Opinie o Lucart w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lucart. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lucart na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucart w Mysłowice

Adrian

Lucart to dobra firma, współpracuje z nimi we franczyzie i dużo mi od samego początku pomagają, dają wsparcie i dzięki temu mam coraz większe zyski.

Radek

Jak najbardziej polecam Lucart, prowadzę swój sklep jako franczyzobiorca i jestem bardzo zadowolony z warunków. Ceny są bardzo dobre, jeśli ktoś nie boi się pracować to jest w stanie sporo zarobić.

Bartek

Polecam każdemu kto chcę otworzyć swój sklep motoryzacyjny, szczególnie nie mając ogromnego wkładu na początek. Współpraca z Lucart w moim przypadku układa się znakomicie

Jacek

Bardzo owocna współpraca skutkująca miejmy nadzieje otwarciem już nie długo drugiego sklepu. W pełni polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lucart? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Wojtek

Jako franczyzobiorca już z rocznym stażem jak najbardziej polecam współpracę z Lucart.

Karol

Prowadzę sklep jako franczyzobiorca w Mysłowicach już ponad pół roku. Współpraca bardzo owocna, świetna pomoc w zakresie promocji no i bardzo dobre ceny

Jarek

Nie dajcie się oszukać ogłoszeniem o prace na magazynie. W ogłoszeniu niby stawka 3500 do 4000 brutto umowa o prace a na rozmowie okazuje się, że na początek umowa zlecenie za śmieszne 2 tys niby pierwsze 3 miesiące, szukają jelenia którego po tym czasie i tak zwolnią!!!

Janek

A ja serdecznie polecam Wam franczyzę Lukart! Miałem już do czynienia z różnymi firmami, ale tylko ta tak naprawdę ma fajne i przede wszystkim uczciwe warunki. Na początku niskie ceny, co pozwala na zainteresowanie ofertą klientów.

mirek55

Otworzyłem sklep i korzystam z franczyzy Lucart. Na dzień dzisiejszy zdecydowanie współpracę mogę polecić i zachęcam wszystkich do spróbowania, jeśli nad taką opcją się zastanawiają. Ceny są bardzo porównywalne do konkurencji, ale traktowanie franczyzobiorcy dużo lepsze niż w innych miejscach.

jurek002

Jeśli chodzi o Lucart jako o franczyzodawcę, to ja jestem bardzo zadowolony. Polecam serdecznie i przyznam szczerze, że cieszę się, że udało mi się podjąć taką decyzję! Współpraca na najwyższym poziomie, nie mam na co narzekać. Możliwość prowadzenia swojego biznesu to fajna opcja.

Lolek

A dlaczego nikt z pracujących nie zagląda na forum, jest tak dobrze?

kirk

Pracowałem kiedyś w tej firmie, potem poszedłem na swoje, otworzylem sklep we franczyzie z Lucartem i od roku pięknie mi się wszystko rozwija :) wiele pomagają jako franczyzodawca.

@kirk

Życzę powodzenia bo już kilka sklepów franczyzowych upadło. Trzeba mieć dużo pieniędzy żeby kupować od nich towar bo u konkurencji taniej można się zaopatrzyć.

2018.02.14. Dnia 21.02.2017 przez internet w firmie LucArt w Mysłowicach, kupiłem akumulator KOZAK KO74Ah/720A z 2-u letnią gwarancją. Kurier dnia 22.02.2017r. dostarczył akumulator. Jedyny plus całej transakcji. We wrześniu 2017r. wystąpił pierwszy problem z rozruchem silnika (samo istne rozładowanie, nie trzymał prądu). Problem pogłębiał się, kilkakrotnie ładowanym prostownikiem. Mimo to w styczniu 2018r. 2-a razy odmówił uruchomienie silnika (2,0TDI). Po dokonaniu pocztą internetową uzgodnień, dn. 17.01.2018r. akumulator został wysłany z reklamacją do sprzedawcy. Zapakowany do dużego kartonu, ścianki dodatkowo od wewnątrz zabezpieczone kawałkami kartonu, na górnej ściance napis "REKLAMACJA, AKUMULATOR, GÓRA". Od tego momentu tylko same problemy. C.D.N. Bardo niezadowolony Klient z Gdyni.

andrzej
@anonymous

To jest strona z opiniami o pracodawcy -_-'

jaro

No i wszystko w temacie

@anonymous

Witam. Proszę nie kupować w żadnym wypadku żadnych akcesoriów czy też [Niedaj Boże]akumulatorów w tej hurtowni i wszystkich tych placówkach w Polsce.Towar mają sprowadzany nie wiadomo skąd z Europy[Hiszpania]oraz obecnie handlują nawet chinszczyzną.Akumulatory :Varta i Bosch ,to jedna wielka "ściema". Są one podróbką prawdziwych marek.Reklamacja tych wyrobów w grę nie wchodzi,gdyż mają zabezpieczenia w postaci podstawionych diagnostów [rzekomo prawdziwy serwis gwarancyjny]i nie akceptują napraw gwarancyjnych ,zwalając tym samym winę na kupujących ich wyroby.Reasumując:-kupujący od razu traci gwarancję,a tym samym zostaje z uszkodzonym i zepsutym towarem. Kategorycznie odradzam zakupy w tej Hurtowni i podległych im placówkach LucArt w całej Polsce.

@anonymous

A co to ma wspólnego z pracą w firmie? Twój akumulator tam pracował hahaha

Młody

Praca na magazynie to porażka. Kierownik nie panuje nad pracownikami. Szkolenia brak. Robota pali się w rękach i ciągle zmieniają się pracownicy. Nie ma zespołu do pracy i marna "pensja na umowie".

edek

Moim zdaniem wspólpraca z LucArt to dobry kwierunek jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu z dużym wsparciem ale też zostawiają sporo miejsca na własne kreatywne działania. Mam nadzieję, że utrzymają ten poziom jak i ceny. Franczyza z tą marką jest korzystna ;)

Emil

Jeżeli chodzi o franczyze to LucArt oferuje bardzo dobre warunki. Jestem zadowolony od ponad roku i oby dalej tak dobrze się to układało.

Daro

Nam współpraca z firmą Lucart układa się bardzo dobrze, przede wszystkim są tutaj świetni specjaliści od sprzedaży na ktorych pomoc można liczyć otwierajac swój punkt sprzedaży, dobre działania marketingowe i przystepne ceny na zakup towaru dzięki czemu my tez możemy na tym zarobić. Polecam

Karol Wiśniewski

co to za zlodzieje sprzedają stare akumulatory ktore padają po roku reklamacja?:D hahhahaha a to dobre, kazali naladować akumulator i za zwrot zaplacic 80zł, albo go zezłomują, a prawda taka, że sprzedają kolejnemu jeleniowi(jak ja jako nowy), który połasił się na cenę Moje sugestie dla Lucart: Przeciez to nieporozumienie, sprzedają stare akumulatory kóre padają po roku, a reklamacja? uznali, że aku jest dobry i wysatrczy go doładować, a za zwrot jego kazali sobie zaplacić 80zł, to jakaś żedanda oby tym złodziejom w końcu ktoś zorbił krzywdę, tego wam życzę, NIE POZDRAWIAM Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora) nic nie pomogą, a tylko okradną

@Karol Wiśniewski

Janek

Kupiłem tutaj nowy akumulator i kilka dodatkowych rzeczy do pielęgnacji auta. Najlepsze ceny w okolicy, duży wybór i też obsługa która zna się na rzeczy i też chętnie pomoże jak są jakieś niejasności :)

@Janek

krasek

Mają pojęcie o branży i o biznesie :) działam razem z lucart we franczyzie już dwa lata, mój biznes kwitnie z miesiąca na miesiąc, lucart nie wymaga dużego wkładu na starcie przy otwieraniu sklepu we franczyzie, interes idzie dobrze niemal od początku

Zostaw merytoryczną opinię o Lucart - Mysłowice

• Jak się pracuje w Lucart?

Zobacz opinie na temat firmy Lucart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lucart?

Lucart
3.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Katowicka 51
    41-400 Mysłowice