Hart

Opinie o Hart

Dominika

@nowe minęły dwa miesiące od Twojej wypowiedzi na forum. Nie dostałeś odpowiedzi. Czy mimo to starałeś się o pracę magazyniera w firmie Hart? Czy może udało Ci się ją dostać? Masz już jakieś pierwsze wrażenia o firmie?

nowe

Firma rekrutuje na stanowisko Magazyniera na znanym portalu ogłoszeniowym. Czego może się spodziewać nowo zatrudniony pracownik magazynu z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w tej firmie? proszę o informacje.

Dominika

@anonymous według regulaminu forum dostępnego tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin nie powinno opisywać się konkretnych osób na forum tylko swoje doświadczenia ogólne z firmą. Zatem zamiast opisywania kierownika może napisałbyś coś więcej o swojej pracy w firmie Hart? Czy pracujesz nadal? Jeżeli nie to dlaczego? Na co mogą liczyć pracownicy w tej firmie?

Kamil

Zdecydowanie odradzam ,nie polecam .Firma umawia na spotkanie,raz ,drugi chore pytania po czym robi z człowieka głupka i używa nie konwecjonalnych metod w postaci szantażu i wciskaniu ludziom kitu .UNIKAC TEGO BADZIEWIA JAK NAJSZYBCIEJ !Może zarobki ok ale kierwonik totalny deb..

anonymous
@Kamil 08.08.2017 11:31

Zgadzam się.Kierownik jak by go nie było.

anonymous
@Kamil 08.08.2017 11:31

Tak kierownik harta bydgoszcz pan Ma.......śmiać się potrafi nic więcej i na papieroska obok hoteliku.

Dominika

Jako, że mało konkretów w ostatnim czasie to chciałabym Wam przekazać, że na stronie internetowej firmy Hart znajdziecie kilka ofert pracy: Starszy programista, Asystent Product Manager, Pracownik biurowy, Specjalista ds. logistyki, Specjalista ds. HR, Pracownik działu finansowego, Tester oprogramowania, Przedstawiciel handlowy, Pracownik działu sprzedaży, Magazynier, Młodszy programista http://www.hartphp.com.pl/firma/praca.html Jest w czym wybierać. Może ktoś chce się wypowiedzieć o którymś ze stanowisk?

Dominika

@ciekawski Janek ma racje. Nie jest to miejsce, aby opisywać pracowników. Ktoś może odpowiedzieć na jego pytania odnośnie pracy w firmie Hart? To są informacje, które przydadzą się nam wszystkim na forum.

ciekawski Janek

To forum służy po to by pisać opinie na temat pracy w firmie Hart czy wyrażaniu opini o ludziach? Skąd wiecie że kierownik jest po gimnazjum? I co to ma do rzeczy i pracy w tej firmie? Ktoś go zna? Chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat pracy , zarobków , atmosfery a nie tego że "kierownik to totalny deb.." I o jakich negatywnych zachowaniach jest mowa? Jest tu ktoś kto tam pracuje i mógłby się wypowiedzieć?

Dominika

@a możesz podać jakieś przykłady negatywnych zachowań jak stwierdzasz, że nie polecasz firmy Hart? Warto na forum uzasadniać swoje zdanie, tak jak robią to inni. Dla osób poszukujących informacji o firmie to bardzo ważne.

Botor
@Dominika 09.08.2017 14:36

Dokładnie tak jak piszesz, piszą ogólnie i nie wiadomo o co i o kogo chodzi ...

a

ODRADZAM !UNIKAC

były pracownik

A kto teraz jest tam kierownikiem? jak zarobki?

Narrator

Czego się spodziewać, skoro kierownikiem magazynu jest człowiek po gimnazjum... Może zatrzymal się na tym etapie.

mirek

Ogłoszenia na stanowisko Magazyniera ukazuje się już drugi raz w przeciągu kilku dni. Ciekawe czemu?

przemo

Jak wyglądają obecnie zarobki w Bydgoszczy? jak atmosfera?

romek

Pomagają i uczą, więc i dobry humor się wszyskim udziela. Pozytywne nastawienie jest dość istotne, a wkońcu atmosfera opiera się na dość dobrych relacjach,

mylo

A ile tej premi jest? mozna tam zarobic 3000 zł netto?bo ja słyszałem ze są dobre zarobki i najwiecej tam magazynierzy zarabiają.To prawda?Proszę o szczera odpowiedz.

leo

i co jeszcze trzeba umieć na tego magazyniera?

maniek

Dajcie mi namiary-adres na tą firmę,właśnie takiego pracodawcy szukam,szkolenia,premie, nigdzie o takich dobrodziejstwach nie słyszałem.Bardzo mi żal ze szybciej o tej firmie nie słyszałem.Taki pracodawca to skarb w dzisiejszych czasach.Jestem uczciwy i pracowity wiec to praca na pewno dla mnie!!!Proszę o adres.

Robcio

Dają głównie umowę o prace. Podstawowa stawka to nie najniższa krajowa i jest szansa na premie :) Wiem bo tam pracuje :)

Marcin

Potwierdzam slowa z wpisu "elo" - pracowalem w Hart Bydgoszcz - dramat - pensja w granicach minimum, praca w kazda sobote. Kierownik magazynu to kretyn nie rozumiejacy slow, ktore do niego sie wypowiada (nawet wolno mowiac). Probowali mnie wrobic w zawiezienie nagrody dla jednej z firm motoryzacyjnych, ze sam ja wzialem z magazynu czy cos w tym stylu - to mowie, ze sa kamery, ze byla ona zapakowana w karton, ktory mialem tam dostrczyc. Wystrczy przejrzec material z kamer, ktorych tam nie brakuje (prawdopodobnie zle zapakowal kierownik magazynu, ale latwiej oskarzyc szeegowego pracownika). Ale nie to juz za trudne, po co sprawdzac nagranie, znajac dokladna godzine wydania towaru, skoro mozna oskarazyc pracownika? Podchodzi do mnie menadzer i mowi, ze bedzie musial za to zaplacic. Mowie spoko (gosc chyba mnie nie lubil- walil do wszytkich na "ty", ale reszta procz mnie odpowiadala mu na "pan", a dobry zwyczaj nakazuje, ze jak z kims juz sie przeszlo na "ty" to sie tez odpowiada na "ty", bo PANY to byly za szlachty i sie dawano skonczyly. Mowie spoko chcesz obciazaj mnie, jak chcesz to mozesz nawet samego Papieza, naprawde nie musisz sie tlumaczyc przede mna. A czy faktycznie ja zaplace to juz sad pracy zdecyduje. Niestety, nie obciazyli mnie tylko zwolnili. W dodatku wyliczylem wszytkie nadgodziny, za ktore nie chceli zaplacic i wystawilem rachunek za nie - i podobnie placimy czy sad ma zdecydowac? Zapalcili bez gadania - takie to wielki pany co sie boja sprawiedliwosci w sadzie. Pamietasz kierowniczku z Bydgoszczy ta rozmowe, cos sie zrobil czerwony jak burak, ze ktos sie wpas nie kalnia tylko grzecznie i pewnie swoich racji dochodzi? Niestety wiekszosc ugina kark bo chce pracowac - gdyby kazdy w tm kraju dochodzil swoich praw to te wszytkie PANY dawno by sie skonczyly. Wiekszosc tlumaczy tym, ze za cos trzeba zyc- a co ja niby na loteri "6" trafilem? Dziewczyna na wychowawczym w ciazy byla - dziedzko w drodze, a ja bez pracy - ale swoja godnosc trzreba miec. Kilka miesiecy pozniej znalazlem prace w firmie kolejowej - 4200 brutto na papierze + stale dodatki - gdybym wtedy sie klanial dalej bym tam robil za psa. Pozdro Przemas z Harta, to ja Marcin.

elo
@Marcin 16.12.2015 23:07

Ja tylko się dziwie że nikt z Opola nie interweniuje,chyba im pasuje taka sytuacja a firma na tym traci.W każdej innej firmie całe "kierownictwo" od góry by wymienili.Bo chyba jest coś nie tak że w tak krótkim czasie tylu ludzi zrezygnowało.

elo

też odradzam prace w tej firmie,pracownik nie ma tam nic do powiedzenia nawet gdy ma racje w niektórych kwestiach.No kierownik magazynu trudny człowiek do współpracy raczej dzieli zespół niż tworzyć fajny zgrany zespół,a naprawdę w tej pracy można by stworzyć dobry zgrany zespół ale to od góry by trzeba wymieniać ludzi na innych.

2xA

Mogę powiedzieć, że warto iść chociażby na rozmowę żeby zorientować się, czy naprawdę chcesz to robić.Praca jest fajna, a co najważniejsze - uczciwe pieniądze

quiq

Praca w której niestety albo stety trzeba pracować. Za dobrze wykonaną pracę jest premia i możliwość awansu. Co jest fajne to przyjęli mnie bez doświadczenia.

Zostaw opinię o Hart - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hart