Hart Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Hart Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Adrianwidzę, że nikt nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytania. Byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Czy coś Cię podczas rozmowy zaskoczyło? Dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które zadają sobie takie same pytania, jak Ty miesiąc temu.

Adrian

Witam. Moglby ktos z Was napisac jak wyglada praca w firmie hart sp. Z o.o. w Opolu w dziale finansów? Ide tam niedlugo na rozmowe kwalifikacyjna i nie wiem czego moge sie spodziewac. Jaka jest atmosfera w pracy ? Jakie zarobki w ksiegowosci? Jacy ludzie tam pracuja? Z gory dzieki za odpowiedz

użytkownik zarejestrowany

@Nowy@Kolejny były pracownik, szczęśliwy Wasze opinie bardzo się różnią. Czy wynika to z pracy w innym oddziale firmy, czy też na innym stanowisku? Taka informacja jest bardzo cenna dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy, szczególnie w przypadku firm, które działają na terenie całej Polski.

Nowy

Ja od niedawna pracuję w dla Harta w oddziale Radomskim i powiem szczerze, że mimo tego że terminy gonią i trzeba pracować szybko, sprawnie i bezbłędnie to praca tam mi się podoba. Można się czepiać do zarobków na okresie próbnym ale ogólnie atmosfera spoko, choć czasem bywa napięta jak plandeka na żuku. Pan kierownik moim zdaniem to sympatyczny gość lubiący dużo i często pożartować (żarty nie każdemu mogą się podobać, zależne od poczucia humoru danej osoby), jak wiadomo trzeba zap*****lać bo nigdzie za siedzenie nam nie zapłacą, praca zdecydowanie nie jest dla leniwych. W oddziale radomskim z każdym można się dogadać tylko trzeba chcieć. Negatywne opinie, były, są i będą, zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasować. Ogólnie wrażenia pozytywne, polecam firmę.

użytkownik zarejestrowany

@Były pracownik, piszesz, że pracownicy przychodzą na nadgodziny przed swoją pracą. Czy nadgodziny, o których wspominasz są obowiązkowe? Czy takie sytuacje pojawiają się w całej firmie, czy na określonych stanowiskach? § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Naprawdę uważasz, że takie sytuacje pojawiają się w firmie?

Kolejny były pracownik, szczęśliwy
@Alicja 25.05.2017, 09:52

Na nadgodziny zasugerowane przez kierowników! Bo przecież im Ty dajesz więcej, tym firma daje więcej.... Nie można wyjść póki się nie skończy zadań, nieważne Twoje czy nie Twoje, ktoś się nie wyrabia Ty musisz zostać. A skoro każdy ma swoje życie to woli przyjść wcześniej dla świętego spokoju. Ah... no i ledwo po 16 nie można wyjść bo to aptekarska precyzja. Tak, moim zdaniem mobbing w tej firmie istnieje i jest propagowany.

Zapomniałem dodać że chodzi o oddział w Radomiu

Witam. Jestem na szczęście byłym już pracownikiem tej firmy. Praca tam to paranoja robią z ludzi niewolników. Ciągłe przechodzenie na nadgodziny przed pracą. Kierownik filii jak i kierownik magazynu to zwykle gbury. Najlepiej ich nagrać jak się odzywaja do pracowników i podać ich o mobbing i wygrana w kieszeni. Tak zwany kierownik magazynu nic nie robi tylko całymi dniami pisze e-maile bądź robi grafik 2 dni dla 7-8 osób na magazynie a jak się weźmie za zbieranie towaru to święto lecz później jest gadania ile to on nie zbiera towaru na godzinę i jakie ma wyniki w analizatorze. Ciągle bluzni i gnoji młodych i nowych pracowników. Wziąść go do normalnej pracy gdziekolwiek to po 2 dniach nie wiedzial by jak się nazywa. A Pan kierownik filii ma na magazynie 2 lizusow jakby mogli to całowaliby go po d... . Ostrzegam tych którzy myślą o pracy tam trzymajcie się zdala od tego miejsca

użytkownik zarejestrowany

@ciekawska:) o jakie stanowisko pytasz? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera nieco się od siebie różnią, w zależności od obejmowanego stanowiska.

ciekawska:)

Mam pytanie. Czy ktoś orintuje sie jak jest w Bytomiu? Jaka atmosfera i czy naprawdę jest taka ciężka praca? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

użytkownik zarejestrowany

@Gosc1007, wspominasz, że praca nie należy do lekkich. Czy dlatego nie polecasz?

Gosc1007

Pracowałem parę lat w Warszawie.na poczatku nie było za wesoło.po jakimś czasie starszych pracowników się lepiej traktuje.z nad godzinami to nawet ładne wypłaty były.byłem magazynierem.praca do lekkich nie należy.nogi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodziły.ogólnie nie polecam

użytkownik zarejestrowany

Pracuje ktoś w firmie HART? Na jakim stanowisku? :) Jesteście zadowoleni?

Jak jest w komornikiach ma ktoś jakąś opinie ?

Noname

Jak z kierowcami w Komornikach ? Jak wyglada praca ? Netto 2500? to prawda?

Wstyd

Hart Komorniki. Magazynier Omijajcie ich z daleka przynajmniej filie w komornikach, praca na 2 zmiany 4-12 ( a tak naprawdę to do 13-14 nie da rady wyjść wcześniej to norma ze zostaje się na tej zmianie w pracy dłużej, oczywiście na rozmowie wam tego nie powiedza..) i 12-20 tutaj sytuacja podobne ciężko wyjść punktualnie.. umowa o pracę najniższa krajowa.. bez komentarza będą was łudzić ze premie są, ale to ściema sam zostałem oszukany przez kierownika fili i dostalem sama podstawę, mimo iz mialem dostac x kwote minimum. Zwykły klamaca wiec dajcie sobie spokój i szukajcie dalej bo też was zrobi w...

be
użytkownik zarejestrowany

sigur a co chcesz wiedzieć konkretnie? przede wszystkom to szukają osoby bardzo twórczej i komunikatywnej ze zmysłem plastycznym i estetycznym co już na starcie zaostrza sito rekrutacyjne, ale jak najbardziej to popieram. poza tym, bardzo solidna firma

srebrny

Magazynier od 2200 do 3400 (brygadzista) kierownik magazynu 3550zl

Sebb94

To jest śmieszna firma , czytaj mój wpis trochę wyżej :) ?

Pr34

@Pr34 29.08.2016, 17:00
Witam, Czy ktoś wie Ile zarabia magazynier ?

Jak byłem na rozmowie na Magazyn w Łodzi to tak , 1 miech 1700 , 2 1800 , 3 1900 . I po tym czasie umowe podpisujesz to 2000-2500 NA RĘKĘ

Pr34

Sebb94

Witam ja osobiście nie polecam tej firmy .. Jestem z Łodzi i HART ma tutaj swój oddział .. Po prostu robienie z człowieka debila itp i zarobki też są wielką ściemą .. Byłem na rozmowie , to kierownik kurw.. gadał zamiast o pracy itp , to te 20min o swoim znajomym , którego też osobiście znam , hmm nie wiem jaki to miało cel ? by se o znajomym pogadać ?? Myślałem że może dzięki temu się załapię to HARTa , bo i tak wszystkie wymogi spełniałem ... Czekam ponad 2 tyg , zero telefonu , zero e-maila .. Nie polecam

Maro

Na pierwsze 3 miesice -1800zl + premia. Pozniej 2000zl podstawa. Ja wyciagam okolo 2700zl do reki. Oplacaja mi sie dojazdy zza Opola. Pracujace soboty - platne. Ni to odpowiada. Za darmo tu sie nie pracuje. Zasuwasz - zarabiasz. Wyzysk..... tak pisze mlodziez ktora w zyciu tylko smieci wyrzucala bo mama im tak kazala. Wiec normalna praca to juz wyzysk.

Maria

Najgorsza firma, mobbing na porządku dziennym. Człowiek jest rozliczany ze wszystkiego, włącznie z tym, co jadł na śniadanie, ile wody wypił i co robi w łazience. Pracowałam w dziale export-import i ucierpiałam na zdrowiu. U pani kierowniczki działu export import strach oddychać, bo i do tego ktoś może się przyczepić. Nie zapomnę, jak jej klakierzyca (ta po WSB w Opolu), pisała karteczki z donosami na wszystkich pracowników. Ona jest bardzo agresywna i nieprzyjemna, potrafi pójść za innym pracownikiem do łazienki i podsłuchiwać pod drzwiami, co też tam robi. Karteczki wkłada pani kierownik pod drukarkę. Jak nie umie policzyć skserowanych stron, to potrafi rzucić nimi w pracownika. Uchodzi jej to na sucho, bo pani kierownik ma z niej pożytek. Jest jej uchem. Kamery są dosłownie wszędzie, dlatego też kierowniczka od razu wie, że np. zamawia się tylko sałatki, czego nie omieszka skomentować. Nie polecam pracy w tym dziale, podobnie jak w sprzedaży i na magazynie. Graficy i informatycy mają tam względnie w porządku atmosferę. Import-export jest strasznym działem. Każdy na każdego donosi, na dodatek na zamówieniach są ciągle jakieś błędy, system informatyczny nie działa sprawnie, przez co człowiek tylko żyje w stresie.

gość

a jak pracuje sie w warszawie?

realny

Dojazd we własnym zakresie. W zależności od stanowiska można czasami zdalnie popracować

realny

Pracuję w Harcie w Centrali już kilka lat. Na spory PLUS na pewno: umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze na koncie co miesiąc, bufet pracowniczy. Zarobki nie małe i uważam, że godne tego co się robi. Opłaca mi się dojeżdżać kilkadziesiąt kilometrów codziennie do pracy. Dużej rotacji w pracownikach nie ma. W centrali pracują te same osoby od lat co świadczy o tym, że im tu dobrze. Nadgodziny płatne. Nikt tu za darmo cię nie wykorzystuje. Wiadomo są działy lepsze i gorsze. Sporo zależy też od tego z jakimi ludźmi pracujesz.

piotrekw0

@Jax te 2200zł to na rękę czy brutto, bo nie wiem czy będzie mi się opłacało dojeżdżać 40km.

piotrekw0

Ciężko jest na tym magazynie??? I jak sprawy z wypłatą ile można wyciągnąć?

gość

Jestem byłym pracownikiem. Teraz szczęśliwym człowiekiem. Firma wyssie z Ciebie co najlepsze. Każdy czeka na potkniecie żeby Ci je wytknąć, mowie także o współpracy pomiędzy centrala-filie, filie-filie. Niech sobie pisza co chca jak tam cudownie, NIE JEST CUDOWNIE!. każdy kto stamtąd odszedł i znalazł zatrudnienie w innej firmie chwali sobie odejscie, a znam wiele takich osób. Donoszenie, lizusostwo, nierówne traktowanie to cechy pożądane. To jest moja subiektywna ocena, ale szczera i poparta wieloletnimi obserwacjami.

Pracownik sprzedazy

Witam kolege wyzej. Tez pracowalem w Harcie , dobrze wiedziec jak zarabia IT. Tylko jest to firma ktora sprzedaje czesci a nie oferuje uslugi w sektorze IT. Wiec sam sektor informatyczny to tylko zaplecze. Powinnismy sie skupic tutaj na ocenie miejsc pracy jak sprzedawca czesci ktory jest podstawa dzialania firmy. Ja osobiscie wyciagalem prawie 2000 , mimo to nie sadze zeby czas spedzony w tej pracy byl tego wart. Jak juz wczesniej wspomniane , papierologia.. głowny blad tej firmy. Gdy polowe dnia pracujesz a druga polowe starasz sie ogarnac papiery to nie jest tak jak byc powinno. I wlasnie przez te papiery trzeba klepac nadgodziny albo szykowac sie na telefon od Opola i premia idzie w dol. Wszystko jest dla ludzi ale praca w Harcie bez dobrej i zgranej ekipy w oddziale to praca dla desperatów. Moja ocena firmy to 2/10 , i to tylko i wylacznie ze ludzie w moim zespole byli naprawde w porzadku. Gdyby nie to firma dostalaby ocene na poziomie 1 o ile to nie jest za duzo..

Były Mazowieckie

Witam, Jestem byłym pracownikiem Harta na Mazowszu. Nie polecam nikomu tej firmy. Praca to tona papierów. Wypłaty? nie dość że kiepskie to na umowie najniższa krajowa a reszta wypłacana w formie premii , premii którą tną za byle co. Zastanówcie się zanim złożycie CV

halinka90
użytkownik zarejestrowany

też uważam że powinna firma zainwestowac w jakąś reklamę i marketing bo pomimo wysokiej jakości nadal w oczach powszechnego konsumenta wydaje się nie istnieć ale niech się Hart nie martwi, oto jestem ja, młoda zdolna pani od reklamy i marketingu po studiach na świeżo. chętnie zatrudnię się u was i wam pomogę. Tylko jakie byłby kuszące warunki takiego zatrudnienia?

były

Atmosfera bardzo nieprzyjazna. Motywacja przez zastraszanie. Nadmiernie rozwinięta biurokracja i nieżyczliwość. Zdecydowanie nie polecam.

obecny
@były 28.01.2015, 17:01

Bylem ale na szczescie juz nie jestem :)

gość

Najlepiej idź i sam się przekonaj.Hart mimo swoich niedoskonałości jest dobrą firmą,a negatywne opinie zawsze były,są i będą.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Ja niestety po raz kolejny aplikowałam bezskutecznie.Powodzenia!

trololo

Coś mało tych opinii a mam iść na rozmowę :/

marcinooo

Jutro mam iść na rozmowę jako magazynier. Wie ktoś jak pracuję się w tej firmie na magazynie i jakie są zarobki ?

pozytyw

Co do narzekania to ucieka się do internetu, jak widzę, ale po ilości opinii widać, że nie jest tam źle, nawet przedstawiciel nie był wygadany jak widzę po jego wpisie:) w połowie usunięty przez admina. Ciekaw jestem czy by mnie przyjęli na rejon śląska za sprzedawcę czy przedstawiciela. Obecnie działam w tej branży i nie narzekam choć bardziej zajmuję się dystrybucją. Pozdrawiam i więcej pozytywnych wpisów się nie spodziewam, bo ten co mu dobrze nie będzie sobie szkodził pisząc 'jasne chodźcie tu wszyscy bo jest manna z nieba, możecie mnie wygryźć':) Na jakie wy wpisy liczycie?? Nie tylko w sprawie tej firmy, ale co do każdej interesującej nas firmy można tylko liczyć na narzekanie w internecie.

g...

Niestety nie mam dobrej opinii o tej firmie. Pracowałaem tam prawie rok na stanowisku przedstawiciela. Masakra(usunięte przez administratora)

KJR

A jak kształtują się zarobki przedstawicieli handlowych?

naj

W kwestii pensji miesięcznych na stanowiskach biurowych. Na początek dostajesz netto 1500-2000 (w zależności jak wynegocjujesz). Po okresie próbnym płaca wzrasta co miesiąc o kilkadziesiąt pln, do poziomu około 2500. Później trzeba się postarać o podwyżkę, co może okazać się trudne ale nie niemożliwe. Wg. mnie max to 3500 netto po 3-4 latach na stanowiskach niekierowniczych. Harta polecam mimo wielu jego niedoskonałości. Firma jest stabilna mimo, że w dość dużym stopniu niedynamiczna.

Największą zaletą w Harcie jest pracownik po studiach z wiedzą na poziomie , w wieku 22-30 lat , ponieważ jest bardzo plastyczny i dobry do wkomponowania w zespół.

były pracowik

Stawiają przede wszystkim na doświadczenie. Wykształcenie, płeć, wiek czy języki obce tak naprawdę nie mają znaczenia. Grunt to znjajomość branży.

gość

A ja pomijając te negatywne opinie chciałabym w Harcie pracować. Jest taka niepisana zasada: Polak potrafi ciężko pracować ale za granicą! Więc jak wszyscy niezadowoleni wyjadą do Anglii czy też Holandii to może mnie przyjmą na ich miejsce, bo jak na razie aplikuje bezskutecznie. Nie wiem czym się kierują przy naborze pracowników.Miodu holenderskiego mam już dosyć!!! Może ktoś mi powie jak dostać pracę w Harcie?

RAFAŁ

Pracowałem 13lat temu w Bytomiu, na tamte czasy zarabiałem 1950zł rewelacja wypłaty zawsze na czas niestety zmieniono kierowniczkę cięcia wypłat no i musiałem zrezygnować fakt że praca ciężka ale kiedyś przynajmniej zarobki były rewelacyjne właściciel [usunięte przez administratora] również bardzo miły

someone

Polecam dział IT i dział handlowy (miła/znośna atmosfera), odradzam działy eksportu, importu, sprzedaży, hr, finansów. Pomimo, że to jedna firma to różnica między pierwszymi dwoma a resztą jest znaczna i zależna w dużej mierze od kierowników.

pseudo

Witam.A orientuje się ktoś jak jest w Wieliczce w oddziale???Bo ide na rozmowe, praca w biurze.Jakies opinie na temat pani [usunięte przez administratora]??

Zostaw opinię o Hart Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hart Sp. z o.o.