HART Sp. z o.o.

Wieliczka

HART Sp. z o.o.

Opinie o HART Sp. z o.o.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie HART Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

aaaaa

witam idę na rozmowę na dział sprzedaży ile tam dają na początek?

rodo

Jaka atmosfera w Wieliczce w biurze??

moze zdradzisz cos o zarobkach? doszukalem sie na waszej stronie info na ten temat ale napisac mozna wszystko a jak jest faktycznie?

joint

Jest OK ,tyle tylko,że pasowałoby na sprzedaży obsadzić kogoś z głową kto zna się na rzeczy. Chodzi o czarnowłosą młodą panią K.nie wie co robi czasami to tylko zamieszanie moim zdaniem nie wie nic o częściach. Czasami trzeba porady a od p. K. nie da się jej otrzymać!!!!!!!!!

Zostaw opinię o HART Sp. z o.o. - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HART Sp. z o.o.