ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA

Wrocław

ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA

Opinie o ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

ilon

zastanawiam sie czy beda mieli wiecej jakis nowych ofert lub propozycji pracy po nowym roku, jestem nastawiony i gotowy na wyjazd,slyszalem o nich dobre opinie wsrod ludzi

buzia

@rrtr zatrudnienie na kierowcę samochodu ciężarowego jest opłacalne. Miejsce zatrudnienia jest w Niemczech i nawet jest 41zł za godzinę, więc zarobki na prawdę są duże.

rrtr

@mors nie widzialem niestety takiego ogloszenia od nich, natkanlem sie za to na inne, np. jako operator wózka widłowego albo kierowcy samochodu ciezarowego

mors

no masz racje @rambo atmosfera czasami przewaza, od niej zalezy czy dalej pracujemy. i wlasnie dzieki temu zastanwiam sie nad stanowiskiem Inżynier - mechanik pojazdów samochodowych

rambo

To co urzekło mnie w firmie i zrobilo największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie kazdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie ;) odnośnie samej pracy w ISSP to pomaga ona swoim klientom usprawnić systemy zatrudnienia co naprawdę usprawnia wiele w pracy

Zostaw opinię o ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA