Lucart

żałosna pseudo firma, w promieniu 10km wszyscy mają lepsze ceny

nic

jak tam firma

zmora

Nie za bardzo rozumiem negatywne komentarze typu "dużo obowiązków", "niskie zarobki". Może jakieś konkrety? We wszystkich firmach widzę takie komentarze i wychodzi na to, że nie opłaca się nigdzie pracować. Co do konkurencji to chyba nie rozmawiamy tutaj o polityce cenowej firmy ale o warunkach pracy.

aryando

Bardzo dobra firma z fajną ofertą projektu francyzowego. Dobrze, że któregoś razu zatrzymałem się w pewnym punkcie i dowiedziałem się o tym. Poza tym w ofercie same jakościowe produkty takie jak oleje, akumulatory i tak dalej. W mojej opinii solidna i rzetelna firma! :)

nix_44

Pracowałem ponad rok, żałosna pseudo firma. Pieniądze marne, wymagania ogromne. "Szefostwo" nie ma pojęcia o branży w której prowadzi interes, wszystko jest zawsze winą zwykłego pracownika. Typowy "prywaciarz" byle nachapać się więcej i więcej dymając wszystkich ludzi. Nie polecam, szkoda życia.

normalny
@nix_44 03.11.2016, 18:29

To jest ciekawostka, pewnie jesteś tym pracownikiem który został zwolniony dyscyplinarnie...w ostatnim czasie.. Jesteś po prostu żałosny. Ja pracuję tam praktyczne od początku i przez takich jak ty (celowo piszę z małej litery) niestety dobrze rozwijająca się firma musi spowalniać...

nic
@normalny 08.11.2016, 13:14

Od poczatku czyli od kiedy?

heniu

Nic tam nie ma, biurko i laptop

trener

Jeżdze tam jako kurie. Naprawdę chętnie bym się tam zatrudnił. Zyba

ACC

powiem krótko - ten cały lucart to niezłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkoda słów

WIWIÓR

zaniżanie cen to nie jest dobry prognostyk, wystarczy jedna ciepła zima , jeden transport wadliwych akumalatorów( podejrzewam że firma bierze se na klate reklamację, i albo pracownicy ida bez pensji albo klienci z automatu odsyłani sa z reklamacjami. z zycia z obrotu nikt jeszcze nie pociągnął za długo.

tepy

niskie ceny utrzymywane przez ta firme draznia nie tylko ich konkurencję ale także firmy dostarczające im towar (psucie marki) idą w obrót , nie w zysk, ale przy dajmy na to ciepłej zimie -zostaną z towarem i niepłaconymi ludzmi. bardzo nie uczciwa konkurencja.

dziwniel
użytkownik zarejestrowany

tylko czy rzeczywiście Waszym zdaniem zarówno ceny detaliczne jak i hurtowe są niższe niż w innych trudniących się branżą automotive firmach ? moim zdaniem ta różnica w cenie nie jest tak duża i wcale nie jest koniecznie na plus dla Lucarta w przypadku co niektórych produktów. Jakie jest Wasze zdanie ?

andrzej

Gdzie znalazłeś tę ofertę w ogóle?

rembrant

Totalnie nieuczciwy pracodawca, nie polecam, wyzysk, niskie zarobki a jak sie upomnisz o swoje to Cie zmiesza z błotem.

mikA

Proszę napiszcie cos o tej firmie wiecej, czy warto wogule isc tam na rozmowę

mam pytanie do Pana powyzej czy moglbys napisac cos wiecej bede wdzieczny, na temat obowiazkow/odpowiedzialnosci z gory dziekuje

porazka.wymagania wielkie,duzo obowiazkow a malo czasu na to.

ja jestem juz po rozmowie i prawde mowiac mam mieszane uczucia , fajnie by było jak by ktos cos wiecej napisał o tej firmie

maks

Prosze napiszcie cos o tej firmie, ja tez mam tam rozmowe i mam dylemat bo obecnie pracuje w innej firmie i nie wiem czy warto zmieniac, prosze pomóżcie

i jak po rozmowie ktos cos jescze wie o tej firmie??? , jakie sa tam warunki dzis tez mam miec tam rozmowe , miło by było jak by ktos cos jescze napisał

freedom_wanted

dzis ide na rozmowe do tej firmy mozecie cos wiecej o tej firmie powiedziec jakie zarobki i czy wogóle oplaca sie dla nich pracowac skoro tyle wymagaja

Zgadzam się z opinią przedmówcy, mam takie samo doświadczenie.

Zostaw opinię o Lucart - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lucart