ISSP

Wrocław

Opinie o ISSP

Anonim689

Halle, projekt RADIAL, nie polecam, koordynatorka nie zna języka niemieckiego, zarobki marne, brak ogrzewania w mieszkaniach (mimo tego, ze płaciliśmy 50 centów dziennie więcej) zwalniają z dnia na dzień, nawet na okresie wypowiedzenia. Mało tego nie zwalniają osobiście np. w piątek tylko telefonicznie w poniedziałek wymyślając jakieś bezpodstawne „powody”. Brak pomocy ze strony koordynatora i szefa. Całkiem coś innego na umówiecałkiem coś innego w rzeczywistości. Panie w biurze nawet godziny pracy podają złe. Pozdrawiam. Zjechałam po miesiącu.

7788- ja
@Anonim689 17.12.2017 22:23

Ale zna angielski, zarobki rzeczywislie marne bo 850 € Brak ogrzewania w kazdym pkoju jest kaloryfer ktory grzeje, jakie 50 centow wiecej ? Na miesiac płacisz 195 € za mieszkanie "ciepłe". No nieatety tak jest lecisz w (usunięte przez administratora) to nikt nierobów nie bedzie trzymać w pracy :)

Marta

Praca przy liczeniu towaru w Niemczech. Uważajcie bo warunki się nie zgadzają z umową odradzam pracy

Marian

Uwaga problemy z wypłatami

Slazak

Stawka jest znana. Najczęściej jest to najmniejsza niemiecka. Ale oni po 1nie płacą za nadgodziny po 2 zawsze coś tam przekrecą i wyjdziesz mniej a to grupa podatkowa a to meldunek a to kara za coś a to godziny się nie zgadzają.a gdy będziesz chciał dać wypowiedzenie lub oni będą wiedzieli że Niemiec rezygnuje z usług firmy to oskubią cie.jedz i się przekonaj.

Tymoteusz

Czy nikt nie pytał przed wyjazdem o wysokość zarobków i teraz dopiero narzekacie??

xvxv

Nie polecam. Za 3 tygodnie pracy 400 euro wypłaty. Wypowiedzenie pracy za nic, od tak. Koordynator na Rheniusie w Horselgau, szkoda słów. W życiu nie spotkałam tak wrednej i niemilej kobiety.

anonymous

nie polecam

aldi

NIE polecam szkoda czasu i kasy

Jacek Jankowski
@aldi 09.11.2017 15:28

DHL Kolonia praca na sortowni Byłem w listopadzie 2017r . Warunki lokalowe nic nie można zarzucić pokoje 2-3 osobowe w miejscowosci Burgheim. Przewóz nowym busem na miejsce , koordynator ok . Sama praca wyładunek paczek na taśmę lub zrzucanie paczek z taśmy do kontenera . Praca momentami lekka np rzucanie listów i lekkich paczek a momentami niestety można zniszczyć kręgosłup gdy grupenfuhrer otworzy kontener w którym jest 200paczek same 30kg paczki i musisz je sam podnieśc i wrzucić na taśmę ból kręgosłupa murowany. Do tego taśma nigdy nie staje musisz non stop wrzucać paczki a niemcy ciągle mówią , że można szybciej. Ja wytrzymałem 4 dni . Mam 47 lat , mam nadzieje , że pomogłem.

danielX

Pakowacz - Kolonia Kolonia - Niemcy, zagranica ile miesięcznie netto płacą ? warunki mieszkaniowe jakie ? pokoje 2 osobowe czy więcej ? praca ciężka był tam ktoś jakie wrażenia ? da sie wytrzymać ? proszę o info danielnowak247@gmail.com

Aneta

Aktualnie firma ISSP poszukuje pracownika na stanowisko Doradca klienta - market budowlany - Bielany Wrocławskie. W ofercie napisali, że zapewniają umowę zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne), stawka 14 zł brutto/h, praca zmianowa w godzinach 7-15/13-21. Czy ktoś aplikuje?

ciekawski

Siema ludzie ! Zamierzam prysnąć do Halle, jako komisjoner. Ktoś jest może w tej miejscowości ? jeśli tak proszę o info w temacie zakwaterowania.... ; -) bo praca komisjonera nie jest mi obca.... pozdro

franek

Mam pytanie czy ktoś już był w pracy DHL w Kolonii. Ile płacą netto za godzinę pracy, na czym polega praca.

franek

Wachowak

Bardzo ważne żeby podpisując umowę czytać jej treść. Nie ma niejasnych spraw i nie ma kłopotów a tym wszystkim zależy.

nie polecam

Zdecydowanie nie polecam byłem w tamtym roku na wakacjach w KIK Dortmund pracując na tym samym magazynie tylko w innej firmie ludzie zarabiali kilka stów euro wiecej, strasznie duża rotacja w ludziach

kubi
@nie polecam 13.05.2017 15:51

Logika betonu... "On zarabia więcej!" Staż pracy, kwalifikacje, znajomość języków - nieważne! Już nie mówiąc o tym, że inne firmy mogły np. odciągać pracownikom więcej $ za mieszkanie, bądź dojazdy do pracy ;-)

agrest

maluszek jakie konsekwencje ? przeciez ccesz to jedziesz a nie to nie, chyba że umowe podpisuje sie w polsce ?

zeus

Witam. Proszę o jakies opinie na temat pracy w Kaufland meineweh/osterfeld? Pozdrawiam

maluszek 785

w umowie nie mam napisane jakie konsekwencje ponosze za nie pojechanie gdzie agencja nie ponosi kosztow . w umowie mam napisane ze jak sie nie zglosze do pracy w 1 dzien to umowa zostanie uznana za niedoszla do skutku nic o karach . kto mi powie o jakie konsekwencje chodzi w przypadku nie wyjechania z kraju wogole ?

Aneta

@rekinchętnie dowiemy się więcej na temat Twoich wrażeń ze współpracy z firmą. Jedziesz już drugi raz za pośrednictwem ISSP. Rozumiem, że jesteś zadowolona z ich usług?

Norberto

napisz do mnie(usunięte przez administratora) Może będę mógl Ci jakoś pomóc ;)

Aneta

Śledzicie aktualne oferty pracy? Zachęcam do częstego zaglądania do zakładki http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,20614,0,0,oferty_pracy Planujecie aplikować, na któreś ze stanowisk?

sob

Hej opłaca się jechać przez ta Agencje? Jak wygląda sprawa z zarobkami?

Janek

Pracuje ktoś przez tą agencje? Może powiedzieć coś wiexej?

alaska

Jedzie ktos w styczniu na magazyn KIK w Dortmund

anulka

Czy pracował ktoś w Koloni na produkcji? Jak tam jest?

sosorry

Witam, jedzie ktos na stajki ze Szczecina ? Cos wiadomo, gdzie i kiedy ?

olek

no to jaka jest u nich konkretnie atmosfera w firmie? Mam nadzieje, ze to nie jest tak, ze tylko krzyki i spory.. z resztą nie wiem czy ufać tej opinii, która jest napisana przez @eddy, bo wydaje mi się, ze troche przesadza, że nikt codziennie nie krzyczy w tej firmie, chyba, z eot jest grupa jakiś flustratów naprawde.

Marta

Nie polecam tej firmy . Szczerze .

Przemek.
@Marta 23.11.2011 14:48

A dlaczego nie polecasz ? Moja współpraca z Firmą ISSP Wrocław to same pozytywy, Firma zatrudnia profesjonalistów - zarówno w biurze we Wrocławiu oraz na wyjazdach zagranicznych. Mieliśmy zapewniony hotel w Hannoverze, z czystymi pokojami z łazienką, codziennie były wymieniane ręczniki, pomimo iż nie mieliśmy wykupionych śniadań, właściciel hotelu pozwalał korzystać z aneksu kuchennego - kawa lub herbata była robiona bez problemu. W hallu hotelu - stała lodówka z zimnymi napojami i wodą mineralną - też można było się częstować. Pod względem organizacyjnym bez zarzutu - a pracować ciężko trzeba dzisiaj wszędzie, bez względu na firmę. Przemek.

Artur

Może będą chcieli żebyś woziła ludzi busem do pracy. Wtedy mniej się płaci za mieszkanie.

Norberto

@Paulinaa Wielkopolska Ty byłaś wczoraj na spotkaniu we Wrocławiu? :D

Zostaw opinię o ISSP - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISSP