Tally Weijl

Poznań

Opinie o Tally Weijl

Weronika

@xxx, dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że sama wybierasz sobie rodzaj tej umowy, czy to też od czegoś zależy? Odnośnie tego grafiku, to rzeczywiście taka wybiórczość nie wpływa dobrze na nasze nastawienie. Pytanie tylko, czy takie same praktyki są na umowie o pracę i na umowie zlecenie w Tally Weijl?

Weronika

@xxx wcześniej pytałam o kwestie grafikowe, czy praca, którą opisujesz jest na pełen etat i czy odbywa się na umowę o pracę? Dla osób, które czytają te opinie liczą się takie informacje ze względu na to, że mając umowę opartą na kodeksie pracy, mogą dochodzić swoich praw.

xxxx
@Weronika 29.08.2017 09:42

Praca na pełen etat i na umowę o pracę, dziewczyny z mniejszym etatem również miały podobne problemy. Umowa zlecenie w tej firmie to jeden wielki żart. Zwalniają Cię z dnia na dzień i nawet o tym nie informują. Po prostu nagle nie ma Cię w grafiku i tyle. No i oczywiście telefony z dnia na dzień "dzisiaj przyjdź" "dzisiaj masz wolne", czyli brak stałego grafiku.

Aleksandra
@xxxx 19.09.2017 13:54

Właśnie miałam zamiar zanieść swoje CV do jednego sklepu TW w moim mieście. I po przeczytaniu tych rzeczy po prostu się wstrzymam i tego nie zrobię. Tym bardziej że jeśli będę miała słabszy dzień (mam dziecko które w każdej chwili może zachorować, bo gdybym to Ja chorowała to nie ważne) i jeśli faktycznie w taki sposób są traltowane pracownice to Ja dziękuje bardzo !

xxx

Najgorsza firma w jakiej miałam okazję pracować. Kierowniczka uważa się za Bóg wie kogo, a tak naprawdę siedzi na zapleczu i cyka sobie zdjęcia (true story). Dodatkowo zrzuca praktycznie wszystkie obowiązki na resztę sprzedawców. Grafik dla zwykłego pracownika był jednym wielkim żartem. Praca po 50h tygodniowo, gdzie kierownik robiło po 37h :> Zostawanie po godzinach, non stop. Brak wypłat za nadgodziny, no bo przecież możesz je sobie odebrać, ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy kierownikowi to pasuje. Co miesiąc pracownik otrzymuje outfit i tylko i wyłącznie w ciuchach z tally może chodzić po sklepie. Dla jednych plus, dla drugich minus. Odzież jest kiepskiej jakości, do tego dla zdzirowatych nastolatek, które chodzą co weekend do klubu. Make up musisz mieć non stop na twarzy, przychodzisz nieumalowana, jest awantura. Mam wrażenie, że osoby tam pracujące zwyczajnie zatrzymały się na okresie dojrzewania i najważniejszy jest dla nich wygląd, a nie kwalifikacje pracownika. Tyrasz za najniższą krajową przez cały rok, a następnie masz problem z otrzymaniem urlopu w terminie, który chcesz. Zwyczajnie śmiech na sali. Nikomu nie polecam pracy w Tally Weijl.

Weronika

@Juleczka praca na stanowisku sprzedawcy często łączy się z koniecznością zachowywania pogody ducha. Wielu pracowników na tych stanowiskach wskazuje, że to cecha wymagana przez wielu pracodawców. Wracając do tematu grafiku - czy mówisz o pracy na pełny etat?

Juleczka

Nie polecam. Zazdroszczę dziewczynom, które szybko zorientowaly sie jakie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ja spedzilam tam troche czasu. Wiadomo: wzloty i upadki jak wszedzie, szkoda tylko że za takie marne pieniadze. Najlepiej zyc tylko tym sklepem, tapetowac sie dzien w dzien, ubierac zdzirowato i sztucznie sie usmiechac. Nie masz prawa miec slabszego dnia, najlepiej nie miec wlasnego zdania (bo jak je masz to zaraz zaczyna sie robic nieprzyjemnie), i zostawac za darmo po godzinach BO MUSISZ. Coraz wiecej sklepow sie zamyka wiec moze siec w ogole zniknie z Polski. W kazdym razie, jezeli chcesz zaczac tam prace mocno sie zastanów. Zależy Ci na życiu prywatnym? Odpuść sobie - bedziesz spędzać cale dnie w pracy, najlepiej wszystkie weekendy w miesiacu :) Outfity sa spoko, multisport też (wiadomo). Premie - rzadko i szału nie ma (dla stowki nie warto sie wkurzac na tym sklepie). Chore budżety, sprzedaż indywidualna. Regionalne niby spoko ale ... Nie jest to praca dla osób, które chciałyby prowadzić dorosłe życie - zwyczajnie oglupia. Dla studentow spoko - jezeli dogadacie grafik. No to jakos tak :) Praca na chwile - ok. Praca na stałe - wątpię. Nikt normalny za 1400 nie bedzie zapierdzielal z usmiechem na twarzy (chyba ze jest na utrzymaniu rodzicow). Co do szkolen - owszem, były. Mało przydatne. W sklepie, w ktorym pracowałam, w ogole mijaly sie z celem. Nie ten typ klienta.

Weronika

@eM czy firma oferowała podczas Twojej kariery zawodowej w Tally Weijl szkolenia sprzedażowe? W pracy sprzedawcy to te umiejętności są właśnie najważniejsze. Wiele firm stara się rozwijać swoich pracowników pod tym kątem, a dzięki szkoleniom korzyści są obopólne.

Weronika

@ to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Wnioskuję, że pracowałaś na stanowisku: sprzedawca. Co przede wszystkim ceniłaś sobie w pracy? Z czego byłaś najbardziej zadowolona?

eM

i bardzo dobrze ze ci nie uznali hahaha logiczne ze jak bedziesz ciągnac za szlufki to ci się oderwie.. gdzie ty masz mózg ?! ja mam 40 par spodni z tally weijl i lepszych w zyciu nie miałam !!!!!!!!!!!! ani jedne mi nie pękły nie podarły się nic kompletnie.. Praca w Tallly- to najlepsze co mogło mnie w zyciu spotkać, gdyby nie zamkniecie sklepu dalej bym pracowała.. poznalam fantastyczne osoby, dzięki którym zmieniło mi się podejscie do życia na lepsze perspektywy, zaczełam akceptować dziękii pracy w tally weijl samą siebie, zrobiłam się bardziej otwarta do ludzi.. REGIONALNE- tez swietne , owszem wymagaja pracy z klientami ale to normlane w kazdym sklepie jest to wymagane więc nie dziwnego to praca, a nie spotkanie na pogaduszki.. Zarobki ok podstawa plus premia , a i premie są również za inw jesli się uzyska dobry wynik wiec nie ma co narzekać .. dwa koła przy dobrych wiatrach mozna wyciagnac do tego znizki pracownicze , co 6 tyg dostajemy za drmo ciuchy na 500 zł , multisport.. elastyczny grafik .. Praca w tally to najlepsza praca jaka mnie spotkała a to ze czasem gorsze dni to zdarza się ..:)

jjuliaa@wp.pl

Okropne spodnie. Kupiłam za 100zł spodnie moro i po 10 dniach odrwał się pasek do trzymania paska do spodni. Reklamacji nie uznali. Teraz spodnie podarły mi się na tyłku. Paragonu nie mogę narazie znaleźć. Jakoś spodni okazała się tragiczna i wydałam 100zł w błoto,a jako uczennica powiem, że są to dla mnie bardzo duże pieniądze i żałuję, że kupiłam u spodnie. Więcej nawet nie wejdę do tego sklepu.

Weronika

@lolek, proszę o publikowanie komentarzy na temat firmy/pracy w niej/procesu rekrutacji.

Weronika

Wiecie, że Tally Weijl ma również swój sklep online? ;) Co sądzicie?

karlik

witam to jest banda oszustów w tym sklepie moja żona kupiła w tym sklepie kurtkę parke po PIĘCIU dniach na rękawie zrobiła się dziurka no to reklamacja po tygodniu zadzwonili i się okazało że wina żony reklamacji nie uznano a ROZPATRYWAŁ REKLAMACJĘ KTO SAM KIEROWNIK no to wiadomo o co chodzi.No to żona z kurtką do krawcowej ona naszyła łatkę na rękaw po dwóch tygodniach noszenia wyskoczyły dwie dziurki obok łatki no super teraz trzeba naszyć większą łatę nie wiem kiedy to się skończy.

lolek
@karlik 07.01.2017 15:19

trudne sprawy, niech chudnie to nie będzie jej kurtka pękać haha

Juzej

Ogólnie Customer Support Specialist with German and English ma tutaj naprawde niezłe pieniądze, próbowaliście wysyłać CV?

jessi

Sama odeszła
@jessi 12.10.2016 23:16
Może ktoś napisać ile wynosi teraz pensja w tally weijl? i Jak wygląda rozmowa?

Hej, Na 3/4 etatu nie wyrobisz więcej niż 1200. Na cały etat ok. 1500. Tak jak ktoś pisał. Gonienie za statystykamo non stop. Pracodawcy robią z pracowników scierki i noc poza tym. Nie polecam. A rozmowa przebiega jak w każdej sieciówce ;)

Sama odeszła
@jessi 12.10.2016 23:16

króliczek tally

pracowałam w tally jakies 1,5 roku niestety zamkneli w moim miecie :( jesli nie to mysle ze byłabym tam do dzis. (teraz jestem w innej sieciówce ). hm bardzo dobre warunki , premie, znizka -50% na ciuchy , outfit pracowniczy. zasadniczo mało pracy w porownaniu do teraz. ogolnie bardzo miło wspominam . jedyne co trzeba znac swoje miesjce , nie dac sie wykorzystywac kierownikowi ktory lubi sie wysługiwac :) uczyc sie trendow i mydlic oczy regionalnym a przedewszystkim vm ktora przyjezdza na sklep niby układa sciany nic nie mowiac zabardzo a wyjezdza i kabluje regionalnej co sie dzieje na sklepie :)

Z

Witam. Wiadomo jakie stawki (w jakich granicach) panuja na stanowisku Service Desk z j. niemieckim?

gość

Witam wszystkich Praca w tally nie jest ciężka, dostawy, klipsowanie, obsługa klienta. Jeżeli jest dobry kierownik atmosfera jest super :) W jedynym sklepie który jest w Poznaniu jest dekoratorka, która sama zrobi vm. No ale jeśli chodzi o warunki zatrudniania. sprzedawca: większość jest zatrudniana na umowę zlecenie ( 80% ), czyli dużo nie zarobisz, masz odpowiedzialność materialną ( inwentaryzacyjną ), zapomnij o premii, targety do wykonania są tak zrobione że sklep w city nie wykonuje ich w 50% no chyba że zdarzy się cud to raz na miesiąc jest zrobione 70%. Pracownicy są rozliczani ze sprzedaży, muszą prowadzić codzienne wyniki sprzedaży. A jak nie sprzedaż tyle ile było zaplanowane to w rankingu jesteś na czerwonej liście. Kierownik: Umowa jest dobra, zarobki są dobre, na umowie masz inną kwotę reszta jest ustalana indywidualnie, np 2 brutto tys na umowie żeby nie płacić podatków, resztę kwoty otrzymujesz na konto jako premię. Warunki pracy: Tally jest nastawione na zysk za wszelką cenę, liczą sie tylko statystyki a jak jest za mało to nie licz na spokój. Nie licz na dzień wolny, bo to źle wygląda, raporty są integralną częścią twojego życia. Uwaga na szpiega w postaci Pani VM która będzie gościła w sklepie kilka razy w tygodniu. Jest złączona pępowiną z regionalną ;) Ps kierownicy sie zmieniają jak rękawiczki bo to na ich barkach spoczywa wyrobienie planu w 100% a kwoty są bardzo wysokie, wręcz niemożliwe do wykonania. Pozdrawiam Wszytskich :)

Lola

byłam na rozmowie o pracę na kierownika w Trójmieście i muszę przyznać, ze KR to bardzo konketna i miła osoba. Byłam mile zaskoczona.Rozmowa trwała ok.30 min na temat i do rzeczy.

jestsuper

aaaaaaaaaaaaaaa szkoda, że trafiłam tak późno na ten wątek. (usunięte przez administratora) był Area Managerem a nie dyrektorem. A poza tym dobrze układała się współpraca zanim (usunięte przez administratora) wyleciał z TW?

aaaaaaa

Witam Mam małe pytanie czy ktos z was współpracował z dyrektorem regionalnym Mariuszwm W. z wARSZAWY

nie wiem czym kieruje sie ta firma podczas rekrutacji,ale pierwszy etap to krotka rozmowa przez telefon, dosc dziwny sposob,by moc sie zaprezentowac na kierownika sklepu i jestem ciekawa ile płacą, bo odłoszenie jest juz dosc dlugo,a niestety jak nie bylo tak nie ma kierownika:)

Dla klientów oczywiście miła obsługa ale między pracownikami obgadywanie siebie nawzajem a w szczególnowci kierowniczki sklepu, pracy w tally nie polecam gdyż kierownik myśli ze pozjadał wszystkie rozumy, na dodatkowe inwentaryzacje czy też szkolenia nie przyjeżdża tylko wysyła pracowników którzy mają za niego świecić oczami, zarobki nie zgodne z ustaleniami z rozmowy kwalifikacyjnej.

Zostaw opinię o Tally Weijl - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tally Weijl