Opinie o Delta Opti Monika Matysiak w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Delta Opti Monika Matysiak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Delta Opti Monika Matysiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Opti Monika Matysiak w Poznań

Firma (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)szef udaje inteligentnego a bliżej mu do (usunięte przez administratora)prowadzącego bazar opowiadającego o apokalipsie atomowej. No i oczywiście że otacza się niekompetentnymi potykiwaczami którzy wchodzą mu w (usunięte przez administratora) i kombinują jak tylko obejść prawo żeby wykorzystać pracownika. Szczególnie polecam ostatni wpis "szefa" w którym informuje pracowników że nie będą mieli ochrony przedemerytalnej bo będzie zmieniał stałym, wiernym pracownikom umowy ze stałych na czas określony by zawsze móc ich jeszcze wywalić. Moje pół roku w tej firmie to pełno takiej (usunięte przez administratora)

ktos

Wydaje mi się że wszystkie niepochlebne opinie zostały napisane przez osoby które nie nadają się do jakiejkolwiek pracy. Jeżeli komuś się nie podoba zawsze mógł wybrać inną ścieżkę kariery i założyć własną firmę w której będzie zbijał bąki między regałami. A jeśli chodzi o współpracowników którzy komuś coś zrobili lub się nie potrafili dogadać bo ktoś w pracy kazał im o zgrozo pracować to wystarczyło w merytoryczny sposób wytłumaczyć przełożonym w czym leży problem i można go było rozwiązać . Ale poniższe nieroby nie potrafiły tego zrobić tylko wolały pisać gorzkie żale na tej stronie. Osobiście polecam pracę w tym miejscu. Jeśli było by tak tragicznie nie było by tu tak dużo wieloletnich pracowników. A ci co odeszli, no cóż ? Miłej pracy w miejscu gdzie nie trzeba współpracować i w ogóle pracować ;)

Ibra
@He man

Racja. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że takie praktyki prowadzą do minimalnej emerytury. Ale jeśli komuś to odpowiada i godzi się na to...

Henia Nowy wpis

Troszkę rozbieżne komentarze się tu pojawiały względem w razie czego pracy a ja natknęłam się na niedawna ofertę dla sprzedawcy na graniczną. Te 5 900 zł z górnych widełek zaciekawiły. Od czego ta kwota teraz zależy? nie widzę wzmianki o premii, stąd wątpliwość

Michał Nowy wpis

ktos

He man
@ktos

Tak? Tak jest fajnie? Przecież zmuszanie do pracy dwie soboty za darmo to ewidentne naruszenie kodeksu pracy. Ciekawe, gdyby ktoś o tym poinformował inspekcję pracy. Nie mówiąc już o najniższej krajowej i reszcie pod stołem i tak przez lata. I jak tak można pracować dłużej? Po to, żeby potem dostać emeryturę 700 złotych, bo przez lata były odprowadzane minimalne składki? Rzeczywiście wspaniała praca. Dobrze, że mam już to za sobą.

Ibra Nowy wpis
@He man

Administrator Nowy wpis

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Delta Opti Monika Matysiak?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Delta Opti Monika Matysiak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
Jakiś ktoś

Soboty w tej firmie to wolontariat. Człowiek za dwie soboty co miesiąc nie dostaje żadnej zapłaty ani dnia wolnego. Odradzam wszystkim to miejsce pracy.

Kuzoyashi

Bardzo nie polecam pracy w tamtym miejscu. Kto tych ludzi tam pozatrudniał to nie mam pojęcia.

Beata
@Kuzoyashi

Kto pozatrudniał? Z pewnością źli luzie, skoro tak na to patrzysz. A opowiesz szczegóły proszę, czemu nie polecasz? Jakieś konkrety?

Zbig
@Beata

Źli ludzie to delikatne określenie, pytanie czy masz rozmowę z rudym czy też z samym Matysiakiem (raczej mało prawdopodobne).Dowiesz się jakie są "super warunki" czytaj dwie soboty w każdym miesiącu obowiązkowe (i nie, nie możesz z nich zrezygnować), bo jak nie przyjdziesz to ci z urlopu godziny obetną, ciekawe czy nadal zatrudniają za najniższą krajową, a resztę wypłacają pod stołem?! Poznasz "super ludzi", którzy będą cię motywować na każdym krokum, zjadą cię jak psa, jeśli tylko nie będziesz lizał tu i tam, zwłaszcza akwarium (jak przychodzi co do czego, to nie ma osób odpowiedzialnych) i postaraj się nie zabić wchodząc na drabinę w lakierkach, bo przecież trzeba wyglądać jak klaun na stanowisku kasjera...

tytul

Atmosfera jak na cmentarzu Moje sugestie dla Delta Opti, ul. Graniczna 10: frontem do klienta Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: obsługa i decyzję

klient (chyba już były)
@tytul

W obsłudze klienta w tej firmie najśmieszniejsze jest to, że kiedy rozmawiasz z handlowcami tej firmy, za każdym razem słyszysz, że handlowiec "musi złożyć wniosek do działu kontroli rynku". To jest jakiś śmiech na sali. Chyba komuś, kto zarządza tą firmą coś poprzestawiało się w głowie. Takie praktyki z działem kontroli rynku może stosować firma zatrudniająca 50 tysięcy ludzi w 20 krajach, kiedy chodzi o duże kontrakty. A tutaj malutka firemka myśli, że jest gigantem i robi z siebie pośmiewisko przed klientami.

były klient
@klient (chyba już były)

Potwierdzam. To jest śmieszna firma, w której ktoś zarządzający cierpi na megalomanię. Najbardziej mnie śmieszą mundurki, które noszą wszyscy pracownicy (jak w jakimś przedszkolu). W dodatku niesamowicie niemiła obsługa ze strony biura technicznego. chyba nigdy nie spotkałem się z aż tak niesympatycznym zachowaniem (ktoś traktuje innych jak głupków).

również były klient
@były klient

zgadzam się z Tobą, no może mundurki nie są takie złe bo schludnie to wygląda ale po 20 latach współpracy "dyrektorkowi" nie chciało się tyłka ruszyć zza biurka na 5 minutową rozmowę, chyba zapomniał że tacy klienci jak ja zbudowali tą firmę od garażu w jakim zaczynali.. no i tak z tym dniem współpracę z nimi zakończyłem, tam chyba ktoś myśli, że trwałe relacje zbudują drożdżówki...

Hopek

Nędza w tej firmie.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Delta Opti, ul. Graniczna 10? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

JW

Tak. Wigilia jest dniem wolnym.

Artur
@JW

A jak na codzień wyglądają zmiany? W jakich godzinach się pracuje?

Grek

Niezbyt dobrze piszecie o firmie. Jednocześnie rzadko tu piszecie, o co chodzi?

Jaką macie atmosferę w pracy? Mam zamiar aplikować więc dopytuję!

wally

Fatalna i bezczelna obsługa klienta ze strony niejakiego pana MG. Odradzam współpracę z tą firmą.

takie są fakty
@wally

Irrelewantne. Strona służy ocenie stosunku pracy w firmie, a nie stosunku handlowego.

Brodaty obiecał wielkie podwyżki, a dał grosze. Chciałby za to chyba, żeby wszyscy pracowali we wszystkie soboty, chociaż przecież w soboty nie ma co robić.

Polo
@anonymous

To czemu tam pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Opti Monika Matysiak - Poznań

• Jak się pracuje w Delta Opti Monika Matysiak?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Opti Monika Matysiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Opti Monika Matysiak?

Delta Opti Monika Matysiak
  • Graniczna 10