Opinie o Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o. w Opole

Julia

To, że kierowca odjeżdża przed godziną podaną według rozkładu w ogóle mnie nie zdziwiło, ale kiedy dziś dotknęło mnie to osobiście przez co kierowca zrujnował mi wszystkie plany na wieczór jestem zmuszona wszędzie gdzie to możliwe ich wysmarować. Jestem wściekła nieziemsko, nie jestem w stanie zrozumieć takiego podejścia. Żenada!

TottalyFBI

XD jedno spóżnienie nie powinno być dziwne XD

Iza Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Najgorsze linie komercyjne jakie istnieją. Kierowca w dniu dzisiejszym tj. 02.03.2024 r. ok. godz. 14:20 w Opolu na przystanku Stegu arena odmówił sprzedaży biletu bo nie miał wydać10 zł!!!! Rozumiem że ze stu złotych nie miałby wydać ale z 20!!! Był bardzo bezczelny i wulgarny. Pani która kupowała bilet przede mną również miała ten sam problem. Jak można zatrudniać takich ludzi??? Żenujące

Jaka jest kultura pracy w Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o.?

rodzic Nowy wpis

Kpina. Dzieciaki dojeżdżają kolejny dzień z Grodźca do Opola bez ogrzewania przy takich mrozach !!!

Wdai Nowy wpis

No ja osobiście czekałem na busa 15 minut prędzej jak miał być a nawet go nie było na pierwszymprzystanku gdzie stalem

Czy po rozmowie w Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Maja
@Julia

A gdzie jeszcze postanowiłaś ich dalej smarować niż tylko tu? A jaka była dokładnie różnica pomiędzy tym, o której powinien odjechać a tej o której odjechał? :/

TottalyFBI

XD jedno spóżnienie nie powinno być dziwne XD

Dana

Skandaliczne warunki przewozu pasażerów w upały. W wielu busach brak sprawnej klimatyzacji. Ceny biletów takie same jak w PKS. Niesympatyczni kierowcy. Zdecydowanie nie polecam !

Pasażerka

Ceny biletów, jak również czas podróży jest taki sam jak autobusów PKS. Komfort jazdy i czas jazdy również pozostawia wiele do życzenia. W trasę wysyłane są stare autobusy bez klimatyzacji, stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Większość z nich powinna dawno zostać przekazana na złom. Kierowcy podjeżdżają na stanowisko z opóźnieniem. Należy jeszcze dodać, że niektórzy kierowcy są opryskliwi. Chyba czas zrezygnować z usługi LUZA i przesiąść się do autobusu PKS.

Firma

Razem z przewoźnikiem LUZ organizowaliśmy wyjazd firmowy. Wszystko było zorganizowane poprawnie, kierowca uprzejmy i pomocny, wyrozumiały. Warunki w których podróżowaliśmy na dobrym poziomie. Mogę polecić przewoźnika na realizację kursów.

Podróżniczka

Usługi LUZ - żadna rewelacja. Na trasie Opole - Kluczbork jeżdżą stare, zużyte autobusy. Nie wiem, jak to się dzieje, że pozytywnie przechodzą przeglądy techniczne. Bus do Kluczborka, który powinien odjeżdżać o godz.15:10, niemal codziennie podjeżdża na stanowisko z opóźnieniem. Kierowcy też niezbyt uprzejmi (może z wyjątkiem trzech).

Klient

Stare rozkłady jazdy Dodzwonić się nie można na infolinię Może czas zamknąć interes ? Coraz gorzej z tym luzem

Bilet miesięczny

Chyba nikt nie kontroluje kierowców Luzu. Dziś kierowca zatrzymał się na przystanku ale kiedy córka chciała otwierać drzwi i wsiądać odjechał jakby nigdy nic. Jeżdzą jak chcą nie raz łamiąc przepisy. Kiedy jechałam w wakacje zapłaciłam za bilet za 4 osoby a kierowca nie wydrukował mi biletów, dopiero jak zwróciłam mu uwagę wydrukował. Pani z biura do którego zadzwoniłam ze skargą bardzo miła, ale co kobita zrobi że kierowca niekompetentny.

Klient

Kierowcy odjeżdżają z przystanków o której im pasuje,a nie według rozkładu jazdy. Dzisiaj po raz kolejny autobus do Grodźca z Ozimka odjechał 6 minut przed czasem i nie dojadę do pracy. Nie ma się co dziwić, że klientów coraz mniej. Dzisiaj straciliście kolejnego.

Pasażer

Firma Luz co tu dużo pisać porażka jest rozklad jazdy czekają paseżerowie, ale autokar nie podjeżdża. Dzwoni się na ifolinię z zapytaniem dlaczego nie podjechał dany kurs i czy przyjedzie następny a pan na pracownik po drugiej firmy Luz odpowiada jeśli nie jest to sprawa pilna to proszę napisać maila :). Co za firma jedynie co potrafi robić to podwyższać ceny biletów jakości obsługi i komfortu jazdy nie gratuluje podejścia. Tylko proszę nie zapomnieć, że istniejecie dzięki pieniądzą pasażerów i nowa siedziba na wjeździe do Opola też jest z tych pieniędzy.

Krystyna
@Pasażer

Jakaś masakra, a inni przewoźnicy u Ciebie nie jeżdżą?

@Pasażer

Zgadzam się. Gardzę nimi od dnia dzisiejszego. Kierowca notorycznie przyjeżdża za szybko dziś przeszedł samego siebie wyjeżdżając 5 min przed czasem. Jeżdżą jak chcą. Podejście do klienta zerowe, a sami kierowcy.... Chamstwo.

Łucja

mam kolegę z Ukrainy, który chętnie podjąłby pracę jako kierowca w tej firmie... widzę że ktoś tutaj pisał o pracy jakiegoś obcokrajowca. czyli w sumie to chyba jest szansa, aby przyjęto do tej firmy pracownika z Ukrainy?:) chyba to nie ma żadnego znaczenia tutaj? a jakaś różnica finansowa jest? jaka umowa?

Aleksander

Firma chyba potrzebuje dodatkowego kierowcy, bo opinie ma słabe. Jakie są warunki zatrudnienia? Jak ze sprawnością aut? I czy kierownictwo ma dobre podejście do pracujących?

Janek

Ilu lat doświadczenia oczekują tu od potencjalnego kierowcy autobusu?

Jola Rozpacz

Autobus przyjechał za szybko nie pojechałam do pracy przez niekompetentnego kierowcę

Hrfvh

Nie polecam, chamski kierowca zwyzywał ludzi którzy mieli maski na twarzach a nie na nosie, można w kulturalny sposób zwrócić uwagę, po czym wrzeszczał ze wszyscy jadą ostatni raz tym busem,ten pan pewnie wie o kogo chodzi,myśle ze potrzebna jest mu fachowa pomoc psychiatryczna . jechał 02.11 o godz. 19.10 wyjechał z Kluczborka ,

Efka

Moje dziecko nie dojechało na czas do szkoły w Opolu z powodu przepełnienia autobusu. Sytuacja ta się powtarza od jakiegoś czasu. Może ktoś z kierownictwa tej firmy zrobi wreszcie z tym porządek!!! Wiadomo ,że rano jest bardzo dużo młodzieży dojeżdżających na 8.00 na zajęcia lekcyjne. Mowa o autobusie z Ozimka o godz. 6.50. Nie ma możliwości zgłoszenia tego problemu telefonicznie gdyż pod wskazanym numerem telefonu nikt w tej firmie nie odbiera...:(. Trochę to dziwne...Może warto pomyśleć o dodatkowym autobusie dla tych dzieci gdzyż jak widać jeden nie wystarcza!!!

Kk

Kierowca busa jechał z dużą prędkością poczym odpadło tylne koło przekroczył dozwolona prędkość(na autobus zastępczy czekaliśmy 37 minut)

Zostaw merytoryczną opinię o Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o.?

Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Krakowska 51 lok. 15
    45-018 Opole
  • NIP: 7542952060 REGON: 160215400 KRS: 0000313323

Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o.