Opinie o Car Shop Maroni Marek Bochen w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Car Shop Maroni Marek Bochen. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Car Shop Maroni Marek Bochen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car Shop Maroni Marek Bochen w Opole

KNUFI Nowy wpis

Panie Maroni nadszedł czas na wystawienie opinii za czarnego Chrysler 300C SRT, którego naprawialiście ponad rok. A więc tak w skrócie. Właściciel warsztatu na początku słodko (usunięte przez administratora) a na końcu telefonów nie odbierający. Totalny matacz. Synuś swoje a ojciec swoje. Auto zostało całkowicie polakierowane na nowo i trafiło do Maroniego na składanie. Wycinali szybę przednia i pokiereszowali dach wraz ze słupkiem. Auto zostało praktycznie na każdym elemencie zarysowane. Przedni zderzak jak i tylni został tak poskładany, że popękał lakier. Maroni wydał auto niekompletnie poskładane i porysowane do odbioru. Auto trafiło ponownie do lakiernika. Maroni dostał kolejny raz auto żeby skończyć to za co dostał pieniądze. Dodam, że cała ta porażka trwała ponad rok. Maroni poskładał ponownie auto. Nie muszę mowić jak to wyglądało...auto było kolejny raz poprawiane, ale już na innym warsztacie. W drodze powrotnej gdzie do przejechania miałem ponad 250km do domu, spadł wąż od chłodnicy (usunięte przez administratora) nie założył opaski na wąż). Do dzisiaj wychodzą kolejne kwiatki po tym partaczu. MARONI TO CHODZĄCA PORAŻKA !!!

Carshopmaroni Nowy wpis
@KNUFI

Samochód został zlecony jak i odebrany nie przez Pana tylko przez Firmę zlecająca naprawę.. Ram Faktory z Prudnika. To Firma wylicytowała ten samochód dla Pana trafił do mnie w opłakanym stanie. W momencie odbioru nie było żadnych zastrzeżeń. A tu naraz problemy. Zatem proszę udać się do tej firmy która rzekomo poprawiała samochód i testowała Niestety nie składali żadnych zastrzeżeń . Wiec nie wiem o co ma Pan pretensje.

Arek Nowy wpis

Gdzie ta firma dokładnie jest w Opolu?

Auta z Usa Nowy wpis

Świetnie przerobione lampy. Solidne wykonanie polecam.

kamikadze

Polecam Szybka diagnostyka jak i naprawa. Bardzo konkurencyjne ceny.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Car Shop Maroni Marek Bochen spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno

To nie jest mechanik .jest nie słowny nie zna się na samochodach wróży z fusów prostej życzy nie wie jaki jest rozrząd w samochodzie tylko strzela

Klient

Niestety nie mogę dać pozytywnej opinii. Wszystkim szczerze odradzam tego Pana. Miło na początku opowiada a potem niestety (usunięte przez administratora) i fuszerka. Zapłaciłem więcej niż u innych miałem policzone i niestety robota wykonana byle jak. Byle szybko i następny. Pan ma także problem z wystawianiem rachunków. Jeżeli komuś zależy na fakturze to na pewno nie dostanie jej tutaj. Ten Pan chyba nie lubi płacić podatków bardziej niż inni.

Martyna

Czym dokładnie zajmuje się firma?

kazio

Przestaliście być aktywni na forum z jakiegoś powodu? Mam nadzieję, że tak dobrze się wam pracuje?

Kamil

@konrad a ty jesteś pracownikiem? To napisz coś więcej ! Jak tam się pracuje?

Matrix

Od miesiaca czekam na dokumenty aby móc zarejestrować samochód który został u Pana zakupiony. Od kilku tygodnizapewnia mnie Pan, że na pewno dokumenty zostały wysłane. Kilkukrotnie obiecywał mi Pan wysłać numer nadania ,czekam i czekam i nic cisza Jest to bardzo nieprofesjonalne i traktowanie klienta Nie polecam tej firmy

Od ponad tygodnia czekam na dokumenty aby móc zarejestrować samochód który został u Pana zakupiony. Od ubiegłego tygodnia zapewnia mnie Pan, że na pewno dokumenty zostały wysłane. Kilkukrotnie obiecywał mi Pan wysłać numer nadania ,czekam i czekam i nic..... Bez tych dokumentów nie mogę zarejestrować samochodu, jest to bardzo nieprofesjonalne i traktowanie klienta. Dzisiaj już nie odbiera Pan ode mnie telefonu. Kiedy otrzymam dokumenty?????

Natalia
@Monika

@Monika Czy otrzymałaś już dokumenty od Car Shop? Faktycznie długo to trwa. Duży asortyment tam mają?

Matrix
@Monika

Czy dostala pani juz dokumenty

Niezapłacona usługa

Pan Marek Bochen był naszym stałym klientem do momentu jak nie zapłacił za wykonaną usługę kwoty ponad 400 PLN. Powiedział, że usługi tej nie potrzebuje, więc po co ją wcześniej zlecał? Przestrzegam przed współpracą z tym Panem - to (usunięte przez administratora) a do tego bardzo ogarnięty bałaganiarz..

Konrad

Bardzo dobra firma dla pracowników. jak patrzę na forum to wyraźnie widać,że ludzie nie piszą bo jest dobrze.

bieniek

Bardzo dobra diagnostyka i naprawa forda z usa. Byłem odsyłany od warsztatu do warsztatu, Chłopaki ogarnęli bez problemowo. Polecam :)

Kowalczyków

Szybka, sprawna i bezproblemowa naprawa. Konkurencyjne ceny.

Fachowe doradztwo w temacie części. Fachowa obsługa. Firma zna się na rzeczy, Polecam

Stefan

Może ktoś wie czy firma posiada jakieś oferty pracy? Jaką macie atmosferę?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Car Shop Maroni Marek Bochen? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami informacjami?

Pan oszukuje, kłamie, sprzedaje zepsute auta, jak widać po opiniach od lat zyje z kretactwa, brak z nim kontaktu, ogólnie straszna porażka, unikać gościa jak ognia

Skoda superb)

Wymieniłem rozrząd , działał przez 2 dni auto się zatrzymało bez zmozliwosci ponownego odpalenia w opini o drugiego mechanika pękła śruba napinacza, i silnik dostał. Po długich rozmowach kierownik stwierdził że nie podlega to gwarancji. Ewidentnie jest to wynikiem tego rozrządu, wyraźnie przedpłacilem za pierwszym razem co potwierdzają inni mechanicy. Nie polecam tej firmy poprzez kłamstwa i ciężki kontakt z nadzorujacym. Ostrzegam wszystkich poprzez mój przykład nie zostawiajcie tam nawet roweru. Nie pozdrawiam

Cezary

Firma jako pracodawca ma świetną opinię. Nie dziwię się , że klienci są zadowoleni

Zostaw merytoryczną opinię o Car Shop Maroni Marek Bochen - Opole

• Jak się pracuje w Car Shop Maroni Marek Bochen?

Zobacz opinie na temat firmy Car Shop Maroni Marek Bochen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Car Shop Maroni Marek Bochen?

Car Shop Maroni Marek Bochen
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Alojzego Dambonia 81 lok. 9
    45-861 Opole