Opinie o Lucart w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lucart. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lucart na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucart w Mysłowice

Marianj

Pracowałem kiedyś w lucart, potem otworzyłem swój sklep (franczyza) , jak dotąd współpracuje mi się z nimi bez zarzutu

nikols

Oceniam dobrze, dobra firma, pomocni podczas zakładania sklepu we franczyzcie. Dobre warunki i niskie ceny hurtowe. Dbają o swoich partnerów bo ciągle mi ze wszystkim ez problemu pomagają.

Damian

Wspólpraca z nimi na linii biznesowej uklada sie bardzo dobrze. Nie mieliśmy problemów z przygotowaniem wszystkiego bo kontakt tez nie pozostawial złudzeń

Gobek

Współpraca na poziomie. Przed jej rozpoczęciem oczywiście wszystko zostało mi dokładnie przedstawione jak to będzie działało, zakres produktów, cen itd. Przekonali mnie i tak zdecydowałem się na franczyzę z nimi , która muszę przyznać że daje nam spore korzyści finansowe i sprzedaż też z miesiąca na miesiąc stabilnie rośnie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lucart? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ronin

Niedawno otwierałem sklep we franczyzie z Lucartem i muszę napisać małą pochwałę :) od początku bardzo pomocni i zaangażowani ludzie, wszystko powiedzieli co i jak i pomogli marketingowo. Sklep mam dość krótko, mimo to zyski są i to niemałe już od początku :) myślę, że duza zasługa w tym, że ceny hurtowe w Lucart są bardzo niskie, i mogę dać klientom dobre konkurencyjne ceny.

Artur

Ja znam markę Lucart bardzo dobrze bo mam sklep we franczyzie z nimi. Nigdy złego słowa o Lucart nie powiem, bo potrafią dobrze wspomóc franczyzobiorcę i ceny hurtowe chyba są tutaj najniższe w kraju jeśli chodzi o taki towar jak akumualatory czy oleje samochodowe.

DaV

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) sprzedają stare lub podrobione akumulatory które nie dotrwają nawet do końca gwarancji a coś takiego jak gwarancja nie istnieje w tej firmie a jak oddasz akumulator to już go nigdy nie odzyskasz.

Kolins

Jak najbardziej polecam, brakowało w okolicy takiego sklepu gdzie można w rozsądnej cenie kupić oleje oraz płyny do auta. Do tego można poradzić się obsługi która też zna się na motoryzacji, ode mnie duży plus

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Mag
@Igor

Tak, szukają magazynierów.

bodek
@Mag

(usunięte przez administratora) nikt niechce robić bo dają na pierszą linię z klientami .

@bodek

@bodek, piszesz w taki sposób, że Twoja wypowiedź może zostać odebrana przez pracodawcę za pomówienie. Dlaczego w taki sposób wypowiadasz się o pracy w Lucart? Pracowałeś w tej firmie?

Karol Wiśniewski
@Natalia

Okradziono mnie z dwóch akumulatorów, nie uznano gwarancji która trwała jeszcze rok, i kazali placic chore pieniądze za zwot, albo aku zezłomują.

Pawin

Zdecydowałem się podjąć współprace na zasadzie franczyzy z LucArt i jak na pierwsze pół roku prowadzenia biznesu wygląda to bardzo dobrze. Stale rośnie ilość klientów, utrzymują najniższe ceny na produkty więc też jesteśmy konkurencji. Do tego wsparcie marketingowe i też strategiczne. Na ten moment nie możemy narzekać :)

Edik

Prowadzę biznes we franczyzie, sklep motoryzacyjny pod franczyzą Lucart. Muszę pochwalić tę firmę, bo od samego początku dają znakomite wsparcie. Trzeba też przyznać, że ceny w Lucart są bardzo konkurencyjne i dzięki temu mam zawsze wielu klientów. Wszystko idzie coraz lepiej. Współpraca z Lucart układa się od startu działalności bardzo pomyślnie.

ten z alledrogo

Nigdy więcej! Zamawiałem u nich akumulator kozak który okazał się uszkodzony i gwarancji nie przyjęli. (usunięte przez administratora) Kontakt tylko mailowy! Klienta mają daleko nie powiem już gdzie.

złośnica
@ten z alledrogo

Po co to tu pisałeś? To jest forum o pracodawcy a nie klub wsparcia odrzuconych reklamacji. Idź z tym do Rzecznika Praw Konsumenta a nie zawracaj(usunięte przez administratora)

bodek
@ten z alledrogo

(usunięte przez administratora)tez kupilęm akumulator do mercedesa 100ah padł po zimie ,robili mnie w konia ze daja do servisu dwa razy reklamacji ni uznali(usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! akumulator został u nich niech se wsadą(usunięte przez administratora). Kupilem na miejscu i chodzi juz drugą zimę .

Natalia

@mag, co miałaś na myśli? Twój komentarz jest mało czytelny dla innych użytkowników forum - możesz napisać, o co dokładnie chodzi? Rozumiem, że pracujesz lub pracowałaś w Lucart, tak? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? Co możecie powiedzieć o pracodawcy? Napiszcie coś na jego temat!

mag

koperty koperty koperty

Natalia

@KoZaK, rozumiem, że pracujesz w Lucart. Długo już jesteś związany z tą firmą? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? Czy ktoś z Was także pracuje aktualnie w Lucart? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

Wojtek

Podpowiedzcie czy macie w firmie jakieś dodatki do podstawy?

KoZaK
@Wojtek

Dodatki ukryte w kopertach :-)

Natalia

@Wojtek a jakim stanowiskiem w Lucart jesteś zainteresowany? Kwestia, o którą pytasz jest zapewne kluczowa dla wielu potencjalnych pracowników firmy. Przypuszczam jednak, że jest ona właśnie uzależniona od stanowiska, jakie w firmie się zajmuje. Czy może ktoś opowiedzieć coś o polityce firmy właśnie w tej kwestii? Czy są ustalone jednolite zasady premiowania pracowników?

Natalia

@andrzej, a czy Ty pracujesz w Lucart? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @jaro, a Ty jesteś w jakiś sposób związany z Lucart? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? Zachęcam osoby związane z firmą do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy - wszystkie Wasze komentarze z pewnością będą bardzo przydatne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Natalia

@kozak, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w Lucart? Jaką umowę proponuje ten pracodawca? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? Czy firma jest w dobrym komunikacyjnie punkcie Nie widziałam, aby w Internecie prowadzone były jakieś rekrutacje w tym momencie - może ktoś wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert?

aryando

Bardzo dobra firma z fajną ofertą projektu francyzowego. Dobrze, że któregoś razu zatrzymałem się w pewnym punkcie i dowiedziałem się o tym. Poza tym w ofercie same jakościowe produkty takie jak oleje, akumulatory i tak dalej. W mojej opinii solidna i rzetelna firma! :)

haha
@aryando

hahahahahah,

pracuś
@aryando

prywaciarz i tyle, SAM O SOBIE TU PISZE

Zostaw merytoryczną opinię o Lucart - Mysłowice

• Jak się pracuje w Lucart?

Zobacz opinie na temat firmy Lucart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lucart?

Lucart
3.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Katowicka 51
    41-400 Mysłowice