Hart Sp. z o.o.
counter
2 163 228 5 1
Marek
Nazwa działu: Handlowy

To ja mam pytanie w kwesti pokasowanych Hartówek dlaczego nie było żadnej informacji że taka sytuacja będzie miała miejsce! Gdzie jest regulamin dotyczący hartówek na stronie brak informacji !!!! Co pracownicy firmy maja mówić kontrahentom ??? Że taki kaprys ?? Zamknięta firma na 2 tygodnie, pozwalniani ludzie, towar rozwożą PH. Śmiech sory ale wypadliśmy z RYNKU..

Karo
@Marek

Może warto informować pracowników o planowanych działaniach w firmie bo nikt nic nie wie!!! Kierownik oddziału głowa w piasek !! Regionalny kierownik głowa w piasek !! Nikt nic nie wie!! A później zdziwienie ze w firmie jest tak a nie inaczej! Ci co potracili hartowki maja Harta już głęboko! Przywrócicie klientom to co stracili a później piszczę ze korona wirus co tez jest jedną wielką ściemom.

lolo
@Marek

wypadliśmy z rynku, to fakt, towar rozwożą już nie tylko PH, ale magazynierzy prywatnymi samochodami, najwyraźniej Hart uległ rozhartowaniu ...

@lolo

oby tak dalej . Miałem tam pracować ale idę do konkurencji

Ralfooons Nowy wpis
@lolo

nie tylko magazyn chlopaki z działu sprzedaży też (usunięte przez administratora)

Tak3Nie

Czy pracownicy w Hart Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Tak1Nie6
ralf Nowy wpis
@Pytanie

zależy jak trafisz, u nas na magazynie tak

Aleksandra
Nazwa działu: Handlowy

Jestem pracownikiem Hart od 1,5 roku. Ścieżka mojej kariery zaczęła się od najniższego szczebla w sprzedaży. Po kilku miesiącach zostałam awansowana na koordynatora nowego projektu, po kolejnych kilku miesiącach na menadżera. Hart daje możliwości rozwoju w każdym zakresie. Aktywność i zaangażowanie są doceniane przez przełożonych. Pomysły, nowe rozwiązania, udogodnienia są omawiane w zespołach i doprowadzane do realizacji. Hart oferuje stanowiska dla osób, które nie boją się pracy i chcą mieć swój wkład w rozwój Firmy. Firma prężnie się rozwija i z miesiąca na miesiąc poszerza swoje horyzonty, a co za tym idzie, również możliwości rozwoju dla Pracowników. Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję o rozpoczęciu współpracy z Hartem - ponownie bym się zdecydowała.

Tak3Nie14
@Aleksandra

propaganda dobra rzecz ;))))))))))))

moto Nowy wpis
@anonim

Oj Ola Ola.. :) gdybym ja miał takie plecy też bym tak pisał :)

pracownik Hart od 4 lat

Pracuje w firmie Hart od ponad 4 lat. w jednej z licznych filii spółki w rejonie wschodnim. Moja kariera w tej firmie rozpoczęła się od najniższego szczebla - magazyniera ( ok 1,5 roku) następnie awansowałem na stanowisko Pracownika działu sprzedaży ( kolejne 2 lata na tym stanowisku) Od pół roku pracuje na stanowisku Przedstawiciela Handlowego i jest to stanowisko do którego od początku dążyłem. Chciałem podzielić się moją opinią odnośnie pracy w tej firmie, atmosfery jaka tu panuje, zarobków, współpracowników itd. 1. Atmosfera panująca na filii jest bardzo dobra, wszyscy są częścią teamu i razem pracują na sukces, od magazyniera do kierownika placówki. Panuje atmosfera wsparcia i zrozumienia, ale trzeba pracować. 2.Zarobki w porównaniu norm panujących w tej branży oceniam jako dobre. Jeśli ktoś szuka pracy na przeczekanie i nie chce się angażować, pracować od 8.00 do 16.00 też się da ale nie można liczyć na lepsze zarobki. Jeśli natomiast chce się zarobić więcej niż średnie zarobki firma stwarza takie możliwości, istnieje możliwość 'dorobienia" w postaci nadgodzin, pracy w soboty, premię które otrzymuje się za kreatywne pomysły i projekty. Dużym plusem jest to że wynagrodzenia zawsze są wypłacane w terminie, korzystna umowa o pracę i świadczenia pozapłacowe ( opieka medyczna i karta multisport). Ogólnie z własnego doświadczenia pracy w tej firmie jeśli ktoś lubi pracować i się angażować a dobra atmosfera ( bardziej rodzinna, nie korporacyjny wyścig szczurów) jest dla niego istotna to znajdzie miejsce w firmie Hart i to na długo z możliwością rozwoju, czego sam jestem przykładem.

Tak1Nie11
anonim Nowy wpis
@pracownik Hart od 4 lat

pieprzysz 3 po 3

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nazwa działu: Handlowy

Niedługo nie będzie miał tam kto pracować my planujemy z chłopakami strajk i nie przyjść do pracy a która filia nie powiem wam bo się kierownictwo os.(usunięte przez administratora) żarty się skończyły co się dzieje w tej firmie padaka.

Tak13Nie
tom
Nazwa działu: Produkcja
@Pracownik Harta

Nic to nie da, firma pada, to co się dzieje to kupa śmiechu. Za zamknięcie firmy na głucho na dwa tygodnie należy się nagroda Darwina. Zrobiono tym samym dobry uczynek dla konkurencji, a może właśnie o to chodziło ? Teraz lament, że jest jak jest.

@tom

Też myślę że strajk w harcie nic nie da, kierownictwo ma klapki na oczach i nie widzi że źle się dzieje i dalej tonie. Niewiele brakuje i już będziemy mieli topielca. Myślę że dopiero wtedy kierownictwo zauważy problem jak nie będzie miało pracy i przelewów 10go. Niestety ale większość wyższych stanowisk obsadzają ludzie którzy się tam nie nadają, ale jak widać klej jest na tyle dobry że ciężko się oderwać od tego krzesła.

Tak9Nie
@Pracownik Harta

a miałem tam iść do pracy ale PODZIEKUJĘ

super chłopaki tak trzymać

@Pracownik Harta

dzięki za info omijam z daleka

jo

Pracuję w centrali. Wszystkie pozapłacowe benefity to mit - od roku jestem i żadnego multisport czy opieki zdrowotnej. Na kawę jest zrzutka albo przynosisz swoją. Nie ma gdzie sobie przygotować jedzenia a i z miejscem do zjedzenia jest problem, bo firma chce zarabiać na pracownikach żeby kupowali w stołówce - gdzie za 12zł lub więcej dostajesz połowę z tego co na mieście za 10zł. Dziwna nieogarnięta struktura firmy oraz decyzyjność. Co chwila zmiana kierownika np. działu HR czy innych. Plusem jest to, że wypłata zawsze przed 10 na koncie, bez opóźnień - za taką stawkę na jaką się umówiłeś. Czasem można delikatnie przesunąć godziny pracy gdy trzeba wyskoczyć do urzędu lub dentysty.

@jo

po benefity typu medicover, multisport czy dodatkowe ubezpieczenie trzeba sie upomniec po okresie probnym, i wszystko dostajesz z miejsca, tylko trzeba sie upomniec bo nikt za toba nie bedzie chodzic, i pytac czy pan/pani sobie zyczy...

TakNie5
jo
@jo

" za taką stawkę na jaką się umówiłeś" - nieaktualne - słowne i pisemne umowy już nie obwiązują, wypłacą ci jak najmniej ze wstecznymi datami

Incqognito
@pracownik

No nie wiem czy nikt nie chodzi i nie pyta jest duży nacisk na Medicover dlaczego?a no dlatego że okresowe badania są za darmo i sam płacisz w różnicy podatku za badania do pracy śmiech????ach to przedstawianie jakie to wspaniale były pracownik filii Radom.

Tak1Nie1
elloyo
@jo

chopie wszystko jest- tylko się trzeba upomnieć u ładnych pań z działu HR:) Aod nadmiaru kawy głowa boli.... ja polecam- firma ok.

Tak1Nie8
@jo

Dzięki za info miałem tam pracować ale po rozmowach widzę że to czysta kpina

@elloyo

o się znalazł chyba z zarządu

Tak2Nie

Pracowałem w firmie pare lat, miałem okazje poznać ludzi prawie z każdej filii i na każdym stanowisku. U większości jest to samo. Jednym słowem bardzo dziwna firma. Zostałem zwolniony z powodu wirusa bez jasnego wyjaśniania dlaczego to akurat na mnie padło. Z drugiej strony cieszę się, że uwolniłem się z tego miejsca i znalazłem normalna prace w porządnej firmie. W firmie hart panuje bardzo dziwna atmosfera, oczywiście nie wszędzie i nie na każdym szczeblu. Natomiast, jeśli współpracuje się z ludźmi nad tobą to masz wrażenie, że oni nie maja pojęcia o niczym i sami nie wiedza co robią dokładnie na tym stanowisku. Po dłuższym czasie dowiadujesz się dlaczego tak jest, mianowicie awanse w firmie zwłaszcza na wyższych stanowiskach są przyznawane po znajomosci, bądź jeśli donosiłeś na innych, i wchodziłeś ostro miedzy pośladki swojemu kierownikowi. To nic, że taka osoba nie ma pojęcia o niczym. W firmie nie ma kompletnie organizacji i zarządzania. Zmiany w firmie wprowadzane bardzo chaotycznie i nie przemyślanie przez, które później są same problemy. Ale najważniejsze, że się cyferki w komputerze zgadzają. Praca na magazynie to jakiś dramat, trzeba się przygotować na 15-20 km dziennie po schodach non-stop. Do tego dochodzą bardzo dziwne wczesnogodzinne godziny pracy. Brak podstawowych narzędzi pracy (rękawiczki, długopisy, noże). Firma ustala na początku miesiąca grafik, do którego i tak się nie stosujesz bo jesteś rzucany ze zmiany na zmianę jak tylko im się podoba przez co nie masz wcale życia prywatnego. Do tego dochodzą bardzo dziwne i nie jasne wynagrodzenia. Jeśli zrobiłeś nadgodziny to nie dostaniesz premii bo byś za dużo zarobił. Jakieś dziwne statystyki nie odzwierciedlające faktycznej pracy pracownika według, których jesteś oceniany na koniec miesiąca. Jeśli chodzi o sprzedaż to też jest dramat. Strona firmowa bardzo nie jasna i nie logiczna. Zdjęcia części ściągane z „wujka Google”, które nie przypominają faktycznie tego co jest w pudełku. Nie wiem kto tworzył ta stronę, ale zrobił to od niechcenia. Klienci maja problemy ze znalezieniem części następnie dzwonią z pretensjami i wyzywają wszystkich od najgorszych. Do tego dochodzi kierownictwo, które zezwala klientom na dosłownie wszystko, a pózniej zgania winę na najniższy szczebel czyli magazyn i sprzedaż. Firma ludzi z magazynu i sprzedaży traktuje jak chce i robi z nimi co chce. Pracując w tej firmie nie ma życia prywatnego. Pieniądze nie są, aż takie złe, ale nic nie zastąpi twojego straconego czasu i nerwów, na współpracę z ludźmi, którzy kiedyś awansowali bo robili wszystko, żeby wejść komuś nad sobą miedzy pośladki.

Tak13Nie
@Były pracownik

Z godzinami pracy prawda , praktycznie same popołudniowe zmiany , jak nocki to przychodzi się na 16 , jak pierwsze miany to też nie na 6 rano tylko później , dramat, zero życia ,cały dzień w pracy, jak zrobisz więcej pozycji bądź przyjdziesz w sobote ,to nici z dodatkowej premii , bo przecież sobie wypracowałeś pensje i byś za dużo zarobił , choć dalej pracują tam ludzie , którzy wierzą w to , że zarabia sie dodatkowo za wyrobione pozycje. Co do pracy na magazynie ,zależy co komu pasuje, dużo ruchu to na pewno, mi to nie przeszkadza. Wynagrodzenie jak na każdym innym magazynie 2.7k(netto) podstawy + soboty , wypłaty na czas. Ogromny minus to na pewno praca na 3 zmiany ,które i tak są wykańczające , a dodatkowo przekształciły się już w 5 albo i wiecej zmian, co jest już nieporozumieniem.

@Były pracownik

dzięki za szczere opisani firmy. Pomogłeś przy podjęciu decyzji. Pozdrawiam

Radwisk
Nazwa działu: Handlowy

Firma się sypie jeśli chodzi o posty paczkomat to niestety prawda tworzą owe stanowiska pracy dziwne dla ludiz z zewnątrz zatrudniają ludiz bez doświadczenia zamiast dać szansę swoim wyszkolonym pracowniką.

Hartman
@Radwisk

To powiedz jak firma ma dopasowywać się do rynku skoro od lat w harcie byli ci sami ludzie? Co możesz wiedzieć o konkurencji skoro jesteś w harcie x- lat masz doświadczenie w tym temacie ? Wiesz jakie umowy stosuje konkurencja ? Jak działa ile maja PH i na jakim rynku ? Ile maja tras dowodowych ? Wiesz kolego co to jest umowa zbierająca ? Wiesz co to grupa zakupowa ? Wiesz jak liczy się rentowność stanu magazynowego ? Wiesz ile musi wywieść towaru jeden samochód aby uruchomić trasę ? Pewnie nie i dlatego są potrzebni ludzie z zewnątrz! Ludzie którzy wniosą pomysły firm konkurencyjnych! Aby można robić kontrofensywę. Dla firm konkurencyjnych. Awansowani ludzie wewnątrz firmy nie są wstanie wnieść nowej wiedzy do firmy bo jej po prostu nie maja. Nie miej mi tego za złe bo to normalna kolej rzeczy każda firma tak działa. Ps. Jestem pracownikiem z zewnątrz.

Tak4Nie2
@Hartman

Jak widać te nowe pomysły działają rewelacyjnie, na tyle że klienci uciekają do konkurencji, tam skąd te pomysły przyszły :)

Jura dawaj sjuda
@Hartman

Najlepsze jest to, że pracownicy wczuwają się w rolę jakby to była ich firma. Jesteście tylko trybikami i numerami w tabelkach, a szef ma z Was beke. Jak to było w jakimś filmie „etatowcy frajerzy”

@Radwisk

Sypie sie sypie i po co otwierają nowe oddziały

wacek

Panowie i Panie' jest jak jest- pracować trzeba ale najważniejsze że nie ma dymania na kasie w HARCIE - wszystko legalnie i na czas- (do tego jest multisport i medicover ) a umówmy się nikt z nas raczej już dla ideii nie pracuje, bo tym rachunków się nie opłaci. A w konkurencji Tak to wygląda- pseudo własne działalności, umowa zlecenie albo najniższa krajowa- a potem może nie opodatkowane wyrównanie w kopercie z wielką łaską. nikt na siłę nie zmusza pracować- przecież jak jest tak žle w tym HARCIE- to po co takie asy motoryzacji jak wy męczycie się na siłę. droga wolna- super robota bez wymagań za super kasę w konkurencji czeka.

Tak4Nie7
Xyz
@wacek

Zgadzam się z tym, że jest wszystko na czas. To fakt, ale (usunięte przez administratora) na kasie jest i to ostre. Osoby, które nie ukończyły 26 lat i maja mniejszy podatek, od kiedy to wprowadzono premii wcale nie zobaczyły. I tak zarabiają tyle samo. Natomiast jesli zrobisz nadgodziny to sytuacja wyglada tak samo. Zrobisz trochę nadgodzin to premia Ci sie nie należy albo jest minimalna. Natomiast jesli zrobisz zbyt dużo nadgodzin to i tak przytną Ci z 10 albo 15 setek. Wytłumaczą sie, że księgowa sie pomyliła i wyrównają Ci premia w przyszłym miesiącu, której i tak nie dostajesz.

riki
@wacek

medicover w Hart to już historia, zrezygnowali

Magazynier
@riki

Nie zrezygnowali a zawiesili to samo tyczy się mulitsporta chociaż już teraz w maju medicover działa bo można normalnie się zalogować

covidek
Nazwa działu: Magazyn

Ludzie dostali po 2,5k wypłaty za zapieprzanie , aneksy do umów na pół etatu z wsteczną datą, ludzie szukają już innej pracy. Takie jest właśnie podejście do pracownika , dać głodową pensje i niech zasuwa za trzech. Podobno dla pół etatowców oferowane są nadgodziny co jest jakimś żartem. Unikać , tylko obiecanki cacanki ,niby premie za pozycje , a jak przyjdziesz w sobote , to premi nie ujrzysz, bo byś za dużo zarobił,bo przecież sobie wypracowałeś pensje. ehhh tylko dla zdesperowanych.

@covidek

2,5 to jest dobrze, u nas dostaliśmy 2.1 - 2.2 , tak więc pełen luksus

covidek
@daro

takie pieniądze za taką robote to kpina

moto
Nazwa działu: Handlowy

Firma upadła i nie wstanie szybko, przyszła kryska na matyska w końcu.. pracowników z wiedzą i doświadczeniem już nie ma, pozwalniali, zostało kolesiostwo kierownika, pracownik DS i magazynu rowozi towar, śmiech na sali, ciekawe, czy o badania firma zadbała..

Nazwa działu: Magazyn

(usunięte przez administratora) Oddział Wrocław. Oszczędność na wszystkim, nawet ogrzewaniu. Stawki śmieszne. Minimalna krajowa + premia uznaniowa,nie zawsze wypłacana za wynik pracy (bo był słaby obrót). Czyli przyjąłeś więcej dostawy liczonej w pozycjach, a masz taką samą wypłatę. Jeżeli dostaniesz podwyżkę wynagrodzenia, to tylko na papierze. Poniewasz dostaniesz mniejszą premię. Mniejsza wydajność do poprzedniego miesiąca odbierana jest jako brak zaangażowania. Spóźnienie się do pracy o 10 minut skutkuje rozmową z kierownikiem filii który sam się spóźnia codziennie. Podczas kumulacji zamówień prośby o pozostanie po pracy o 15 minut za frytki. BHP w firmie (magazyn) to porażka. Jeżeli będziesz pracował stałym tempem, nie interesował się niczym więcej, i bez różnicy tobie czy dostaniesz raz 2700 a raz 3700 na ręke (z sobotami i nadgodzinami) to praca dla ciebie.

Paczkomat
Nazwa działu: Handlowy

Praca w harcie ? Pracowałem w harcie kilka lat zostałem zwolniony w czasie epidemi Covid19. Kiedy zatrudniłem się w tej firmie byłem zachwycony, spoko ludzie praca fajna w częsciach od zawsze tego chciałem, z czasem poznawałem firmę i struktury działania. Dziś zostałem zwolniony za nic bo trzeba ciąć koszty nie mam do nikogo o to pretensji rozumiem sytuacje na rynky i w gospodarce. Ale mogę co nieco powiedzieć o firmie i szczerze, gdybym miał drugi raz się tam zatrudnić nigdy w życiu... szkoda zdrowia psychicznego. Dział sprzedaży i magazyn robi największą robotę w tej firmie, dział sprzedaży pracuje na pełnych obrotach kontakt z klientem, infolinie korekty, reklamacje, obieg dokumentów opieka nad klientem, magazyn ściga się w zbieraniu towaru żeby klienci mieli towar na czas pracują pod presją czasu a dostają psie pieniądze za to całą śmietanke zbijają przedsawiciele handlowi, kierownicy i różne dziwne stanowiska, w których firmie praca opiera się na ględzeniu przez telefon cały dzień. Firma nie dostrzega tego że tworzą ją ludzie na najniższych szczeblach którzy są bardzo wartościowi i naprawdę można spotkać sporo fajnych osób, awansują gumowe ucha i tzw (usunięte przez administratora). Przedstawiciel handlowy zarabia 100% więcej niż sprzedawca kierownik 300% więcej a dalej sami wiecie.... Zwalając całą robotę na ludzi na dole. Na szczęście konkurencja nie śpi i już zaczynają dostrzegać ze na rynku pojawią się wartośćiowi ludzie szczerze nie polecam. !

Tak17Nie
Xxx
@Paczkomat

Tylko ze dzięki przedstawicielom handlowym dział sprzedaży oraz magazyn ma pracę. OT TO.

Tak1Nie3
Oporny
@Xxx

Tylko że praca PH bez kompetentnych ludzi na Dziale Sprzedaży i magazynie nie jest nic warta. Warto spojrzeć trochę szerzej.

Tak6Nie1
Rafał Z.
@Xxx

Tylko, ze ktoś tu chyba nie zrozumiał powyższego posta. Proszę o odczytanie i powrócenie do poniższego, jeśli dalej nie zrozumiesz: Handlowcy są po to, żeby przynosić do firmy klientow, a skoro tego nie robią, to niech zaczną, bo firma tworzy sztuczne stanowiska, bo jest kolesiostwo. W tym wypadku ja się zgadzam z powyższym, żadna normalna i zdrowa firma tak nie funkcjonuje.

Xxx
@Rafał Z.

Kolesiostwo ?? Kolesiostwo to było jak ludzie pracowali po x-lat brak możliwości wejścia kogoś zewnątrz. Ze sprzedawcy PH. Ciagle ta sama zamknięta ekipa. Teraz dostali buta to wylewają swoje żale i lamenty. Skoro tacy dobrzy byliście to bez problemu pójdziecie do konkurencji. Problem był inny brak elastyczności ze strony firmy do klienta. Cena kosmos, zwroty, dowozy. Ilu klientów zarejestrowali klientów starzy PH którzy siedzą w Harcie od X lat ?? Jak dużo siędzieli na oddziałach a wy ! Klepaliście ich po plecach taka prawda. Teraz tak naprawdę zaczyna się budowanie firmy od początku . Firma musi zmienić politykę i będzie OK. Ktoś przetarł oczy prezesowi dobrze. Biedaki idźcie do Elitu, AP, to zobaczycie jak wyglada praca. Jak ktoś pracuje xx lat w harcie i mianuje się najlepszym z najlepszych to ma bardzo niska samoocenę bo konkurencja płaci lepiej a on się w harcie meczy bo ciężko pracuje.

Tak3Nie1
Doświadczony pracownik
Nazwa działu: Biuro

Nie będę pisać z jakiej fili jestem bo to nie ma znaczenia, wszystkie filie wraz z centrala tworzą łańcuch i powinny trzymać się razem a teraz do rzeczy. Nie rozumiem polityki firmy w dobie kryzysu, masowo są zwalniani pracownicy, zmieniane są umowy na pół etatu wtedy kiedy w mojej fili zaczyna się ciężka praca, dowozy są ogromne, pracownicy zdeterminowani do pracy. Jest wiosna mechanicy mają dużo pracy widać to po dowozach wszystko się rodzi. Nie rozumiem dlaczego firma nie idzie z wiatrem tylko pod wiatr i przykręca kurek. Chyba wszystkim zależy na rozwoju firmy? Jednak mogę się mylić. Mam nadzieję że ktoś odpowiedzialny weźmie sobie to do serca i zacznie wkoncu myśleć o tym jak w dobie kryzysu który już się kończy ruszy z impetem i rozchula tą firmę bo jest potencjał, póki co jest to granie na niekorzyść firmy a ciężko będzie się odbić od dna szukając nowych pracowników.

pracownik Warszawa 2 Opacz
Nazwa działu: Magazyn

Ludzie pracujący, bądź już nie w firmie Hart, mam taką prośbę. Jak już piszecie opinię, to napiszcie w której filii pracujecie bądź pracowaliście, ponieważ w każdej filii rządzi inny kierownik który podlega innemu kierownikowi regionalnemu itp, a uwierzcie mi, że w kazdej fili pracuje sie nieco inaczej, więc nie róbcie zła z całej firmy, tylko opisujcie odnośnie do filii z którą mieliście przyjemność. Ja na ten przykład napisze, że pracuje w filii Warszawa 2, Michałowice Opacz-Kolonia i jestem mega zadowolony z tej pracy, magazyn-sprzedaż-kierownictwo to super zgrany zespół naprawdę nie ma na co narzekać. Pozdrawiam

Tak3Nie4
rex
@pracownik Warszawa 2 Opacz

Masz rację każda filia jest inna . Inny kierownik , inna jest atmosfera pracy i jedną miarą nie można wszystkiego tego mierzyć .

Songoku
@pracownik Warszawa 2 Opacz

Nie zgodzę się kompletnie z tą opinią. Pracowałem w filii Okecie o której mowa w komentarzu jeszcze przed przeniesieniem na michalowice. Powiem jedno, KATASTROFA!!!!! Atmosfera bardzo ciężka, typowa firma made in Poland. Czuć zastraszenie. System szkolenia 0/10. Katalog czesci w którym nic nie można znaleźć, a mechanicy na infolinii wykrzykują, ze nic nie pasuje. itp. Następne - pracujesz jako sprzedawca, a tyrasz dodatkowo na magazynie jak nie ma ludzi lub na porannej zmianie. Praca na magazynie to robienie kilkunastu kilometrów dziennie, noszenie i pchanie śmierdzących czesci samochodowych w wózkach, wiec po roku pracy tam możesz spokojnie zakwalifikować się do olimpiady w maratonie lub rwaniu sztangi. Praca na sprzedaży to obsluga infolinii, obsługa kasy i klientow + magazyn. Kiedyś zostałem rzucony na kasę samemu, bo nie mial kto pracowac. Ciagłe przyjmowanie dużych ilości gotówki od kierowców, obsługa klientów, bieganie na magazyn bo coś nie zdjęte, nie wbite a klienci czekają. Po 8 godzinach czułem się jak terminator, z glowy zrobiony budyń, a powrót do domu nie był możliwy ponieważ zapomnialem drogi. Pomijam już kwestie o cotygodniowym sobotnim czyszczeniu kibla, braku kawy, herbaty, nieprzyjemnych współpracownikach (nie wszystkich), papierologii większej niż w urzędzie skarbowym bo to są pierdoły. Dziwię się też niektórym ludziom którzy tam pracowali, bo spokojnie znaleźliby inna robotę. Nie pracuje już tam od dłuższego czasu ale niesmak czuje do tej pory. Rozumiem ze pracownicy są tam tylko trybikami i numerami w excelu i trzeba wycisnąć z nich jak najwiecej ale ma to swoje granice. Odchodząc stamtąd czułem się jakbym wyszedł z kryminału po 25 latach.

Dariusz

Filia Warszawa, (usunięte przez administratora) Przychodząc do firmy oczekujesz zarabiać jak najlepiej, co przez to idzie szkolić się w tym kierunku i nabywać wiedzy, tu niestety człowiek się cofa intelektualnie. Praca za jedna pensje na 4 etatach i nie to ze musisz, raz jesteś na sklepie, raz jesteś handlowcem, za miesiąc idziesz na magazyn, trochę dziwna struktura jak dla mnie, niestety nie jestem się w stanie w takim haosie odnaleźć. Rządy PRL i ludzie ze współczesnego świata, się nie odnajdujemy. Firmo, nie widzę dobrze Twojej przyszłości, bo sama pracujesz na swoją zgubę.

Duch
Nazwa działu: Handlowy

A jak w tej chwili wygląda praca i płacą chcą uniknąć zwolnień grupowych wypłaty za marzec obcięte a na tą chwilę umowy na pół etatu oczywiście od kwoty z umowy czyli bez premii i do tego postojów to na rękę 700zl nikt się ni przejmuje kodeksem pracy a profty z tarczy antykryzysowej prezesi przytuli wynagrodzenie jak na Kuroniówce i jeszcze nie możesz nigdzie dorobić bo może wieczorem zadzwonią że jutro do pracy na cztery godziny

@Duch

ciesz się, że masz robotę, ja już niestety nie

Tak2Nie1
inna
@Duch

prawda - zwolnienia, zmiany etatów czy umów z datą wsteczną, przestoje, obcięcia pensji (de facto płaca minimalna)

gerard

Wczoraj blisko 100 osób zostało zwolnionych w jednej chwili

Tak4Nie1
Marcin
@gerard

Gdzie ci tyle osób zwolnili :)?

Achim
@gerard

Zwolnionych czy zawieszonych przez Koronoawirusa? Jak z wypłatami w tym okresie za przestój lub home office?

emot
@Achim

to co masz na umowie- bez premi uznaniowych

@Marcin

W każdej filii po 5 osób i w centrali też trochę, więc się uzbierało. Ciekawostka to to, że na stronie Hart dalej szukają pracowników - (?!)

Tak5Nie

Dziewczyny jaki styl panuje w Hart Sp. z o.o.?

inna
Nazwa działu: Biuro
@Pytanie

w jakim sensie? Ubiór dowolny z tego co widzę ;)

Maxikaz

Pracuję około roku. Firma ogolnie ok- zwłaszcza kwestia finansowa/pakiet socjalny/ nowe lokale/stołówka oraz narzędzia do pracy. Głównym problemem firmy jest atmosfera pracy- w zasadzie jej brak. Bardzo mała elastyczność- wszystko musi być tak jak książka pisze:) - w zasadzie to poprawić i firma zwiększa swój potencjał na rynku o parę grubych punktów. Polecam

Tak3Nie1
max
@Maxikaz

jaki potencjał skoro zwalniają ludzi

Analityk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Hej a jak miewa się praca i płaca na stanowisku Analityka? Tylko excel? Czy R/SQL/python? Da się u nich rozwijać ?

Jagoda

@Łukasz mówisz, że najlepiej nie być młodym. To ile lat trzeba mieć tutaj żeby zdobyć szacunek innych pracowników?

@Jagoda

Zapomnij o szacunku, no chyba że będziesz Dyrektorem magazynu ale to wtedy będziesz miała okazywany szacunek tylko i wyłącznie że strachu, a nie za to jakim jesteś człowiekiem.

były pracownik
 Rekomendacja

racja, zdecydowanie odradzam.

były pracownik
 Rekomendacja

omijajcie tą firme z daleka, żadne pienadze nie są w stanie zastąpić poszanowania pracownika, niezależnie od stanowiska praca tam to pomyłka.

Robert
Użytkownicy czekają na odpowiedź 112 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Na jakie zarobki można liczyć w dziale handlowym jako Product Manager?

Alicja

Ja też o to pytałam @nik, czy w takim razie w Harcie proces rekrutacyjny jest trudny do przejścia? Może wiesz jakie dokładnie trzeba spełniać kryteria żeby dostać się do pracy w tym miejscu?

Łukasz
@Alicja

Jakie kryteria..? trzeba się godzić... najlepiej na wszystko. Nie myśleć samodzielnie. Najlepiej też nie być młodym bo cie "zgno**" dwie pewne panie..

Tak38Nie
@Łukasz

a o jakim dziale mówimy?

Łukasz
@Anka

Szczególnie export i dział he he kontroli.. handlowy, finansowy.. Myślę że jest wiele ciekawszych miejsc w Opolu do których warto aplikować. Na szczęście. Dbajmy o swoje zdrowie psychiczne.

Tak26Nie
@Łukasz

A jak wygląda proces rekrutacji? Jedno wieloetapowy? Jakieś zadania? Rozmowa z prezesem jest?

Nina
@Alicja

Witam. Czy była Pani na rozmowie ? Jakie Pani odczucia?

@Nina

Witam. Na rozmowę idę w przyszłym tygodniu. @Nina, Pani również kandyduje na jakieś stanowisku?

Ania
@Alicja

Zastanawia mnie Dział Finansowy, czy ktoś z pracownikow może się wypowiedzieć?

Ktoś...

Nie polecam.

Ktoś...
@Ania

A bardziej nawet szczerze odradzam jeśli chcesz mieć spokojne życie...

Tak9Nie
Alicja
@Ktoś...

Czy posiadasz może informacje na temat tego, jak właściwie pracuje się na stanowisku Technical writera, czyli Specjalisty ds. dokumentacji technicznej? Obecnie prowadzona jest rekrutacja właśnie na takie stanowisko i użytkownicy mogą być zainteresowani większą ilością informacji. A może jest to jedno z lepszych stanowisk w firmie? Ponadto, jeżeli ktoś z Was chciałby aplikować na nie, to dodaję link do oferty: https://www.hartphp.com.pl/firma/praca.html

Admin732
@Alicja

W tej firmie nie ma procesu rekrutacyjnego. Przyjmują Cię na ładne oczy i ważne abyś miała gumowe ucho

Finansowy NIE!!!
Nazwa działu: Finanse
@Ania

omijać z daleka (dział finansowy i dział eksportu) - chyba że ktoś lubi jak przez 8 godzin nikt się do ciebie nie odezwie! szkolenie- porażka, ludzie tylko na siebie donoszą, to nie jest miejsce do pracy!! nikomu nie polecam...

Alka
@Łukasz

Masz na myśli Joanne i Kamilę?

100%
@Admin732

Dokładnie najważniejsze mieć gumowe ucho w tej firmie!

Jakość i precyzja

Firma dramat!! zarządzanie firmą oraz decyzje rodem głębokiego PRL. Minimum dowozowe, Płatne zwroty, Ceny z kosmosu bo się nie da. Dramat !!! Dziwne że w konkurencji się da. No ale szef twierdzi że jego firma to delikatesy :) No cóż Alma zbankrutowała. Firma z brakiem elastyczności na panujące trend rynkowy. Wielka Szkoda. No ale mamy hartówki to nic że sprzęgło w konkurencji jest tańsze o 150 zł lub więcej no ale kupujesz w delikatesach. Aaaa przepraszam na sprzęgłach nie ma hartówek. Katalog jedno wielkie dnooo tam jest tyle błędów niczym w dyktandzie dziecka z podstawówki. Vin chodzi jak mu się chce a jak sobie dobierzesz towar to i tak nie pasuje. Co do samej pracy też dramat każdy patrzy na ciebie jak na wroga bo to zwarta ekipa jest wchodząc z zewnątrz jesteś inny nie ICH... Kółko wzajemnej adoracji brak jakiegokolwiek przeszkolenia najlepiej nie pytaj. KOLESIOSTWO. Kierownictwo oddziału dopuszcza do sytuacji do których nie powinno dopuszczać, to samo z regionalnymi kierownikami no ale przecież to koledzy. PS. Wytrzymałem w tej firmie nie za długo. uprzedzam nie zostałem zwolniony sam odszedłem. Do Harta trafiłem myśląc że jest OK. Nie nie nie jest. Wróciłem do poprzedniej firmy która przyjeła mnie bez najmniejszego problemu czyli nie jest tak zlę i chyba coś mogę sobą zaoferować. Być może w harcie za dużo dostrzegałem. Na chwilę obecną szkoda zawraca sobie głowy tą firmą. I ostatnia dygresja firma musi na prawde obrać inną politykę bo przyszłości to ja patrząc na firmy konkurencyjne nie widzę.

Tak10Nie1
ziomekyo
Nazwa działu: Handlowy

ja pracuję tam około roku i jestem bardzo zadowolony- są plusy i minusy, pracować trzeba ale najważniejsze jest to że wypłata jest zawsze na czas i wsztstko legalnie.

niezadowolony klient

problem : tak apropos kto u Panstwa wymyslil zeby kierowcy podczas dostarczania towaru nie maja drobnych wiadomo ze z drobnymi jest dosc nawet bardzo ciezko to zagarniacie drobne pieniazki zamiast te kilka zlotych zostawic kierowcy ulatwilo obsluge, grube rozumiem bezpieczenstwo ale te drobne, rozliczyc go na koniec dnia z drobnych to ulatwiloby sprawe i poprawilo opinie o waszej firmie. generalnie z innymi dostawacmi niema klopotow tylko WASZA firma jakas wysublimowana. sklepy, warsztaty nie obracaja taka gotowka jak panstwa firma i czasem z tymi drobnymi jest naprawde klopot. wescie sobie te uwagi do serca a nie poraz kolejy problem do kosza. mysle ze jakis wodz lub prezes zapozna sie z tym problemem i ta wiadomoscia !!!

Tak1Nie2
Magazynier
Użytkownicy czekają na odpowiedź 202 dni.

Można prosić o szczegóły pracy na magazynie. Jakie godziny pracy, zarobki, premie oraz system premiowania. Mam doświadczenie w pracy na skanerze.

Zostaw opinię o Hart Sp. z o.o. - Opole

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hart Sp. z o.o.