Hart Sp. z o.o.

Opole

Hart Sp. z o.o.

Opinie o Hart Sp. z o.o.

gość

Jestem byłym pracownikiem. Teraz szczęśliwym człowiekiem. Firma wyssie z Ciebie co najlepsze. Każdy czeka na potkniecie żeby Ci je wytknąć, mowie także o współpracy pomiędzy centrala-filie, filie-filie. Niech sobie pisza co chca jak tam cudownie, NIE JEST CUDOWNIE!. każdy kto stamtąd odszedł i znalazł zatrudnienie w innej firmie chwali sobie odejscie, a znam wiele takich osób. Donoszenie, lizusostwo, nierówne traktowanie to cechy pożądane. To jest moja subiektywna ocena, ale szczera i poparta wieloletnimi obserwacjami.

Pracownik sprzedazy

Witam kolege wyzej. Tez pracowalem w Harcie , dobrze wiedziec jak zarabia IT. Tylko jest to firma ktora sprzedaje czesci a nie oferuje uslugi w sektorze IT. Wiec sam sektor informatyczny to tylko zaplecze. Powinnismy sie skupic tutaj na ocenie miejsc pracy jak sprzedawca czesci ktory jest podstawa dzialania firmy. Ja osobiscie wyciagalem prawie 2000 , mimo to nie sadze zeby czas spedzony w tej pracy byl tego wart. Jak juz wczesniej wspomniane , papierologia.. głowny blad tej firmy. Gdy polowe dnia pracujesz a druga polowe starasz sie ogarnac papiery to nie jest tak jak byc powinno. I wlasnie przez te papiery trzeba klepac nadgodziny albo szykowac sie na telefon od Opola i premia idzie w dol. Wszystko jest dla ludzi ale praca w Harcie bez dobrej i zgranej ekipy w oddziale to praca dla desperatów. Moja ocena firmy to 2/10 , i to tylko i wylacznie ze ludzie w moim zespole byli naprawde w porzadku. Gdyby nie to firma dostalaby ocene na poziomie 1 o ile to nie jest za duzo..

Były Mazowieckie

Witam, Jestem byłym pracownikiem Harta na Mazowszu. Nie polecam nikomu tej firmy. Praca to tona papierów. Wypłaty? nie dość że kiepskie to na umowie najniższa krajowa a reszta wypłacana w formie premii , premii którą tną za byle co. Zastanówcie się zanim złożycie CV

halinka90

też uważam że powinna firma zainwestowac w jakąś reklamę i marketing bo pomimo wysokiej jakości nadal w oczach powszechnego konsumenta wydaje się nie istnieć ale niech się Hart nie martwi, oto jestem ja, młoda zdolna pani od reklamy i marketingu po studiach na świeżo. chętnie zatrudnię się u was i wam pomogę. Tylko jakie byłby kuszące warunki takiego zatrudnienia?

były

Atmosfera bardzo nieprzyjazna. Motywacja przez zastraszanie. Nadmiernie rozwinięta biurokracja i nieżyczliwość. Zdecydowanie nie polecam.

obecny
@były 28.01.2015 17:01

Bylem ale na szczescie juz nie jestem :)

gość

Najlepiej idź i sam się przekonaj.Hart mimo swoich niedoskonałości jest dobrą firmą,a negatywne opinie zawsze były,są i będą.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Ja niestety po raz kolejny aplikowałam bezskutecznie.Powodzenia!

trololo

Coś mało tych opinii a mam iść na rozmowę :/

marcinooo

Jutro mam iść na rozmowę jako magazynier. Wie ktoś jak pracuję się w tej firmie na magazynie i jakie są zarobki ?

pozytyw

Co do narzekania to ucieka się do internetu, jak widzę, ale po ilości opinii widać, że nie jest tam źle, nawet przedstawiciel nie był wygadany jak widzę po jego wpisie:) w połowie usunięty przez admina. Ciekaw jestem czy by mnie przyjęli na rejon śląska za sprzedawcę czy przedstawiciela. Obecnie działam w tej branży i nie narzekam choć bardziej zajmuję się dystrybucją. Pozdrawiam i więcej pozytywnych wpisów się nie spodziewam, bo ten co mu dobrze nie będzie sobie szkodził pisząc 'jasne chodźcie tu wszyscy bo jest manna z nieba, możecie mnie wygryźć':) Na jakie wy wpisy liczycie?? Nie tylko w sprawie tej firmy, ale co do każdej interesującej nas firmy można tylko liczyć na narzekanie w internecie.

g...

Niestety nie mam dobrej opinii o tej firmie. Pracowałaem tam prawie rok na stanowisku przedstawiciela. Masakra(usunięte przez administratora)

KJR

A jak kształtują się zarobki przedstawicieli handlowych?

naj

W kwestii pensji miesięcznych na stanowiskach biurowych. Na początek dostajesz netto 1500-2000 (w zależności jak wynegocjujesz). Po okresie próbnym płaca wzrasta co miesiąc o kilkadziesiąt pln, do poziomu około 2500. Później trzeba się postarać o podwyżkę, co może okazać się trudne ale nie niemożliwe. Wg. mnie max to 3500 netto po 3-4 latach na stanowiskach niekierowniczych. Harta polecam mimo wielu jego niedoskonałości. Firma jest stabilna mimo, że w dość dużym stopniu niedynamiczna.

Największą zaletą w Harcie jest pracownik po studiach z wiedzą na poziomie , w wieku 22-30 lat , ponieważ jest bardzo plastyczny i dobry do wkomponowania w zespół.

były pracowik

Stawiają przede wszystkim na doświadczenie. Wykształcenie, płeć, wiek czy języki obce tak naprawdę nie mają znaczenia. Grunt to znjajomość branży.

gość

A ja pomijając te negatywne opinie chciałabym w Harcie pracować. Jest taka niepisana zasada: Polak potrafi ciężko pracować ale za granicą! Więc jak wszyscy niezadowoleni wyjadą do Anglii czy też Holandii to może mnie przyjmą na ich miejsce, bo jak na razie aplikuje bezskutecznie. Nie wiem czym się kierują przy naborze pracowników.Miodu holenderskiego mam już dosyć!!! Może ktoś mi powie jak dostać pracę w Harcie?

RAFAŁ

Pracowałem 13lat temu w Bytomiu, na tamte czasy zarabiałem 1950zł rewelacja wypłaty zawsze na czas niestety zmieniono kierowniczkę cięcia wypłat no i musiałem zrezygnować fakt że praca ciężka ale kiedyś przynajmniej zarobki były rewelacyjne właściciel [usunięte przez administratora] również bardzo miły

someone

Polecam dział IT i dział handlowy (miła/znośna atmosfera), odradzam działy eksportu, importu, sprzedaży, hr, finansów. Pomimo, że to jedna firma to różnica między pierwszymi dwoma a resztą jest znaczna i zależna w dużej mierze od kierowników.

pseudo

Witam.A orientuje się ktoś jak jest w Wieliczce w oddziale???Bo ide na rozmowe, praca w biurze.Jakies opinie na temat pani [usunięte przez administratora]??

Zostaw opinię o Hart Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hart Sp. z o.o.