Hart Sp. z o.o.

Opole

Hart Sp. z o.o.

Opinie o Hart Sp. z o.o.

Alicja

Pracuje ktoś w firmie HART? Na jakim stanowisku? :) Jesteście zadowoleni?

ByłyP
@Alicja 01.03.2017 11:32

Już nie pracuje, ale to nie firma a (usunięte przez administratora) Oklamujecie ludzi! Zostałem zwolniony bez widocznych na to przyczyn!!

Daniel

Firma nie szanuje pracowników. Zwalniajac nawet nie maja odwagi powiedzieć to wprost tylko wymyślają historię( osobiście tak miałem) Najprawdopodobniej nie chcieli podpisać umowy o pracę. To nie pierwszy przypadek w tej firmie. NIE POLECAM.

Ramparam

Kiero z Wrocławia na pięknej chyba nie wie czym grozi mobbing.. Mam nadzieję że któryś z pracowników wreszcie powie otwarcie jak to wygląda.. Bo chyba warto aby na tej stronie zamieszczać prawdziwe opinie..

Alicja

@Wielki wróbel podlinkowany przez Ciebie wątek dotyczy innej firmy, która działa również w innej miejscowości. Czy są te dwie firmy w jakiś sposób związane?

Alicja

@Adrianwidzę, że nikt nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytania. Byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Czy coś Cię podczas rozmowy zaskoczyło? Dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które zadają sobie takie same pytania, jak Ty miesiąc temu.

Adrian

Witam. Moglby ktos z Was napisac jak wyglada praca w firmie hart sp. Z o.o. w Opolu w dziale finansów? Ide tam niedlugo na rozmowe kwalifikacyjna i nie wiem czego moge sie spodziewac. Jaka jest atmosfera w pracy ? Jakie zarobki w ksiegowosci? Jacy ludzie tam pracuja? Z gory dzieki za odpowiedz

Alicja

@Nowy@Kolejny były pracownik, szczęśliwy Wasze opinie bardzo się różnią. Czy wynika to z pracy w innym oddziale firmy, czy też na innym stanowisku? Taka informacja jest bardzo cenna dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy, szczególnie w przypadku firm, które działają na terenie całej Polski.

Nowy

Ja od niedawna pracuję w dla Harta w oddziale Radomskim i powiem szczerze, że mimo tego że terminy gonią i trzeba pracować szybko, sprawnie i bezbłędnie to praca tam mi się podoba. Można się czepiać do zarobków na okresie próbnym ale ogólnie atmosfera spoko, choć czasem bywa napięta jak plandeka na żuku. Pan kierownik moim zdaniem to sympatyczny gość lubiący dużo i często pożartować (żarty nie każdemu mogą się podobać, zależne od poczucia humoru danej osoby), jak wiadomo trzeba zap*****lać bo nigdzie za siedzenie nam nie zapłacą, praca zdecydowanie nie jest dla leniwych. W oddziale radomskim z każdym można się dogadać tylko trzeba chcieć. Negatywne opinie, były, są i będą, zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasować. Ogólnie wrażenia pozytywne, polecam firmę.

Alicja

@Były pracownik, piszesz, że pracownicy przychodzą na nadgodziny przed swoją pracą. Czy nadgodziny, o których wspominasz są obowiązkowe? Czy takie sytuacje pojawiają się w całej firmie, czy na określonych stanowiskach? § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Naprawdę uważasz, że takie sytuacje pojawiają się w firmie?

Kolejny były pracownik, szczęśliwy
@Alicja 25.05.2017 09:52

Na nadgodziny zasugerowane przez kierowników! Bo przecież im Ty dajesz więcej, tym firma daje więcej.... Nie można wyjść póki się nie skończy zadań, nieważne Twoje czy nie Twoje, ktoś się nie wyrabia Ty musisz zostać. A skoro każdy ma swoje życie to woli przyjść wcześniej dla świętego spokoju. Ah... no i ledwo po 16 nie można wyjść bo to aptekarska precyzja. Tak, moim zdaniem mobbing w tej firmie istnieje i jest propagowany.

Zapomniałem dodać że chodzi o oddział w Radomiu

Wielki Wrobel
@Były pracownik 24.05.2017 22:02

A nie jest tak ze nadgodziny wypracowane przed praca są niskie inaczej nadgodziny po pracy

Wielki wrobel
@Były pracownik 24.05.2017 22:02

Poczytaj z linka niżej o podobnej firmie, tam o 4 rano biegasz jak w ukropie szykując wahadła, a kierownik przyjeżdża na 8 rano do pracy tak zaspany, ze nie może wysiąść z samochodu otwiera drzwi żeby dojść do siebie , ludzi maja za nic

Witam. Jestem na szczęście byłym już pracownikiem tej firmy. Praca tam to paranoja robią z ludzi niewolników. Ciągłe przechodzenie na nadgodziny przed pracą. Kierownik filii jak i kierownik magazynu to zwykle gbury. Najlepiej ich nagrać jak się odzywaja do pracowników i podać ich o mobbing i wygrana w kieszeni. Tak zwany kierownik magazynu nic nie robi tylko całymi dniami pisze e-maile bądź robi grafik 2 dni dla 7-8 osób na magazynie a jak się weźmie za zbieranie towaru to święto lecz później jest gadania ile to on nie zbiera towaru na godzinę i jakie ma wyniki w analizatorze. Ciągle bluzni i gnoji młodych i nowych pracowników. Wziąść go do normalnej pracy gdziekolwiek to po 2 dniach nie wiedzial by jak się nazywa. A Pan kierownik filii ma na magazynie 2 lizusow jakby mogli to całowaliby go po d... . Ostrzegam tych którzy myślą o pracy tam trzymajcie się zdala od tego miejsca

Wielki wróbel
@Były pracownik 24.05.2017 21:50

To poczytajcie to https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1009774

Alicja

@ciekawska:) o jakie stanowisko pytasz? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera nieco się od siebie różnią, w zależności od obejmowanego stanowiska.

ciekawska:)

Mam pytanie. Czy ktoś orintuje sie jak jest w Bytomiu? Jaka atmosfera i czy naprawdę jest taka ciężka praca? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Alicja

@Gosc1007, wspominasz, że praca nie należy do lekkich. Czy dlatego nie polecasz?

Gosc1007

Pracowałem parę lat w Warszawie.na poczatku nie było za wesoło.po jakimś czasie starszych pracowników się lepiej traktuje.z nad godzinami to nawet ładne wypłaty były.byłem magazynierem.praca do lekkich nie należy.nogi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodziły.ogólnie nie polecam

Jak jest w komornikiach ma ktoś jakąś opinie ?

Noname

Jak z kierowcami w Komornikach ? Jak wyglada praca ? Netto 2500? to prawda?

Wstyd

Hart Komorniki. Magazynier Omijajcie ich z daleka przynajmniej filie w komornikach, praca na 2 zmiany 4-12 ( a tak naprawdę to do 13-14 nie da rady wyjść wcześniej to norma ze zostaje się na tej zmianie w pracy dłużej, oczywiście na rozmowie wam tego nie powiedza..) i 12-20 tutaj sytuacja podobne ciężko wyjść punktualnie.. umowa o pracę najniższa krajowa.. bez komentarza będą was łudzić ze premie są, ale to ściema sam zostałem oszukany przez kierownika fili i dostalem sama podstawę, mimo iz mialem dostac x kwote minimum. Zwykły klamaca wiec dajcie sobie spokój i szukajcie dalej bo też was zrobi w...

be

sigur a co chcesz wiedzieć konkretnie? przede wszystkom to szukają osoby bardzo twórczej i komunikatywnej ze zmysłem plastycznym i estetycznym co już na starcie zaostrza sito rekrutacyjne, ale jak najbardziej to popieram. poza tym, bardzo solidna firma

srebrny

Magazynier od 2200 do 3400 (brygadzista) kierownik magazynu 3550zl

Sebb94

To jest śmieszna firma , czytaj mój wpis trochę wyżej :) ?

Pr34

Witam, Czy ktoś wie Ile zarabia magazynier ?

@Pr34 29.08.2016 17:00

Jak byłem na rozmowie na Magazyn w Łodzi to tak , 1 miech 1700 , 2 1800 , 3 1900 . I po tym czasie umowe podpisujesz to 2000-2500 NA RĘKĘ

Pr34

Witam, Czy ktoś wie Ile zarabia magazynier ?

Sebb94

Witam ja osobiście nie polecam tej firmy .. Jestem z Łodzi i HART ma tutaj swój oddział .. Po prostu robienie z człowieka debila itp i zarobki też są wielką ściemą .. Byłem na rozmowie , to kierownik kurw.. gadał zamiast o pracy itp , to te 20min o swoim znajomym , którego też osobiście znam , hmm nie wiem jaki to miało cel ? by se o znajomym pogadać ?? Myślałem że może dzięki temu się załapię to HARTa , bo i tak wszystkie wymogi spełniałem ... Czekam ponad 2 tyg , zero telefonu , zero e-maila .. Nie polecam

Maro

Na pierwsze 3 miesice -1800zl + premia. Pozniej 2000zl podstawa. Ja wyciagam okolo 2700zl do reki. Oplacaja mi sie dojazdy zza Opola. Pracujace soboty - platne. Ni to odpowiada. Za darmo tu sie nie pracuje. Zasuwasz - zarabiasz. Wyzysk..... tak pisze mlodziez ktora w zyciu tylko smieci wyrzucala bo mama im tak kazala. Wiec normalna praca to juz wyzysk.

gość

a jak pracuje sie w warszawie?

realny

Dojazd we własnym zakresie. W zależności od stanowiska można czasami zdalnie popracować

realny

Pracuję w Harcie w Centrali już kilka lat. Na spory PLUS na pewno: umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze na koncie co miesiąc, bufet pracowniczy. Zarobki nie małe i uważam, że godne tego co się robi. Opłaca mi się dojeżdżać kilkadziesiąt kilometrów codziennie do pracy. Dużej rotacji w pracownikach nie ma. W centrali pracują te same osoby od lat co świadczy o tym, że im tu dobrze. Nadgodziny płatne. Nikt tu za darmo cię nie wykorzystuje. Wiadomo są działy lepsze i gorsze. Sporo zależy też od tego z jakimi ludźmi pracujesz.

piotrekw0

@Jax te 2200zł to na rękę czy brutto, bo nie wiem czy będzie mi się opłacało dojeżdżać 40km.

piotrekw0

Ciężko jest na tym magazynie??? I jak sprawy z wypłatą ile można wyciągnąć?

Zostaw opinię o Hart Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hart Sp. z o.o.