Opinie o Aw Work Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aw Work Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aw Work Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aw Work Polska Sp. z o.o. w Opole

Dmytro Nowy wpis

Pracowałem z tą agencją. Opinia na tą agencję nie bardzo dobra. Koordynatorzy traktują pracowników chamsko. Nie odzywanie się przez parę dni dla nich jest spoko. Komunikacja z nimi jest ciężka bo oni cały czas są „zajęci”. Zapominają odpowiadać na powiadomienia (czyli powiadomienie z pytaniem było przeczytane, a odpowiedź się dostaje przy 5 przypomnieniu w ciągu tygodnia). Nie polecam.

Olena Nowy wpis

Працювала на цю агенцію пів року, не було проблем з виплатами. Працювала в Вроцлаві де керівники були дуже милі люди. Рекомендую,????

Administrator Nowy wpis

Planuję aplikować na stanowisko Kierowca c do firmy Aw Work Polska Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Katia Nowy wpis

Не виплачують повну зарплату. Пропрацювала на них 4 місяці, і в останній місяць перед моїм звільненням недоплатили 150 зл аргументуючи це тим, що в мене мала кількість годин, хоча в інших місяцях була така сама кількість годин. Не рекомендую працювати на них, мене надурили тільки на 150 зл, але знаю що іншим так недоплачують майже кожний місяць.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Aw Work Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Użytkownik

Будьте обережні! Невиплата повної зарплати, неподання номеру до керівництва і бухгалтерії для вирішення питання,координатори хами.

Użytkownik
@Użytkownik

Сьогодні, 24.08.2023 року зі мною вийшла на зв'язок працівниця агенції, ввічливо вибачилася,та кошти,які були недоплачені,я отримала..Дякую за те,що AW Work визнає свої помилки,а також вміє їх виправляти..

Міла

Доброго дня! Працювала від вашої агенції все було добре,але склалася така ситуація що мене звільнили. І я зараз в пошуку праці в обьявах є вакансії від вашої агенції. Я дзвоню мені кажуть що треба на 1 квітня людина на магазин,я кажу добре я вийду. Ця розмова була 30 березня, я приїжджаю 1 числа,а мені говорять що вже людину прислали ще вчора. Потім я подзвонила до агенції мені дівчина відповіла що підшукає мені на іншу адресу, думаю добре. Вчора вона мені пише що є праця за такою то адресою, я кажу що мені підходить. Потім з'ясовується,що треба вияснити чи звільнили мене, а я вже з 8 березня не працювала. Так мені ніхто не написав чи звільнили мене чи ні, чи виходити до праці!!!!!!!! Я чекаю на працю я на щось розраховую, і таке відношення, такі працівники не повинні працювати!!!!!!!

Oksana

Dla czego zniknęło moje opinie za zeszły rok? Była (usunięte przez administratora) przez tą agencję. Proponowali oferty których nie istnieje. Straciłam dużo czasu i nerwów.

@Oksana

Opinie są usuwane, jeśli łamią regulamin. Możesz opisać na spokojnie czego konkretnie dotyczył problem z tą agencją? Skąd wiesz że "nie istnieje"? Chyba chodzi Ci o stanowisko.

Sylwia Markowska

Zdecydowanie polecam, bo mają super podejście do pracowników. Bardzo dużo ofert pracy i każdy znajdzie coś dla siebie.

@Sylwia Markowska

Oferty, ofertami a jak później z opieką? Czy nie testowałaś jeszcze?

Michał Polkowski

Skorzystanie z ich ofert pracy było strzałem w dziesiatke. Dzieki nim mam super robote, a dlugo jej szukałem

@Michał Polkowski

Co Ty mówisz, to gratuluję. ;) Ale za pierwszym razem udało Ci się dopasować? Jaka branża?

Marcin Krzywicki

Bardzo mili ludzie. Warto z nimi współpracować, bo podchodzą profesjonalnie do każdego.

Dzięki nim mam pracę. Warto im zaufać!

Natalia

Możesz coś więcej powiedzieć o tym jak znaleźli Ci pracę i w ogóle ??

Miłosz Łukasiewicz

Naprawdę dobre podejście do klienta i jego potrzeb. Załatwiają wszystko za Ciebie i dzięki nim mam prace o której marzyłem!

Bartosz Miszka

Agencja, która bardzo mnie zaskoczyła, bo mają duży wybór prawdziwych ofert pracy. Wszystko terminowo i profesjonalnie

Mieczysław Antoszczak

Przestrzegam wszystkich przed nierzetelną firmą AW Work Świdnica, która zawarła ze mną umowę na wynajem mieszkań dla 10 pracowników na okres 3 miesięcy z rozliczeniem jednego jednego miesiąca. Taktyka tej firmy polega na tym, że pracownicy mieszkają 15 dni, gdy przychodzi czas zapłaty faktury, właściciel firmy zabiera pracowników pod byle pretekstem i unika zapłaty. Płatność wymagalna była w lipcu 2021 pomimo kilku wezwań przedsądowych, firma unika zapłaty płacąc w jednym miesiącu 50 zł i w następnym miesiącu 100 zł. Unikają zapłaty należnej faktury, sprawa skierowana jest do Sądu, ale to okres długiego oczekiwania. Właściciel firmy w sposób arogancki i fałszywy wystawił złą opinię mojej firmie, co wiąże się z mniejszym przepływem gości w moim hotelu, przez co firma przynosi teraz straty. Będę domagać się rekompensaty w Sądzie. Wszystkich przestrzegam przed kontaktem z tą firmą.

@Mieczysław Antoszczak

Czy to jest jakaś taktyka z tymi wpłatami po 50 zł i po 100 zł? Oni dzięki temu mogą z tego wybrnąć lub dalej to przedłużać?

Dziękuje za znalezienie mi pracy. Bardzo rzetelni i dobrzy ludzie!

Oksana

Proponują pracę którą nie istnieje. Trata czasu. Zaproponowali miejsce w Biedronce. Sklep na wybór, 4 lokalizacji. W żadnym nie potrzebują.

Zostaw merytoryczną opinię o Aw Work Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Aw Work Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aw Work Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aw Work Polska Sp. z o.o.?

Aw Work Polska Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 1 Maja 30A
    45-355 Opole

Aw Work Polska Sp. z o.o.