ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA

Wrocław

ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA

Opinie o ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Nie polecam
@Administrator 24.02.2018 18:20

Tam się non stop coś zmienia, niekoniecznie na lepsze :D Jeśli pytasz o pracę w Niemczech to zdecydowanie największym problemem tej firmy są warunki mieszkaniowe. Niestety ale po 7-9 osób w mieszkaniach 40-50 m z jedną łazienką, jedną kuchnią i dwoma lodówkami to jest PATOLOGIA.

Halina
@Nie polecam 28.08.2018 13:59

Czy koszty zakwaterowania ponosi pracodawca, czy wchodzą one w Wasze zobowiązania finansowe? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytanie, pomimo tego, że dodałeś wpis kilka miesięcy temu. Na stronie internetowej ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA nie znalazłam tego typu informacji, więc warto poruszyć tę kwestię na wątku.

ilon

zastanawiam sie czy beda mieli wiecej jakis nowych ofert lub propozycji pracy po nowym roku, jestem nastawiony i gotowy na wyjazd,slyszalem o nich dobre opinie wsrod ludzi

buzia

@rrtr zatrudnienie na kierowcę samochodu ciężarowego jest opłacalne. Miejsce zatrudnienia jest w Niemczech i nawet jest 41zł za godzinę, więc zarobki na prawdę są duże.

rrtr

@mors nie widzialem niestety takiego ogloszenia od nich, natkanlem sie za to na inne, np. jako operator wózka widłowego albo kierowcy samochodu ciezarowego

mors

no masz racje @rambo atmosfera czasami przewaza, od niej zalezy czy dalej pracujemy. i wlasnie dzieki temu zastanwiam sie nad stanowiskiem Inżynier - mechanik pojazdów samochodowych

rambo

To co urzekło mnie w firmie i zrobilo największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie kazdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie ;) odnośnie samej pracy w ISSP to pomaga ona swoim klientom usprawnić systemy zatrudnienia co naprawdę usprawnia wiele w pracy

Zostaw opinię o ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA