"BKK WIERZYTELNOSCI" Sp.zo.o

Wrocław

Opinie o "BKK WIERZYTELNOSCI" Sp.zo.o

adamczyk

witam, jestem zainteresowany zatrudnieniem w tej firmie i chciałbym pozyskać informacje jaka jest tam aktualnie atmosfera, czy zarobki są w porządku, może można liczyć na jakieś premie uznaniowe albo benefity itd. mam też nadzieję na stałą umowę, więc nie chciałbym spotkać się z rotacją pracowników. będę wdzięczny za informacje.

kar

Raczej nic nie można zarzucić tej firmie. Atmosfera spoko, zarobki spoko, kierownictwo spoko.

x

Spoko

Zostaw opinię o "BKK WIERZYTELNOSCI" Sp.zo.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "BKK WIERZYTELNOSCI" Sp.zo.o