Opinie o DPD w Wrocław Bierutowska 81

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DPD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DPD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD w Wrocław Bierutowska 81

misia

Mail od DPD:" Płać bezpiecznie kartą za COD u kuriera DPD Kurier DPD Polska - 693427273 Prosimy o przygotowanie kwoty pobrania w wysokości.. Metoda płatności: karta lub gotówka" W firmie gdzie kupowałam też byłam poinformowana, że można płacić kartą.Przyjechał kurier bez czytnika i mówi tylko gotowka.Gotowki nie miałam a po drugie wybrałam płatność bezpieczną czyli kartą.Powiedział, że bedzie na drugi dzień. Zadzwoniliśmy do centrali DPD bo do oddziałów nie ma takiej możliwości a na centrali podają, że w oddziałach nie ma telefonów( jawne kłamstwo).Poprosiliśmy aby kurier napewno miał czytnik a po drugie jego telefon jest cały czas wyłączony, więc po co podawać w mailach i smsach, że można się z nim skontaktować!Dwie osoby z centrali potwierdziły nam, że kurier bedzie z czytnikiem.Kolejny dzień minął a kuriera nie ma. Okazało się znowu na infolinii DPD, że kurier złośliwie zwrócił paczkę do nadawcy a nie dostarczył jej nam pod wskazany adres.Straszne chamstwoInfolinię DPD obsługują ludzie z łapanki, nic nie mogą załatwić, zrobić, tylko kłamią, że skontaktowali się z kurierem. Straszne (usunięte przez administratora) że bez mojej decyzji (na następny dzień rano!) sami zwracają paczki, nie dzwoniąc do klienta czy napewno odbierze( telefon mój mają podany przy zamówieniu).

zygi
@misia

podpisuję sie pod wszystkim co piszą poprzednicy. Firma DPD to PEŁNA AMATORSZCZYZNA !!!!: - KURIERKA DRAMAT - KłAMIĄ , OSZUKUJA - WSPARCIE KLIENTA - USTAWIONE DO WALKI Z KLIENTEM W OBRONIE SWOICH (usunięte przez administratora) - CENTRALA - NIE REAGUJE BO PRZECIEZ JAKOŚ SIĘ KRECI I PENSJA SIĘ ZGADZA ! A tutaj najlepsze : Dzisiaj usłyszałem od jakiejś siksy z biura że " ja ponoszę winę za to że kurier się pomylił i nie odebrał paczki " - PRACOWNIK DPD SIĘ POMYLIŁ A JA KLIENT PONOSZE WINĘ!!! no kpina . No jest też problem z telefonami w DPD kurier nie odpier a już 0 16:01 - bo po pracy, telefony utajnione, wsparcie klienta - nie ma go ! wygląda jakby w dpd uzywali pięty zamiast mózgu i telefonów na karbę dostępnych dla zespołu tylko w pobluzu obory z pradem ! Obraz nędzy i rozpaczy !!!!!!!!!!!!!!

Ms Nowy wpis

Kurierzy zatrudniani w Dpd to niekompetentni i nie lojalni kurierzy.Czekalam dzisiaj na przesyłkę z Bonprixa i się nie doczekałam.Jestem na zwolnieniu lekarskim i nie wychodzę z domu a ten klamczuch Wiktor nr tel 506296132 niedosc że nie odbiera telefonu to jeszcze nie dostarcza przesyłek a później człowiek dostaje maila,że przesyłka nie odebrana bo nie było adresata w domu.Zatrudnianie takich pracowników tozle swiadczy o firmie do której straciłam zaufanie,brak szacunku i lojalności do klientow

Nick Nowy wpis

Pracowalem dwukrotnie jako kurier DPD. Juz pomijam fakt, ze klienci ciagle dzwonia, rozpraszaja, glowe zawracaja, chca by przyjechac, tak szybko jak to mozliwe, bo go nie bedzie, zamiast powiedziec gdzie zostawic przesylke. Pierwszy raz ze dwa tygodnie czekalem na umowe z firma, najlepsze to, ze nie podpisalem ani UZ ani UoP z DPD ale z osoba prywatna. Obcial mi z wyplaty pieniadze za "zaginiona" przesylke, a nawet nie przedsawil mi zadnego rachunku wartosci przesylki. Kolega z ktorym jezdzilem, powiedzial ze paczke dostarczylismy, ze klient wyszedl przed dom. Drugi raz, pracowalem 1.5 tygodnia, kierowca z ktorym jezdzielm, szkolil mnie z rejonu, nad ranem napisal SMS bym nie przyjezdzal na depot. Przyjechalem na miejsce gdzie ma pierwszych klientow z nim porozawiac, zapytalem sie po raz kolejny o umowe, powiedzialem ze za darmo nie pracowalem., powiedzial ze pojdzie do Urzedu Skarbowego, odp. albo umowa, albo spotkamy sie w sadzie. Wsiadl do samochodu, trzasnal drzwiami, odp., w takim razie, to ja ide do US. I ze gdyby nie ja, to by on przedwczoraj skonczyl okolo 18 a nie okolo 14. Wyslylalem dwie paczki z UK do PL, opisalem zawartosc przesylki, elektronika, kurier odebral tylko jedna, pisalem do DPD w tej sprawie, odp., ze kurier ja zabierze, zaginal tracking nr, ponownie pisalem do DPD, odp., ze kurier ja zabral. I nic nic wiecej. paczka zaginela. Polecam omijac ta frirme szerokim lukiem.

vv Nowy wpis

witam coś to ostatnio macie jakieś problemy z dostarczeniem tych paczek w terminie miała dotrzeć dzisiaj a jest opóźnienie i to już z kolei drugi raz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w DPD? Chętnie zatrudniają?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DPD? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
xxx

Kurier o imieniu Miłosz nr tel: 506-298-774 od dwóch dni wozi moją przesyłkę i nie może do mnie dotrzeć. W poniedziałek rozmawiałem z nim przez telefon dwa razy, raz ok południa zadałem pytanie o której godzinie będzie ponieważ specjalnie wziąłem dzień wolnego gdyż czekałem na tą bardzo ważną paczkę z zagranicy,nie umiał odpowiedzieć, więc zadzwoniłem drugi raz ok godz 16, powiedział że jest na ulicy obok i będzie do 30min, niestety nie dotarł a o godz 17:38 dostałem taki wpis na stronie śledzenia: " Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny" co było kłamstwem bo byłem w domu, dzisiaj tj. wtorek cały dzień do niego wydzwaniałem, nie odbierał tel, dzwonili kilka razy z infolinii, też nie odbierał, historia się znowu powtórzyła, mimo że znowu byłem w domu dopiero wieczorem pojawiły się dwa wpisy że o godz 13 i 19,55 - Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny. NAJGORSZA FIRMA, NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM !!!

22 i 23 marca czekałem w domu na przesyłkę od kuriera z ul. Bierutowskiej ale się nie doczekałem. Otrzymywałem info, że nie zastano nikogo w domu co jest KŁAMSTWEM!!!. W drugim dniu, popołudniu musiałem sam odebrać ją w DPD na Bierutowskiej (choć z a usługę dostawy wcześniej zapłaciłem). Dzisiaj jest podobna sytuacja tj. 05 kwietnia 2022 r. czekam drugi dzień na dostawę paczki. Wczoraj otrzymałem info, że nie zastano odbiorcy w domu To jest KŁAMSTWO!!! byłem i czekałem, dzisiaj też czekam i jak do tej pory kuriera nie ma jest godz. 13.20, zazwyczaj kurier przyjeżdża ok godz. 12. Nie odbiera telefonów, dzwoniłem chyba ze 30 razy. Spodziewam się, że za chwilę otrzymam info, że kurier nie zastał mnie dziś w domu. W ten sposób załatwiają klientów, a ja tracę kolejny dzień czekając na przesyłkę. Dodzwonić się też nie można na ul. Bierutowską na nr 71 368 53 02, otrzymuję ciągle informację, że wybrany nr jest niedostępny. To po co widnieje on na stronie Jeżeli jest niedostępny.

Wiktoria
@Marek

Dziwię się szczerze, że masz taką sytuację, bo jeszcze jednorazowo bym może jakoś to zrozumiała, ale żeby tak notorycznie? Znasz w ogóle tego kuriera, bo to serio chamskie co on robi. I dziwię się, że placówka sobie na to pozwala, bo rozumiem, że podczas odbioru paczki skarżyłeś się na to wprost tam? Chyba nie ma innego rozwiązania jak przejść do konkurencji skoro nawet nie chcą zareagować na próby kontaktu...

przemo
@Marek

Mam dokładnie taką samą sytuację, Kurier o imieniu Miłosz nr tel: 506-298-774 od dwóch dni wozi moją przesyłkę i nie może do mnie dotrzeć. W poniedziałek rozmawiałem z nim przez telefon dwa razy, raz ok południa zadałem pytanie o której godzinie będzie ponieważ specjalnie wziąłem dzień wolnego gdyż czekałem na bardzo ważną paczkę z zagranicy, nie umiał odpowiedzieć, więc zadzwoniłem drugi raz ok godz 16, powiedział że jest na ulicy obok i będzie do 30min, niestety nie dotarł a o godz 17:38 dostałem taki wpis na stronie śledzenia: " Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny" co było kłamstwem bo byłem w domu, dzisiaj tj. wtorek cały dzień do niego wydzwaniałem, nie odbierał tel, dzwonili kilka razy z infolinii, też nie odbierał, historia się znowu powtórzyła, mimo że znowu byłem w domu dopiero wieczorem pojawiły się dwa wpisy że o godz 13 i 19,55 - Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny, Jeżeli firmie DPD zależy na dobrej opinii to powinnie w trybie natychmiastowym pozbywać się takich ludzi, chociaż widzę na tej stronie że nie zależy im na dobrym imieniu. Kiedyś miałem złą opinię o kurierach poczty, teraz uważam że to jest jedna z lepszych firm kurierskich, tam widocznie kurierzy są w obecnych czasach karani za takie praktyki.

klient

Kompletny brak szacunku dla klienta, zerowe kompetencje, a właściwie to nie mają żadnych obowiązków: ani dostarczyć przesyłkę, ani dzwonić do klienta, ani pojawić się w dogodnej dla odbiorcy porze. Nie wiem czy w ogóle paczki wożą, bo jak chciałem podjechać do kuriera i odebrać przesyłkę to twierdził, że jest w domu, mimo że na śledzeniu przesyłek lokalizator auta przez ponad godzinę pokazywał przemieszczanie się pojazdu. Wybitnie swobodną i leniwą jednostką jest kurier Wiktor z Wrocławia obsługujący Śródmieście. Te młodziaki z infolinii (jeżeli ktoś ma cierpliwość i czas czekać aż odbiorą) też w niczym nie pomogą - ogólnie katastrofa. Rada: nie kupować przesyłek opłaconych z góry jeżeli ma dostarczyć DPD!

Kateryna

Dzień dobry. Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat dostawy adresowej DPD. Zamówiłem produkt w sklepie internetowym. Wybrałem dostawę do domu kurierem. Nie było możliwości wyboru terminu dostawy. Z góry, przed przybyciem kuriera, nie było od niego żadnego telefonu, ani SMS-a z poczty. W dniu nieoczekiwanej dla mnie dostawy (kurier zadzwonił i powiedział, że jest niedaleko mojego domu) cały dzień byłam w pracy. Powiedziała, że ​​mam dwa dni do wyboru, kiedy mam dzień wolny. Powiedział, że najprawdopodobniej będzie to wtorek. Odwołałam plany na kolejny dzień. W rezultacie kurier przyjechał w poniedziałek (to też był dzień wolny, ale wyjechałem). W związku z tym nie otrzymałem przesyłki. We wtorek zadzwoniłem do kuriera, żeby powiedzieć, że jest tak jak powinno, dzisiaj w ciągu dnia na niego czekam. Odpowiedział, że przywiezie. Czas mija. Dzwonię ponownie. Teraz powiedział, że wątpi, czy przyniesie mi dziś paczkę! Mówi, że może następnego dnia. Ale pracuję! Powiedział, że zamówię paczkę do pracy. Wyjaśniłem mu, że pracuję poza miastem i mogę wychodzić tylko podczas przerwy! Ogólnie nie jest to pierwszy przypadek, gdy kurier dostarczający adres DPD spotyka się z taką pracą. I mam nadzieję, że ostatni raz. Z mojego doświadczenia nie polecam wysyłki kurierem DPD!

Czy w DPD odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

misia

Dokladnie
@misia

To co wyprawia ten kurier i ta firma to jeden wielki skandal. Kłamstwo, ze PRÓBOWALI dostarczyć paczke, nei robiąc tego ani razu! Ten sam numer telefonu, wszystko się zgadza :)

zygi

Malgorzata

W sposob arogancki i prymitywny zostalam (usunięte przez administratora) (takze finansowo) przez DPD. Po zlozeniu reklamacji poinformowano mnie, ze to jest zgodne z regulaminem firmy. Przestrzegam przed korzystaniem z jakichkolwiekvuslug.

johny

DPD dostała zlecenie odbioru paczki zwrotnej ode mnie w dn. 22.04.22r. Dzisiaj otrzymałem informację ze sklepu ze jest niezgodność przesyłki zwrotnej ( jakieś zupełnie inne nieistotne rzeczy). Paczka czeka u mnie nadal na wysyłkę. Jakiś leń-kurier wysłał za mnie jakieś graty i musiałem się długo tłumaczyć , że nie wysyłałem żadnej paczki. Zrobiono ze mnie (usunięte przez administratora) i złodzieja !!!! Nigdy więcej DPD !!!!

Wiktoria
@johny

Jakieś graty? To on w ogóle wysłał czyjąś paczkę czy co ten kurier wyprawia

Mrozek8

Oddział Wrocław nie wywiązuje się z umowy dostarczenia paczki.Czekajac na przesylke dostaje wiadomość o zwrocie do nadawcy nie informując mnie o tym fakcie oraz przyczyny zwrotu w plecy 160 PLN.Firma kant nigdy już nie skorzystam z ich usług.NIE POLECAM

Beata
@Mrozek8

Myślę, że powinieneś po prostu złożyć reklamację na stronię firmy. Dlaczego jesteś stratny 160 zł, przewoźnik nałożył na Ciebie jakąś karę? Zastanawiam się, czy kontaktowałeś się z biurem obsługi klienta?

MM

Dpd to (usunięte przez administratora) kłamcow. Na Tarnogaj kurier nawet nie zajechał (byliśmy cały czas w mieszkaniu), czekamy na większa przesyłkę. Dziś w ciągu całego dnia 3x kontaktowaliśmy się z infolinia (2 kłamców mówi, ze w ciągu godziny odezwa się i (usunięte przez administratora) trzeci Adaś Miros twierdzi, ze to my musimy się z nimi ponownie skontaktować jeśli chcemy wiedzieć kiedy paczka dotrze, wiec mówimy ze właśnie rozmawiamy… idioci). Brak info co i jak. Dpd do (usunięte przez administratora) towaru nie przywieźli, a od 5 dni jest już we Wro na magazynie. Wg statusu wczoraj nie mogli dostarczyć bo nikogo nie było, baaaaardzo ułatwiają sobie prace te leniwe skurw…..

Krystian

Wrocław, Trzebnica rejon Wisznia Mała tragedia, kurier ma (usunięte przez administratora) mimo że się siedzi w domu i pilnuje jego przyjazdu (usunięte przez administratora) nie raczy wyjść z auta i nagle SMS lub wiadomość e-mail z próbą doręczenia paczki że był, Masakra

Maja

Kretyni nie kurierzy !!!!!banda posranych niekompetentnych gnojków,to że oni sobie nic z tego nie robią no cóż z takim iloraz inteligencji nic dziwnego,ale że firma nie reaguje na kretyńskie zachowania kurierów to już dziwne !!!zasrają sobie tak, że nikt nie będzie chciał usług w taki sposób świadczonych .

Klient

Nie polecam. Nie dostarczają paczek. Przetrzymują je w magazynie. Pracownik z infolinii nie może się do nich dodzwonić. Nie odbierają nawet od niego telefonu. Nie reagują na jego e-maile. Totalne pisowskie (usunięte przez administratora) NIE POLECAM! ***** ***

Elka

Czekam na paczkę i czekam! Dzwonię a tam ktoś napisał za mnie ( pracownik dpd) - odbiór własny ! Jesteście niekompetentną firmą , nie solidną i partacką! Zero!

Pracownicy MIAŻDŻĄ PACZKI , ABY TYLKO KURIER WYJECHAŁ NA CZAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ryszard okejniczak

Kurier obsługujący rejon Wrocław , Latawcowa nie powiadamia o przesyłce i zwraca nadawcy z adnotacja ze klient odmówił odbioru. Nie chce mu się wchodzić na 3 piętro chyba. Kilkukrotnie już to miało miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o DPD - Wrocław

• Jak się pracuje w DPD?

Zobacz opinie na temat firmy DPD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042