ISSP

Wrocław

ISSP

Opinie o ISSP

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tymon

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Jak jest dużo spraw to każdemu może się zdarzyć taka pomyłka, trzeba wyjaśnić i tyle!

Bylypracownik

Nie polecam, pojechaliśmy w 4 osoby do Rhenus Eisenach, za 120h dostaliśmy 400€. Kaucja 70€ za ubrania miała byc zwrócona jednak po oddaniu ubrań nie dostaliśmy pieniędzy. Znajomy miał przepracowane 105h i dostał tyle samo pieniędzy co my, gdzie mieliśmy 15h więcej, wiec można samemu stwierdzić jak przycinają pieniędze, nawet nie sprawdza kto ile przepracował. Dzisiaj otrzymałem pismo, że jestem im winny 500zł, nie wiem za co, ponieważ mieszkanie zostawiliśmy tak jak powinnismy, wszystko zostało sprawdzone, ubrania także zwróciłem. Teraz mam tylko problem. Koordynatorka na miejscu także pozostawia wiele do życzenia, wyzywa, pokazuje środkowy palec, grozi, wchodzi do pokoju jak spisz. Nawet w toaletach w pracy można poczytać na ścianach teksty typu „Edyta (koordynatorka) to (tutaj wstaw jakieś wyzwisko)”. Serdecznie odradzam i namawiam do szukania innej firmy. Rotacja jest ogromna, ludzie po 1szej wypłacie sie zwalniają, bo nikt nie chce robić za takie grosze. Atmosfera w pracy nieprzyjemna. W mieszkaniach roboczych 3-4 pokojowych lokują nawet 8-12 osob. Bywa, ze musisz dzielić pokój z 3(!) obcymi osobami. Szerzy sie pijactwo i narkomania, masz na 5 rano do pracy i nie możesz spać, bo cisza nocna nie obowiązuje. Jedna łazienka na 8 osób, gdzie często większość ma na jedna zmianę.

sn
@Łukasz 28.07.2018 19:12

Witam również dostałam pismo odnośnie kary 500 zł, już drugi raz gdyż za pierwszym napisałam maila i był spokoj ze 3 mies. Znowu przysłali. Koordynatorka mowila ze nie będzie kar ... Proszę o kontakt na mail sainevart@gmail.com

Jarecki

Ja jakoś z kolegami przepracowałem dwa lata przez tą agencję i nie narzekam.Z praktyki wiem że najwięcej piszą ci co się robić nie chce.

Aneta

@Doris, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać czego dotyczy ta kara? Czy informacja o niej była zawarta w umowie? Czy wiedziałaś o niej wcześniej? Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia i wyjaśnić tę sytuację z firmą ISSP. Może jako pracownik nie dotrzymałeś lub złamałeś warunki umowy?

Aneta

@Franek, na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? Czy posiadasz jakieś doświadczenie w tej branży? Jeżeli posiadasz pożądane doświadczenie i umiejętności na pewno Twoja kandydatura zostanie dostrzeżona i być może dostaniesz zaproszenie na rozmowę do firmy ISSP? Zawsze warto próbować i wysłać swoje CV.

Franek

Czy stawiają jakieś wymagania na początek?

Dantello869

DHL Kolonia - Byłem w grudniu 2017 roku, przepracowałem tylko miesiąc. Praca ciężka ale znośna, zakwaterowanie było okej, dojazd do pracy również okej (każda grupa miała do dyspozycji busa od agencji), zarobki były całkiem w porządku, chociaż za taką ciężką pracę w takim tempie powinni dać ciutke więcej. Co mnie zniechęciło? Kontakt z koordynatorem w przyjazny i jasny sposób graniczy z cudem, wszelka pomoc (która została nam zapewniana) ze strony koordynatora również beznadziejna. Wypisz / powiedz mu o problemie, a on powie że nie wie, że sobie radź. Warunki umowy - tutaj trzeba bardzo uważać. Słownie i w umowie zostało mi powiedziane, że ubezpieczenie obowiązuje od 1 dnia pracy... Tak na prawdę nie było żadnego :) Miałem problemy zdrowotne i zostałem przewieziony do szpitala. Poinformowano mnie o kosztach liczonych w setkach euro za przewóz samą karetką. Jak się okazało żeby mieć ubezpieczenie trzeba było się upominać w agencji. Żenada po całości. Ludzie pracowali tam po kilka miesięcy i nawet nie wiedzieli, że nie mają tego ubezpieczenia. Kontakt i pomoc ze strony agencji również żenada. Odsyłają kilka razy na inny numer telefonu. Nie polecam tej agencji pracy. ISSP jest niekompetentne i nie warto nawet nogi postawić u nich w drzwiach. Jak wyjazd za granicę to tylko na własną rękę, lub przez rodzinę / znajomych. Pozdrawiam :)

Aneta

@Pedro, dokładnie, mnie tez bardzo interesuje to jak wygląda współpraca z tą agencją obecnie. Już dawno nikt w sposób merytoryczny nie opisał tu obecnej sytuacji jaka panuje w ISSP we Wrocławiu. Kto się wypowie?

Anonim689

Halle, projekt RADIAL, nie polecam, koordynatorka nie zna języka niemieckiego, zarobki marne, brak ogrzewania w mieszkaniach (mimo tego, ze płaciliśmy 50 centów dziennie więcej) zwalniają z dnia na dzień, nawet na okresie wypowiedzenia. Mało tego nie zwalniają osobiście np. w piątek tylko telefonicznie w poniedziałek wymyślając jakieś bezpodstawne „powody”. Brak pomocy ze strony koordynatora i szefa. Całkiem coś innego na umówiecałkiem coś innego w rzeczywistości. Panie w biurze nawet godziny pracy podają złe. Pozdrawiam. Zjechałam po miesiącu.

Anonim
@Anonim689 17.12.2017 22:23

Dramat jednym słowem zgodzę się z anonimem.

Pedro

Podpowiedzcie jak się pracuje z agencją. tak rzadko piszecie

Aneta

@janek, wcześniej pytałam czy kaucja była wpisana w umowę i teraz zapytam czy stawka również? Wyjeżdżając za granicę z ISSP powinniśmy mieć pewność jakie mamy zakwaterowanie i jakie wynagrodzenie jest nam przyznane.

totylkoja
@Aneta 17.05.2018 13:38

jest podana stawka za h brutto

franek

Mam pytanie czy ktoś już był w pracy DHL w Kolonii. Ile płacą netto za godzinę pracy, na czym polega praca.

karl
@franek 20.08.2017 17:17

10,23 € brutto/h

nie polecam

Zdecydowanie nie polecam byłem w tamtym roku na wakacjach w KIK Dortmund pracując na tym samym magazynie tylko w innej firmie ludzie zarabiali kilka stów euro wiecej, strasznie duża rotacja w ludziach

Janek
@nie polecam 13.05.2017 15:51

KIK Dortmund duża rotacja i 8.40 € brutto/ na godzinę. Strasznie szybkie tempo pracy i słabe pieniądze za tak ciężką pracę, to lipa i wyzysk straszny. Niemiec za tą samą pracę ma 20 € brutto/godzinę i normę tzw. 500 pikow , Polacy mają 8.35 brutto/godzinę. Polacy, mają normę ok 1200 pików !!! Na taki rezultat musowo biegać praktycznie. Jeżeli, ktoś ma w wózku paleciaku słabe akumulatory to lipa. Na początku zawsze dostaje się wózek wolno-jeżdżący to bardzo niedobrze.

dawid

Od lat opinia o tej firmie jest tak samo zła a ludzie dalej się nacinają.

anonymous

co słychac w firmie?

Aneta

@Elcia, o to samo chciałam zapytać, przecież warunki muszą być jasno wypisane na umowie, którą dostajemy do przeczytania. @byłypracownik, jak było w Twoim przypadku czy kaucja 70 euro była wpisana w umowę? Jak było z zakwaterowaniem czy liczba osób w pokoju też była Ci znana przed podjęciem pracy?

Elcia

Wszystko jest czytelnie na umowie, firma działa zgodnie z umową- to sa niemeickie umowy jakby nie działali to już by ich nie było, bo kary w dE są olbrzymie. W biurze dostałam przewodnik z wszystkimi niezbędnymi rzeczami, nie rozumiem osób, które pisza że coś jest neizgodne z umową, czytacie ją w ogóle?

ja26

Witam, chciałabym się przebranżowić i zacząć prace jako rekruter, czy wie ktoś jak mogę złożyć swoje CV we Wrocławiu,bo niestety na stronie nie znalazłam zakładki "kariera" a nie interesuje mnie znalezienie pracy przez agencję tylko praca W agencji pracy.Pozdrawiam

zzz

Nie rozumiem jednej rzeczy. Jeśli macie w umowie zapisane warunki to firma musi je spełniać. Chyba że czegoś nie dopilnowaliście.

Abi

Wszystko jasne już na wstępie, firma poświeca dużo czasu na podpisanie umowy, odpowiadają na wszystkie pytania. Warunki zgodne z umową

Marta

Praca przy liczeniu towaru w Niemczech. Uważajcie bo warunki się nie zgadzają z umową odradzam pracy

Marian

Uwaga problemy z wypłatami

Slazak

Stawka jest znana. Najczęściej jest to najmniejsza niemiecka. Ale oni po 1nie płacą za nadgodziny po 2 zawsze coś tam przekrecą i wyjdziesz mniej a to grupa podatkowa a to meldunek a to kara za coś a to godziny się nie zgadzają.a gdy będziesz chciał dać wypowiedzenie lub oni będą wiedzieli że Niemiec rezygnuje z usług firmy to oskubią cie.jedz i się przekonaj.

Tymoteusz

Czy nikt nie pytał przed wyjazdem o wysokość zarobków i teraz dopiero narzekacie??

xvxv

Nie polecam. Za 3 tygodnie pracy 400 euro wypłaty. Wypowiedzenie pracy za nic, od tak. Koordynator na Rheniusie w Horselgau, szkoda słów. W życiu nie spotkałam tak wrednej i niemilej kobiety.

anonymous

nie polecam

aldi

NIE polecam szkoda czasu i kasy

Jacek Jankowski
@aldi 09.11.2017 15:28

DHL Kolonia praca na sortowni Byłem w listopadzie 2017r . Warunki lokalowe nic nie można zarzucić pokoje 2-3 osobowe w miejscowosci Burgheim. Przewóz nowym busem na miejsce , koordynator ok . Sama praca wyładunek paczek na taśmę lub zrzucanie paczek z taśmy do kontenera . Praca momentami lekka np rzucanie listów i lekkich paczek a momentami niestety można zniszczyć kręgosłup gdy grupenfuhrer otworzy kontener w którym jest 200paczek same 30kg paczki i musisz je sam podnieśc i wrzucić na taśmę ból kręgosłupa murowany. Do tego taśma nigdy nie staje musisz non stop wrzucać paczki a niemcy ciągle mówią , że można szybciej. Ja wytrzymałem 4 dni . Mam 47 lat , mam nadzieje , że pomogłem.

danielX

Pakowacz - Kolonia Kolonia - Niemcy, zagranica ile miesięcznie netto płacą ? warunki mieszkaniowe jakie ? pokoje 2 osobowe czy więcej ? praca ciężka był tam ktoś jakie wrażenia ? da sie wytrzymać ? proszę o info danielnowak247@gmail.com

Aneta

Aktualnie firma ISSP poszukuje pracownika na stanowisko Doradca klienta - market budowlany - Bielany Wrocławskie. W ofercie napisali, że zapewniają umowę zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne), stawka 14 zł brutto/h, praca zmianowa w godzinach 7-15/13-21. Czy ktoś aplikuje?

ciekawski

Siema ludzie ! Zamierzam prysnąć do Halle, jako komisjoner. Ktoś jest może w tej miejscowości ? jeśli tak proszę o info w temacie zakwaterowania.... ; -) bo praca komisjonera nie jest mi obca.... pozdro

Zostaw opinię o ISSP - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISSP