Hart

Rzeszów

Hart

Opinie o Hart

Krystyna

@jony, proszę opisz nam bardziej swoje uwagi, dlaczego uważasz aby firma Hart nie była profesjonalna. Twój dłuższy komentarz wraz z uwagami będzie bardzo pomocny na forum - w tym momencie nie przekazuje zbyt wielu informacji. Osoby nie znające firmy Hart nie będą wiedziały co masz na myśli, a takich na forum jest większość. Czy możesz wyjaśnić?

jony

Firma tragedia totalna!!! Zero jakiegokolwiek profesjonalizmu. Pani kierownik firmy to jakaś pomyłka życiowa.

anonymous

FIRMA TRAGEDIA !!! NIE POLECAM !!! ODRADZAM !!! (usunięte przez administratora) !!! STRACIŁEM prawie 4500zł !!! poszło w błoto

Zniesmaczony

Witam. Ku przestrodze dla klientów Harta Rzeszów. Hart Rzeszów-dziwne praktyki; -kupujesz towar-płacisz gotówką kierowcy, -niestety towar nie pasuje (bo jest błąd w programie)-zwracasz towar kierowcy, -zwrotu gotówki nie otrzymasz! -jedynym rozwiązaniem by "oddano" pieniądze-są zakupy u Nich na wydaną uprzednio sumę. -zwrot gotówki na konto nie ma racji bytu, Rzekomych powodów jest kilka-informacja uzyskana u żródła (Hart Rzeszów); -tak stanowi regulamin firmy Hart (nie udało mi się tego nigdzie znależć). -kierowca nie może wozić gotówki do zwrotu(ale odebrać może!). ŻART?! OTÓŻ NIE... A teraz wyobrażcie sobie taką sytuacje; -macie na warsztacie klienta auto w którym należy wymienić sprzęgło, -dzwonicie do Harta i u konsultanta zamawiacie sprzęgło za powiedzmy 3tys.zł -bierzecie zaliczkę od klienta na w/w sprzęgło, -odbieracie je od kierowcy,płacicie gotówką, -okazuje sie że sprzęgło nie pasuje bo program albo konsultant ma zwiechę systemu, -zwracacie owe sprzęgło kierowcy i chcecie dostać właściwe a tu zonk-Hart nie ma go w ofercie, I co wtedy?Nie macie ani pieniędzy ani części. W przypadku posiadania kilku takich sytuacji jednocześnie lub kilku w skali miesiąca i nie macie na koncie wolnych 10tys.zł.-jesteście pogrzebani. Wyżej wymieniona sytuacja dotyczy rozliczeń gotówkowych,w przypadku rozliczeń bezgotówkowych jest dużo łatwiej. Dodam iż nie pisze tego by kogokolwiek urazić,obrazić czy oczernić lecz by zwrócić uwagę na problem (który z tego co się dowiedziałem nie występuje w innych filiach) może komuś zepsuć podobnie jak mi-humor,kontakty z klientami i wybitnie współpracę z firmą Hart.

morszczuch

Ostrzegam wszystkim przed pracą w Harcie - Filia Rzeszów. [usunięte przez moderatora] nadąsany bufon i wielka[usunięte przez moderatora]Leci na kasę i będzie robiła wszystko [usunięte przez moderatora]żeby ją zdobyć każdego się pozbędzie.

Zostaw opinię o Hart - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hart