Opinie o Inpost w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inpost. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inpost o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpost w Poznań

Jaka atmosfera jest między działami w Inpost?

Patryk

Dramatyczna. Wieczna wojna.

lolo

najgorsza firma kurierska telefon w Dąbrówce nieodpowiada tragedia paczke wożą cały tydzień jeden wielki (usunięte przez administratora) i nieodpowidzialnosć strona internenowa do kontaktu totalne (usunięte przez administratora)

@lolo

W Dąbrówce nie mieści się infolinia tylko magazyn.

Wojciech

Inpost stracił poczucie rzeczywistości, ich chęć zysku ponad wszystko, sprowadza się do coraz marniejszej obsługi, a wiem co piszę, bo niestety zmuszony jestem korzystać z tego "pośrednika" bardzo często, nie jako wysyłający, tylko zamawiający produkty. Brak koordynacji, sprawnego systemu zarządzania, brak profesjonalnego szkolenia kurierów, którzy mają w nosie rzetelność, grzeczność, uczciwość, wydłużające się do absurdalnych terminów czasy dostaw, oto główne wady. Firma ta, jeśli by bezpowrotnie upadła, odetchnął bym z ulgą.

Siwy
@Wojciech

Słaba opinia kultura osobista jest u każdego ale pamiętaj jakie podejście człowieka do drugiego spotykam się często na rejonie z buzia skwaszona bez dzień dobry dowidzenia z ryjem ze on pracuje i że moim obowiązkiem jest wrócić jak jaśnie pan skończy pracę..... Niestety nie często ludzie widzą u kuriera przewoźnika stańcie obok sami siebie zobaczycie jakie macie podejście..... Ja jestem za kamerami dla każdego kuriera wiele skarg było by umorzonych bo skargi ktore piszą ludzie mijają się z celem ????‍♀️

Zibi

Czy to normalne że u przewoźników kurierzy paczkowi pracują min 12h na czarno bez żadnych umów ani badań lekarskich?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inpost? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
WDR

Porażka, wysyłam 800 paczek miesięcznie, olewka totalna klienta, opiekun miły do podpisanie umowy później olewka, rzecznik prasowy (dzwoniłem o 16,15 odebrał tel. i poinformował mnie, że nie będzie ze mną rozmawiał bo jest z rodziną, nie oddzwonił następnego dnia) mają klienta w (usunięte przez administratora)

Przebudzony

Dziś rano potwornie zmęczony pracą po 15 godzin dziennie. Przysiadłem i zapytałem siebie co ja tu robie. Hala i kilka słów o niej. Kurierzy jak obłąkani to jedyne miejsce bez zaświadczenia o niekaralności. Czy ktoś tam jest normalny? Z szansą na inną pracę? Przy jednej z bram siedzi kobieta o wyglądzie pitbula. Założe się że jak napisze już to będzie jusz. Koordynatorzy, tu chyba jest najnormalniej. Bez ambicji za najniższą krajową ubierają niebieską kamizelkę i są kimś za kasę dle rozdawacza ulotek. Biuro, czy te kobiety tam można jakoś skomentować? Tak, można w zasadzie jednym zdaniem. Ale nie bede się zniżał do ich poziomu. (usunięte przez administratora) Firma porażka.

T.T.T
@Przebudzony

Tajemnicą nie jest że główny przewoźnik przychodził na halę Inpost z bransoletką policyjną na nodze. Nie widziałem jej ale jego żona pracuje tam w biurze:)

KTOS
@Przebudzony

Zgadza się. Firma porażka. O oddziale w Dąbrówce nie da się inaczej powiedzieć.

Stefan

Luzuj gumę koleś XD

Poznań Robakowo

Właśnie Pan kierownik WM. zwolnił przewoźników i zatrudnił kolegów z warszawy jako przewoźników. Zanim zainwestujesz złotówkę w Inpost miej świadomość że tu pracują sam oceń jacy ludzie.

Artur

Pani Aneta Poznań KSK Robakowo Moje doświadczenie to około 4 miesiące pracy przy paczkomatach. Oddział Poznań Robakowo. Wiele razy pracowałem po 17 godzin. 12 godzin to standard, wynika to z tego ze obsługiwałem paczkomaty 70 skrytek i 140 paczek do umieszczenia. W dniu dzisiejszym podeszła pani z KSK o imieniu Aneta i poinformowała że mój przewoźnik dostał wypowiedzenie a ja mam oddać połowę paczek komuś nowemu w tej chwili. Nadmienię ze miałem spakowane auto. Zasugerowała że mam pracować za 50zł od 5 rano do 19. Ponieważ miałem oddać paczki które wejdą komuś na 1 podjazd. Skończyło się próbą zastraszania mojej osoby. Wydzieraniem się na mnie. Obrażaniem i poniżaniem. Zasugerowała brak stroju kurierskiego ponieważ miałem kurtkę. Zapytałem ją by spojrzała na kilknaście osób stojących że też nie mają. Odwróciła się i powiedziała że nie mam wstępu na magazyn!!! Kim jest Pani ANETA? Otóż pracownikiem biurowym kontroli kurierów która na moich oczach w biurze prosiła kolegę by jej skopiował tekst z notatnika to worda. Następnie kazała mi z monitora skanować kody paczek aby oszczędzić papier. Trwało to 40 minut. Terminalem w monitor:). Pani Aneta jest osobą która używa 3 słów. Ku... h...z nim. Spier... Takie słowa w stronę kuriera usłyszał wcześniej audytor i powtarzano audyt w Inpoście. O innych doświadczeniach z chęcią w dalszej części.

ZL
@Artur

Normalny człowiek nie pracuje w takich firmach. Te z biura są na najniższej pensji,

Ile jest zmian w Inpost?

abc

6-14,14-22 jeśli chodzi o magazyn

@abc

nie ma takiej zmiany 6-14!!! Jest zmiana 1-9 i 14-22

Jakcy sa kierownicy oddzialow w Dąbrówce i Robakowie? Jest fajna atmosfera? Dbaja o dobro oddzialu?

Żona

Zdecydowanie odradzam Dabrówkę. Potarfią człowieka wywalić pomimo wyrobiania budżetu ponad plan bo kierowniczka ma takie "widzi mi się". Więc jak szukasz czegoś pewnego i stabilnego to uciekaj. Cieszysz się z wyników, premii, a nagle jebs i jesteś bezrobotny.

Zamoysky
@Żona

Jak widać czasem ktoś może być tak beznadziejny że nawet i dobre wyniki ogólne nie wystarczą żeby bez sensu trzymać jakąś nieudaną jednostkę w robocie???? A potem wylewa się takie żale w necie... Żenada.

Dominika

Polecam z czystym sercem ! Najlepsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Paczki zawsze na czas, nawet w soboty, kontakt z kurierem bez zarzutu, zawsze dostaje SMS po umieszczeniu paczki w paczkomacie. Przemili kurierzy, jeśli mam jakieś wątpliwości, obsługa bez zarzutu. Szukając przedmiotów, np. na Allegro, zawsze wybieram jedynie dostawę poprzez tą firmę. Moim paczkomatem jest POZ15B. Dziękuje Panowie :) i zdrowia !

@Dominika

Tu opinie raczej powinny być o pracy w InPost a nie o jakości ich usług

ktoś tam
@Dominika

Mam nadzieje że w soboty też dostarczają jak pani pisze. bo zamówiłem paczke miała być na 100% dzisiaj (piątek) ale przyszedł mi mail że przepraszają za opóźnienia i paczka będzie na następny dzień

xyz

Przeczytałam wszystkie poniższe opinie i mam wrażenie, że pracuje w zupełnie innej firmie kurierskiej. Pracuję już w tej firmie ponad 4 lata i wielu z opisywanych przez komentatorów precedensów nie widziałam i nie, że nie chciałam one po prostu nie miały miejsca. Jak w każdej firmie- raz jest dobrze raz źle- atmosfera całkiem fajna czasami stresogenna ale to kurierka. Czasami się z kimś pokłócisz ale za chwilę już jest dobrze. Charakterystyka wypowiedzi pisemnej "kogoś złego" zdradza mi kim on był i uwierzcie mi to był człowiek dopiero konfliktowy, zatrudniając się na dane stanowisko w firmie kurierskiej wraz ze wzrostem wolumenu bądź brakami kadrowymi wiadome jest to, że następuję poszerzenie zakresu obowiązków. Jak ktoś przychodzi do pracy, żeby zarabiać 5000 tysięcy na rękę za leżenie to sorry. Każdy dostaje zakres swoich obowiązków i wie co ma robić.. Zarobki nie najgorsze, chociaż zawsze mogło by być lepiej ;D

????
@xyz

Jakie 5.000 na rękę???

Romero

Niepokojące są te opinie. Myślałem żeby tu starać się o pracę.

abc
@Romero

Odradzam. Firma bez perspektyw. Już same opinie klientów dają domyślenia, że to totalny bałagan, który w końcu runie z wielkim hukiem. Coś tu źle funkcjonuje i chyba brak osób kompetentnych aby to rozwiązać.

Jak się pracuje na magazynie i biurze w Inpost w Dąbrówce koło Poznania? Da się wytrzymać dłużej czy trzeba zaraz po zatrudnieniu szukać innej pracy?

Ktoś zły
@Michał

W oddziale w Dąbrówce zarówno magazyn jak i biuro leży i kwiczy. Obojętnie co zrobisz i tak zawsze jest źle. Kadra zarządzająca jest tragiczna, zarówno kierownicy oddziałów jak i liderzy... Zdecydowanie odradzam.

Roman
@Ktoś zły

Mówisz o negatywnych aspektach pracy w Inpost, czy Twoim zdaniem są jakieś perspektywy na poprawę? Możesz też wspomnieć na jaką pensję można tu liczyć, ciekawi mnie ta sprawa.

Ktoś zły
@Roman

Co do zarobków to nie powalają, niby jest ta śmieszna premia z tym że ciężko ją dostać. Czy jest szansa na poprawę? Z czasem może i tak. Ale do tego potrzebne by były ogromne zmiany u góry. Wyścig szczurów też nie polepsza sprawy. Każdy pod każdym dołki kopie. Promują koleżeńską atmosferę ale tak naprawdę za twoimi plecami obrobią ci 4 literki, poczym bez podania przyczyny wyrzucą z pracy.

oszukana
@Michał

Niestety praca masakra. Totalna dezorganizacja, brak ludzi, zwłaszcza na magazynie. Ciągłe próby ratowania tego bałaganu poprzez reorganizację pracy powodują, że dziś masz taki zakres obowiązków, jutro inny. Brak współpracy między biurem, magazynem, serwisem kurierskim. Zdaję się jakby każda z tych komórek była odrębną firmą i każda próbowała ugrać dla siebie po pierwsze mniej pracy (niech robią to tamci) po drugie mniej pracy. Wydaje się, że kadra zarządzająca zdaje sobie sprawę z braków kadrowych, ale nie przyjmuje nikogo nowego. O szkoleniach, takich z prawdziwego zdarzenia, zapomnij, nie ma czasu. Na umowie i w ogłoszeniach zupełnie inny zakres obowiązków niż w rzeczywistości. Nikt nie wspomina o paczkach, które trzeba posortować, uszkodzone naprawić, i przede wszystkim dźwigać. A ludzie przesyłają wszystko począwszy od bielizny (nawet tej używanej) nadanej w paczkomacie luzem bez opakowania po kosiarki, hydrofory, akumulatory, a to niestety waży. Generalnie odradzam, brak szansy na rozwój, masakra.

(usunięte przez administratora) ZENADA !!! Przesyłka paczkomatowa w tydzień nie doszła do odbiorcy !!! kurier tylko przerzuca , jednego dnia przesyłka wydana z oddziału w celu dostarczenia , na następny dzień przesyłka przyjęta w oddziale , następnego dnia przekazana do doręczenia i tak w kółko . Dajcie sobie spokój z tą pseudokurierką , to zwykłe ćwoki które próbują jakoś zaistnieć na rynku . Ja już zmądrzałem i z moich aukcji wycofałem możliwość wysyłki przez tych nieudaczników , do czego z całego serca i innych zachęcam. Mało tego wczoraj dostałem sms że kurier czeka z moją paczką pod paczkomatem . Jadę więc kilka km a kurier z uśmieszkiem stwierdził że paczuszka chyba zaginęła . Tak więc reasumując allegro smart to może i dobry pomysł ale na pewno z inną firmą kurierską , bo inpost nie nadaje się do niczego po za likwidacją.

Patrycja

Dramat u nas na grunwaldzkiej obsługuje teren bardzo arogancki chamski Pan zapomniałam kodu .. chcialam sie cofnąć po kod w tel rzucil we mnie pieniędzmi ktore mu dalam i wyzywal na pewno tej sprawy tak nie zostawie... mam wszystko nagrane i jego skandaliczne zachowanie...

WhiteRabbit

Pierwszy i ostatni raz w życiu skorzystałem z usług InPost - Paczkomaty, Kurier. W niedzielę zamówiłem przedmiot w sklepie internetowym i jako dostawcę zaznaczyłem InPost - Paczkomaty, Kurier. Przesyłka miała zostać dostarczona do wskazanego przeze mnie paczkomatu w Poznaniu wybranego podczas składania zamówienia. W poniedziałek otrzymałem wiadomość informującą o możliwości przepełniania paczkomatu następnego dnia roboczego i o istnieniu możliwości wybrania alternatywnego adresu do godziny 12:00 w nocy, jeżeli chcę jak najszybciej odebrać przesyłkę. Niestety wszystkie pozostałe paczkomaty znajdowały się w nieodpowiadających mi lokalizacjach i w związku z postanowiłem nie zmieniać adresu i poczekać na przesyłkę dzień dłużej. Następnego dnia o godzinie 12:11 otrzymałem informację o następującej treści „UWAGA Twoja paczka jest w samochodzie u kuriera, który do 20:00 poczeka na Ciebie przy Paczkomacie”. Bardzo się ucieszyłem, bo byłem akurat w pracy i postanowiłem ją odebrać w drodze powrotnej po godzinie 17. Jednak o godzinie 16:47 otrzymałem wiadomość, że moja paczka czeka w paczkomacie, którego nigdy nie wybierałem i nie miałem możliwości dotarcia do tego miejsca … Od razu zadzwoniłem na infolinię do InPost - Paczkomaty, Kurier i opowiedziałem o całym zajściu, po czym zostałem zapewniony, że paczka napóźniej następnego dnia trafi do wskazanego przeze mnie miejsca, bo nie może zaistnieć taka sytuacja, że zostaje dostarczona bez mojej zgody do innego paczkomatu. Następnego dnia otrzymałem wiadomość informującą o przeniesieniu mojej przesyłki do innej miejscowości, a w zasadzie to wsi i że mam trzy dni na jej odebranie … Przez kolejne dwa dni dzwoniłem i byłem zapewniany, że paczka najpóźniej następnego dnia zostanie dostarczona pod wskazany przeze mnie adres. W czwartek Pani na infolinii poinformowała mnie, że jak chcę to ona może wysłać jeszcze raz zgłoszenie o przetransportowanie przesyłki do wskazanego paczkomatu, ale żebym sobie nie robił nadziei, bo kurier i tak jej nie przewiezie i będę musiał jechać ją odebrać do tego punktu. Bardzo zależało mi na otrzymaniu tej przesyłki do końca tygodnia, niestety popełniłem jeden niewybaczalny błąd - wybrałem InPost - Paczkomaty, Kurier.

@WhiteRabbit

Uwaga! Takie rzeczy należy zgłaszać do Inpostu. Ta strona ma służyć ocenie Inpostu jako pracodawcy a nie wylewaniu żali klientów.

Niebieska

Odbiór paczek w sklepie Lewiatan to jakaś porażka.10 min to nie starcza czasu

@Niebieska

Tą skargę proszę kierować do Lewiatana. Na tej stronie oceniamy pracę w firmie Inpost (merytorycznie )

as

Przez 10 dni nie mogłem odebrać przesyłki z paczkomatu-zacięła się skrytka.Codziennie interweniowałem-otrzymałem po 10 dniach.Nie usłyszałem słowa "przepraszamy".

@as

Ra strona służy ocenie Inpostu jako pracodawcy a nie wylewaniu żali o niedziałającym paczkomacie

Kurier inpostu obsługujący Swarzędz, to zwykły ignorant i nierób..., jak dotąd kilka paczek musiałem odbierać z punktu, gdyż nie potrafił dotrzeć na miejsce. Za to za każdym razem pisze, że nie zastał nikogo... Czy ktoś z pracodawców zastał jego mózg na miejscu zatrudniając go na to stanowisko?

@Gość

Nie tylko ten w Swarzędzu. Właśnie przed chwilą kurier pracujący na Grunwaldzie powiedział mi, że na pewno mi paczki nie dostarczy, bo nie będzie jeździł na drugi koniec rewiru ( Z Bułgarskiej na Przybyszewskiego). Mogę go sobie szukać na ulicach i odebrać paczkę, po czym rzucił słuchawką. Może w tej firmie robią testy na "nieuprzejmych" i najlepszych w tej kwestii wybierają do pracy. Przykre.

GOŚĆ
@Gość

Nie tylko Swarzędz ma problem z kurierem , odbiór przesyłki zleciłąm do pracy gdzie pracuję w godzinach 10-22 , a kurier wystawia awizo q 17 że nie zastał klienta pod danym adresem. To jest jakaś porażka. Ostatni raz kurier z Inpostu.

Zostaw merytoryczną opinię o Inpost - Poznań

• Jak się pracuje w Inpost?

Zobacz opinie na temat firmy Inpost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inpost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inpost