ISSP
2 92 147 5 1
Grzegorz Nowy wpis

Sa beznadziejni nic sie nie trzyma.kupy z umowy. Bez podstawne zwolnienie. Normy utrzymane nawet ponad stan. Zwolnieni bez podania przyczyny masakra. Niby mialo byc wypowiedzenie a dowiedzialem sie ze poszlo poczta na adres do polski. Masakra. Koordynator nie ogarnia nic nic dziwnego skoro pracuje w daoch lub trzech roznych firmach

Jadwiga Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Wyjechaliśmy z chłopakiem do pracy w Niemczech i oboje byliśmy zadowoleni ze współpracy... Wynagrodzenie dobre, dzięki czemu mogliśmy sobie dołożyć do wesela. Ze swojej strony mogę polecić ;)

anonimek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Współpracowałam z nimi jak chciałam trochę dorobić i nie narzekałam... Pieniądze całkiem znośne, umowa jasna i klarowna, nie ma co narzekać, tylko pracować :)

Jarekk Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Potwierdzam! wszystko zgodne z prawem i nie ma co sie czepiac... umowa jak umowa, trzeba czytac ze zrozumieniem i pytac. Jak ktos dopilnuje sobie wszystkiego na poczatku to pozniej nie ma problemow z sama praca. pozdrawiam

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Karolina

Również otrzymała pismo i je opłaciłam... Wszystko jest zgodne z niemieckim prawem, więc nie unikniemy opłaty

Tak1Nie2
@Karolina

no nie wiem czy zgodne z prawem skro mnie powinni zameldowac a tego nie zrobili i nadali mi zla klase podatkowa to dlaczego ja mam teraz placic jakies brakujace kwoty skoro oni mi podali rozliczenie to ja z tym bylam w urzedzie a teraz maja do mnie pretensje ze to moja niby wina ze mam zla klase podatkowa, niech urzad napisze mi pismo to odpowiem a dopóki lps sie ze mna kontaktuje i karze na swoje konto przelac kase to ja nic nie bede placic i wysyłac

Karol
@Karolina

Nie ma co kombinować, dostałem takie samo pismo razem z dziewczyną. Dostosowaliśmy się, kasa nie byla jakaś wielka więc nie ma co się awanturować :) i po problemie

Tak1Nie1
Fallus
@Karol

Święta prawda, nie ma sensu żałować tych paru groszy.

TakNie2
Ilona89
@Karolina

No to gratuluje głupoty. wystarczyło wysłać jakiś dokument na potwierdzenie ja to zrobiłam i wyslalam numer personalny bo mi nadali i sprawe mi zamknęli. ale jak kogos stac placic takie kwoty to prosze bardzo

@Ilona89

a jezeli nie nadali zadnego nr ani nie zameldowali (bo im sie nie chciało) to co wtedy to nie nasza wina ze tak z nami postapili ze zle nam załatwili dokumenty ktore powinny byc załatwione przez firme wiec teraz ja nie mam zamiaru im nic placic i wysyłac

Ilona89
@Ilona

W piśmie było jak byk napisane, ze moze tez byc potwierdzenie ze sie rozliczylas lub to pelnomocnictwo i oni maja wybrac dokument ktory anuluje te kwote. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem bo pozniej wlasnie takie afery sie robia. ja mam to z glowy wiec powodzenia. mam nadzieje ze do sadu was nie skieruja bo z tego co tam pisalo to kto nie wyjasni sprawy bedzie mial zakladana sprawe w sadzie wiec lepiej sie zastanowic czy warto.

ilona
@Ilona89

tylko ze ja rozliczałam sie z tego w pl i jak im przesłalam to pismo to oni powiedzieli ze to nie jest to i wrecz kazali podpisac pelnomocnictwo a w tych czasach rózne rzeczy sie słyszy i ja nie mam zamiaru wysyłac podpisu swojego bo wiem jakie rzeczy mozna z nim zrobic

Zbyszekk
Nazwa działu: Produkcja

No właśnie co zrobisz jak nic nie zrobisz... prawo takie jest i trzeba go respektować. A praca jest ok i nie ma co narzekać. Jak sie chce pracować to każdy znajdzie coś dla siebie. Sukcesow życze

Elżbieta Ż.
Nazwa działu: Produkcja

Witam wszystkich! osobiście pracuje tutaj już od roku. Nie mam zastrzeżeń... Wypłata na czas, kwestie formalne szybko załatwione, a jak tylko pojawią się pytania to wystarczy zadzwonić, oni wszystko wytłumaczą. Pozdrawiam

Andrzej_K
Nazwa działu: Produkcja

A ja tam poszedłem na łatwiznę... nie chciało mi się z tym bawić, dałem upoważnienie i problem z głowy.

Gosc
Nazwa działu: IT
@Andrzej_K

Po co im to upoważnienie?

Elżunia
Nazwa działu: Produkcja

Ja podobnie - wysłałam pełnomocnictwo i udało się wszystko bez problemu załatwić :)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Jaka jest umowa w firmie ISSP? Wiecie czy jako Kasjer zatrudniają na zlecenie?

Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) i naciągacze. Przepracowałem u nich miesiąc, po czym dostałem pismo o karze, której nie zapłaciłem. Teraz po ponad 4 latach wysłali pismo, że w wyniku kontroli finanzamtu mam im zapłacić 213 euro, bo złą klasę podatkową mi ustalili. Dołączone pismo z niemieckiej firmy rozliczeniowej bez podpisu i pieczątki zawiera klauzulę, ze zgadzam się by zajmowali sie moimi rozliczeniami w Niemczech. Śmiech na sali. Nawet " wałków" nie potrafią uwiarygodnić porządnie :D

@Sopel87

Mam taka sama sytuacje mi tez po 4 latach przeslali i upieraja sie zeby im przeslac podpisane pelnomocnictwo i szczerze to nie wiem czy mam cos rodzic z tym czy nie, podobno jesli nie podpisze pelnomocnictwa predzej czy pozniej bede musiala zaplacic to co mi naliczyli a to prawie 600€ za 3 miesiace pracy, pomozcie co z tym dalej robic

Basik
@Sopel87

Właśnie mój mąż też to dostał. Jakaś kpina, przecież od tego są osoby odpowiedzialne. JAk myślisz będzie z tego jakaś grubsza afera?

Ewa
@Sopel87

Też dostalam po 4 latach pismo ze zła klasa podatkowa była i mam na konto lpsu przelać 1500euro... żenada

@Basik

Moim zdaniem bedzie afera bo takich osób jak my jest bardzo duzo, dokladnie jesli urzad skarbowy ma jakies zastrzezenia do nas to sam powienien do nas napisac a nie lps i dlaczego na konto lps kase karza wysyłac skoro to niby urzad chce piedziądze. moje zdanie to lps zle wyliczyl podatek urzad go sciga i teraz szukaja głupich zeby pomogli lps splacac ten dlug i albo im sie uda "Nas" przekonac sposobami do zaplaty albo beda musieli sami zaplacic kare za szwindle. moj prawnik narazie nie kazal nic robic ma sie dowiedziec od znajomych z niemiec ktorzy takim czyms sie zajmuja co z tym dalej jesli bede cos wiedziała to napisze i rowniez prosze o kontakt ilonajakobczyk@wp.pl

@Sopel87

Nic ludzie nie płaćcie. To jest próba wyłudzenia kasy. Ja dawno jestem rozliczony za ten okres czasu w niemieckim finanzamcie i jakby na serio coś się nie zgadzało to uwierzcie, że pierwsi by już dawno pismo do mnie wysłali, jeżeli chodzi o ściąganie kasy to niemieckie urzędy się nie patyczjują i momentalnie by mnie ścigali. ISSP próbuje szukać jeleni, którzy zapłacą, bo sie wystraszą. Tak samo miałem zapłacic ich smieszna kare 500zl po zwolnieniu. W liscie straszyli sądami. Do dzisiaj nikt sie nie odezwal. Istnieje tez opcja, ze faktycznie ktos sie za nich zabral i mieli kontrolę, ale to już z ich problem i oni kary placai szukaja jak sobie to wyrownac.

Agi
@Sopel87

Ja się nie rozliczlem bo myslalem ze nie musze.

Anna
@Sopel87

Z tą karą 500 zł to już nudne i nie mam zamiaru płacić bo to czysta kpina i mam nadzieję że wkoncu im się ta firma rozpadnie. A ludzie niech się trzymają z dala od tej firmy.

Gość
@Sopel87

I jak wysylal ktoś im upoważnienia

Monika
@Sopel87

A powiedz, czy wiesz, za co ta kara. Te wezwania do zapłaty brzmią nieco niepokojąco. A na czym polegała Twoja praca w ISSP?

Logista
Nazwa działu: Produkcja

Witam Nie dajcie się (usunięte przez administratora) tej agencji tymi wezwaniami do zapłaty ani dawajcie jej żadnych pełnomocnictw. Jedyne co radzę zrobić to zgłaszać sprawę na policji. Jeżeli coś jesteście winni finanzante to ten urząd zgłosi się do was a nigdy przez agencje.(usunięte przez administratora) Nie dajcie się oszukać lps.

@Logista

Dobrze kolego piszesz, próba wyłudzenia. Dziwne się, że jeszcze nikt się za nich nie zabrał i w ogóle są chętni żeby przez ten bajzel pracować

Max89
@Sopel87

Właśnie o co chodzi z tym pelnomocnictwem? Czy jak im je wyśle to nie narobie sobie dodatkowych problemów?

@Max89

Narobisz wiec narazie im nic nie wysylaj kontaktuje sie z radca prawnym i ma sie dowiedziec o co chodzi wiec samemu na wlasna reke nic lep[iej nie robic bo wkoncu konto Ci wyczyszcza

Gosc95
@Ilona

Lps wsadzi nas wszystkich do kryminału za przestępstwa podatkowe jak im niepowystłamy upoważnień

@Gosc95

z a kad taka informacja ze nas wsadza jak to nie nasza wina ze zle nam naliczyli podatek prosze o kontakt jak cos wie Pan wiecej ilonajakobczyk@wp.pl

Krzysztof

Zaglądają tutaj osoby, które do niedawna pracowały lub nadal pracują poprzez ISSP za granicą? Można liczyć na wsparcie koordynatorów i przyzwoite warunki mieszkalne? Dzięki za odpowiedzi.

Ewa
@Krzysztof

Niestety nie

Bylypracownik

Nie polecam, pojechaliśmy w 4 osoby do Rhenus Eisenach, za 120h dostaliśmy 400€. Kaucja 70€ za ubrania miała byc zwrócona jednak po oddaniu ubrań nie dostaliśmy pieniędzy. Znajomy miał przepracowane 105h i dostał tyle samo pieniędzy co my, gdzie mieliśmy 15h więcej, wiec można samemu stwierdzić jak przycinają pieniędze, nawet nie sprawdza kto ile przepracował. Dzisiaj otrzymałem pismo, że jestem im winny 500zł, nie wiem za co, ponieważ mieszkanie zostawiliśmy tak jak powinnismy, wszystko zostało sprawdzone, ubrania także zwróciłem. Teraz mam tylko problem. Koordynatorka na miejscu także pozostawia wiele do życzenia, wyzywa, pokazuje środkowy palec, grozi, wchodzi do pokoju jak spisz. Nawet w toaletach w pracy można poczytać na ścianach teksty typu „Edyta (koordynatorka) to (tutaj wstaw jakieś wyzwisko)”. Serdecznie odradzam i namawiam do szukania innej firmy. Rotacja jest ogromna, ludzie po 1szej wypłacie sie zwalniają, bo nikt nie chce robić za takie grosze. Atmosfera w pracy nieprzyjemna. W mieszkaniach roboczych 3-4 pokojowych lokują nawet 8-12 osob. Bywa, ze musisz dzielić pokój z 3(!) obcymi osobami. Szerzy sie pijactwo i narkomania, masz na 5 rano do pracy i nie możesz spać, bo cisza nocna nie obowiązuje. Jedna łazienka na 8 osób, gdzie często większość ma na jedna zmianę.

Tak9Nie

Doris
@Bylypracownik

wlasnie otrzymalam pismo o karze 500 zl... czy ktoś z was płacił taka kare?

Łukasz
@Doris

Witam, kto dostał od tej firmy kare 500 zł to zapraszam do kontaktu, bylem z tym u prawnika i jest to próba wyłudzenia kasy. Oczywiście jeżeli dostanę jeszcze jedno pismo od ten firmy, zmuszony jestem zlorzyc wniosek do sądu.

Tak6Nie
sn
@Łukasz

Witam również dostałam pismo odnośnie kary 500 zł, już drugi raz gdyż za pierwszym napisałam maila i był spokoj ze 3 mies. Znowu przysłali. Koordynatorka mowila ze nie będzie kar ... Proszę o kontakt na mail sainevart@gmail.com

mq
@Bylypracownik

wszystko co tu piszesz to jest przykre ale prawdziwe. co do tej kary to jest nas wiecej. Ostatnio trafilam na watek zwiazany z tymi karami ktos dostał pismo, przestraszył sie i zapłacil jak sie pozniej okazało była to efektywna próba wyłudzenia pieniedzy. Dlaczego do tej pory jeszcze nikt z tym nie zrobił porzadku?! moze czas najwyższy z zbiorowy pozew bo własnie przez takie milczenie i przysłowiowe (machniecie reka) oni jeszcze funkcjonuja na rynku i wyzyskuja głupich polaków jadacych z nadzieja bezmimienna777@poczta.fm

Przemysław
@mq

Czy wyjaśniłeś już za co firma ISSP nalicza kary w wysokości 500zł? Czy umowa z tą firmą wskazuje jednoznacznie, kryteria otrzymania takiej karty? Warto ten temat wyjaśnić, bo widać po wpisach na forum, że ta sytuacja nie spotkała wyłącznie Ciebie.

grand111
@Doris

ja sprawę podaję do prokuratury - własnie dziś otrzymałem pismo z kwotą do zapłaty tylko za co , skora ja wogóle nie podjąłem tej pracy przez nich

Mariano2322
@Łukasz

Witam serdecznie. Przeczytałem post na opinie lps odnośnie kary 500 zł która widać ze Pan otrzymał i jak ta sytuacja została rozwiązana? Mi też przyszło to kilka dni temu i nie wiem co z tą sytuacją za bardzo zrobić?

kros
@sn

Nie płać tego. I na takie maile bądź listy nie polecone się w ogóle nie odpowiada. Odpisali Ci bo do nich odpisałaś. Myślą że się przestraszysz i zapłacisz. Gdyby chcieli mogliby przecież podać Twoją sprawę i innych ludzi którzy dostali takie same wezwania do sądu .

@Doris

A mozesz powiedziec cos wiecej bo mi przeslali ze zle naliczyli mi klase podatkowa po 4 latach i nie wiem co dalejz tym robic

@Łukasz

Ja dostam o zle naliczonej klasie podatkowej i ze musze zaplacic600€ a jak nie to podpisac pelnomocnictwo prosze o pomoc

szafagra123

Nie polecam. Naciągacze i (usunięte przez administratora) Koordynatorzy (mam tu na myśli jednego z DIY)- tragedia. Brak kompetencji, kłamią i wyzyskują. Szczerze nie polecam pracy za pośrednictwem tego biura, omijajcie szerokim łukiem.

lola12
@szafagra123

Mógłbys/mogłabys powiedziec cos wiecej bo zamierzamy tam jechac? Na komisjonowanie

Sylwia
@lola12

Tez planuje wraz z chłopakiem tam jechać . Wyjechałaś już ? Możesz coś powiedzieć na temat warunków. Napisz (usunięte przez administratora)

Łucja
@Sylwia

Sylwia zdecydowaliście się na ten wyjazd z ISSP? Warto spróbować? Wasze odpowiedzi na pewno pomogą teraz innym.

Z dała od LPS
@szafagra123

Mówmy po imieniu o (usunięte przez administratora) bez znajomosci języka wielki koordynator Jacek Strzelczyk

Sobol
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam. Pracowalem w amazonie i rhenus logistic łącznie 9 miesięcy.

Łucja
@Sobol

Okej, rozumiem, dzięki za info. Byłoby świetnie, gdybyś powiedział, dlaczego konkretnie nie polecasz pracy w ISSP. Czemu postanowiłeś odejść?

Maverick1975

Witam.Czy był ktoś w Bonen jako pracownik magazynowy w KIK,jakie są tam warunki w pracy i mieszkaniowe.

Malina
@Maverick1975

Pracuje tu ponad rok. Z tego co tu czytam to jestem bardzo zaskoczona tymi negatywnymi opiniami. Osobiście projekt KIK mi się podoba i sądzę, że z chęcią tu zostanę dluzej. Polecam

TakNie2

Sylwia
@Malina

Cześć , moglabyś mi napisać swoje zdanie na temat pracy , jak wygląda mieszkanie itp. (usunięte przez administratora)

Dominik

Witam zamierzam podjąć pracę na magazynie Seacon w Neuss. Ktoś może coś powiedzieć? Przeszukiwałem opinie, ale nie znalazłem nic pozytywnego a nic negatywnego.

HalleIsspLps

Witam, zamierzam jechać do pracy w Halle Salle do Radial przez ISSP i niemieckie LPS. Co możecie powiedzieć o tej pracy przez te firmy? Czy wszystko się na miejscu zgadza, godziny pracy są zagwarantowane, czy z niczym nie ściemniają? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Ania K
Nazwa działu: Rekrutacja

Witam, nie polecam firmy ISSP , szczególnie pracy w dziale rekrutacji. Panuje tam ciągła rotacja pracowników, niskie zarobki i wyjątkowo nie miła atmosfera w pracy. Szkoda czasu i nerwów.

Tak4Nie
ania
Nazwa działu: Rekrutacja
@Ania K

jakie jest wynagordzenie dla młodszego specjalsity ds rekrutacji?

Krzycho

Nie jesteście zbytnio zadowoleni z pracy w firmie. Miałem zamiar starać sie i teraz zastanawiam się.

Dddddddzz

Witam. Nie polecam kompletnie tej firmy, bylem na projekcie w Bedburgu, i moze ekipa była dobra praca jako tako nie straszna to koordynator zwykły (usunięte przez administratora) zero pomocy zwalnia wszystkich jak mu sie podoba, po prostu czysty idiotyzm Dzis w dodatku otrzymalem pismo z wezwaniem do zapłaty .. ja sie pytam za co to niby mam wam zapłacić ?

Tak8Nie
P
@Dddddddzz

Hej, ten sam projekt. Potwierdzam to co jest powiedziane wyżej.

Ten sam projekt.
@Dddddddzz

Potwierdzam wszystko napisane powyżej. Koordynator myli życie z filmem, bawi się w gangstera.

Fac Marcin

Ja czekam na wypłatę z Tej firmy byłem w Osnabruck w Firmie, IR Hellaman Zobaczymy czy do jutra pieniądze wpłyną jak nie będę zmuszony ich podać do Prokuratury ???? Kordynaror Alkoholik Nawet do pracy pił I jeszcze w dodatku Gdyby nie jeden pasażer już by nas nie było bo na autostradzie Ciężarówka by nas zmiotla ha Brawoooooo

ERNEST

Praca jako kurier " kurier krostitz" mozecie cos powiedziec na temat pracy tutaj? Jakies opinie?

Ktos

Witam, pracował ktoś w Heitersheim na magazynie?

Hhhh
@Ktos

Witam, ja wyjeżdżam w ten weekend tam. A ktoś coś wie jak tam jest?

grand111

Moje sugestie dla ISSP: jest to firma , która szuka(usunięte przez administratora)w - dziś mi przyszło wezwanie do zapłaty 500 zł tylko ja się pytam za co - skoro w piśmie nie jest wyszczególnione za co po drugie ja w ogóle tam nie byłem za ich pośrednictwem w pracy w Niemczech a po trzecie to dwa dni wcześniej zadzwoniłem do issp-su , aby mi odwołali rezerwację pokoju w hotelu i rezerwację autokaru - to gościówa odbierająca z issp-su powiedziała mi , że dwa tygodnie muszę odrobić , to ja na to , że z jakiej racji , skoro ja tej pracy nie podejmuję ano to , że będę placił , tylko pytam się za co - ja tego nie odpuszczę i podaję sprawę do prokuratury o szantaż przez tą firmę a także o próbę wyłudzenia pieniędzy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: tak sie nie robi skoro ja nie chcę jechać , to nie - nie jestem czyjąś własnością

Wilku

Najgorsza firma wysyla lidzi do pracyza.granice za.grosze 200 h pracy za 900 euro nic nie pomagaja.zalatwic banda zlodzieji i wyzyskiwaczy Moje sugestie dla ISSP: Niech zmykaja z rynku i nie wyzyskuja lidzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zniknac z rynku

Gruby1233

Cześć szukam ludzi którzy zostali oszukani przes lps czas tej firamię założyć sprawę do lecom .hu.

Tak4Nie

Maciej Bydgoszcz

Pracowałem przez wakacje dla tej firmy i wszystko było w porządku. Byłem na kurierce, godzin mieliśmy ponad 200 miesięcznie, praca spoko. Mieszkania normalne w bloku, do pracy nie było daleko. Dziwi mnie to co czytam. Nie mają w umowach stawek miesięcznych więc coś tu głupoty piszecie. Zawsze jest stawka minimalna, która obowiązuje w Niemczech, jak gdzieś więcej płacą niż to co na umowie to dostajesz aneks tak jak mieliśmy na kurierce. Kasa się zgadzała, ludzi na mieszkaniu miałem spoko. Tu musisz liczyć się z tym, że nie dostaniesz mieszkania tylko dla siebie, a ludzie są różni. Żadna firma nie da Ci mieszkania, jak Ci nie pasuje zycie z innymi zawsze możesz na własną rękę wynajać nocleg, a nie narzekać.

Xyz

Ja dostałam smsa i e-mail żeby przyjechać bo mają dla mnie pieniądze jechałam około 5 H w jedna stronęgdzie powiedzieli mi że to pomyłka i mogę wracać do domu zmarnował dzień i jeszcze mało co nie zdążyłam na ostatni pociąg do domu nie dajcie im się nabrać to zwykle oszustwo

Przemysław
@Xyz

Czy możesz opisać szerzej tę sytuację? Czy w twoim przypadku chodziło o zaległe wynagrodzenie? Warto to wyjaśnić, ponieważ inne osoby na forum, mogą nie do końca rozumieć okoliczności, w których się znalazłeś.

TakNie

Zostaw opinię o ISSP - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie