Foto-Studio Kołecki

Poznań

Foto-Studio Kołecki
1 1

Opinie o Foto-Studio Kołecki

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Kasia

Profesjonalnie i błyskawiczna realizacja. Bardzo miła atmosfera, warta każdej złotówki. Polecam.

Klient

Skorzystałem z usług tego fotografa. Post factum (niestety) sprawdziłem ceny konkurencji i okazało się, że zapłaciłem 350% (!) ceny rynkowej. Moja uwaga została zaś zbyta bardzo ironicznym e-mailem o wadze tradycji. Same zdjęcia 7/10, obsługa 2/10, cena 1/10. Gorąco polecam sprawdzić najpierw różne oferty przed podjęciem decyzji.

Zostaw opinię o Foto-Studio Kołecki - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foto-Studio Kołecki