Starówka sp.z o.o

Poznań

Starówka sp.z o.o

Opinie o Starówka sp.z o.o

Ignacy

Każda firma ma swoich "byłych pracowników" którzy zrobią wszystko żeby poprawić sobie nastrój po stracie pracy.

Jakim pracodawcą jest Starówka sp.z o.o? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Pedro

Co słychać w firmie? Tak długo nikt nie pisał. Dobrze się pracuje? Podpowiedzcie coś nowemu chętnemu!

@Pedro 18.12.2017 16:42

Pozdrawiam wszystkich złodziei "kierowników" z każdego kontraktu z pod szyldu firmy Starowka .Ps. brak wiedzy włodarzy firmy . Pozdrawiam

OSZUKANY

Ludzie !!!!!! O mijajcie tą firmę z daleka to co wam wmówią na rozmowie kwalifikacyjnej to bzdury totalne. Zap.......sz od 4/30 do 16/17 soboty wolne albo za darmo .Dziennie robisz po 12 g a na nieistniejącej liście po 10 g zapisuje kierowniczek sku.....yn. W mówią wam że płacą za każdą godzine ale tak nie jest ,nie informują o godzinach efektywnych (nie do odzyskania) że regularne zjazdy do polski GÓWNO PRAWDA zjedziesz kiedy ci pozwolą i na tyle ile ci pozwolą. Jeba......e wyzyskiwacze dosyć że o wypłatę musisz się upomnieć to jeszcze cię okradną za godzine wychodzi niecałe 6 e w najgorszym przypadku zrobią sami przelicznik walutowy i was podwójnie okradną Opisuje sytuacje a Syke a w Memingen jest jeszcze gorzej .Jeśli ktoś myśli o podjęciu pracy w tej firmie służe pomocą aby wybić mu to zgłowy. Pensja zależy od kierowniczka umiesz ciągnać to dobrze a jak nie daj na LUZ!!!!!!

@Johny 24.10.2016 12:20

Ellien

Za niedlugo jade do syke. Jestem osoba ciezko pracujaca od 14 roku zycia kieruje za pytanie o wiarygodnosc wyplat i godzin oraz. Gdzie w syke w razie problemow szukac pomocy np inspekcja pracy. Czy cos w tym stylu. Oczywiscie dobrze by bylo gdyby osoby w urzedzie lub danym miejscu umialy jezyk angielski bo niemiecki mialem nie caly rok w gimnazjum. A wiekszosc czasu styklalem sie z osobami angielsko jezycznemi. Oraz czy ktos moze mi doradzic na co uwazac w tej firmie. Gdyz ostroznosci nigdy nie za wiele a nie raz mnie oszukano za wszelaka pomoc z gory dziekuje

Gnievko

Ja pracowałem w Memmingen jako zbrojarz od 2011 do 2016 .Praca przeważnie od 6-18 czasami dłużej . Każdy ma taką samą umowę (600 kg / dziennie) jak się przyłożyć da się radę nawet do 17:30 przy trudniejszych elementach bywało dłużej . Moje zarobki od 1500-1900 euro. Warunki na hotelu znośne (ok 30 m2 na 2, 3 osoby , 2 kuchnie 3 pralki) na 30-40 osób). Zasady są 2: Zabezpieczyć produkcję i zrobić swoje kilogramy Kto się z tego wywiąże to zarobi a nie ściemniacze , którzy łażą po hali i patrzą co chwile na zegarek kiedy fajrant.

Johny

Dziwią mnie te wypowiedzi, które czytam na forum. Jeżeli ktoś decyduje się na pracę w prefabrykacji musi liczyć się z ciężką pracą. Praca jako zbrojarz-betoniarz jest z reguły ciężka. Jeżeli chcecie pracować po 8 h to szukajcie innego zajęcia i nie marudźcie. Osobiście byłem i polecam firmę. Zatrudnienie legalne, firma odprowadza wszystkie składki do ZUS.

Monia

No ja też uważam, że jeśli chodzi o umowy to jest ok

Praksela

Przestań Pierdolić farmazony ,jak Ty sprawnie odpowiadasz na komentarze ! jestem pod wielkim wrażeniem !!!

OSZUKANY

jakie ? benefity ....niech zapłacą to co się należy ( premie ,benefity,rozliczenie godzin efektywnych) kto jje widział?

Praksela

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj !

italiano

to wszystko co obiecuje ta firma to kompletna bzdura,pracujesz po 12,14 godzin płacą ci za 8 ,obiecują 1500e a płaca wedle widzi misie kierownika ,soboty pracujesz za darmo pracujesz od 6.00 do 19.00 ale tez 22.00 w tym 2 pauzy 30 , 45 a tak na prawdę kończysz jak zgaszą światło na hali, zabraniają palić a konkretnie robisz i palisz to jest obóz pracy, hotel to totalna porażka zaszczane materace jedna pralka na 20 ludzi

SŁAWEK

ILE MOZNA W TEJ FIRMIE ZAROBIĆ??

Janek

czy ta firma Starówka to jest jakaś porządna firma?

@Janek 22.08.2016 22:04

Pewnie, wszystko jest legalne!!!!!! ja tam jestem zadowolony

ADAM

ALE MOŻNA CZASEM SIE NAPRACOWAĆ I [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ZAROBIC. JAK TO JEST U NICH?

adam

czy ktoś zna ta firme? można u nich cos zarobić?

Tomek

Mam pytanie , czy pracował ktoś w tej firmie Starówka i czy to jest uczciwa firma?

Piotr

wiesz może coś na temat warunków pracy w tej firmie?

Piotr

chciałbym zacząć pracę w tej firmie ? jakie macie doświadczenia związane z tą firmą? będę wdzięczny za odpowiedz.

P

POTWIERDZAM POZYTYWNA OPINIĘ NA TEMAT TEJ FIMY I PRACY W MEMMINGEN. 1500 EURO - TYLKO DLA TYCH, KTÓRZY BEZNADZIEJNIE PRACUJĄ. WYPŁATY SĄ WYŻSZE.

Chomik

Bardzo porządna Firma,pracowałem k.Memmingerbergu było super-polecam

Joe

Dla mnie ok. Nierozumiem tych komentarzy. 1500 €? Efektywność = większy zarobek. Wiem co piszę. A dla niezdecydowanych rada - przygotuj się się na ciężką pracę, która przynosi dobrą wypłatę. Warunki mieszkalne spoko. Ludzie również.

G

OMIJAJCIE TO MIEJSCE DALEKIM LUKIEM MOJ MAŁZONEK TAM PRACOWAŁ SZKODA SŁOW JAK KTOS JEST ZDESPEROWANY NIECH JEDZIE ALE DLUGO TAM NIEWYTRZYMA PRACA PO 13-15 H SOBOTY CZASAMI TAK SAMO I DODAKTOWO ZA FREE MASAKRA .

nowy

witam dostalem oferte wyjazdu wlasnie do memmingen dajcie znac co i jak bo nie wiem czy jechac do poznania...placa w terminie??jakie warunki mieszkalne??pozdrawiam

polak

ZGADZAM SIĘ W 100% TAK JEST NA PREFABRYKACJI KOŁO MEMMINGEN.OMIJAJCIE TO MIEJSCE JAK NAJDALEJ.

kolega

Potwierdzenie w 100% te slowa.

wyzyskiwany pracownik

Ostrzegam wszystkich chętnych do pracy w Niemczech zatrudnianych przez tą firmę.Praca trwa od 13-16 godz na dobę a w soboty 8 godz.. Nie zapewnia podstawowych spraw socjalnych.Czyli łamane są wszystkie przepisy polskiego Kodeksu Pracy nie mówiąc już o niemieckim. Płaca za około 300 godz w m.c 1500euro. To niewolnictwo XXI w. Po 2 m.c wypowiedziałem im pracę i pracuję na budowie w Polsce za 14zł /h. Jeżeli chcesz zostać NIEWOLNIKIEM pracuj.

corka oszukanego
@wyzyskiwany pracownik 10.03.2013 21:26

Potwierdzam w 100%. Firma wyzyskujaca pracownika w stopniu niewyobrazalnym. Praca od switu do nocy za free, z "darmowym" mieszkaniem dla alkoholikow.

Zostaw opinię o Starówka sp.z o.o - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starówka sp.z o.o