Opinie o Inpost w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inpost, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inpost o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpost w Poznań

już wolny

Kilka słów o nowo otwartym oddziale na Janikowskiej w Poznaniu. Takiej patologi kierownictwa operacyjnego i oddziału nie spotkałem nigdzie. Pani kierownik nie ma pojęcia o procesach, nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, nie ma pojęcia o utrzymywaniu atmosfery w pracy.Kilka miesięcy rzucała tanimi banałami o zespołowości itd, a kiedy oddział się otworzył doprowadzała do konfliktów między koordynatorami. Największy fajtłapa, który średnio przepraszał za swoje wtopy kilka razy dziennie został prawą ręką, bo był pierwszym (usunięte przez administratora) firmy. Donosił na wszystkich i o wszystko. Pani kierownik zamiast zajmować się jej obowiązkami, jeździła paleciakami. Demotywacja i krzyki na pracowników apt, to codzienność. Teksty typu "nie jesteś spocony, znaczy słabo pracujesz" to codzienność. A Ty masz z takimi osobami potem współpracować. Kierownik oddziału, podobnie. Nie ma pojęcia co się dzieje w oddziale. Nie potrafi poprawni czytać komunikatów z centrali jeśli chodzi o założenia budżetowe, wydajnościowe, przepustowości. Nic dziwnego, że w ciągu 3 miesięcy odeszło już stamtąd 4 koordynatorów z doświadczeniem i obyciem w poważnych firmach. Z 12 magazynierów zostało już 5. Kolejne odejdą z końcem listopada. Nikt normalny nie chce tam pracować. A dlaczego? Praca magazynowa z przesyłkami, a na magazynie 4-5 stopni. I to w październiku/listopadzie. Przyjdzie zima, będziecie pracować w chłodni. Firma nie zapewnia odzieży, firma nie zapewnia ciepłych posiłków. pracownicy apt nie mogą korzystać z szatni czy stołówki, często długie godziny w oczekiwaniu na rozpoczęcie pracy spędzają w samochodach lub na dworze pod firmą. Oczywiście nie mają również przerw, bo każda przerwa wpływa na wydajność, a nieudacznicy muszą się wykazywać przed górą. Wynikowo najgorszy oddział w kraju, co wpływa na premie. A raczej ich brak mimo, że na rozmowach kwalifikacyjnych obiecują złote góry. Praca niby 3-zmianowa, ale będziecie pracować na jednej. Jak Was przypiszą na poranną, nie jest źle. Ale praca tylko na popołudnie przez kilka miesięcy może być uciążliwa. A praca tylko na nocki w dłuższym okresie jest frustrująca. Mimo obietnic na rozmowach kwalifikacyjnych będziecie pracować tylko na jednej zmianie. Zwariowany grafik. Czasem zmianę poranną zaczniecie normalnie, czyli 0 6. Ale kiedy pani kierownik panikuje (co się zdarza kilka razy w tygodniu) będziecie chodzić na 3, 4, 5 lub 6. W zależności od rodzaju paniki. Dowiecie się o tym dzień wcześniej. Nocki też. Przedział startu pracy w przedziale 22-4. Czyli możecie przyjść na 22, ale kolejnego dnia na 4. Zapomnij o normalnym końcu pracy. Jeśli nie jesteś skłonny zostawać na niepotrzebne, ale wymagane nadgodziny będziesz niemile widziany. Oczywiście nikt za to nie zapłaci. Jeśli jesteś studentem zaocznym mimo przedstawienia planu studiów, dostaniesz pytanie: co jest dla Ciebie ważniejsze: praca czy studia. No i wypłaty liche. Koordynator na start dostaje 4800 brutto. Potem gigantyczna podwyżka na 5100. Magazynierzy w konkurencji zarabiają więcej. A musisz być aktywny na poczcie czy telefonie służbowym 24/7. Zapomnij o wolnych niedzielach. W InPoście będziesz pracować bez dodatków za dzień świąteczny. Podsumowując: atmosfera tragiczna, warunki beznadziejne, płaca żenująca. Ważne, że mowa o oddziale na Janikowskiej. Porównując dwa inne oddziały poznańskie, to tam jest sielanka. Miło, sympatycznie, rodzinnie. Pod rządami Anitki i Jacka brakuje tylko na wejściu napisu "(usunięte przez administratora)". W razie pytań chętnie odpowiem.

Klient

Czy w Dąbrówce kierowniczką oddziału jest nadal ta beznadziejna, rozkapryszona paniunia, czy w końcu zatrudnili kogoś z kompetencjami?

Patryk
@już wolny

W oddziale PZ2 Dąbrówka to samo. Cały inpost. (usunięte przez administratora) na Maxa. Kierownictwo każdego szczebla dramat. Warunki pracy dramat. Tu też połowa kadry uciekła druga połowa jyz niedługo.

magazynier
@już wolny

Najłatwiej pisać takie głupoty anonimowo. Ja pracuje i polecam każdemu. Fakt zimno jest ale to jest logiczne sortujemy paczki ,wystarczy się ubrać.Rekompensuja to teraz ciepłe obiady.Co do zarządzania bez zastrzeżeń wszyscy się uczą pracują kilka miesięcy więc luz ,niestety w każdej nowej firmie są takie początki.

@magazynier

Zgadzam się z Tobą ja pracuje w tym oddziale i złego słowa nie powiem.Kazdego zachęcam przyjdz,sprawdź i wyrób swoje zdanie.Skonczylo się zciemnianie koordynatorów którzy wciąż byli na fajce ,a ludzie robili co chcieli.Po zmianach nabiera to wszystko kształtu .

@Pracownik

Anito, desperacja zmusza Cię do podszywania się pod magazynierów? No, ale właśnie taka powinna być Twoja rola. Magazynier - to maksimum Twoich kompetencji. Jeśli jest tak kolorowo, do dlaczego kolejni magazynierzy nie przedłużają umów? Nie to, że ich zwalniacie, bo się nie nadają, tylko sami nie przedłużają umów, bo widzą jaka dezorganizacja, bałagan i atmosfera. Nawet po stylu pisania, błędach ortograficznych widać, że to Ty pisałaś. Pali się grunt pod nogami i łapiesz się każdej okazji. No dobrze, a skoro tak zapraszasz wszystkich, to powiedz ile mogą zarobić tacy magazynierzy. 3400 brutto. Oszałamiająca stawka na warunki pracy w zimnie. Rzeczywiście są już posiłki. Ale kiedy je wydajecie? Zgodnie z logiką na jaki wskazuje nazwa "posiłek regeneracyjny" w czasie przerwy w pracy czy może po jej zakończeniu, gdy każdy chce już jechać do domu i kiedy te ciepłe posiłki już wystygną i przypominają tanią mrożonkę? "Wszyscy się uczą już kilka miesięcy" - to ile osób zostało ze starej ekipy, która to się uczy kilka miesięcy? Z tego co kojarzę, to tylko Ty i Jacek. Czyli osoby, które zdolność przyswajania wiedzy mają mniejszą niż rybka akwariowa. Pozbyliście się wszystkich lub sami odeszli ci, którzy mieli największą wiedzę, którzy mieli porównania z innych oddziałów jak to powinno funkcjonować, a wy,po prostu ludzie bez pojęcia próbujecie narzucić swoje zapędy (usunięte przez administratora). Napisz, jakie premie przyznałaś za poprzedni miesiąc. Szkoda, że nie ma tu możliwości załączników, bo chętnie bym tu dołączył. Premia za miesiąc pracy wyniosła mniej niż kosztuje dobre piwo. Za cały miesiąc pracy! A dlaczego? Bo to wasze fantastyczne zarządzanie doprowadza to tego, że oddział na Janikowskiej jest najgorszym w Polsce, a co za tym idzie nie macie puli na przyznawanie premii. Więc mydl dalej oczy, pisz jak tam jest fantastycznie, ale dlaczego nikt normalny nie chce tam pracować? A pisanie "ludzie robili co chcieli" niech świadczy o tym, jaka tam jest atmosfera, jaki jest rygor i przede wszystkim zarządzanie. Pracownik w tym oddziale to zwierzę bez praw, bez przerw, bez szacunku. Na 6 koordynatorów zostało 3. Na 12 magazynierów zostało 3. "Polecam każdemu", kto ma nierówno pod sufitem. To, że dla Ciebie Inpost jest całym życiem, bo nie masz żadnego życia prywatnego, nie znaczy, że każdy ma taką pustę w życiu. 24/7 nie dla takiej firmy i nie za takie nędzne pieniądze.

ZuzaNowak
@Pracownik

Otóż szanowna pani 'Kierownik' Zespołu Operacji... Chyba sama Pani pisze te komentarze. Pracuję w InPost od około 4 miesięcy i z taką ściema z ust przełożonego jak miało to miejsce w Pani przypadku, jeszcze się nie spotkałam. Jak wspomniał #juzwolny# odeszło, lub zostało zwolnionych kilku fajnych koordynatorów. NIE ZNAM !!! NIE PRZYZNAJE SIĘ !!! By którykolwiek z magazynierów był zadowolony z wykonywanej pracy. Proszę nie ściemniać, nie okłamywać, nie (usunięte przez administratora) ludzi, prowadzić szczera rekrutację, i przede wszystkim proponuje zacząć myśleć.

C21
@już wolny

Tak czytam Twoje wylewy i odczuwam że masz problem z tym iż Cię zwolnili, pytanie dlaczego aż tak źle opisujesz InPost, skoro wiedziałeś na co się zgadzasz a teraz wylewasz swój hejt, żal mi Ciebie

@C21

Widać, że jesteś zadowolonym pracownikiem Inpostu, czyli niezbyt ogarnięty, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Zatem specjalnie dla Ciebie wyjaśnię: zanim otworzył się oddział na Janikowskiej zwiedziłem 3 inne. I jak zakończyłem pierwszy wpis, na wszystkich było fajnie. Cieszyłem się, że praca może być ciekawa i w fajnej atmosferze. Ale potem przeszliśmy na Janikowską i zaczął się totalny (usunięte przez administratora). Wszystko co nam wpajano na innych oddziałach zostało wyrzucone do (usunięte przez administratora) bo kierownictwo totalnie nie ogarniało co się dzieje. Kierownik ((usunięte przez administratora)) zamiast zachowywać się jak manager, przenosiła zwyczaje z domu, czyli totalny chaos, bałagan, dezorganizacja pracy. Atmosfera szczucia jednych na drugich i faworyzowanie tych, którzy byli najsłabsi, ale potrafili jej pięknie nawijać makaron na uszy. Ale wynikowo oddział cierpiał, o czym mogą świadczyć przyznane pule na premię. Nie masz wyników, nie masz premii. A tym bardziej rozgarniętym zależało, żeby te premie mieć, bo wypłaty liche w porównaniu do konkurencji. I podsumowując: tak, mam żal, bo zatrudniając się do Inpostu miałem 3 inne oferty pracy. Jednak rozmowa kwalifikacyjna spowodowała, że chciałem tu trafić. Nie spodziewałem się jednak, że moimi przełożonymi (ważne, że to nie oni mnie rekrutowali) okazały się stworzenia ze śnieżek, żeby nie napisać dobitniej. Osoby, które nie miały ani doświadczenia w branży, ani kompetencji, a już tym bardziej kwalifikacji do zarządzania zespołem. I powtórzę, żebyś zrozumiał: pozostałe oddziały w Poznaniu są ok. Na Janikowskiej jest po prostu totalna dezorganizacja. I już dochodzą mnie słuchy, że taka kadra się długo nie utrzyma ze względu na wyniki, atmosferę, która idzie w świat i ilość rotacji wśród pracowników. Dlatego trzymam kciuki za niektórych, którzy zostali, żeby uwolnili od tych trujących zarządzających.

C21
@już wolny

Powiem tak, żal mi Ciebie, sam jesteś kowalem swego losu, nie potrafisz się pogodzić z tym że jesteś po porostu zwykłym partaczem

@C21

Anitka weź się wreszcie do pracy! Poważne firmy mają swoje działy do dbania o PR! Pilnuj paczuszek i czy pracownicy nie mają przerwy podczas wielogodzinnego sortu. Przecież w Inpoście przerwy są niedopuszczalne!

już wolny

Czyżby Anitka zaangażowała więcej ludzi? To już musi być totalna desperacja, żeby "zwykły pracownik" siedział na goworkach i sprawdzał opinie nt. obecnego pracodawcy. Ekstra premia będzie? Ale ciekawe, że opinia się przekształciła na moje żale, a nie na sytuacje, które opisałem w Inpoście. I że nikt merytorycznie nie potrafi obalić moich zarzutów: niska pensja, beznadziejne premie, zimno, brak odzieży firmowej, brak przerw, fatalna atmosfera, bardzo duża rotacja pracowników, ruchomy grafik, niepłatne nadgodziny, brak dodatków za pracujące niedziele. Dziękuję za okazję do przypomnienia co jest nie tak na oddziale Janikowska.

Pozytywny Nowy wpis
@już wolny

To co czytam nie ma racji co do stylu bycia Ludzie tworzą atmosferę A nie atmosfera ludzi jak ktoś jest otwarty da się wszystko załatwić i pogadać rozmowa jest podstawą Plotki jak wszędzie ale inpost ma górę ludzie i kierownictwo jest takie jakie powinno być czyli spoko w normie Nie uważam zeby było źle nikt do niczego nie zmusza albo chcesz albo nie i bez obrazy tak to działa koniec i kropka. Jak lisek ma swój pomysł dzieli się nim nie ma złych pomysłów wszystko zależy od chęci i podejścia. Polecam pracę w Inpost PZ3 warto i wiem co pisze warto .... nie jedno znioslem w kurierce jak tak źle jest to proponuję pracę w Poczcie Polskiej tam dopiero jest wyścig i zajechanie każdy ma swoją rację Zapraszam i warto

Marcin Nowy wpis
@już wolny

Dobrze piszesz chłopie. Cały inpost w pigułce. Wyzysk na Maxa. Na Pz2 szykuje się pozew zbiorowy za fałszowanie list obecności i nadgodziny . 4 świadków już jest chętnych i gotowych do walki. Pani Katarzyna R i Paulina M już nie będą takie cwane jak przyjdzie zeznawać pod przysięgą.

Ja Nowy wpis
@Marcin

No to na PZ2 będą dwa pozwy. APT zebrało się na jednego koordynatora, chcą go pozwać o (usunięte przez administratora) Podobno mają nagrania głosowe jak im ubliża i ich wyzywa, że są ****owi. Tam to się dopiero dzieje.

Kate Nowy wpis
@Ja

Pewnie Mr Been ten zakompleksiony inpote... Albo Patryk, który ma aspiracje na regionalnego hahaha. Banda guwniarzy. No i kierowniczka magazynu Paulinka , która gustuje w ukraincach. Podobno już 3 obrabia:)

joe
@Ja

Na szczęście już nie, zwolnili ją w końcu.

Stefan
@joe

Na szczęście ktoś zabrał się za ten oddział(pz2) . Balbiny już nie ma (kierownik oddziału) . Teraz czas na kierownik ksk i jej fikcyjne statusy na przesyłkach byle wynik zrobić.

uuuuuu
@Ja

Paniusi już nie ma. Szkoda, że tak późno. Zdążyła namieszać. Nie rozumiem jak ona dostała to stanowisko. Chyba jedynie z braku chętnych. Osoba niekompetentna i to pod każdym względem. Brak znajomości branży kurierskiej i totalny brak znajomości zarządzania zespołem. Zapatrzona w siebie, kombinatorka, która nastawiła się na fikcyjne ustawianie wyników w tabelkach, tylko po aby wypracować dla siebie premię. Bez szacunku dla pracowników, dziwne przesunięcia kadrowe i awanse oferowane w kuluarach własnego gabinetu. Można tylko mieć nadzieję, że teraz znajdą kogoś właściwego. Choć w tym oddziale będzie to już trzeci kierownik. Może zbyt korporacyjnych osób szuka Inpost. Firma ma duże zapędy do bycia mega korporacją. Jednak na stanowisko kierownika Oddziału w tej branży potrzeba raczej kogoś kto potrafi i chce dostrzec zależność wyniku w tabelkach od tego jak się motywuje pracowników i jakim osobom zleca nadzór nad procesami. Aby to ogarnąć warto poznać procesy od strony praktycznej, a nie tylko od strony tabelkowej, czego brakowało do tej pory w tym oddziale.

Bla

Z magazynierem i jest to Ukrainiec

Robson
@Bla

Hahaha też dobrze :) co za (usunięte przez administratora) na tym oddziale

@Robson

A co to kogo interesuje? To zabronione, czy jak? Z punktu widzenia osoby, która składa tam papiery mam to głęboko... I chyba reszta świata też powinna.

Robson
@Kandydat

Też mam to głęboko. Gorzej z kadrą liderów magazynowych. Gruzin rozkazuje im jakby był co najmniej kierownikiem. No cóż jak się spotyka z kierowniczką magazynu to ma plecy. Dziwne, że inpost pozwala na takie układy.

@Robson

To prawda, już tam nie pracuje ale znam te sytuację. Osoba z APT powiedziała koordynatorowi czego nie robi. Zgadzam się z nim. Koordynator z nocnej zmiany nic nie robi tylko krzyczy na wszystkich. To nie jest normalne. APT nie jest w więzieniu. Dlatego wiele dobrych praciwnikow APT już odeszło albo ucieknie z PZ2!!!!!!

Kate
@Były pracownik

Prawda jest taka o PZ2, że banda guwniarzy dostała niebieskie kamizelki i myślą, że chwycili Pana Boga za nogi. Traktują APT jak gorszy sort. Szczególnie Patryk. K. i Michał Guz.

Jaka atmosfera jest między działami w Inpost?

Patryk
@Pytanie

Dramatyczna. Wieczna wojna.

Ktoś
Klient

Od 4 dni zamówiona przeze mnie przesyłka do Elbląga ma status odebrano przez kuriera. Cisza nikt nic nie wie tyle czasu zamawiam i nigdy nie było takiej sytuacji. Zatrudniacie jakichś (usunięte przez administratora) złodziei a potem zdziw dlaczego tak się stało.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inpost? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Frezer narzędziowy
MASZYNY PROTOTYPOWE.PL
(1 opinia)
logo firmy Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim
Poznań
Neufra Spedition Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Przedstawiciel Regionalny
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy Asystent projektanta
SD PROJEKT s.c.
Aplikuj na wiele ofert
lolo
 Problem

najgorsza firma kurierska telefon w Dąbrówce nieodpowiada tragedia paczke wożą cały tydzień jeden wielki (usunięte przez administratora) i nieodpowidzialnosć strona internenowa do kontaktu totalne (usunięte przez administratora)

@lolo

W Dąbrówce nie mieści się infolinia tylko magazyn.

Wojciech
Klient

Inpost stracił poczucie rzeczywistości, ich chęć zysku ponad wszystko, sprowadza się do coraz marniejszej obsługi, a wiem co piszę, bo niestety zmuszony jestem korzystać z tego "pośrednika" bardzo często, nie jako wysyłający, tylko zamawiający produkty. Brak koordynacji, sprawnego systemu zarządzania, brak profesjonalnego szkolenia kurierów, którzy mają w nosie rzetelność, grzeczność, uczciwość, wydłużające się do absurdalnych terminów czasy dostaw, oto główne wady. Firma ta, jeśli by bezpowrotnie upadła, odetchnął bym z ulgą.

Siwy
@Wojciech

Słaba opinia kultura osobista jest u każdego ale pamiętaj jakie podejście człowieka do drugiego spotykam się często na rejonie z buzia skwaszona bez dzień dobry dowidzenia z ryjem ze on pracuje i że moim obowiązkiem jest wrócić jak jaśnie pan skończy pracę..... Niestety nie często ludzie widzą u kuriera przewoźnika stańcie obok sami siebie zobaczycie jakie macie podejście..... Ja jestem za kamerami dla każdego kuriera wiele skarg było by umorzonych bo skargi ktore piszą ludzie mijają się z celem ????‍♀️

Zibi
Kandydat

Czy to normalne że u przewoźników kurierzy paczkowi pracują min 12h na czarno bez żadnych umów ani badań lekarskich?

WDR

Porażka, wysyłam 800 paczek miesięcznie, olewka totalna klienta, opiekun miły do podpisanie umowy później olewka, rzecznik prasowy (dzwoniłem o 16,15 odebrał tel. i poinformował mnie, że nie będzie ze mną rozmawiał bo jest z rodziną, nie oddzwonił następnego dnia) mają klienta w (usunięte przez administratora)

Przebudzony

Dziś rano potwornie zmęczony pracą po 15 godzin dziennie. Przysiadłem i zapytałem siebie co ja tu robie. Hala i kilka słów o niej. Kurierzy jak obłąkani to jedyne miejsce bez zaświadczenia o niekaralności. Czy ktoś tam jest normalny? Z szansą na inną pracę? Przy jednej z bram siedzi kobieta o wyglądzie pitbula. Założe się że jak napisze już to będzie jusz. Koordynatorzy, tu chyba jest najnormalniej. Bez ambicji za najniższą krajową ubierają niebieską kamizelkę i są kimś za kasę dle rozdawacza ulotek. Biuro, czy te kobiety tam można jakoś skomentować? Tak, można w zasadzie jednym zdaniem. Ale nie bede się zniżał do ich poziomu. (usunięte przez administratora) Firma porażka.

T.T.T
@Przebudzony

Tajemnicą nie jest że główny przewoźnik przychodził na halę Inpost z bransoletką policyjną na nodze. Nie widziałem jej ale jego żona pracuje tam w biurze:)

KTOS
@Przebudzony

Zgadza się. Firma porażka. O oddziale w Dąbrówce nie da się inaczej powiedzieć.

Stefan

Luzuj gumę koleś XD

Czy w Inpost są szkolenia zewnętrzne?

Aleksandra
Kandydat

Jakieś opinie jeśli chodzi o pracę na infolinii Inpost w Poznaniu?

bpi
@Aleksandra

Nie ma infolini w Poznaniu. Tylko Warszawa.

Poznań Robakowo

Właśnie Pan kierownik WM. zwolnił przewoźników i zatrudnił kolegów z warszawy jako przewoźników. Zanim zainwestujesz złotówkę w Inpost miej świadomość że tu pracują sam oceń jacy ludzie.

Artur

Pani Aneta Poznań KSK Robakowo Moje doświadczenie to około 4 miesiące pracy przy paczkomatach. Oddział Poznań Robakowo. Wiele razy pracowałem po 17 godzin. 12 godzin to standard, wynika to z tego ze obsługiwałem paczkomaty 70 skrytek i 140 paczek do umieszczenia. W dniu dzisiejszym podeszła pani z KSK o imieniu Aneta i poinformowała że mój przewoźnik dostał wypowiedzenie a ja mam oddać połowę paczek komuś nowemu w tej chwili. Nadmienię ze miałem spakowane auto. Zasugerowała że mam pracować za 50zł od 5 rano do 19. Ponieważ miałem oddać paczki które wejdą komuś na 1 podjazd. Skończyło się próbą zastraszania mojej osoby. Wydzieraniem się na mnie. Obrażaniem i poniżaniem. Zasugerowała brak stroju kurierskiego ponieważ miałem kurtkę. Zapytałem ją by spojrzała na kilknaście osób stojących że też nie mają. Odwróciła się i powiedziała że nie mam wstępu na magazyn!!! Kim jest Pani ANETA? Otóż pracownikiem biurowym kontroli kurierów która na moich oczach w biurze prosiła kolegę by jej skopiował tekst z notatnika to worda. Następnie kazała mi z monitora skanować kody paczek aby oszczędzić papier. Trwało to 40 minut. Terminalem w monitor:). Pani Aneta jest osobą która używa 3 słów. Ku... h...z nim. Spier... Takie słowa w stronę kuriera usłyszał wcześniej audytor i powtarzano audyt w Inpoście. O innych doświadczeniach z chęcią w dalszej części.

ZL
@Artur

Normalny człowiek nie pracuje w takich firmach. Te z biura są na najniższej pensji,

Ile jest zmian w Inpost?

Rekomendacja
@abc

nie ma takiej zmiany 6-14!!! Jest zmiana 1-9 i 14-22

Ja

Jakcy sa kierownicy oddzialow w Dąbrówce i Robakowie? Jest fajna atmosfera? Dbaja o dobro oddzialu?

Żona
@Ja

Zdecydowanie odradzam Dabrówkę. Potarfią człowieka wywalić pomimo wyrobiania budżetu ponad plan bo kierowniczka ma takie "widzi mi się". Więc jak szukasz czegoś pewnego i stabilnego to uciekaj. Cieszysz się z wyników, premii, a nagle jebs i jesteś bezrobotny.

Zamoysky
@Żona

Jak widać czasem ktoś może być tak beznadziejny że nawet i dobre wyniki ogólne nie wystarczą żeby bez sensu trzymać jakąś nieudaną jednostkę w robocie???? A potem wylewa się takie żale w necie... Żenada.

Dominika

Polecam z czystym sercem ! Najlepsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Paczki zawsze na czas, nawet w soboty, kontakt z kurierem bez zarzutu, zawsze dostaje SMS po umieszczeniu paczki w paczkomacie. Przemili kurierzy, jeśli mam jakieś wątpliwości, obsługa bez zarzutu. Szukając przedmiotów, np. na Allegro, zawsze wybieram jedynie dostawę poprzez tą firmę. Moim paczkomatem jest POZ15B. Dziękuje Panowie :) i zdrowia !

@Dominika

Tu opinie raczej powinny być o pracy w InPost a nie o jakości ich usług

ktoś tam
@Dominika

Mam nadzieje że w soboty też dostarczają jak pani pisze. bo zamówiłem paczke miała być na 100% dzisiaj (piątek) ale przyszedł mi mail że przepraszają za opóźnienia i paczka będzie na następny dzień

xyz

Przeczytałam wszystkie poniższe opinie i mam wrażenie, że pracuje w zupełnie innej firmie kurierskiej. Pracuję już w tej firmie ponad 4 lata i wielu z opisywanych przez komentatorów precedensów nie widziałam i nie, że nie chciałam one po prostu nie miały miejsca. Jak w każdej firmie- raz jest dobrze raz źle- atmosfera całkiem fajna czasami stresogenna ale to kurierka. Czasami się z kimś pokłócisz ale za chwilę już jest dobrze. Charakterystyka wypowiedzi pisemnej "kogoś złego" zdradza mi kim on był i uwierzcie mi to był człowiek dopiero konfliktowy, zatrudniając się na dane stanowisko w firmie kurierskiej wraz ze wzrostem wolumenu bądź brakami kadrowymi wiadome jest to, że następuję poszerzenie zakresu obowiązków. Jak ktoś przychodzi do pracy, żeby zarabiać 5000 tysięcy na rękę za leżenie to sorry. Każdy dostaje zakres swoich obowiązków i wie co ma robić.. Zarobki nie najgorsze, chociaż zawsze mogło by być lepiej ;D

????
@xyz

Jakie 5.000 na rękę???

Romero

Niepokojące są te opinie. Myślałem żeby tu starać się o pracę.

abc
@Romero

Odradzam. Firma bez perspektyw. Już same opinie klientów dają domyślenia, że to totalny bałagan, który w końcu runie z wielkim hukiem. Coś tu źle funkcjonuje i chyba brak osób kompetentnych aby to rozwiązać.

Michał

Jak się pracuje na magazynie i biurze w Inpost w Dąbrówce koło Poznania? Da się wytrzymać dłużej czy trzeba zaraz po zatrudnieniu szukać innej pracy?

Ktoś zły
@Michał

W oddziale w Dąbrówce zarówno magazyn jak i biuro leży i kwiczy. Obojętnie co zrobisz i tak zawsze jest źle. Kadra zarządzająca jest tragiczna, zarówno kierownicy oddziałów jak i liderzy... Zdecydowanie odradzam.

Roman
@Ktoś zły

Mówisz o negatywnych aspektach pracy w Inpost, czy Twoim zdaniem są jakieś perspektywy na poprawę? Możesz też wspomnieć na jaką pensję można tu liczyć, ciekawi mnie ta sprawa.

Ktoś zły
@Roman

Co do zarobków to nie powalają, niby jest ta śmieszna premia z tym że ciężko ją dostać. Czy jest szansa na poprawę? Z czasem może i tak. Ale do tego potrzebne by były ogromne zmiany u góry. Wyścig szczurów też nie polepsza sprawy. Każdy pod każdym dołki kopie. Promują koleżeńską atmosferę ale tak naprawdę za twoimi plecami obrobią ci 4 literki, poczym bez podania przyczyny wyrzucą z pracy.

oszukana
@Michał

Niestety praca masakra. Totalna dezorganizacja, brak ludzi, zwłaszcza na magazynie. Ciągłe próby ratowania tego bałaganu poprzez reorganizację pracy powodują, że dziś masz taki zakres obowiązków, jutro inny. Brak współpracy między biurem, magazynem, serwisem kurierskim. Zdaję się jakby każda z tych komórek była odrębną firmą i każda próbowała ugrać dla siebie po pierwsze mniej pracy (niech robią to tamci) po drugie mniej pracy. Wydaje się, że kadra zarządzająca zdaje sobie sprawę z braków kadrowych, ale nie przyjmuje nikogo nowego. O szkoleniach, takich z prawdziwego zdarzenia, zapomnij, nie ma czasu. Na umowie i w ogłoszeniach zupełnie inny zakres obowiązków niż w rzeczywistości. Nikt nie wspomina o paczkach, które trzeba posortować, uszkodzone naprawić, i przede wszystkim dźwigać. A ludzie przesyłają wszystko począwszy od bielizny (nawet tej używanej) nadanej w paczkomacie luzem bez opakowania po kosiarki, hydrofory, akumulatory, a to niestety waży. Generalnie odradzam, brak szansy na rozwój, masakra.

Piotr

(usunięte przez administratora) ZENADA !!! Przesyłka paczkomatowa w tydzień nie doszła do odbiorcy !!! kurier tylko przerzuca , jednego dnia przesyłka wydana z oddziału w celu dostarczenia , na następny dzień przesyłka przyjęta w oddziale , następnego dnia przekazana do doręczenia i tak w kółko . Dajcie sobie spokój z tą pseudokurierką , to zwykłe ćwoki które próbują jakoś zaistnieć na rynku . Ja już zmądrzałem i z moich aukcji wycofałem możliwość wysyłki przez tych nieudaczników , do czego z całego serca i innych zachęcam. Mało tego wczoraj dostałem sms że kurier czeka z moją paczką pod paczkomatem . Jadę więc kilka km a kurier z uśmieszkiem stwierdził że paczuszka chyba zaginęła . Tak więc reasumując allegro smart to może i dobry pomysł ale na pewno z inną firmą kurierską , bo inpost nie nadaje się do niczego po za likwidacją.

Zostaw merytoryczną opinię o Inpost - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.