ISSP

Wrocław

ISSP

Opinie o ISSP

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anonim689

Halle, projekt RADIAL, nie polecam, koordynatorka nie zna języka niemieckiego, zarobki marne, brak ogrzewania w mieszkaniach (mimo tego, ze płaciliśmy 50 centów dziennie więcej) zwalniają z dnia na dzień, nawet na okresie wypowiedzenia. Mało tego nie zwalniają osobiście np. w piątek tylko telefonicznie w poniedziałek wymyślając jakieś bezpodstawne „powody”. Brak pomocy ze strony koordynatora i szefa. Całkiem coś innego na umówiecałkiem coś innego w rzeczywistości. Panie w biurze nawet godziny pracy podają złe. Pozdrawiam. Zjechałam po miesiącu.

@7788- ja 18.02.2018 01:06

A ktoś wie czy pracują przez tą agencję są odprowadzane składki emerytalne ???

Aneta

@janek, wcześniej pytałam czy kaucja była wpisana w umowę i teraz zapytam czy stawka również? Wyjeżdżając za granicę z ISSP powinniśmy mieć pewność jakie mamy zakwaterowanie i jakie wynagrodzenie jest nam przyznane.

totylkoja
@Aneta 17.05.2018 13:38

jest podana stawka za h brutto

franek

Mam pytanie czy ktoś już był w pracy DHL w Kolonii. Ile płacą netto za godzinę pracy, na czym polega praca.

nie polecam

Zdecydowanie nie polecam byłem w tamtym roku na wakacjach w KIK Dortmund pracując na tym samym magazynie tylko w innej firmie ludzie zarabiali kilka stów euro wiecej, strasznie duża rotacja w ludziach

Janek
@nie polecam 13.05.2017 15:51

KIK Dortmund duża rotacja i 8.40 € brutto/ na godzinę. Strasznie szybkie tempo pracy i słabe pieniądze za tak ciężką pracę, to lipa i wyzysk straszny. Niemiec za tą samą pracę ma 20 € brutto/godzinę i normę tzw. 500 pikow , Polacy mają 8.35 brutto/godzinę. Polacy, mają normę ok 1200 pików !!! Na taki rezultat musowo biegać praktycznie. Jeżeli, ktoś ma w wózku paleciaku słabe akumulatory to lipa. Na początku zawsze dostaje się wózek wolno-jeżdżący to bardzo niedobrze.

dawid

Od lat opinia o tej firmie jest tak samo zła a ludzie dalej się nacinają.

co słychac w firmie?

Aneta

@Elcia, o to samo chciałam zapytać, przecież warunki muszą być jasno wypisane na umowie, którą dostajemy do przeczytania. @byłypracownik, jak było w Twoim przypadku czy kaucja 70 euro była wpisana w umowę? Jak było z zakwaterowaniem czy liczba osób w pokoju też była Ci znana przed podjęciem pracy?

Bylypracownik

Nie polecam, pojechaliśmy w 4 osoby do Rhenus Eisenach, za 120h dostaliśmy 400€. Kaucja 70€ za ubrania miała byc zwrócona jednak po oddaniu ubrań nie dostaliśmy pieniędzy. Znajomy miał przepracowane 105h i dostał tyle samo pieniędzy co my, gdzie mieliśmy 15h więcej, wiec można samemu stwierdzić jak przycinają pieniędze, nawet nie sprawdza kto ile przepracował. Dzisiaj otrzymałem pismo, że jestem im winny 500zł, nie wiem za co, ponieważ mieszkanie zostawiliśmy tak jak powinnismy, wszystko zostało sprawdzone, ubrania także zwróciłem. Teraz mam tylko problem. Koordynatorka na miejscu także pozostawia wiele do życzenia, wyzywa, pokazuje środkowy palec, grozi, wchodzi do pokoju jak spisz. Nawet w toaletach w pracy można poczytać na ścianach teksty typu „Edyta (koordynatorka) to (tutaj wstaw jakieś wyzwisko)”. Serdecznie odradzam i namawiam do szukania innej firmy. Rotacja jest ogromna, ludzie po 1szej wypłacie sie zwalniają, bo nikt nie chce robić za takie grosze. Atmosfera w pracy nieprzyjemna. W mieszkaniach roboczych 3-4 pokojowych lokują nawet 8-12 osob. Bywa, ze musisz dzielić pokój z 3(!) obcymi osobami. Szerzy sie pijactwo i narkomania, masz na 5 rano do pracy i nie możesz spać, bo cisza nocna nie obowiązuje. Jedna łazienka na 8 osób, gdzie często większość ma na jedna zmianę.

Elcia

Wszystko jest czytelnie na umowie, firma działa zgodnie z umową- to sa niemeickie umowy jakby nie działali to już by ich nie było, bo kary w dE są olbrzymie. W biurze dostałam przewodnik z wszystkimi niezbędnymi rzeczami, nie rozumiem osób, które pisza że coś jest neizgodne z umową, czytacie ją w ogóle?

ja26

Witam, chciałabym się przebranżowić i zacząć prace jako rekruter, czy wie ktoś jak mogę złożyć swoje CV we Wrocławiu,bo niestety na stronie nie znalazłam zakładki "kariera" a nie interesuje mnie znalezienie pracy przez agencję tylko praca W agencji pracy.Pozdrawiam

zzz

Nie rozumiem jednej rzeczy. Jeśli macie w umowie zapisane warunki to firma musi je spełniać. Chyba że czegoś nie dopilnowaliście.

Abi

Wszystko jasne już na wstępie, firma poświeca dużo czasu na podpisanie umowy, odpowiadają na wszystkie pytania. Warunki zgodne z umową

Marta

Praca przy liczeniu towaru w Niemczech. Uważajcie bo warunki się nie zgadzają z umową odradzam pracy

Marian

Uwaga problemy z wypłatami

Slazak

Stawka jest znana. Najczęściej jest to najmniejsza niemiecka. Ale oni po 1nie płacą za nadgodziny po 2 zawsze coś tam przekrecą i wyjdziesz mniej a to grupa podatkowa a to meldunek a to kara za coś a to godziny się nie zgadzają.a gdy będziesz chciał dać wypowiedzenie lub oni będą wiedzieli że Niemiec rezygnuje z usług firmy to oskubią cie.jedz i się przekonaj.

Tymoteusz

Czy nikt nie pytał przed wyjazdem o wysokość zarobków i teraz dopiero narzekacie??

xvxv

Nie polecam. Za 3 tygodnie pracy 400 euro wypłaty. Wypowiedzenie pracy za nic, od tak. Koordynator na Rheniusie w Horselgau, szkoda słów. W życiu nie spotkałam tak wrednej i niemilej kobiety.

nie polecam

aldi

NIE polecam szkoda czasu i kasy

Jacek Jankowski
@aldi 09.11.2017 15:28

DHL Kolonia praca na sortowni Byłem w listopadzie 2017r . Warunki lokalowe nic nie można zarzucić pokoje 2-3 osobowe w miejscowosci Burgheim. Przewóz nowym busem na miejsce , koordynator ok . Sama praca wyładunek paczek na taśmę lub zrzucanie paczek z taśmy do kontenera . Praca momentami lekka np rzucanie listów i lekkich paczek a momentami niestety można zniszczyć kręgosłup gdy grupenfuhrer otworzy kontener w którym jest 200paczek same 30kg paczki i musisz je sam podnieśc i wrzucić na taśmę ból kręgosłupa murowany. Do tego taśma nigdy nie staje musisz non stop wrzucać paczki a niemcy ciągle mówią , że można szybciej. Ja wytrzymałem 4 dni . Mam 47 lat , mam nadzieje , że pomogłem.

danielX

Pakowacz - Kolonia Kolonia - Niemcy, zagranica ile miesięcznie netto płacą ? warunki mieszkaniowe jakie ? pokoje 2 osobowe czy więcej ? praca ciężka był tam ktoś jakie wrażenia ? da sie wytrzymać ? proszę o info [email protected]ail.com

Aneta

Aktualnie firma ISSP poszukuje pracownika na stanowisko Doradca klienta - market budowlany - Bielany Wrocławskie. W ofercie napisali, że zapewniają umowę zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne), stawka 14 zł brutto/h, praca zmianowa w godzinach 7-15/13-21. Czy ktoś aplikuje?

ciekawski

Siema ludzie ! Zamierzam prysnąć do Halle, jako komisjoner. Ktoś jest może w tej miejscowości ? jeśli tak proszę o info w temacie zakwaterowania.... ; -) bo praca komisjonera nie jest mi obca.... pozdro

franek

Wachowak

Bardzo ważne żeby podpisując umowę czytać jej treść. Nie ma niejasnych spraw i nie ma kłopotów a tym wszystkim zależy.

agrest

maluszek jakie konsekwencje ? przeciez ccesz to jedziesz a nie to nie, chyba że umowe podpisuje sie w polsce ?

zeus

Witam. Proszę o jakies opinie na temat pracy w Kaufland meineweh/osterfeld? Pozdrawiam

maluszek 785

w umowie nie mam napisane jakie konsekwencje ponosze za nie pojechanie gdzie agencja nie ponosi kosztow . w umowie mam napisane ze jak sie nie zglosze do pracy w 1 dzien to umowa zostanie uznana za niedoszla do skutku nic o karach . kto mi powie o jakie konsekwencje chodzi w przypadku nie wyjechania z kraju wogole ?

Aneta

@rekinchętnie dowiemy się więcej na temat Twoich wrażeń ze współpracy z firmą. Jedziesz już drugi raz za pośrednictwem ISSP. Rozumiem, że jesteś zadowolona z ich usług?

Norberto

napisz do mnie(usunięte przez administratora) Może będę mógl Ci jakoś pomóc ;)

Aneta

Śledzicie aktualne oferty pracy? Zachęcam do częstego zaglądania do zakładki http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,20614,0,0,oferty_pracy Planujecie aplikować, na któreś ze stanowisk?

Zostaw opinię o ISSP - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISSP