Opinie o Opoltrans Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Opoltrans Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Opoltrans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opoltrans Sp. z o.o. w Kielce

Bimberek Nowy wpis

Widze na projekt praca pl że następnego do golenia potrzebują !! Co tam jest nie tak ? Że non stop potrzeba tysiące rąk do pracy ? Tak żle ...........................

Zdzisław Nowy wpis

Dobry pracodawca dla dobrych pracowników. Mam dobre zarobki i żadnych problemów w firmie.

Były pracownik Nowy wpis
@Zdzisław

@Zdzisław Chyba udaru dostałeś, dobra praca jeśli lubisz pracować 200 godzin w miesiącu za pół darmo, płacąc za wszystko co tylko się da przy jednoczesnym ucinaniu pensji bo tak

Były magazynier Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem, ucinane pensje, czasem też wstrzymane bez określonej przyczyny i z miesiąca na miesiąc mniejsze wypłaty bo tu nie ma czegoś takiego jak stała pensja. Zarobki magazynierów zależne są od obrotu towaru czyli jeden miesiąc może być taki że zarobi się 3 tyś choć i ta kwota jest wątpliwa a inny 2 tyś przy 200 godzinach robiąc od poniedziałku do soboty. Nawet po odejściu robią pod górkę, chcą mi dać ledwie połowę tego co powinni zapłacić, a próby kontaktu z kierownikiem regionalnym który jest za to odpowiedzialny idą na marne bo zwyczajnie nie odbiera. Pracując w tym miejscu szybko zauważysz że to jest cyrk i (usunięte przez administratora) w jednym gdzie alfons czyli cały ten prezes widzi w każdym złodzieja. Umowa na której się pracuje to 3 miesiące umowa zlecenie i po tym czasie trzeba przejść na własną działalność, oczywiście dopiero po przejściu na działalność zaczynają sobie pozwalać na wszystko co tylko może obniżyć pensję. Przy zleceniówce jedyne co mogą ci zrobić to obciążyć cię kosztami trzykrotności uszkodzonego/zaginionego towaru który nawet nie koniecznie musi być uszkodzony czy zgubiony z twojej winy. Kierownictwo umywa ręce od wszystkiego i bez wyjątków winę zwalają na magazyn, sporadyczniej na handlowców nawet jeśli sami zawinią

Samba

Witam jak wygląda praca handlowca w Opoltrans Kielce. Wysłałem CV i jestem umówiony na rozmowę. Ma ktoś jakieś informacje? Dziękuję pozdrawiam

zadowolony
@Samba

Praca bardzo ciekawa i satysfakcjonująca. Pracujesz po 240h w miesiącu żeby wypracować założony próg zysku, dostajesz komplet kolorowych cienkopisow, płacisz za reklamacje klientów, zwroty i ogólnie za wszystko, nie daj Boże żeby mieć kolizję firmowym autem bo musisz naprawić za swoje i zapłacić za naprawę przy wypłacie. Przed wypłatą zawsze powstają dziwne problemy żeby był pretekst do zabrania kilku stowek z wypłaty. (usunięte przez administratora) i metr mułu.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Opoltrans Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Kielczanin

Dowiedziałem sie że wynagrodzenie na umowie zlecenie wynosi o 1 zl/h brutto wiecej od minimalnej krajowej i na tym koniec dobrych informacji.Druga nieprzyjemna informacja jest to ,ze gdy kierowca zuzywa za duzo paliwa to czeka go dywanik u przelozonego , natomiast gdy zuzywa mniejsze niz srednie zuzycie paliwa to moze zapomniec o premii.Czyli metoda kija i marchewki ale bez marchewki....Jako,że interesuję się eco-drivingiem-to raczej sobie odpuszczę pracę w takiej firmie

Kielczanin
@Kielczanin

Już bym wolal pracować za minimalna krajową + premia 50% wartosci paliwa, które bym zaoszczędził (biorąc dane sredniego zuzycia paliwa z wiarygodnych zródeł)

Dorota
@Kielczanin

A skąd masz takie wieści? Od osób pracujących w Opoltrans? Może byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w tym miejscu. Często do tej firmy szukają kierowców?

Ponawiam pytanie poprzednika, też chcę aplikować na stanowisko handlowca. Jak oceniacie pracę w tej firmie? Polecacie?

qwerty

jaka wygląda praca w Opoltransie ? non stop widzę ogłoszenia pracy ? Taki przemiał jest w tej firmie ? Rotacje ? Może ktoś wyjaśnić z osób które tam pracowały ?

Przyjaciel Wesołego Diabła

A co słychać w oddziale w Kielcach. Są jakieś nowe zmiany? Słyszałem że kret wyszedł na powierzchnię. Ja zawsze powtarzam, że (usunięte przez administratora) wcześniej czy później zawsze wypłynie na wierzch. Wesoły dawaj cynka co się tam dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Opoltrans Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Opoltrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Opoltrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opoltrans Sp. z o.o.?

Opoltrans Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Norweska 13
    45-920 Kielce