona zamówień nie działa jak należy. Magazyny na filiach też nie funkcjonują tak jak to powinno wyglądać. Jak się mało płaci to tak jest. I to się tyczy wszystkich działów. Bo każdy pracuje żeby zarobić a nie za dziękuję którego i tak w Harcie też nie usłyszy.

A komu zgłaszaliście problemy? Wiele razy byłem świadkiem, że zgłaszane problemy są wyjaśniane, a jeśli są zasadne, są rozwiązywane.

Możesz przy tym napisać wprost o jakich problemach tu mowa? jakie masz na myśli? I one już wcale nie powracają do teraz? bo jeśli tak to tym bardziej chce wiedzieć, bo lubię mieć jasność

@Miód Malina

PH jak tam wypłaty ?

Scooby
@@Miód Malina

Wypłata na poziomie sprzedawcy dobrze prosperującej Żabki. Za dużo dzieje sie tu złego aby dalej tu pracować.

Luka
@@Miód Malina

Po wprowadzeniu nowego systemu premiowego totalny dramat ta firma ma jasno zaplanowane ze masz nie zarobić. Chyba trzeba rozglądać się za czymś innym. A firmie życzę aby zatrudnili sobie Ukraińców.

Papugowoo
@Luka

Jak można zarobić jak PH nie ma żadnych narzędzi do pracy , klienci zaczynaja się odbijać bo ceny z kosmosu to oczym my tu mówimy No ale co centrala nadal żyje w przekonaniu ze klient powinien być szczęśliwy ze ma konto w hart i nie sprawdzać cen gdzie indziej. I jak wygenerować kasę żeby człowiek miał godne wynagrodzenie. Do przyszłych kandydatów nie zawracajcie sobie głowy.

Bamboleo
@@Miód Malina

Jednym słowem źle. Jakaś masakra to co się dzieje w Harcie. Chcą na wszystkim ciąć. Ceny wysokie, stany magazynowe słabe, nowy system wypłaty nie działa. Może niech się szef obudzi, bo będzie gorzej. Kiedyś bym polecił firmę do pracy ale teraz niestety nie.

QWERTY
@Bamboleo

Zdarza się, że obcinają Wam pensje? Na przykład na czym? Na czym miał polegać nowy system wypłaty? I dlaczego nie działa?

Stary wyjadacz
@Papugowoo

Oj Ci biedni PHcy. Bo teraz trzeba się wykazać przez nowy system to już trudno co? Już nie tylko kawka i bajerka. Jak trzeba coś zrobić to pojawia się problem? Słabe ceny? Jak nie ustawiasz klientowi rabatów to słabe. Ale to trzeba usiąść, popracować. Brak narzędzi do pracy? Skończyło się, że ktoś robił coś za was to już ronimy krokodyle łzy. Oj kłamczuszki.

@Papugowoo
@Stary wyjadacz

Jak producent wprowadza nowy samochod do sprzedaży to najpierw go testuje a dopiero później trafia na rynek, to samo tyczy się leków , nawet jak był nowy katalog to najpierw klienci mogli go testować aby później go mogli z niego korzystać a tutaj co! Wprowadzone nieudolne narzędzie i mamy pretekst aby pozabierać pieniądze. Rabaty ? Jesteś śmieszny lub śmieszna!! Kliencki maja rabaty i dla czego nie kupują bo co ? To ci powiem bo ceny są nie rynkowe!! Klienci mają po kilka katalogów i sprawdzają ceny nie te czasy ze była jedna hurtownia na region i spijała śmietankę teraz rynek jest bardzo ciężki a wygrywa ten co ma i ma najlepsza cenę. A my co możemy klientowi zaoferować ?? Totalnie nic użyjesz rabatu max ? To już ci tłumacze nie dość ze będziesz najdroższy to jeszcze nie zarobisz nic do wypłaty OT takie nowoczesne narzędzie. Ciagle słyszę ze trzeba zarabiać ok. Tylko niech centrala otworzy katalogi Konkurencji zobaczy po ile sprzedaje towar konkurencja i ma na uwadze ze jeszcze na tym zarabiają! A kawę to trzeba w termosie sobie zrobić bo kliencji traktują nas jak 5 koło u wozu i nawet już nie proponują kawy kawa jest podawana prawdziwym partnerom handlowym. A i jeszcze jedno z mokrego drzewa nie można strugać.

Jaki plan? On będzie dotyczył wszystkich stanowisk? I teraz jak są oferty i zaaplikuje na któraś (celuję w dział sprzedaży) to gdy teraz się przyjmę to już po prostu na nowych warunkach?

Bamboleo

Daj sobie spokój, to nie czas na podejmowanie pracy w Harcie. Lepsze pieniądze zarobisz w Lidlu. A jak Trafisz na callcenter to co byś nie zrobił to kierowniczka callcenterowcow z Opola będzie Cię traktowała jak wroga i każdy problem będzie twoją winą.

Nie ma co, jak zmieniałam pracę to słyszałam że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, w przypadku harta się nie zgadzam. Okropna atmosfera, małe pieniądze i dziwne zasady.

ktoś pisał o korzystaniu z forum w godzinach pracy a przerwy jak są teraz poukładane, są stanowiska na których można elastycznie sobie wszystko dostosować? Zarobki IT Team Leadera wpadły mi w oko, jest taka oferta w której podano widełki od 18 do 20 tys, mógłby ktoś kto pracował opisać jak taki dzień z pracy wygląda? na ile te zarobki są adekwatne co do wykonywanych obowiązków?

Zdecydowanie odradzam pracy w jednej filii Hart. Magazyn stary z dziurami w podłodze, do zbierania i transportowania towaru po magazynie są stare ledwo jeżdżące wózki sklepowe. Kierownik magazynu pogania do pracy, większość pracowników dosłownie biega potykając się o towar który jest wszędzie. Cały towar mocno zakurzony, miejscami na magazynie trzeba używać latarki w telefonie ponieważ nie ma światła. Atmosfera nerwowa i mocno napięta przez brak koordynacji . Dosłowny ,,przemiał,, magazynierów widoczny już po wejściu do szatni gdzie na każdej szafce jest kilka imion i są zamazane i napisane nowe. Mało kto chce pracować za minimalną krajową, o awansie nie wspominając, praca bez ścieżki rozwoju.

O jakiej filii mowa?

W Wieliczce właśnie kończą budowę nowej, podobno nowoczesnej filii i magazynu, to nie prawda?

heheszki

the truth
@heheszki

Gościu, weź nie gadaj głupot. Lenistwo ? Jakby tak było to za wyniki na niektórych filiach magazynierzy powinni zarabiać 5 tysi, bo takie bardzo dobre wyniki są

ROBOT
@heheszki

Niektórych pracowników zwalniano pomimo wyników wykonywanych zadań które są wyznaczane tak naprawdę to winni są opiekunowie Regionu nie dbali o PH brakowało narzędzi do pozyskania klienta a takie ma konkurencja. Filia Bydgoszcz obsługiwana przez PH Łódz proponuję zweryfikować pracę tych panów opinie klientów są przykre a zganianie za spadek obrotów i błędy kłamią klientom że to wynika z zaniedbań wcześniejszych PH. Wizyty są fikcyjnie logowane stoją za rogiem i logują się na wizytach które trwają po 10 minut. A wcześniejszych PH rozliczano z zaniedbań pracy w terenie i brak wyniku. Proponuje podzwonić po klientach i zweryfikować pracę obecnych opiekunów bo regionalni czarują sztucznymi analizami że jest dobrze. A prawda jest taka Pracowitych i zaangażowanych w firmę zwolniono.

Nieważne
@heheszki

Musieli ci nieźle zapłacić za te brednie. Ja pracuję w tej firmie kilka lat i nie zauważyłem żeby firma dawała więcej jak się daje więcej. U mnie powywalano doświadczonych pracowników a teraz czepiają się że garstka nie daje rady i robota się nawarstwia. Nie ma znaczenia ile nadgodzin biegasz po magazynie, wynagrodzenie i tak jest na żenująco niskim poziomie, a do tego kierownik ciśnie nas żebyśmy robili jeszcze więcej i jeszcze szybciej. Jak masz dość odwagi to chociaż napisz co to za oddział, chętnie się tam przeprowadzę

Magazyn
@heheszki

Chyba za dużo %%%%. Bo prawdy w tym wcale. Rotacja cały czas na magazynie. Na rekrutację często nie przychodzą bo rezygnują jak poszukają w necie opinii o firmie. A jak się zatrudnia to uciekają po miesiącu... Nie wiem czy to normalne. Chyba coś jest nie tak jednak prawda? Chyba że tu same nieudaczniki się zjawiają w co śmiem wątpić bo wyrabiali spokojnie normę (po jakimś czasie oczywiście). Cóż....

ktoś
@heheszki

Częstochowa ?? Jeśli chodzi o filie w czestochowie to najgorszą osobą która jest odpowiedzialna za tak dużą rotację w firmie i głównie na magazynie jest kierownik P.. (usunięte przez administratora) Słoma z butów wystaje a zachowuje się jak by był wielkim uczonym. Mobing u niego jest na porządku dziennym. Drze morde na pracowników i na kierowców. Jak masz inne zdanie niż ten pseudo kierownik od razu możesz szukać innej pracy bo ta świnia będzie robić pracownikowi pod górkę a kierownik filli jak widzi że obroty i zyski się zgadzają to nie wtrąca sie w sposób zarządzania magazynem.Dziwię się, że jeszcze go nie zwolnili. Ściemnia przed komputerem, udaje że odpisuje na meile i uzupełnia dane w firmowym programie. Gdyby go usunęli z firmy to szefostwo zobaczyło by, że pracownicy by się tak nie zwalniali. Jeśli chodzi o pracę to ciągłe poganianie, 20 min przerwy i koniec, najlepiej żebyś nic nie pił i nie korzystał z wc tylko biegał i zbierał towar. Nadgodziny w firmie są za marne pieniądze zapisywane na osobnej kartce i niszczone na koniec miesiąca a jak za dużo zrobisz nadgodzin to kaska idzie do tzw zamrażarki i później się upominasz o swoje. Wypłaty: stała plus premia uznaniowa, najgorsze co może być. System naliczania wypłat jest tak skonstruowany żeby pracownik nie zarobił za dużo, żeby nie przekroczył pewnej kwoty. Musisz co miesiąc kontrolować jaką wypłatę dostajesz bo zdarza się że kierownik zapomni czegoś naliczyć. Najlepsze jest jak podwyższają najniższą płace krajową to hart daje aneksy z wyższą kwotą ale kierownik od razu informuje że nie będzie się więcej zarabiać. Pracownicy nie doceniani przez kierowników. Ciągły wyzysk. Jak znajdzie się towar uszkodzony albo ze śladami montażu to sprawdzane jest kto miał ostatni kontakt z danym produktem i ta osoba musi płacić z tą część. Ogólnie dużo by pisać. Kiedyś to była dobra firma lecz teraz gonitwa za pieniądzem jest tak duża że tak naprawdę nie ma kolegów pracy. Motto tej fili to : Po trupach do celu. W pracy by Cię zniszczyli a po pracy wielce koledzy na %% by szli. Kto chce być zdrowszy to odradzam pracę w tym obozie. Pozdrawiam

Magazyn czestochowa
@ktoś

Byłem na rozmowie o pracę, strasznie kręcił pan kiero odnośnie wypłaty, dałem sobie spokój bo pensja podstawa i nie wiadomo jaka premia...

Elo
@ktoś

A to widać po częstości pojawiania się ogłoszeń o pracę na magazyniera. Chyba już nawet tego nie kasuje tylko co jakiś czas w potrzebie odświeża. Wiwat (usunięte przez administratora) Częstochowa!

Humoszki
@heheszki

Czy w Hart Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jakie lojalki? Gdzie?

Pytek

Totalnie nie polecam tego pracodawcy, na szczęście już nie pracuje w jednej z filii. Atmosfera w pracy taka, że można nożem kroić. Brak jakichkolwiek szkoleń czy tez spotkań integracyjnych. Wypłata jest liczona prawdopodobnie z jakiejś maszyny losującej cyfry bo to jaka suma wypływa na konto to totalna loteria niezależna od przepracowanych dni czy sobót :)

Edyta

Wiesz, że ta emotka wyraża więcej niż tysiąc słów? :D Teraz ludzie będą zachodzić w głowę o którą filię chodzi i w jakim to kontekście. Streścisz temat przytaczając przy tym okres zatrudnienia? Możliwe, że warunki nieco się zmieniły o ile było to dawno?

Elbrus

Czy to prawda że firma bankrutuje i zalega z płatnościami u dostawców?

profseor
@Elbrus

nie

@Elbrus

jeśli obroty dalej będą tak wyglądać, to zapewne tak będzie, szkoda ludzi i firmy, bo pracodawca nie najgorszy

Edyta

Wasze oceny padają z odmiennych działów i stąd ta rozbieżność w zdaniach? Miesiąc różnicy w wystawieniu opinii chyba na to nie wpływa? Współpracowników nie jest ci szkoda? Na magazynie słabo z integracją było czy w czym rzecz?

Zostaw merytoryczną opinię o Hart Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Hart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hart Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hart Sp. z o.o.