Opinie o ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA

ilon

zastanawiam sie czy beda mieli wiecej jakis nowych ofert lub propozycji pracy po nowym roku, jestem nastawiony i gotowy na wyjazd,slyszalem o nich dobre opinie wsrod ludzi

buzia

@rrtr zatrudnienie na kierowcę samochodu ciężarowego jest opłacalne. Miejsce zatrudnienia jest w Niemczech i nawet jest 41zł za godzinę, więc zarobki na prawdę są duże.

rrtr

@mors nie widzialem niestety takiego ogloszenia od nich, natkanlem sie za to na inne, np. jako operator wózka widłowego albo kierowcy samochodu ciezarowego

mors

no masz racje @rambo atmosfera czasami przewaza, od niej zalezy czy dalej pracujemy. i wlasnie dzieki temu zastanwiam sie nad stanowiskiem Inżynier - mechanik pojazdów samochodowych

rambo

To co urzekło mnie w firmie i zrobilo największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie kazdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie ;) odnośnie samej pracy w ISSP to pomaga ona swoim klientom usprawnić systemy zatrudnienia co naprawdę usprawnia wiele w pracy

Zostaw opinię o ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA