CasusFinance

Wrocław

Opinie o CasusFinance

WITAM WSZYSTKICH UWAGA ODRADZAM KAZDEMU W ZUPEŁNOŚCI- JESTEM DYR I POJECHAŁEM NA REKRUTACJE NA ZMIANE FIRMY I .......TO SA ZUPEŁNE TEPAKI BEZ SZKOLY I DOSWIADCZENIA O A OSOBY TAM PRACUJACE I REKRUTUJACE TO SLUCHAJCIE ZUPEŁNE DNO 0 POJECIA O ZYCIU I REALIACH , JAK WLASCICIEL NIE ZMIENI KADRY TO ZUPELNA PORAŻKA POWTÓRZĘ JESTEM DYR TAKZE NAWET LUDZI NA TAKIM WAKACIE TAK TRAKTUJA ODRADZAM KAZDEMU TEJ FIRMY ZUPEŁNE ŚMIECIE I KUPA SMRODU A LUDZIE TAM PRACUJACY TO BEZ WIEDZY I DOSWIADCZENIA ZGADZAM SIE Z TYMI OPINIAMI LUDZI KTORZY TAM BYLI ,PRACOWALI ITD. ODRADZAM TOTALNIE SZKODA CZASU NERW

Zostaw opinię o CasusFinance - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CasusFinance