Opinie o ISSP

danielX

Pakowacz - Kolonia Kolonia - Niemcy, zagranica ile miesięcznie netto płacą ? warunki mieszkaniowe jakie ? pokoje 2 osobowe czy więcej ? praca ciężka był tam ktoś jakie wrażenia ? da sie wytrzymać ? proszę o info danielnowak247@gmail.com

użytkownik zarejestrowany

Aktualnie firma ISSP poszukuje pracownika na stanowisko Doradca klienta - market budowlany - Bielany Wrocławskie. W ofercie napisali, że zapewniają umowę zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne), stawka 14 zł brutto/h, praca zmianowa w godzinach 7-15/13-21. Czy ktoś aplikuje?

ciekawski

Siema ludzie ! Zamierzam prysnąć do Halle, jako komisjoner. Ktoś jest może w tej miejscowości ? jeśli tak proszę o info w temacie zakwaterowania.... ; -) bo praca komisjonera nie jest mi obca.... pozdro

franek

Mam pytanie czy ktoś już był w pracy DHL w Kolonii. Ile płacą netto za godzinę pracy, na czym polega praca.

franek

Wachowak
użytkownik zarejestrowany

Bardzo ważne żeby podpisując umowę czytać jej treść. Nie ma niejasnych spraw i nie ma kłopotów a tym wszystkim zależy.

nie polecam

Zdecydowanie nie polecam byłem w tamtym roku na wakacjach w KIK Dortmund pracując na tym samym magazynie tylko w innej firmie ludzie zarabiali kilka stów euro wiecej, strasznie duża rotacja w ludziach

kubi
@nie polecam 13.05.2017, 15:51

Logika betonu... "On zarabia więcej!" Staż pracy, kwalifikacje, znajomość języków - nieważne! Już nie mówiąc o tym, że inne firmy mogły np. odciągać pracownikom więcej $ za mieszkanie, bądź dojazdy do pracy ;-)

agrest

maluszek jakie konsekwencje ? przeciez ccesz to jedziesz a nie to nie, chyba że umowe podpisuje sie w polsce ?

zeus

Witam. Proszę o jakies opinie na temat pracy w Kaufland meineweh/osterfeld? Pozdrawiam

maluszek 785

w umowie nie mam napisane jakie konsekwencje ponosze za nie pojechanie gdzie agencja nie ponosi kosztow . w umowie mam napisane ze jak sie nie zglosze do pracy w 1 dzien to umowa zostanie uznana za niedoszla do skutku nic o karach . kto mi powie o jakie konsekwencje chodzi w przypadku nie wyjechania z kraju wogole ?

użytkownik zarejestrowany

@rekinchętnie dowiemy się więcej na temat Twoich wrażeń ze współpracy z firmą. Jedziesz już drugi raz za pośrednictwem ISSP. Rozumiem, że jesteś zadowolona z ich usług?

Norberto

napisz do mnie(usunięte przez administratora) Może będę mógl Ci jakoś pomóc ;)

użytkownik zarejestrowany

Śledzicie aktualne oferty pracy? Zachęcam do częstego zaglądania do zakładki http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,20614,0,0,oferty_pracy Planujecie aplikować, na któreś ze stanowisk?

sob

Hej opłaca się jechać przez ta Agencje? Jak wygląda sprawa z zarobkami?

Janek

Pracuje ktoś przez tą agencje? Może powiedzieć coś wiexej?

alaska

Jedzie ktos w styczniu na magazyn KIK w Dortmund

anulka

Czy pracował ktoś w Koloni na produkcji? Jak tam jest?

sosorry

Witam, jedzie ktos na stajki ze Szczecina ? Cos wiadomo, gdzie i kiedy ?

olek
użytkownik zarejestrowany

no to jaka jest u nich konkretnie atmosfera w firmie? Mam nadzieje, ze to nie jest tak, ze tylko krzyki i spory.. z resztą nie wiem czy ufać tej opinii, która jest napisana przez @eddy, bo wydaje mi się, ze troche przesadza, że nikt codziennie nie krzyczy w tej firmie, chyba, z eot jest grupa jakiś flustratów naprawde.

Marta

Nie polecam tej firmy . Szczerze .

Przemek.
@Marta 23.11.2011, 14:48
Nie polecam tej firmy . Szczerze .

A dlaczego nie polecasz ? Moja współpraca z Firmą ISSP Wrocław to same pozytywy, Firma zatrudnia profesjonalistów - zarówno w biurze we Wrocławiu oraz na wyjazdach zagranicznych. Mieliśmy zapewniony hotel w Hannoverze, z czystymi pokojami z łazienką, codziennie były wymieniane ręczniki, pomimo iż nie mieliśmy wykupionych śniadań, właściciel hotelu pozwalał korzystać z aneksu kuchennego - kawa lub herbata była robiona bez problemu. W hallu hotelu - stała lodówka z zimnymi napojami i wodą mineralną - też można było się częstować. Pod względem organizacyjnym bez zarzutu - a pracować ciężko trzeba dzisiaj wszędzie, bez względu na firmę. Przemek.

Zostaw opinię o ISSP - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISSP